Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość grzybkii

Powiekszanie piersi

Polecane posty

vanesia a kiedy maszz operację! zobaczysz ze jak co do czego dojdzie to będziesz już po operacji i będzie dobrze:) a nie każdą dziewczynę boli! to zależy od indywidualnego progu bolu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość magda
Szkoda że opowiadacie tylko na to,na co chcecie,a nie pomagacie wszystkim.Dziękuję za odpowiedź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DaKaRa
Ogólnie radzę poczytać na temat powiększania piersi własnym tłuszczem, metoda na pewno jest bardziej bezpieczna i mniej inwazyjna niż implanty i zawsze co nasze to nasze. Sporo na ten temat wyczytałam w jednej z klinik, które się tym zajmują - http://www.kriocentrum.com/ osobiście do zabiegu dopiero się przygotowuje, ale mam nadzieję, że w końcu się na niego zdecyduję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vanesia szczerze mówiąc to nie mam pojęcia. Musisz lekarza zapytać. Ale tydzień po zabiegu to ciężko Ci będzie zapewne. Nie byłam w takiej sytuacji. Lekarz będzie wiedział najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość od dr Łątkowskiego
mam operacje za 1,5 godziny. .. w pierwszym tygodniu dzieckiem zajmuje się mąż (synek ma półtora roku) ... czy dam radę później ogarnąć obsluge synka ?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość od dr Łątkowskiego
gość Magda. .. myślę że doktorówi chodziło o ilość gruczołu .. ze jest go tyle co w miseczce A ... bo wspominałaś ze piersi są obwisle. .. będziesz miała je podnoszone czy tylko włożony implant ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość magda
Do gość od dr Łątkowskiego Na początku BARDZO Ci dziękuję,że jako jedyna się zainteresowalas moim postem.Może być Ci ciężko,różnie kobiety do siebie dochodzą,gratuluję ze masz to już za sobą,opowiedz jak było,wracając do Twojego pytania to będę miała tylko sam implant.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szilka z racji tego, ze nie mieszkam aktualnie w pl umowilam sie na konsultacje 22 wrzesnia i zabieg o 18 albo nastepnego dnia, mam przeslac zdjecia piersi lekarzowi i zobaczymy co powie ( dr Niemkiewicz),na 9 wrzesnia umowilam sie z jeszcze jednym lekarzem na konsultacje w Medik beauty dr Wegrzyn i zobacze na kogo sie zdecyduje i jak szybko dr Werzyn moglby przeprowadzic zabieg.... Moze ktos moze sie wypowiedziec na temat tych lekarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość od dr Łątkowskiego trzymam kciuki pol dnia probowalam dzis tu napisac iposty nie chcialy sie dodawac , mam nadzieje ze wszytsko ok i bd zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna_Swol
gość Magda, ja mam włożony identyczny implant i u mnie to jest raczej większe C. Jestem piąty miesiąc po operacji i raczej już ten rozmiar zostanie, tak mi się przynajmniej wydaje bo od ponad miesiąca nie widzę żeby cos się zmieniało. Ja miałam obwisłe piersi po wykarmieniu moich Bliźniaczek. Nie bardzo chciałam jednoczesnego podniesienia ze względów finansowych tylko zdecydowałam się na same implanty. Dlatego doktor Tomasz Dębski tak mi zarekomendował wysoki profil, żeby je "wypchnąć" i żeby to nie były wiszące implanty. I moim zdaniem jest to optymalne dla obwisłych piersi bez ich podnoszenia. ja jestem bardzo zadowolona. Jak będziesz chciała jeszcze podpytać o cos to pisz, będę tu zaglądać. Kiedy masz operację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość magda
Do Martyna_Swol dziękuje za chcec pomocy,jaką wyjscowke miałaś przed zabiegiem?w moim przypadku nie ma konieczności podniesienia piersi,ale zastanawiam się jak to rozumowac,odnośnie moich obecnych piersi w rozmiarze dużym "C"/malym "D" że po operacji będę miała rozmiar "D",rozumiem że będą fajnie wypełnione,ale co z tym rozmiarem? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość magda
Do Martyna_Swol dziękuje za chcec pomocy,jaką wyjscowke miałaś przed zabiegiem?w moim przypadku nie ma konieczności podniesienia piersi,ale zastanawiam się jak to rozumowac,odnośnie moich obecnych piersi w rozmiarze dużym "C"/malym "D" że po operacji będę miała rozmiar "D",rozumiem że będą fajnie wypełnione,ale co z tym rozmiarem? Operacje mam 8 grudnia Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość magda a ile masz pod biustem? Bo od tego też dużo zależy. D to całkiem spory rozwmiar zwłaszcza u dziewczyn które są szczuplutkie. Zaufaj torszkę lakarzowi - wie co robi :) Napewno będziesz zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkiti25
Hej dziewczyny prosze odpowiedzcie mi jak mozecie bardzo sie martwie poniewaz normalnie w prawa piers mam wlozony wiekszy implant niz w lewa poniewaz mialam prawa piers mniejsza od lewej dzisiaj mija mi 5 tygodni od operacji i patrzac na piersi prawa jest mniejsza niz lewa i widac ta roznice tak jest juz od trzech tygodni i boje sie ze to sie niewyrowna prosze niech ktoras z was jesli tak miala odpowie czy musze sie martwic bo dlamnie to troche dziwne ze ta piers gdzie byl wkladany wiekszy implant jest mniejsza niz ta gdzie byl mniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjp
Hej. Jestem po konsultacji. Mam wyjsciowe B. Doktorowi powiedziałam, że chcę mieć pełne C lub D . Wybrał mi rozmiar największy to jest 295cc okragle Arion o leksturze gładkiej do tego są miękkie więc nie będą wyczowalne tzn.tak powiedział :) implant ma być na mięsień. Operację chcę mieć w grudniu :) tylko konkretnie dzien muszę ustalić. Nie mogę się doczekać :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4563
295cc to maly implant ... Zastanow sie tez nad tym czy chcesz na peeno gladki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość magda
Samosia13 dziękuję za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość magda
Do samosia13 w biuście mam 88cm,a pod biustem 75cm Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna_Swol
Magda, te rozmiary są umowne. C to duży biust (choć pewnie jak lekarzom nie wyjdzie dostatecznie duży to nazywają go małym C ;)) )ale moim zdaniem D to już bardzo duzy. Większość dziewczyn chce C i lekarze w zależności od wyjściówki wkładają mniej więcej 300-400. U mnie był wcześniej super B. Więc nie za duże i nie za małe. Ale po karmieniu zrobiły się zwisy i takie mało jędrne. Mogłabym zostać przy B ale dr Dębski mi poradził, że jak włożymy mniejszy implant np. ze srednią projekcją to będzie to słabo wyglądało bo to ciągle będą obwisłe piersi tyle że większe. A jak bez podnoszenia to trzeba u mnie było i większy i wysoki profil. Wyszło super więc dobrane mam idealnie. Nie doczytałam - kiedy masz operkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna_Swol
Magda, te rozmiary są umowne. C to duży biust (choć pewnie jak lekarzom nie wyjdzie dostatecznie duży to nazywają go małym C ;)) )ale moim zdaniem D to już bardzo duzy. Większość dziewczyn chce C i lekarze w zależności od wyjściówki wkładają mniej więcej 300-400. U mnie był wcześniej super B. Więc nie za duże i nie za małe. Ale po karmieniu zrobiły się zwisy i takie mało jędrne. Mogłabym zostać przy B ale dr Dębski mi poradził, że jak włożymy mniejszy implant np. ze srednią projekcją to będzie to słabo wyglądało bo to ciągle będą obwisłe piersi tyle że większe. A jak bez podnoszenia to trzeba u mnie było i większy i wysoki profil. Wyszło super więc dobrane mam idealnie. Nie doczytałam - kiedy masz operkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna_Swol
aaa, już znalazłam. Jeszcze masz dużo czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjp
Mi doktor zaproponował 295cc sredni profil okragłe, z tekstura gładka i miekkie (prawie nie wyczuwalne). Pokazał mi identyczny implant,ktory w dotyku byl mily i wcale nie byl taki maly... Plus z tego co wiem rozmiarowo roznia sie one z okolo 0,5-1cm... Moj implant jest z gelem z ktorym gdyby pęknoł to nie zaszkodzi organizmowi i tylko kieszonke bedzxie trzeba usunac... Ja mam wyjsciowe B i chce miec jak wczesniej wspominalam pełne C lub nawet trosze wieksze...ale tak bez przesady.... Po zamierzeniu mojej klatki i piersi lekarz stwierdzil ze 295cc to bedzie moj rozmiar... Mi w sumie odpowiada... Do tego zawsze przeciez w przyszlosci bede mogla zmienic.... Przede wszystkim chodzi o moje zdrowie... Nie chce ogromneho implantu , ktory spowoduje rozstepy... Wole taki ktory sie tam zmiesci i biuscik bedzie wygladal pieknie :) do tego doktor przeprowadzal tysiace takich operacji wiec mysle,ze mozna mu zaufać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4563
Ciesze sie razem z Toba i najwazniejsze ufac doktorowi. Ja tez zaufalam i jestem przeszczesliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej czy ma ktos sze pod biustem ponad 75 cm?jaki wybraliscie implant??i jaki macie efekt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjp
Kilka100 Nie porównuj swojego ciała do innych! Bo efekty u 2och osób będą kompletnie inne... Możesz mieć te same wymiary jak inna laska, a wynik będzie kompletnie inny. 3 wypowiedzi wcześniej podałam link który wyjaśnia jak to działa z tym rozmiarem implantu i czego mniej więcej można się spodziewać. Poczytaj. Najlepiej idź do kliniki i zobacz co zaproponuje ci doktor. W tedy najlepiej wybrać największy z zaproponowanych rozmiarów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkiti25
Hej dziewczyny mam pytanie czy was tez 6 tygodni po operacji rwalo tak w piersiach pod spodem bo mnie wlasnie tak pobolewa i na gorze piersi czasem pokazuje mi sie żyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przede wszystkim takie operacje to powinien przeprowadzac doswiadczony chirurg jak chociazby dr checinski w Warszawie http://www.drchecinski.pl/ On uprzeda o wszystkich skutkach, dolegliwosciach, bolach. Mowi szczerze jakiego efektu mozna sie spodziewac i wlasnie taki lekarz to profesjonalista. A nie pozniej dziwicie sie i sie pytac czy to ze was boli czy rwie to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
No proszę jak zgrabnie się PAN chęciński za reklamował....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×