Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość grzybkii

Powiekszanie piersi

Polecane posty

ja robię peelingi z kawy (zwykłej, z supermarketu) z dodatkiem cynamonu i używam kosmetyków - super działają np. na uda i brzuszek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety, nie ma naturalnych środków na powiększenie biustu. ale dobrze ze operacyjnie można to zrobić! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniusia45
Ktoś chciał, aby polecono lekarza z Warszawy, polecam klinikę doktora Szczyta. Moja kuzynka u niego robiła i jest mega zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniusia45
No i prawdą jest też, że żadne tabletki nie sprawią powiększenia biustu ! Cudów nie ma ! Pamiętajcie kobietki o 2 rzeczach, po pierwsze , po żadnych tabletkach i maściach nie urosną wam piersi i po drugie, po żadnych tabletkach i maściach nie znikną Wam żylaki. Te 2 rzeczy wypróbowałam na sobie i na te 2 "dolegliwości" skutkuje tylko operacja. Ja zdecydowałam się tylko na operację żylaków. Z drugim problemem radzę sobie za pomocą doboru odpowiednich ubrań i bielizny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paniusia ma rację. A piesi można jedynie ujędrnić trochę. To z pewnością warto robić, żeby mieć gładką, zdrową skórę. A po co tabletki łykać i się truć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiększyć piersi tabletkami....mmmm to chyba hormony, też mi się wydaje że to nie możliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiona1, no dokładnie! hormonami i owszem. Ale to kwestia tego że się woda zbiera w organizmie. I czy to takie zdrowe znowu jest? Chyba niekoniecznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fiona tak jak piszesz. Ewentualnie hormony. Ale to też nie jest do konca zdrowe bo się woda zbiera w organizmie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja akurat przeszłam lipofilling ale moja znjoma ma implanty i również jest bardzo zadowolona. Mam chirurga we Wrocławiu, bardzo energiczny, profesjonalny i budzący sympatię nazywa się Knakiewicz. Jak ktoś chce we Wrocławiu robić piersi to chętnie doradzę, pomogę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heniu, nie wstyd Ci się tutaj reklamować. Wydaj trochę kasy na prawdziwą reklamę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość notion
Hej dziewczyny, jestem 4 dzień po operacji. U mnie mnie sama operacja przebiegła super, rekonwalescencja również - wprawdzie jestem jeszcze na środkach przeciwbólowych, ale robię już wszystko sama, nawet wychodzę na spacery z psem. Jedyną moją wątpliwość wzbudza kształt mojego nowego biustu - w tym momencie przypomina raczej dwa daleko położone od siebie stożki… Nie takiego efektu oczekiwałam. Chciałam aby piersi wyglądały ładnie i naturalnie - mam władki anatomiczne 230 ml, wysoki profil. Ale mój biust nie wygląda jak u Joanny Krupy - tylko jak u nastoletniego otyłego chłopca smutas.gif Jestem załamana tym efektem. Czy kształt biustu jeszcze się zmieni i ułoży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście , że się zmieni. Już dzisiaj wieczorem będziesz zadowolona. Zbliżą się do siebie i będą mieć kształt jak u J>K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny, zastanawiam się od dłuższego czasu nad operacją powiększenia biustu. Proszę doradźcie gdzie najlepiej w Warszawie lub Lublin, Kraków. Czy któraś z Pań miała operację w Rzeszowie? Ile mniej więcej czasu schodzi od momentu konsultacji do zabiegu i ile czasu po tym zajmuje aby piersi już były wygojone. Wiem że w każdej sytuacji jest inaczej ale interesuje mnie orientacyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o terminy to zależy przede wszystkim od lekarza kiedy akurat ma wolne miejsce na operację :) ja osobiście z lekarza u którego robiłam piersi jestem bardzo zadowolona. Popytaj koleżanek o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej kobitki czy któraś z Was ma op u dr Sirka w okolicach 13.09? Godzina 0 sie juz zbliża, a ja zaczynam wariować juz od tego czekania :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  1234
Hej dziewczyny :) udalo sie, wczoraj mialam operacje :) bol okropny, nie moglam nawet mowic jak mnie wybudzili. Cale wczorajsze popoludnie i noc byly tragedia. Teraz jestem juz w domu, maz sie troszczy ;) jest ciut lepiej ale nadal boli. Sporo krwi sie ze mnie lalo po operacji i mam lezec lub siedziec az do niedzieli. Rak wogole nie moge podnosic do gory ani najlepiej nimi nie ruszac. Dzisiaj jestem troche przybita ale mysle ze wraz z bolem bedzie to ustepowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  1234
Ehh, boli mnie juz tylek od siedzenia. Masakra. Mam nadzieje ze do niedzieli szybko zleci. Dzieci chyba rozumieja powage sytuacji bo nie skacza na mnie, jak chca sie przytulic to trzymam je za raczke i glaszcze po glowie. Az mi ich szkoda ze musze ich tak odsuwac od siebie. Mam jakiegos dola po tej operacji, nie wiem czemu. Przeciez tyle sie naczekalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  1234
Powiedzcie mi prosze czy na pierwszej wizycie tej co jest tydzien po operacji lekar bardzo ugniata piersi ? Bardzo to boli ? Teraz jak wychodzilam z klniki lekarz zakladal mi opatrunek i bolalo okropnie, do tego musial zbadac czy piersi sa miekkie czy wszystko z nimi w porzadku i to rowniez bardzo bolalo. Az sie boje tej wizyty kontrolnej. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  1234
Jutro mam wizyte kontrolna, klatka piersiowa nadal bardzo boli wiec juz wiem ze jutro przy sciaganiu opatrunku sie nacierpie. Mam nadzieje ze bol wkocnu minie bo na razie jest tak silny ze sie wyptostowac nie moge, nawet jak siedze to jest mi zle. Najwygodniej mi jak na wpol leze. Stanik tak mnie odgniotl az mam rany gdzieniegdzie, w dodatku jest calkiem brudny. Musze kupic drugi ale to jutro sie dowiem jaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny odpowiecie czy piersi mocno sie zmniejszaja po zejsciu opuchlizny? Mam allergan 420 ml i sa takie akurat tydzien po... Nie chce zeby byly za male smutas.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdecydowana na zmiane
Dziewczyny mam pytanie. Czy na pomiarach moglyscie przymierzyc wybrana wielkosc implantu? Była jakaś wizualuzacja? A moze któraś z was robiła piersi u doktor Michalskiej w Krakowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  1234
Zdecydowana na zmiane ja dostalam do reki implanty ktore wybral mi lekarz, dostawilam sobie do piersi i mniej wiecej widzialam jak to ma wygladac. Jestem tydzien po operacji i obawiam sie ze jak jeszcze zejdzie opuchlizna to nie beda mialy rozmiaru pelne C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a jak to jest z implantami i noszeniem gorsetow? ;) kiedy mozna? :) orientujecie sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze przed JUŻ PO
jeśli chodzi o gorset toprzez pierwsze 3 miesiące zalecane jest noszenie specjalnego-pooperacyjnego gorsetu, a po tym czasie bielizna dowolna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angel81
Witam wszystkie piersiowe posiadaczki ^^ 19.09 mam zamiar do wad dołączyć. Nie mogę się zdecydować co do rozmiaru. Mam 178cm wzrostu...ważę od65 do69kg. Typ gruszka...mam 98cm w biodrach. Przy moim wzroście te 4kg nie mają znaczenia. Mój rozmiar to 75b ...77pod biustem i 89w biuście. Chcę mieć biust w rozm. D. Doktor zaproponował mentory anatomiczne 322cpg375cc lub 323cpg345cc. Naczytalam się na forach...ze przy moich gabarytach to trochę mało. Wynegocjowalam 323cpg390cc. Nie chce przesadzać....ale pushupy chciałabym wyrzucić. Co myślicie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  1234
Ja mam 300cc mentor anatomiczne, moj wzrost 168 i 55kg, jestem szczupla, wysportowana. Piersi wygladaja ladnie, tak w sam raz. Na razie wielkosc mi sie podoba ale jestem 9dni po zabiegu. Chirurg powiedzial na kontroli ze lewa juz jest dobra a prawa jeszcze spuchnieta, mam nadzieje ze lewa juz nie zmaleje a prawa sie do niej wyrowna, jesli obie zmaleja to beda mniejsze niz oczekiwalam. Ja wyboru nie dostalam, jak probowalam walczyc o ciut wieksze to sie nie zgodzil. Na twoim miejscu wzielabym wieksze skoro chirurg sie zgodzil, nie powinny byc przesadne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×