Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
jarzyneczka

NEURALGIA MIĘDZYŻEBROWA

Polecane posty

Gość 444444444444ttt
dobrze sobie sam odpowowiedziales zestresowałeś sie! zaskocze cie teraz masakrycznie stan zagrozenia to utrata przytomnosci.. i jak sie teraz czujesz? mozesz pisac na kompie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ttttttttgf
chyba raczej śmiechu na sali : >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość costamcostam
Dwa dni temu bylam u lekarza po skierowanie do ortopedy. Bolą mnie od pewnego czasu plecy w okolicach łopatki, bol promieniuje na ręke i klatkę piersiową. Gorzej jest przy glebszych wdechach i skrętach ciała.. Lekarka powiedziala, ze wg niej to neuralga międzyzebrowa, i przepisała mi ketonal ;/ Jak myslicie, to cos pomoze? Czy na to nie ma lekarstw? Bol jest momentami nie do zniesienia :/ wspomne jeszcze, ze mam 18 lat, i nie wiem skad mi sie to wzielo. Prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 423234234
co z durny zwyczaj pisac o swoich chorobach w internecie. niemal na bank skonczy sie pogotowiem :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1404
Ja mam neuralgię. Byłam w szpitalu tydzień temu na badaniach. Okazało się, że mam niedobór potasu i magnezu. A te dwa pierwiastki są bardzo ważne w przewodzeniu impulsów nerwowych. Teraz muszę brać tabletki. Jak ktoś ma takie bóle to właśnie niech zrobi sobie badania na ilość potasu przede wszystkim. Bo magnez można kupić i brać profilaktycznie, a potas tylko na receptę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 44444444444444455
tak zagrazajcie sobie i swoim rodzina• nie to nie neuralgia a lekarz mowi ze tak? to pocholere zachowujecie sie jak trzepnieci jesli to neuralgia to neuralgia i tak ma byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez choraaaaa
A to ciekawe bo mi zas lekarz przepisal wapno i witamine B1, tez mam neuralgie :( Co gorsza po zapisanych tabletkach zamiast lepiej jest gorzej, czy ktos mial tak ze nie byl w stanie zacisnac piesci ani chodzic normalnie? Nie wiem czy to wina tabletek czy choroba jeszcze bardziej sie rozwija :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest wyjscie mozna sobie jakos pomagać , informacje na ten i inne tematy dostepne na stronce . www.badzzdrowy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 324234234234
przeczytacie o półpaścu i nawet nie wiecie co to jest : > półpasiec to nadżerka d czerwone plamy na całym ciele dajcie se spokoj co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ria11
Kochani..boooli w lewym boku na wysokości ostatnich żeber i to tak,że oddychać nie mogę nie wspominając o bólu przy kichnięciu albo skręcie tułowia. Poruszam się jak manekin .Budzę się w nocy po kilka razy kiedy przewracam się na drugi bok.Zaczęło się po kąpieli ..chyba mnie owiało zimne powietrze .Co robić .Najgorsze,że nie mija a wręcz przeciwnie ból wciąż ten sam .Nie mogę zażywać leków przeciwbólowych więc może ktoś mi poradzi co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 535354
polecam mniej stresu ; wkręty psychiczne tez powodują "bóle" mogąnawet przyspieszać tętno! własna psychika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 535354
ja zrobilem krok radykalny z nerwicą wezwalem pogotowie i sie skończyło. nerwica lękowa jest powodem do wezwania pogotowia 999

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 535354
spokojnie mozna zglosic sie do zwyklego szpitala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 535354
a czy tracisz przytomnosc? skoro widze ze piszesz to nie ; ech muzyny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mam wielką prosbę czy zalogowana Iwonawaw może się odezwać mam identyczne objawy i szukam pomocy. Nic prawie nie boli tylko te okropne duszności. błagam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 44444444444444444
neuralgia bierze sie z głowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waldas
Witam ja też to mam przyczyn jest wiele na to ja obralem taktykę i narazie dzala na wstępie musicie skierować się na Ratownictwo po 22:00 oni podadza środki na dolegliwosc jak pierwsza dawka nic niedacto prosicie o coś mocniejszego jak już znajdziecie odpowiednie leki co pomagają to wtedy można działać ja na początku byłem dzień w dzień aż znalazłem co mi jest i co muszę stosować to pomaga i działa pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaman47
Spoko ludzie, mam też coś podobnego, leki przeciwbólowe i uspokajające biorę tylko jak już nie mogę wytrzymać, a w tzw. międzyczasie gorąca kąpiel, ćwiczenia Tai-Chi, jakuzzi na basenie, sauna, terapia uciskowa, masaże i jakoś się żyje, najważniejsze wyeliminować możliwość innych chorób, tych groźnych dla życia, nich kardiolog upewni was że serce jest OK, niech pulmonolog powie Wam, że płucka są w porządku itd. Wtedy nie dopadnie Was nerwica. Strach, lęki, obawy zatruwają nam życie i potęgują nasze objawy, kiedy je odsuniecie to okaże się że nie taki diabeł straszny jak go malują. Wypiszcie sobie na kartce czego się boicie i po uzyskaniu pewności, że to nie to co myślimy wykreślcie. Jest to pewnego rodzaju autopsychoterapia. Niedługo wiosna i napewno nasze samopoczucie się poprawi jak słonko przygrzeje i posłuchamy odgłosów budzącego się życia. SPOKOJNOŚCI !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MsChocolate
Widzę, że nie jestem sama ; ). Dziś właśnie byłam u lekarza po skierowanie na prześwietlenie klatki piersiowej, ponieważ wczoraj tak mnie cholernie trzasnęło w klatce, że myślałam, że zejdę... Zastanawiam się, bo większość z Was pisze, że neuralgia spowodowana jest nerwami i stresem.. Szczerze to dziwie się, że stwierdzono to u mnie, ponieważ mam, jak to się mówi na wszystko wy****ne a tu proszę.. :P. Stres bym za to nie obwiniała, przynajmniej u siebie. Mnie trzaska wtedy, kiedy chce się jakoś bardziej schylić, wygiąć. Wczoraj na przykład chciałam leżąc zarzucić wyprostowane nogi za głowę. A kiedy wracałam do normalnej, siedzącej pozycji to dosłownie jakbym miała za chwile zejść, ból nie do zniesienia, czułam jakby mi żebro zaszło za żebro i potem powoli się odkształcało. Brr... Dziś jadę na prześwietlenie klatki piersiowej, wolę mieć to na obrazku cóż mi się tam dzieje:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość legjonista
witam. dzisiejsza wizyta na pogotowiu. myslalem ze cos z nerkami ale okazalo sie ze neuralgia... promieniujacy bol w prawym boku zginajacy mnie w pol , trwa 3-4 sekundy i puszcza. wykonam jakis i ruch i znowu. dostalem zastrzyk z ketonalu. na razie jest ok ale nie wiem co bedzie rano... po przeczytaniu kilku postow teraz widze ze lagodniejsze objawy mialem juz wczesniej: -klucie w klatce piersiowej (myslalem ze od fajek bo troche pale) - zawroty glowy = mrowienie w palcach -bol w okolicach lopatki 3 miesiace temu tez mialem bole w tym samym miejscu ale lzejsze, myslalem ze mnie przewialo. po 2 dniach puscily. zobaczymy jak bedzie dalej. trzeba sie uda do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabrych
ja już też mam stwierdzoną ... i przepisali mi coxtral.... dobre to??? pale ... i normalnie pracuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich po dłuzszej przerwie. O toz chce tylko powiedziec ze moja neuralgia miedzyzebrowa i wszystko co robilem zeby sie z niej wyleczyc to nie wypał O toz od pazdzernika jestem juz na chemioterapii bo jak sie okazalo moje bole w calym ciele spowodowane byly ZAIRNICA ZLOSLIWA. Pozdrawiam wszystkich szczegolnie lekarzy ktorzy mnie leczyli na euralgie (hahaha)... Banda jelopow. Pisze to ku przestrodze wielu ludzi. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mario23
ja też to mam najlepszy lek przeciwbulowy to ketonal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosinka
Witam! Pierwszy atak miałam jakieś 4 lata temu, kolejny dwa lata temu i ostatni 2 dni temu w sobotę. Bóle ni z gruszki ni z pietruszki. Nagle. Nikt nie potrafił mi pomóc. O tyle o ile dwa pierwsze ataki były do zniesienia ostatni skręcał mnie z bólu do nieprzytomności. Wylądowałam we Wrocławskim szpitalu (bo byłam akurat poza domem) zrobili mi RTG, podali ketonal domięśniowo i coś jeszcze na S. Nic nie pomogło. Odesłali mnie do hotelu. Wróciłam do domu i wylądowałam w Poznańskim szpitalu. Zrobili mi RTG, USG, podali kroplówkę, znów domięśniowo jakieś leki i nic więcej zrobić nie mogli. Nadal czuje ucisk. Ponoć może się utrzymywać nawet dwa tygodnie. Jest cholernie uciążliwy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaala
ja też mam neuralgię lekarz przepisał mi tabletki ale powiedział, że jeśli to nie pomoże to mogę pojsc na zamrażanie nerwu na który jest ucisk. Więc po co wypisywac na forum jak to strasznie boli itp itd wystarczy po prostu pojsc do lekarza i się dowiedziec wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ms_dos
ma-sa-kra właśnie wróciłem od lekarza, o 7 rano obudził mnie taki ból jakbym miał zawał z tym że bolała mnie PRAWA ręka, nie mogłem się ruszać ani oddychać. zastanawiałem się czy to płuca czy serducho... Dostałem zastrzyk i jest już lepiej... dosłownie godzine temu dowiedziałem się o istnieniu NEURALGII MIĘDZYŻEBROWEJ tak więc witam bardzo serdecznie wszystkich, jestem nowym członkiem hehe pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anatolinka
Ja tez się dowiedziałam o tej przypadłości praktycznie wczoraj, ból nie daje spać, o spaniu na lewym boku i na brzuchu mogę pomarzyć :/ biorę Gasec osłonowo, Olfen i Mydocalm, źle się czuje i to chyba po tych lekach :/ to jest coś strasznego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dnbdmnsbdsamnd
to czemu znam samych dobrych lekarzy? i wcale nie szkoda gadać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dnbdmnsbdsamnd
będe to powtarzał jak mantrę neuralgia nie jest chorobą śmiertelną wbijcie sobie do głow nie powodouje zgonów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dnbdmnsbdsamnd
odsawic jesli gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×