Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość grzybkii

Powiekszanie piersi

Polecane posty

Gość gośćjp
No z tego co Wiem to niektóre kliniki maja zaopatrzenia w kilka sztuk implantów w klinice...Dlatego też w tych klinikach jest możliwość przprowadzenia operacji dzien po konsultacji. W klinikach nazywają to "the Day arter"... W większości sa to kliniki które przeprowadzają często operację powiększenia piersi. Nie wiem ile w tym prawdy, bo to info z drugiej reki. Wiem tez, że klinika w Szczecinie o ile pamiętam posiada taką opcję... Problem w tym, że do Szczecina mam za daleko. Dlatego też szukam czegoś w okolicach Katowic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjp
Do 4563- proszę powiedz mi po ilu dniach od operacji leciałaś samolotem, bo z tego co pamiętam to specjalnie do Polski przyleciałaś na operację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4563
Lecialam 3 tygodnie po ale z tego co wiem nie ma przeciwwskazan co do lotow. Dawne czasy minely... Zyjemy w 21 wieku implanty tez sa inne:) na pewno po zdjeciu szwow mozna latac... Nic sie nie dzialo a lot byl dlugi... Jestem juz dobe na starych smieciach i czuje sie dobrze :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaami
hej dziewczyny. ja wyszlam wczoraj z kliniki a w sobote lece samolotem. podobno nie ma zadnych przeciwskazan. w piatek jeszcze przed lotem ide na zmiane opatrunku i powinno byc ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie że już się dobrze czujesz. Szybko wróciłaś do formy i bardzo fajnie, bo trzeba z lata korzystać :D jakieś plany masz? przede wszystkim bieliznę w nowym rozmiarzae musisz nabyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4563
Do rozmarzona... Jak pisalas do mnieto odpowiadam... Ja bardzo szybko wrocilam do formy tak bylam. Nastawiona . Zarazpo wybudzeniu z narkozy bylam zywa jak nowonarodzana ... Jasne troche bolalo ale do wytrzymania.. Rano jak wstalam iwyszlam z kliniki poszlam do fryzjera bo mi sie moje wlosy nie podobaly :) a wieczorem zamowilam pizze. I piwo... Zaraz po przebudzeniu bylam tak glodna, ze w ramach wyjatku dostalam kanapki:) a pozniej juz bylo tylko lepiej:) bielizny jeszcze nie, bo one jeszcze sie nie ulozyly na 100 procent.nosze sportowe narazie tak jest dobrze... Zreszta pooperacyjny mialam tylko do sciagniecia szwow... Uczulal mnie. Idoktor pozwolil na sportowe ale te miekkie jak ponczocha :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4563
Do kaami. Ja zmienialam opatrunki sama codziennie... Wlasciwie siora i tak az do zdjecia szwow.... Dzieki temu widzialam jak zachowuja sie miejsca po drenach... Zycze udanego lotu tylko uwazaj na siebe i pros o pomoc nawet z torebka nie podnos rak do gory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaami
tak tak teraz juz sama bede zmieniac. podobno mam to robic co 2 dni a szwy sie same rozpuszcza. mam pytanie do tych po. czy u Was piersi zaraz po operacji mialy taki mega stozkowy ksztalt i byly dziwnie wypukle u gory? czy to sie zmieni z czasem??? w sumie to dopiero tylko 4 dni po, ale narazie mi sie nie podobaja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4563
Oczywiscie, ze sie zmieni.... Ja jestem miesiac po i juz widze duze zmiany... Opuchlizna bedzie stopniowo ustepowala i bedzie sie wylanial prawdziwy ksztalt :) piersi beda sie jeszcze dlugo zmienialy .... Badz cierpliwa :) choc ja bylam zadowolona od pierwszych minut :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Efekt super :) Zero blizn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaami
4563 a Ty jaki masz rozmiar impmantow. i anatomy czy okragle? u mnie moze narazie dziwnie to wyglada bo ja praktycznia mialam zero piersi i moge powiedziec ze nie powiekszalam ale wogole je robilam. hehe. podobno mialam malo skory wiec teraz to takie wszysko napiete naciagniete i twarde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4563
Hej... Ja mam 345cc Mentor anatomiczne.. Mialam rozmiar A teraz jest to chyba C choc szczerze do konca nie wiem. Jest tak jak chcialam czyli naturalny wyglad dopasowany do mojej budowy itd...sa czesciowo pod miesien a czesciowo pod gruczol. Tsk masz racje skora sie musi ponaciagac i ulozyc. Ja jestem po dziecku i nie jestem mloda wiec troche juz mi skora wisiala i implant mial wiecej miejsca :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PinkoPani
2 tyg temu przeszłam operację powiększania piersi. Mielismy jechać na wakacje we wrześniu ale mąż nie dostanie urlopu i jeśli już to tylko teraz możemy polecieć. Czy ktoś ma doświadczenie ze stanikiem od kostiumu kąpielowego tak szybko po operacji - powiedzmy 3 tygodnie po? piersi mam super i nie chciałabym popsuc ich przez nieomyslne działanie ale z drugiej strony nie wyobrażam sobie wyjść na plaże w staniku korekcyjnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaami
ja mam zalecenie zeby przez 6 miesiecy wogole nie wystawiac piersi na slonce. czyli na najblizszych wakacjach musze miec lekka koszuleczke zakrywajaca gore piersi. nie wiem czemu tak,bo sylikon chyba sie raczej nie roztopi ale jednak wole stosowac sie do zalecen. czy moze mi ktos powiedziec po jakim czasie mozna spac na boku. 6 nocy spania na plecach i mam dosc;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Kaami ok 6 tygodni musisz się przemeczyc. Widzę że jesteś ostrożną i stosuje aż się do zaleceń więc chyba lepiej dmuchac na zimne. Z czasem się przyzwyczaisz. Ją jestem 2 miesiące po i jeszcze tak całkiem pewnie na boku się nie czuje . dasz radę początki najgorsze. A jak cię bola plecy niech ktoś ci posmaruje np ibum w zelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda. Z czasem wszystko przychodzi do normy i nawet nie będziesz pamiętała że przez jakiś czas było Ci niewygodnie. Ale ja np. przed operacją mogłam spać na brzuszku, teraz już niewygodnie, ale na boczku jak najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PinkoPani, mój lekarz nie zalecał mi wystawiania na słónce przez pierwszych kilka miesięcy. Najlepiej będzie jak zapytasz swojego bo może to zależy np. jakie implanty masz włożone. A swoją drogą właśnie jakie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no słoneczka lepiej unikać, ze względu na blizny. niech się najpierw dobrze zagoją a później będziemy szaleć na plaży :) no a spanie na boku - po pewnym czasie można spróbować...ale tak delikatnie. z czasem nei powinno być to problemem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na początku miałam problem z odzwyczajeniem się :) a zaczęłam próbować spać na boku już przed op. No i słońca trzeba unikać, a latem to wyzwanie, bo aż kusi do pokazania nowych cacuszek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc kiti 25
Witam ! Ja mialam operacje we wtorek w Warszawie w klinice dr Szczyta a operowal mnie dr Potocki mam implanty firmy Allegra prawy 370 a lewy 410 anatomiczne pierwsze dwa dni to koszmar ale dzis juz lepiej chociaz mam pytanie bo oprocz stanika specjalnego mam nad piersiami pas bardzo scisniety i to mnie najbardziej boli i mi przeszkadza czy ktoras z was miala taki pas i ile go trzeba nosic bo nieznosze go nigdy sie niespotkalam z takim pasem ogladajac programy zeby kobiety nosily prosze o odpowiedz Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkiti25
Firmy Allergan poprawiam wczesniejsza nazwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4563
Nie mialam pasa zwykly pooperacyjny biustonosz , ktory po tygodniu przestalam nosic gdyz mnie uczulal... Wiec nosilam sportowe. Oczywiscie za zgoda lekarza. Kazdy lekarz ma inne zalecenia i najlepiej stosowac siedo nich pozdrawiam Dorota 5 tygodni po :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkiti25
Acha ok dzieki za odpowiedz wszystko u mnie bylo by ok jakby nie ten pas bo czasem ciezko mi oddychac i sie mecze dlatego wlasnie zapytalam czy ktos cos wie na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4563
Najlepiej zapytac swojego lekarza moze pozwoli zdjac ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaami
Ja mam taki pas.dostałam 4 dni po operacji i powiedziano mi żeby za mocno nie ściskac bo on i tak robi swoje.mam go mieć 4 tyg (a jeśli jeszcze będą mi za wysoko to i tydzień dwa dłużej) i mogę robić przerwy 2-4h w ciągu dnia. To że ma ktoś pas zależy chyba od budowy ciała bo i mnie piersi zaraz po były szeroko i wysoko rozstawione tak jakby wchodziły pod pachy prawie.teraz juz 10 dni po operacji ładnie się ukladaja:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szilka
no i super! noś pas i będzie dobrze:) fajnie że widzisz po 10 dniach że ładnie piersi wyglądają! fajnie że jesteś zadowolona!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaami
czy ktos wie czy teraz po 10 dniach jak sciagnelam opatrunek czy smarowac rane czyms zeby sie ladnie zagoilo i zabliznilo? mam masc lioton ale opis jej nie pasuje mi do tego...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Lioton jest na siniaki a nie na ranę. Przede wszystkim trzeba ranę dezynfekowac a potem nawilzać np oliwka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4563
Ja uzywam plastry sylikonowe ale zaczelam dopiero jak zeszly strupki bardzo dobry jest bio oil :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×