Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Irmin

Odkurzacz dobry i niedrogi - doradźcie jaki kupić

Polecane posty

Gość Matla

Zdecydowałam się na odkurzacz samojeżdzący ale ten o trójkątnym bardziej kształcie pure i9, wykrywa przeszkody bez problemu, fajnie radzi sobie i na panelach i na dywanach, nawet z sierścią psa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka lamli
Dnia 1.08.2019 o 17:29, Gość Melinda napisał:

Pure C9 jest leciutki jeżeli o to chodzi. 🙂

no tylko że ten odkurzacz kosztuje tysiaka a za tyle kasy można kupić robota odkurzającego dobrej jakości także słabe rozwiązanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozales

tak piszecie o elektroluxach o różnych modelach i kiedyś to była klasa, odkurzacze 15 lat działały a teraz gdy dopadła je konkurencja to bida z nędzą, drogie są i wcale nie takie doskonałe. a szkoda, fajna to była firma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet988

popatrz na roomby, seria 00 czy nawet 800. lepiej zapłacić i mieć niż wkurzać się na tani szajs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sensa

Nie przepłacałam i nie wkurzam się, mając Pure C9 z electroluxa. Bardzo dobrze zbiera i wszędzie nim dotrę. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nazwa
Dnia 29.08.2019 o 09:23, Gość mozales napisał:

tak piszecie o elektroluxach o różnych modelach i kiedyś to była klasa, odkurzacze 15 lat działały a teraz gdy dopadła je konkurencja to bida z nędzą, drogie są i wcale nie takie doskonałe. a szkoda, fajna to była firma

Mam teraz electroluxa. Pionowego Pure F9 i powiem ci, że kupiliśmy go bo nasz wczesniejszy electrolux pojechał do użytku na działkę. Ma już z 8 lat i nadal działa bez zarzutu. Nie wiem skąd masz taka ocenę marki ale jak dla mnie do jakości nigdy nie można im było nic zarzucic. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza

Ostatnio jak kupiłam tańszy odkurzacz to nie zdał egzaminu. Dlatego teraz zainwestowałam w Irobota. Przy mojej alergii na kurz jest to świetne rozwiązanie. Ma wymienne filtry AeroForce dzięki którym alergia nie jest już taka uciążliwa :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uwirok
Dnia 4.09.2019 o 08:17, Gość Iza napisał:

Ostatnio jak kupiłam tańszy odkurzacz to nie zdał egzaminu. Dlatego teraz zainwestowałam w Irobota. Przy mojej alergii na kurz jest to świetne rozwiązanie. Ma wymienne filtry AeroForce dzięki którym alergia nie jest już taka uciążliwa 🙂

o jakim modelu piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bitcoin

nom, u mnie 604 i to mam nawet taki dywanik wyższy, polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza
Dnia 18.09.2019 o 14:00, Gość Uwirok napisał:

o jakim modelu piszesz?

O roombie e5. Świetne urządzenie, bardzo dokładnie wszystko sprząta 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Opacka6

irobot ma bardzo dobre jakościowo i przede wszystkim trwałe odkurzacze. napiszę, żę wręcz nie do zajechania, moja pierwsza roomba jeszcze jeździ, a ma 5,5 roku 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepolecam

nie polecam xiaomi. chcę ostrzec! strasznie awaryjne, psuje się non stop!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RoksanaT
Dnia 23.09.2019 o 23:41, Gość Opacka6 napisał:

irobot ma bardzo dobre jakościowo i przede wszystkim trwałe odkurzacze. napiszę, żę wręcz nie do zajechania, moja pierwsza roomba jeszcze jeździ, a ma 5,5 roku 🙂

wooow! jaki masz model??? mam w planach zakup i fajnie brzmi, że pięć lat ci działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parlona
Dnia 2.09.2019 o 06:53, Gość nazwa napisał:

Mam teraz electroluxa. Pionowego Pure F9 i powiem ci, że kupiliśmy go bo nasz wczesniejszy electrolux pojechał do użytku na działkę. Ma już z 8 lat i nadal działa bez zarzutu. Nie wiem skąd masz taka ocenę marki ale jak dla mnie do jakości nigdy nie można im było nic zarzucic. 

Też nakręciłam się na ten model. Miałam okazję go używac u teściowej i wiem juz że będzie mój. Poprosiłam o niego Świętego Mikołaja 🙂 Pionowe odkurzacze sa mega wygodne do przechowywania a ten Pure F9 ma długi czas pracy i jest bardzo zwrotny i lekki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalka

Ja mam Pure C9 i też jesteśmy zadowoleni. Bardzo dobrze zbiera, wszędzie nim dotrę, no i sprawdza się przy alergiku, bo ma wzmocnione filtrowanie. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrys
9 godzin temu, Gość parlona napisał:

Też nakręciłam się na ten model. Miałam okazję go używac u teściowej i wiem juz że będzie mój. Poprosiłam o niego Świętego Mikołaja 🙂 Pionowe odkurzacze sa mega wygodne do przechowywania a ten Pure F9 ma długi czas pracy i jest bardzo zwrotny i lekki. 

Ooo a ten model można dostać normalnie w sklepie gdzie sa produkty electroluxa czy trzeba specjalnie zamawiac? Strasznie mi się podabają te odkurzacze pionowe, a akurat będziemy zmieniać odkurzacz, więc może to idealna okazja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ElkaOnyk
Dnia 30.09.2019 o 22:28, Gość katrys napisał:

Ooo a ten model można dostać normalnie w sklepie gdzie sa produkty electroluxa czy trzeba specjalnie zamawiac? Strasznie mi się podabają te odkurzacze pionowe, a akurat będziemy zmieniać odkurzacz, więc może to idealna okazja. 

Pure F9 można kupić w zwykłych sklepach stacjonarnych, ale można też oczywiście zamówić przez neta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość precelka

A jak ten electrolux sobie radzi z sierścią? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia

Jak szukasz dobrego odkurzacza do sierści to lepiej na roombę postawić. Moja e5 wyciąga wszystko nawet z dywanu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga

Ja mam roombe 980, póki co po roku użytkowania jestem bardzo zadowolona. Na bank nie wrócę do wtorkowego odkurzacza 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierściuch
Dnia 2.10.2019 o 08:12, Gość precelka napisał:

A jak ten electrolux sobie radzi z sierścią? 

nie do końca wiem, bo go nie mam, bo mam jakiś uraz po pralce do tej marki, ale u mnie z sierścią radzi sobie troomba 980 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perka
4 godziny temu, Gość Sierściuch napisał:

nie do końca wiem, bo go nie mam, bo mam jakiś uraz po pralce do tej marki, ale u mnie z sierścią radzi sobie troomba 980 🙂

Ja tez mam ten model, sierść swietnie wciąga, zasługa dużej mocy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga Klerbut

Poczytałam gdzieś ostatnio opinię w necie i zamówiłam futureline.pl niby ryzykownie ale jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balinska

co do centy, to nie ma co łapać się na fuuuul opcji i kilka stów do zapłaty, bo zazwyczaj takie automaty to kicha i słaba jakość. lub podróbki. można kupić podstawowe wersje, nawet z apką z irobota za nieduże pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia Powaszka

Zamówiłam przez internet biebrza.podlasie.pl wybór jest duży gwarancja bardzo dobra jest w czym wybierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati

w media expert możesz kupić tefal explorer z funkcją mopa. Fajny, mały, solidny robot sprzątający

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celina54

ja nie polecam tylko xiaomi, mój się popsuł po tygodniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiołka

irobot. tylko. kiedyś czytałam, żę robili sprzęty dla amerykańskiej armii, więc myślę, że mają porządne jakościowo urządzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koni

no robią ogólnie różne roboty i reklamują się jako doświadczeni w robotyce, mi tam irobot się rzeczywiście sprawdza, nie wiem jak w Armii 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×