Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość grzybkii

Powiekszanie piersi

Polecane posty

No właśnie dziewczyny prawie każda pisze ze jakby mogła wzięła by większe wiec ja napewno rezygnuje 325 i wyprosze go o 350 ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka 2307 mam pytanko, piszesz, że chcesz implanty większe niż 325, ja będę miała 325 okrągłe Mentory, możesz podać jakie masz wymiary ? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natiiiiiii - spokojnie, będzie dobrze :) zobacz ile nas tu jest, i każda przeszła przez to co ty - także trzymaj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka 2307 To jesteś drobna kobietka. Ja mam 160 cm i ważę teraz jakieś 52 kg. Cieszyłam się, że dał mi 325 Mentory okrągłe, bo z tego co wiem to przy naszych gabarytach nie chcą dawać większych. Jesteś pewna, że chcesz większe ? Bo ja już sama nie wiem co mam myśleć. A lekarz dał Ci wybór ? Bo mi powiedział, że 325 to max i większych nie zrobi. Zabieg mam 14 kwietnia, a Ty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbarbetka2525
No i jestem po.wczoraj była operacja.Nie jestem szczęśliwa bo to moja 2 operacja .Ból jest w klatce i bolą plecy.Dr.wymieniła moje stare 220ml na 420!!!jestem w szoku.planowo było 320mw.Podobno musiały być takie bo mniejsze by latały.Miałam torebkę łącznotkankową i musiała podjąć się operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sama nie wiem co myśleć juz . Nie negocjowalam z nim sam od razu dal 325 nie pytałam o większe ja 5 kwietnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka 2307 Widziałam efekty przy użyciu implantów 350, gdzie wzrost koleżanki to 160 cm i waga 50 kg, wyglądały przepięknie !!! A gdzie robisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka 2307 Widziałam efekty przy użyciu implantów 350, gdzie wzrost koleżanki to 160 cm i waga 50 kg, wyglądały przepięknie !!! A gdzie robisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz ciężko mi powiedzieć, ja nie mam wyboru, większych mi nie zrobi, nie mam już co z nim negocjować, a Ty możesz zmienić sobie na większe ? A jaki masz wymiar po biustem, ja 75 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
80 . Wiesz spróbuję negocjować ale tk juz w dniu zabiegu bo drugi raz na konsultacje nie chce mi się jechać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćbarbetka2525 a po czym wiedzialas ze to torebka ? Bolało Cię czy jak ? I po jakim czasie Ci się to stało? Az taka różnica w ml to jak to teraz wygląda duże są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mojcijon
Cześć ! Gravity !! Jestes! Słuchaj przenieśli mi operacje i mam wczesniej :) za 19 dni ;) pokazesz aktualne zdjecie jak teraz po tych 3 mies wygladają? Carpioo@op.pl Dziewczyny nie moge sie doczekac :) po 13 latach marzen befe miec 365 allergany podmiesniowo :) jesli moge was prosić to prześlijcie tez zdjęcia. A nas przed i tuz po operacji jest wiecej - siedzimy na wątku - jestem po zabiegu powiększania piersi cz.3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gravity
Olka2307 ja mialam tylko 270 cc z mentora okragle jak dla mnie idealnie :) marcela28 ja bardzo zadowolona jak widze fote z przed to brak porównania :) nataszka_wroc poczekaj az opuchlizna zejdzie i najlepiej nie ogadaj wczesniej jak nie musisz:)))) lepetitprincesse kupilam 2 stroje i czekam az przyjda :)))) Tafi88 to i tak nie zle moje po dzieciach wisialy jak u krowy :(((( Mojcijon super bardzo sie ciesze.Podesle jak tylko sie doprosze by mi misiek zrobil :))) a ja biore slub wwe wrzesnieu taka nagla decyzja po kilku latach mieszkania razem teraz papier :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
GRAVITY to ty ze ślubem podobna o mnie jesteś :) ja ze swoim teraz w maju będę 14 lat :) z czego 3 po ślubie :) Ja się cieszę jak głupia z tego wcześniejszego terminu :) do lata się jakoś wygoją i będę już bez tego stanika.. Przypomnijcie mi ile się go nosi? 6-8 tyg? Nie mogę się doczekać momentu wybidzenia, chyba będę miała stały uśmiech na "Jokera" :P Ale obawiam się straszliwie tego momentu od przybycia do kliniki aż do zasnięcia :/ tej paniki w mojej głowie ale i przepełniającego szczęscia :) dziewczyny wy umiecie obliczac spodziewany rozmiar? skad wiecie ile bedziecie miec cm w biuscie PO operacji? da rade to obliczyć przed operacją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
A dziewczyny i jeszcze jedno, widzę, że boicie się złego efektu jeśli chodzi o rozmiar.. Że będą za małe itd. Tez tak miałam .. i nadal się obawiam :P Ale .. słuchajcie, a byłyscie u kilku lekarzy? Ja byłam u dwóch i po opisaniu moich oczekiwać każdy z nich wybrał mi identyczne.. na przymiarkach też nie miałam wątpliwości.. Wg mnie trzeba naprawdę posłuchać się lekarza.. Bo my tu wymiary pod biustem itd możemy sobie porównywać, ale mi lekarz mówił, że pod uwagę należy brać jeszcze kształt klatki piersiowej, nie tylko szerokość, ale i ułożenie żeber.. naprawdę jest tyle czynników, że my "Internetowe spece" nie ogarniemy tego tematu.. Trzeba się zdac na doświadczenie lekarza. Obejrzałam mnóstwo zdjęć i uwierzcie mi taki sam implant u każdej babeczki dawał kompletnie inny efekt. Zależy tez jakie mamy piersi "startowe".. teraz gdy jestem tak blisko operacji jestem spokojna, bo wiem, że wybrałam dobrą klinikę, lekarza.. ufam mu.. w końcu muszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
aha.. mi powiedział, że on nie operduje miseczkami, ale bede miala o ok. 1,5-2 rozmiary wieksze piersi.. poza tym dal mi jasny komunikat- będą takie jakie pani widzi w tym staniczku, tylko leciutko mniejsze, bo pod miesień .. I ma racje facet.. na oko sama nie umiałam także określić miseczki ale wydawały mi sie za**.. bardzo fajne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Róża85
czesc dziewczyny, czy ktoras ma planowana opercje powiekszenie piersi u dr szczyta ??, a moze juz po jest??, ja mam na 2 lipca boje sie strasznie, mam duzo mysli w glowie, mam trojke dzieci i mysle sobie ze ryzykuje nie potrzebnie, ale zawsze marzylam o piersiach i teraz mam okazje to spelnic, dr wybral mi 255mf alergan zastanawiam sie czy nie beda za male, ale znow jak wezme wiekszy rozmiar nie chce zle wygladac chce bardziej naturalne piersi niz bimbaly sterczace. Potrzebuje opini waszej pomocy i jesli macie juz jakies foty po operacji z checia poogladam , moze bedzie mi latwiej podjac decyzje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mójcion ależ jesteś podekscytowana :D wszystkiego dobrego życzę. Marzenia się spelniają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olka weź tez pod uwagę to, że jednak implanty powinny pasować do ciała, zeby się nie wyglądała, no...bardzo nienaturalnie, przecież chyba nie to jest celem op?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natiiiiiii
Dziewczyny po operacji, powiedzcie proszę czy po wygojeniu czujecie implant?? jakby obce ciało? czy z czasem sie przywyczajacie? czy może od razu takie odczucie że to wasze piersi?? Nie chciałabym mieć takiego wrażenia że nosze w sobie jakieś silikony ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki a jak z umową, podpisywałyście ją przed samym zabiegiem, czy jest w niej jasno określone co wchodzi w tzw. reklamację ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcela jak rozmawiałam z moim lekarzem to mówił, że może dojść to jakiegoś uciekania implantu pod pachę, związane jest to chyba z jego nie przyjęciem przez organizm, jest to niezależne od nas i wtedy koszt wyciągnięcia wynosi tyle co ich włożenie, no i oczywiście reklamacji nie podlegają rzeczy związane z naszą głupotą :) dla przykładu lekarz powiedział o pacjentce co za szybko poszła po zabiegu na solarium. Ale przecież o wielu rzeczach piszą kobiety, dlatego zastanawiam się czy w tej umowie będzie to jakoś jasno określone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eks plaskadeska
RÓŻA 85 a jaki jest Twój rozmiar wyjściowy? i jakiej postury jesteś ? ja mam implanty 255 anatomiczne mentor. wyjściowe było zero :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
Ja umowę dostałam wczesniej rak aby w dniu operacji juz nic nie musieć podpisywać. Ale warunki reklamacji określał lekarz na wizycie. I jasno określił ze on mi wszysrko zrobi w przeciągu roku. Jesli to bedzie z jego winy. Gdy uszkodze implant lub sam implant wadliwy czy ta kapsuła soe wytworzy to juz nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam prośbę do wszystkich Pań, cz możecie napisać jakie będziecie miały wstawiane implanty i jakie są wasze wymiary ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×