Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość grzybkii

Powiekszanie piersi

Polecane posty

Gość gość
Przed narkoza podają lek uspokajający i wjeżdża się na salę operacyjna na luzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Ej to świetnie, bo jeszcze zbieram informacje , czytam i porównuje . Myślę o przeszczepie tłuszczu albo implantach. Tylko ten przeszczep to się dowiedziałam że czasami jest tylko chwilowym powiększeniem a potem jest powrót do tego co było. Ale kilka cm mniej w talii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O przeszczepie tłuszczu tez czytalam ze się wchlania szybko:/ wiec strata kasy. Nawet na youtubie jakąś dziewczyna robiła o tum relacje ze niby jej ten tłuszcz trzymał się miesiąc... A ceny tez spore. Chyba lepiej żelki:) ja się nie mogę doczekać. Myślę o tym non stop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Mówisz o tym aquafilling? Nigdy tego sobie niech nikt nie aplikuje , bo ja czytałam forum że kobietom jakieś grudy zaczęły się robić i ogólnie nie wesoła sytuacja . Sama miałam na to iść ale jak przeczytałam to od razu zrezygnowałam. Bo człowiek w desperacji szuka wszystkiego. Ja jestem dość młoda 22 lata , jeszcze nie rodziłam i jakoś mi do tego nie śpiesznie. A cycuszki to w końcu bym chciała mieć , nawet o ten 1 rozmiar większe . Zeby zawsze 'cos' mieć . Jeszcze się zastanawiam dlaczego w tej łodzi cena to 9 tysięcy ? Może wiecie od czego to jest uzależnione? Żebym bliżej mieszkała to od razu bym tam sobie zrobiła , ale nie ma tak dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzelaaa
W Łodzi dobrze robi Doktor Zukowska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzelaaa
Ja tez będę płacić w granicach 12/14 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
A może jest tu jakaś kobietka która powiększyła piersi , potem zaszła w ciążę , urodziła i może się podzielić informacja czy piersi się zmieniły ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
A może jest tu jakaś kobietka która powiększyła piersi , potem zaszła w ciążę , urodziła i może się podzielić informacja czy piersi się zmieniły ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć! Wzrost 160, waga 45, wyjściowe A, anatomiczne 250, wysoki profil. Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćliv
Hej dziewczyny, jestem ciekawa waszej opini. Wiem, ze to wszystko sprawa indywidualna ale... nie wiem ;) nie moge sie zdecydowac, mam mieszane uczucia. Za 4 dni mam operacje i nadal nie mam pojecia jaka wielkość implantow wybrac... Mam 160cm wzr, 59kg (jest ta nadwaga nie ma sie co oszukiwac) pod biustem szeroko 80cm, piersi mam male A. Lekarz zaproponował mi rozmiar najpierw 370ml pozniej 450, pozniej przy kolejnej wizycie 480 ml (widac lubi duze cycki i cisnie mnie na jaknajwiekszy rozmiar). Koniec koncow stanelo na 410ml, bo uznalam ze wiecej to juz ma maksa przesada, ale nie wiem, czy to wciaz nie za duzo mimo wszystko, (aha, okragle i wysoki profil)... Najbardziej zalezy mi na ksztalcie dopiero dalej rozmiar, nie chce przesadzic z wielkoscia i nawet te 370 wydalo mi sie uczciwe. Co myslicie? Jestem skolatana totalnie, nie wiem co wybrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćliv
... Jeszcze cos, jedynie obawiam sie że jesli schudne (docelowo 7_8kg) to czy piersi wtedy nie beda za male, bo maja mocna tendencje do chudniecia (i to niestety w pierwszej kolejnosci)... Spac nie moge mysle non stop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Moim zdaniem 480ml to dużo. Ale widziałam na zdjęciach dziewczynę co miala 500 ale jest bbaaardzo chuda. Wygląda fajnie ale widać z daleka takie kule wielkie. No nie wiem ... Ka mam 170cm 63 kg. Mi zaproponowano przedział 350-380ml. Cycki mam a w sumie nie mam. Ale ja chce duże D wizualnie. Pisalam z taka dziewczyna i ona twierdzi ze 400 powinnam mieć. Ja juz sama nie wiem co robić. Lekarz powiedział ze 400 mogę mieć pod pacha. Ale powiem mu przed operacja ze jeżeli się zmieszcza ma mi dac 400. To kupa kasy i kupa cierpienia... Chce być zadowolona. Kasę juz mam teraz badania i czekać. Ale boje się tej operacji strasznie:( a chyba najbardziej tego ze juz te cycki będą ha ha;) tak dziwnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki masz teraz rozmiar cycków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość24
Hej dziewczyny. Jestem 2 dni po zabiegu i muszę przyznac, ze bol jest straszny... Jakby mialo rozerwac mi klatke, leki mało pomagaja... mam implanty Nagor 295ml pod mięśniem. Doktor twierdzi, ze bedzie z tego 70 małe C, czyli tak jak chcialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mentory maja dozywotnia gwarancje, tzn. ze z nimi nic nie powinno sie stac, zadne pekniecia, dziurki itd. Ale przeciez nasze cialo sie zmienia, gestosc skory itd. I wymiana implantow rekomendowana jest po 10-15 latach. I szczerze nie znam nikogo kto implantow nie wymienial po takim czasie. Zawsze dziewczyny wymieniaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeden ból czy małe czy duże cycki .Lepiej wieksze będziesz zadowolona.Bedziesz miała co pokazywać.Tylko jaki będą miały kształt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeden ból a duze cycki to uroda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm no ja bym nie brała większych niz 400...jednak to jest sporo, nawet bardzo...ale to wszystko zalezy od upodobań!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) wszytsko zalezy od upodoban i mozliwości ;) Jedna będzie mogła wziać większe implanty a inna mniejsze , bo większy jej się zwyczajnie nie zmieści ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, wiadomo że od możliwości...ale skoro lekarz proponuje dany rozmiar to musi coś w tym być!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba miałam jakoś kryzys bo wpadłam w panikę ze moje piersi są za małe. Na szczęście juz wszystko wróciło do normy i jest ok. Zaczynam się cieszyć swoimi blizniaczkami i zrozumiałam ze wcale nie chciałam większych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma co pytać się na forum o rozmiar, bo to Wy same musicie zdecydować, jaki Wam pasuje. A jeśli macie wątpliwości to spytajcie się lekarza. Jeśli lekarz od lat wykonuje zabieg, to ma duże doświadczenie i może poradzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mojas
Witajcie ja jestem 2 dni po operacji piersi. Wzrost 177 , 65kg po dwóch karmieniach. Pani doktor na wstępie zaproponowała anatomy cpg323 440ml lub 495ml. W efekcie są 495ml taka podjęli decyzję podczas operacji. Piersi są naprawdę duże ale myślę że przy moim wzroście są ok, tym bardziej ze jeszcze jest trochę czasu aby doszły do siebie. Operacja poszła bez problemu, ból tez do ogarnięcia, nazwała bym to raczej dyskomfortem. Najgorsze są noce i ból kręgosłupa przy spania w jednej pozycji. 1/3 przespać, reszta tragedia. Nie wiem jak sobie poradzę z dalszymi nocami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćliv
Hej mam taki problem i zaczynam sie martwic. z prawa piersia jest ok. Natomiast lewa (3 dzien po) mnie martwi. Boli bo musi bolec, ale mam problemy z oddychaniem. Moge jedynie brac krótkie plytkie oddechy. Jesli probuje zrobic wiekszy oddech pojawia się straszliwy ból w piersi promieniujacy na plecy. Dodatkowo biorac oddech czuję jakby mi wszystko w środku sie przemieszczalo + babelkowanie Wiem ze tak moze byc chociaz martwi mnie ten odech. Każdy wiekszy wdech powoduje ogromny bol (podobny jak przy zerwaniu barku, jakby mnie ktos nozem przebijal przez te piers na wylot). Zameczam sie nie mogac zrobic normalnego wdechu, caly czas czuje ze za malo mam powietrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liv87
Hej dziewczyny. Pytanie do tych ktore sa juz po. Czy ktoras z was zmaga sie z zylakami lub pajaczkami na nogach. Wyczytalam w necie ze po operacji jest wyzsze ryzyko wystapienia zakrzepow. Moj lekarz twierdzi ze wszystko bedzie ok i podkolanowki uciskowe wystarcza. Operacje mam zaplanowana na 11.04 a jestem tam wystraszona ze az bliska rezygnacji. Mam miec mentory wysoki profil 320. Moj doktor twierdzi ze nic nie jest dozywotnie i za 10-15 lat max trzeba wymieniac. Jakos nie usmiecha mi sie nawet za 10 lat przechodzic drugiej operacji. Wiec o co chodzi z ta dozywotnia gwarancja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do krwiakow to nie pomogę, ale wystąpiła znaczna sprzeczność informacji, bo mój lekarz i wielu innych twierdzi, że implanty mentor są dożywotnie. Wymiana może nastąpić kiedy pacjentka zechce, bo oczywiście kształt może ulec zmianie, albo doszło do uszkodzenia. W innych okolicznościach nie ma takiej potrzeby. Niezły ten doktorek, który twierdzi ze trzeba będzie je wymienić po 10-15 latach. Ważne żeby zapewnić sobie ciągłość w biznesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mojas
Ja dostałam informacje, ze dobrze by było je wymienić po ok 20 latach. Mam mentory i chyba przez to zapłaciłam za zabieg troszkę więcej, ale jak już robić to w dobrej klinice z dobrym materiałem. ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×