Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość grzybkii

Powiekszanie piersi

Polecane posty

Gość rozmarzona30
A to lekarz nie mówił wam na początku co będziecie miały? Mnie od razu mówił od jakiego producenta będą wkładki. koniecznie dajcie znać jak tam rekonwalescencja. co do blizn to ja miałam tak nacięte wszystko, że po zagojeniu nawet trudno mi znaleźć tą kreseczkę bliznę - tak jest sprytnie schowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkiti25
Akurat zostały wymienione nazwy dwóch największych producentów implantów na świecie. Są to dwie równorzędne firmy pochodzące z USA. Implanty tych firm są najlepiej przebadane na świecie (jest najwięcej wiarygodnych publikacji na ich temat). Jako pierwsze i przez długi czas jako jedyne uzyskały certyfikat FDA na stosowanie w USA. Implanty tych firm różnią się nieznacznie, ale nie ma żadnych dowodów na to że jedne lub drugie są lepsze. Allergan ma troszkę więcej rynku światowego i implanty Allergan są zwykle troszkę droższe niż Mentor. Wybór firmy zwykle zależy od przyzwyczajenia się lekarza do danej firmy pozatym jedne i drugie maja dozywotnia gwarancje takze wcale sie juz tym nieprzejmuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a eurosilicone? myslę ze tez dobra firma, dużo babeczek je ma, nie narzekają :) także myślę ze zostały troszkę pominięte ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościnna32
Rozmarzona, to extra, że nic nie widać :) Ile czasu jesteś po zabiegu i jakie masz implanty? Cofnęłam się 10 stron w tył i nie znalazłam odpowiedzi więc pozwolę sobie zapytać ;) Kiti, piguła Ci ściągała? Lekarza nie było? Kiedy masz wizytę kontrolną? Nasze operacje dzieli chyba tylko jeden dzień,tak? :) Ja miałam 24.w piątek. Widziałaś piersi? Dała Ci lusterko? Mi pielęgniarka chciała dać lusterko podczas zmiany opatrunku ale nie chciałam :P taka byłam wystrachana :D spojrzałam tylko od góry ;) Marcela, myślę,że tych firm-dobrych firm jest więcej ;) tylko tak jak mówisz,wiele jest pomijanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościnna32
Kiti,już doczytałam,że miałaś we wtorek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkiti25
Ja mialam zabieg we wtorek 21 i lekarza niebylo jak mialam sciaganie szwow sciagala pielegniarka i widzialam piersi i na ta chwile jestem bardzo zadowolona a wizyty niemam ustalonej bo jestem w drodze do Francji bo niemieszkam w polsce i lekarz mi powiedzial ze jak sie cos bedzie dzialo niepokojacego to zebym dzwonila a narazie jest wszstko ok blizny ladnie sie goja piersi sa miekkie i pielegniarka powiedziala ze jest wszystko super ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkiti25
Zgadzam sie marcela z toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościnna32
Cycki maleją z dnia na dzień !!!! :( Jak ja żałuję,że zrobiłam tą cholerną operację ! Tyle cierpienia,pieniędzy dla piersi większych o 5 cm??? Jaki to sens?? Gdzie ja miałam rozum jak wybierałam rozmiar??? Wszystko przez mojego męża, który był ze mną na konsultacji ! Od początku był przeciwny operacji i chciał być przy wyborze rozmiaru. Tak mi kur** pomógł, że już wczoraj ryczałam przez to wszystko ! Jestem załamana ! Mam już wizję kolejnej operacji, kolejnych wydanych 18 000 zł :( ;( PORAŻKA !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Gościnną nie zalamuj się. One się układają i zchodzi opuchlizna . faktycznie wybrała mały implant ale za to pewnie wyglądają naturalnie. Ją też na początku żałowałama że nie wzięła wiekszych ale przynajmniej nie rzucają się w oczy i uniknelam głupich pytań w pracy. Nikt się nie zorientował bo wyglądają jak przedtem w puschapie. Będzie dobrze. I pamiętaj że im większe tym bardziej działa grawitacja i inne powiklania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakonte
Poczekaj do czasu, aż zupełnie Ci się wygoi. U mnie trwało to trochę, ale kiedy już zeszła cała opuchlizna i zobaczyłam swoje piersi w lustrze, pomimo tego, że wydawały mi się małe, były boskie. Ba, nadal są. Robiłam zabieg w zeszłym roku, w klinice dr Olender. Też bałam się, że wybrałam za mały rozmiar, ale okazało się, że Pani dr doradziła rewelacyjnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkiti25
Goscinna 32 przeciez dopiero mialam operacje czemu sie tak zalamujesz jaki mialas wyjsciowy rozmiar a jaki wzielas teraz bo ja cos tu nierozumiem ze tak szybko ci maleja ja jestem tez swiezo po operacji i narazie nic niezauwazylam zeby mi malaly az tak szybko z dnia na dzien a mam rozmiar 370ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkiti25
A ok znalazlam twoj wpis z rozmiarem to niewiem co ci powiedziec bo moj maz tez byl przy doborze i ja tez chcialam 225 ale on mi doradzil z lekarzem 370 wiec sie zgodzilam i teraz sie ciesze ze ich posluchalam ufff ale niemartw sie bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŚlicznotkaNR1
Gościnna, nie załamuj się...rzeczywiście nie jest to duży rozmiar, ale jak ktoś pisał, przynajmniej naturalnie to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshinexoxo
Hej Kochane, to ja! nie bylo mnie tutaj troszke bo wracalam do domku z wawy wczoraj. Wczoraj bylam na sciagnieciu szwow. Moj lekarz jest teraz na urlopie, wiec robila to pielegniarka. Powiedziala ze bardzo dobrze wszystko sie goi. Mialam tez druga sesje rehabilitacji ktora jest w cenie zabiegu. Rehabilitant bardzo specyficzny i troszke mnie nawet zdenerwowal. Wymasowal mi cycuszki oliwka, powyginal i ponaciagal mnie cala. Myslalam ze pekne hehe. Szwy zdjete ale jeden zostal i pielegniarka powiedziala ze sam powinien wyjsc. Mam nadzieje, ze nie bedzie sie nic slimaczyc. Wczoraj w domu p praz pierwszy tak do konca rozpielam pancernik i widzialam szwy i powiem Wam ze dr Potocki to naprawde mistrz! ciecie pierwsza klasa cieniusienkie i slicznie sie goja. Mam 5 cm bo implant dosc duzy wiec ufam dr ze tak musial ciac. Czuje sie coraz lepiej.Prawy miesien nie do konca jeszcze chce puscic ale robie cwiczenia i staram sie rozciagnac go. Kochana moja odnosnie cwiczen to mam zlecone przez rehabilitanta takie glowa na boki, sciaganie lopatek i do gory kolka lopatkami do tyly, i podnoszenie rak na boki powolutku. Mam do Was dziewuszki tez prosbe. Gdzie moge kupic dobry sportowy stanik zasuwany z przodu? Bo potrzebuje na czas jak moj bede prala a nie wiem gdzie isc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4563
Witaj . Nie wiem gdzie jestes bo ja swoje sportowe kupuje na ebay badz w Victoria secret. Tez mialam kawalek szwa na zewnatrz ale sama go obcielam, jezeli wchlanialny to to co na zewnatrz sie nie wchlonie a , ze ja jestem bardzo niecierpliwa to sie tym zajelam. Teraz juz w porzadku :) mam nadzieje, ze nie bedzie sue slimaczyc. Trzymam kciuki. Pooperacyjny nosilam tylko tydzien uczulal mnie wiec jestem na sportowych juz od dawna czekam jeszcze do 3 miesiecy i pojde sobie dopasowac biustonoch profesjonalnie... Sa za ladne zeby nosic byle co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkiti25
Hej mam pytanie czy ktorejs z was zdarzylo sie cos takiego poniewaz dzisiaj pierwszy raz od operacji sciaglam stanik zeby sie wykapac a minol ponad tydzien od operacji i wychodzac z wanny dostalam drgawek prawie ze zemdlalam czarno przed oczami i wogle opadly mi sily w caly ciele strasznie sie wystraszylam poniewaz maz mnie zanosil do lozka bo niemoglam wstac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ingaa10
Dziewczyny :))) on zeszłego piątku mam nowe piersi i ciągle jakos trudno mi uwierzyć że to się wreszcie stało. Plany były od 2011 roku, potem po drodze córa przyszła na świat i po karmieniu piersi mi tak zmalały, że już byłam pewna decyzji. 2 dni było ciężko - bolało bardzo. Dziś już znacznie lepiej. Piersi widziałam i już wszystko dobrze wygląda. Dla mnie najważniejsza była symetria brodawek, bo na małych piersiach była troszkę widoczna a naczytałam się, że jak założone są implanty to ta asymetria bardzo się uwidacznia. U mnie równiutko. Aaa, i zdecydowałam się na okrągłe, choć jak szłam na konsultację byłam na 100% zdecydowana na anatomiczne ale lekarz powiedział, że przy mojej budowie piersi to zdecydowanie okrągłe. Reasumując - polecam wam dziewczyny bo nie taki diabeł straszny ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshinexoxo
dziewczyny po jakim czasie lekarz kazal wam masowac piersi? mnie nikt nie kazal na zdjeciu szwow ale moj dr byl na urlopie i tak sie zastanawiam czy moze mi zapomnieli powiedziec. Kontrole mam 19 sierpnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkiti25
Hej dziewczyny jestem 3 tygodnie po operacji czy odczowacie jeszcze bol w piersiach bo ja wykonuje juz wszystkie prace domowe i czasem odczowam bol w dole piersi czy wy tez tak macie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość magda
Hey dziewczyny,jestem umowiona na zabieg powiększenia piersi na 8 grudnia,byłam dziś na konsultacji,z racji tej iż mam piersi lekko obwisle po karmieniu,brałam pod uwagę implanty okrągłe,gdyż zależy mi na efekcie push-up,dr natomiast bardzo mi odradza implanty okrągłe i poleca anatomiczne firmy polytech 325ml.wysoki profil,mam teraz duży mętlik w głowie bo nie chce tracić tylu pieniędzy na piersi o rozmiar większe,moja wejściówka to 75 pod biustem i 87 w biuście,zależy mi na obfitym biuście,co o tym myślicie? Pomocyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość magda
Czy jest tu koś skory do pomocy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4563
Powiekszalam biust 2 miesiace temu. Opuchlizna zeszla i mam anatomy Mentor 345 cc wysoki profil. Nie wiem znaczy nie pamietam ile mialam przed ale w tej chwili mam 75 pod i 101 cm w biuscie. Anatomiczne z tego wzgledu iz po dziecku tez mialam troche obwisle i malenstwa A . Moj doktor absolutnie nie polecil mi okraglych. Czasami potrafi sie zrobic double bubble. Gdyz skora jest juz inaczej ulozona. Ale wybor i rezultat to kazdego indywidualna sprawa. Biustonosz kupuje 34 D tzn 75 d ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkiti25
4563 mam pytanie czy jestes zadowolona z wygladu twoich piersi teraz 2 miesiace po operacji bo ja tez mialam malem piersi i opadniete jestem 3 tygodnie po operacji mam 370 anatomiczne i boje sie zeby zabardzo mi nieopadly i zastanawiam sie nad sciagnieciem pasa czy ty tez taki nosilas prosze o odpowiedz pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4563
Jestem przeszczesliwa patrzac na nie :) pasa nie nosilam nigdy... Biustonosz pooperacyjny przez 3 dni... Uczulal mnie wiec przeszlam na sportowy. Oczywiscie za zgoda lekarza i to wszystko sa doskonale na swoim miejscu :) sa miekkie ksztaltne i juz prawie czuje jak moje :) zapytaj swojego lekarza kazdy jest inny... Moj np powiedzial , ze zaraz na druga dobe moge zdjac opatrunki wziac prysznic puzniej odkazic i nakleic nowe. Tak tez robilam i nic mi sie nie stalo... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość magda
Do 4563 Dziękuje za twój komentarz,jako jedyna byłaś skora do pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość magda
Była byś tak uprzejma i wysłała byś mi zdjęcia przed i po na email? dziubek23@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkiti25
Dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem najlepiej sie swojego lekarza zapytać, bo to różnie może być i byłabym ostrożna pod tym względem.... ale też pamiętam że ciężko było mi wytrzymać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość19
Hej dziewczyny Mam pytanie jestem dwa tygodnie po operacji powiększenia biustu i od prawie tygodnia moja prawa pierś tak jakby się osunęła to znaczy lewa jest tak jak po zabiegu a prawa niżej czy któraś z was też tak miała, czy one się układają i ta druga też się obniży. Po zabiegu szybko wróciłam do formy i boję się czy coś nie przeholowałam ze swoją sprawnością :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×