Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość grzybkii

Powiekszanie piersi

Polecane posty

Gość gość
Jestem już 13 dzień po operacji i mam pytanie czy czujecie ucisk mostka? mnie piersi nie bolą ale za to mostek czuje jak siedze czy leze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łodyżka
Ja tez robiłam piersi w lux medzie ale u innego lekarza :) Mają tam świetnych fachowców i nie musisz się obawiać :) Poza tym szpital ma kosztowna infrastrukturę i jest wyspecjalizowany. W takim miejscu czujesz się na prawdę bardzo bezpiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flaraa
Łodyżka a jak z ceną zabiegu no i z lekarzami, mają w tym Lux Medzie na Puławskiej renomowanych lekarzy, bo w sumie ja uważam, ze to podstawa jak się chce robić plastykę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa12
Cześć dziewczyny :) ja mam termin operacji na 10 lipca, dzisiaj miałam konsultacje u Dr. Mazana w Katowicach i na początku zaproponował mi 390ml anatomy przy wadze 56 i wzroście 179, ale potem powiedział, że zmieszczą się spokojnie 495ml i będą ładnie wypełnione. Szczerze mówiąc nie mam pojęcia które wybrać bo troche przeraża mnie ten duży rozmiar ale marze o pięknych piersiach zwłaszcza, że teraz mam po karmieniu samą skurę rozmiar małe b jesli można to tak nazwać :/ będę bardzo wdzięczna za porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Redakcja WoP
Szanowni Państwo, TRWA CASTING DO KOLEJNEJ EDYCJI PROGRAMU „WALKA O PIERSI”! Jeśli piersi są Twoim największym kompleksem, uległy zniekształceniu na skutek choroby albo marzysz o korekcji ich wielkości czy kształtu – nie czekaj! Zgłoś się do nowego programu Polsat Cafe i spełnij marzenie o pięknym biuście. Nasi lekarze specjaliści, najlepsi w swojej dziedzinie, pomogą Ci pozbyć się kompleksów i zadbają o to, abyś już nigdy nie musiała wstydzić się swoich piersi. Aby wziąć udział w castingu należy przesłać na adres walkaopiersi@zgloszenia.tv zgłoszenie zawierające: • imię i nazwisko • datę urodzenia • numer telefonu • zdjęcie sylwetki • krótki opis problemu z piersiami. Więcej informacji na: www.facebook.com/WalkaOPiersi oraz pod nr telefonu: 881771066. Pozdrawiamy serdecznie, Redakcja programu "Walka o piersi"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arleta111111111
Hej, jakieś 4 miesiące temu powiększałam piersi. Zdecydowałam się na jedną z klinik w Danii. Szczerze mówiąc, wydaje mi się, że jak trafi się do odpowiedniego lekarza to on rozwieje wszelkie wątpliwości i zadba o to, żeby efekt był trwały. Sama przed operacją miliony pytań, na które mój lekarz cierpliwie odpowiadał. W końcu doszło do operacji i rekonwalescencja- wg mnie najważniejszy moment by zadbać o to, aby efekt był trwały- mój lekarz dał mi stanik w którym mam chodzić (od yajlee)dał milion rad jak postępować z piersiami (np. nie spać na brzuchu). Kończąc- nie ma się czego obawiać, jeżeli jesteś pewna, że masz odpowiedniego lekarza. Pozdrawiam i powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam powiększane piersi w Warszawskim szpitalu Lux Med na Puławskiej i bardzo się cieszę, że właśnie tam. Bardzo bałam się takiego zabiegu, ale trafiłam na kompetentnego lekarza, który podniósł mnie na duchu. Przed samą operacją miałam zapewnioną opiekę medyczną na najwyższym poziomie, a po dowiedziałam się jak mam teraz dbać o swoje nowe, pełne piersi i czego unikać, żeby nie było niepotrzebnych komplikacji. Szczerze - nie spodziewałam się aż tak dobrego efektu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monjas
Gościówa ja jestem o podobnych rozmiarach jak Ty. Po dwóch karmieniach nie zostało nic. Mam implanty 495ml anatomy i wyglądają bardzo naturalnie do takiej sylwetki. Szczerze to na dzień dzisiejszy wybrała bym większe. Nie bierz mniejszych do takiego wzrostu bo będziesz żałować. Jak już robić to tak aby było coś widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa12
Monjas- dwa dni temu dzwoniłam do kliniki i zamieniłam na większe (właśnie te 490) :) bo chyba bym się załamała gdyby te 390 nie wypełniły by mojej skóry :/ a czy mogłabym wiedzieć jakie masz na chwile obecna wymiary nowy piersi i jaka masz miseczkę? I czy robiłaś pod mięsień? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monjas
Mam dokładnie mentora 495ml 323cpg. Wyglądają bardzo naturalnie. Rozmiar wychodzi 75 D lub F. Ale na oko to powiedziała bym takie duże C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikaTr
Ja miałam taki zabieg w krakowie http://chirurgplastyczny-krakow.p/ i jestem mega zadowolona z zabiegu. Wszystko poszło bardzo dobrze . Powiem Wam że mają rewelacyjne podejscie do pacjenta tak samo przed kiedy przygotowują Cię psychicznie do zabiegu jak i po. Polecam jeśli któraś jest zdecydowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Snka
Dziewcxyny ja za 2 godziny mam zabieg w Krakowie i mega sie boje :-( bardzo boloi Czy Nie jest zle ?? Bede miala anstomiczne 360 przy wzroscie 173 . Trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrze powiększa piersi dr Dorota Żukowska. W Łodzi macie klinike Dermed i w Białymstoku przyjmuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chciałam skorzystać z operacji plastycznej ale się tego bardzo bałam i zaczęłam szukać w internecie jakiś innych metod. Znalazłam tabletki na powiększenie piersi ProBreast Plus i metody np. masowanie piersi. Cały ten proces opisałam na moim blogu: http://powiekszenie-piersi.pl/ i mogę powiedzieć że się udało! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc4512
Witajcie, mam pytanie. Czy po operacji (np. 2-5 dzień) podobały wam się wasze piersi? Przyznam szczerze ze nie wiem co robic, jestem 4 dzien po operacji i srednio mi sie podobaja, sa wielkie, nabrzmiale, wypchalo mi otoczke i nie widac zarysowanego ksztaltu - mam implanty mentor 250 i 275 okragle. przez to mam wrazenie ze mam spuchniety mostek. boje sie ze zaczne zalowac operacji, troche innego efektu sie spodziewalam. nie spie po nocach przez to. czy one sie jeszcze zmienia? a jesli tak to w jakim stopniu? blagam pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4512
+ nie orientuje sie ktoras z Was czy wyjecie implantow jest platne i czy moge zadac od operujacego mnie doktora zwrotu kosztow za powiekszanie skoro wyszlo zle? albo czy przynajmniej cos by poprawil w cenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarins
Gosc 4512. Na poczatku piersi tak wygladaj. Są nabrzmiale i takie nie takie ale zaczekaj jeszcze na efekty. Ja jestem 6 tyg po operacji i moje nowe piersi zmieniaj sie z dnia na dzien na lepsze. Są bardziej miękkie i kształtne. Ja tydzien po operacji hak je pierwszy raz zobaczylam to zrobilo mi sie słano i pomyślałam co ja zrobiłam ale teraz jestem zachwycona. Zaczekaj jeszcze i nie podejmuj pochopnych decyzji. Po operacji piersi wygladaja na ' brzydki'ale za jakis czas bedziesz sie cieszyc. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4512
Katarins dziekuje Ci bardzo, tak sie naczytalam o kobietkach ktore niedlugo po operacji zachwycaly sie swoimi piersiątkami, ze zaczely mi rozne mysli do glowy przychodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4512
Katarins dziekuje Ci bardzo. Mam taka nadzieje, ze bedzie wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monjas
Gosc415 nie potrzebnie się przyjmujesz to naturalne. Ja też byłam w szoku jak zobaczyłam 2 piłki na klatce piersiowej. Mój mąż jak zobaczyłam je po 2 tygodniach bo dopiero mogłam zdjąć biustonosz to zaczął się śmiać. Dopiero teraz po 3 miesiącach mogę powiedzieć, że zaczynają przypominać naturalne piersi, choć podobno na zupełne efekty trzeba zaczekać do pół roku. Nie martw się, za kilka tygodni będziesz szczęśliwa posiadaczką pięknych piersi. Głowa do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4512
Katarins ja wlasnie caly czas mysle co ja najlepszego zrobilam. dlatego tez rzadko do nich zagladam, tylko do mycia, i mam wielka nadzieje ze za miesiac wszystko bedzie lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4512
Przepraszam, to wyzej mialo byc do Monjas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 11223344
Jestem 14dni po powiększaniu piersi i mam 335 ml, robiłam u Dr. Kasprzyka w Krk. Jestem zadowolona piersi wyglądają bardzo naturalnie i nie wyobrażam sobie mieć większych! Pamiętajcie doktor wie najlepiej i im także zależy na zadowoleniu pacjentki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaWy
A ja jestem po konsultacji i operacja 05.08 czyli coraz bliżej. Lekarz zapisał mi 375 i boje sie zeby nie byly za duze... mam 170cm i 60kg. Doradzcie cos..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1102
Cześć dziewczyny. Od jakiś 2 tygodni czytam cały temat. Jestem umówiona na konstultacje u dr Kurmanow w Poznaniu. Czy któraś z Was tam była?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo super - jestes zdecydowana na powiększenie biustu? moim zdanie super decyzja - będę trzymać kciuki za Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1102
W końcu zdobyłam się na odwagę. Tylko ten czas oczekiwania na konsultację jest dobijajacy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×