Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Irmin

Odkurzacz dobry i niedrogi - doradźcie jaki kupić

Polecane posty

Gość lubię sprzątać32
Ja ostatnio nabyłam tefal TW 3985 EA i uważam, że to genialny odkurzacz. Cena nie wielka, duża ilość ssawek między innymi turboszczotka. Ma bardzo dużą moc, na najniższej spokojnie się odkurzy wszystko co trzeba. W samochodzie dojdzie w każdy zakamarek, turboszczotka odświeży bardzo zmęczoną tapicerkę. Super sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałem kupę tych odkurzaczy elektroluksy, zelmery, samsungi, te bezrowkowe z cyklonem i wszystkie wytrzymywały przeciętnie 4 lata . Najlepszy jest odkurzacz przemysłowy ten taki kubełkowy,pokrywa jest razem z silnikiem, bardzo duży worek, może odkurzać nawet ciecz czyli na mokro, jak jakieś płyty tnę ładnie wciągnie, i zaleta wyrzucam zawartość przeciętnie co 2 tygodnie, co w zwykłym odkurzaczu co 3 dni. Nie ma filtrów tak skonstruowany, te zwykłe i tak po jakimś czasie brud dostaje się do silnika i po iluś tam latach kaput, i do prac remontowych lepszego nie ma, jak i codziennego odkurzania. Stawia na niezawodność prostotę i chyba jest najlepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czapska
polecam electrolux pure i9 , czasem warto dołożyć kilka groszy i kupić coś na lata, ja zamawiałam na media expert i jestem zadowolona bo nowy odkurzać sprząta aż miło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helmando
A co sądzicie o roombie 895? W internecie na kilku blogach sobie na temat tego modelu kilka artykułów/recenzji poczytałem i sporo osób poleca. Co prawda kosztuje troszke, ale z autopsji wiem, ze za jakosc sie placi. Jest tu ktos kto ma ten wlasnie model i moglby napisac kilka slow od siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlenaf88
Wszystko oczywiście zależy od tego, jakiego odkurzacza szukasz. Ja szukałam wodnego i wybrałam Philipsa. Ogólnie warto poczytać, zanim się na coś zdecydujesz. Fajne zestawienie wszystkich typów odkurzaczy do domu znajdziesz tutaj: http://facetomania.pl/ranking/odkurzaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anitka011
Ja ostatnio uzbierałam trochę pieniędzy i zakupiłam odkurzacz centralny, dzięki czemu nie musze już dokupować nowego sprzętu tego typu. Mam kilkupiętrowy dom więc to było dobre rozwiązanie bo oszczędzam czas i zdrowie. Nie muszę dźwigać odkurzacza dzięki zrobionej instalacji na piętrach. Kupiłam ten http://centralne-odkurzacze.net/zestawy/520-odkurzacz-centralny-greenline-450-zestaw-komfort.html który służy mi już jakiś czas i mogę go polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam zainwestowanie w zakup odkurzacza przemysłowego. Z mężem prowadzimy firmę sprzątającą i zaopatrzyliśmy się w sprzęt u www.odkurzacz.pl. W domu czasem też z niego korzystamy i efekty są rewelacyjne. Firma ma solidne produkty i przystępne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam www.kerpol-karcher.pl, maja najlepsze odkurzacze z jakimi przyszło mi się spotkać. Mam już parę dobrych lat, a nic z nim złego się nie dzieje, ponad to bardzo wygodnie się nim sprząta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skolkas
pomyśl nad jakimś automatycznym, ja mam irobot roomba 896 i sprawuje się doskonale w naszym domu. mamy na podłogach i panele, i płytki i dywan w sypialni córki i zawsze jest dokłądnie posprzątane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikojka
ja mam roombę 696 i sobie chwalę. dobra i sprawdzona, działa bez zarzutów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamaska
zdecydowanie roomba! nie gubi się i ma dobrą moc więc porządnie sprząta, a nie tylko jeździ i zgarnia śmirci. u mnie jest 695 ale myślę, że niedługo pomyślę nad 980, bo ten mój ma już prawie 3 lata, chociaż chodzi bez problemu. pewnie babci go oddamy żeby było jej łatwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wibracja
Mnie bardzo ciekawi, czy ktoś z was ma odkurzać od Hoovera? Gdzie się nie ruszę, to słyszę bardzo dobre opinie na ich temat i zastanawiam się jak to jest faktycznie? Czytałam trochę na ich temat, na stronie producenta i parametry mają wszystkie dobre. Mnie się bardzo podobają te odkurzacze bezworkowe i bezprzewodowe, muszą być bardzo wygodne w użytkowaniu. Prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://www.kerpol-karcher.pl/ - zdecydowanie najlepszy sprzęt do domu i ogrodu, w tym też odkurzacze które nigdy mnie nie zawiodły. Warto wejść na stronę, bo można znaleźć tam wiele interesujących nas urządzeń i informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam niezmiennie od kilku lat ten https://www.dlamojegodomu.pl/ i jestem naprawdę bardzo zadowolona. Podoba mi się zarówno jakość czyszczenia, jak i cena sprzętu. Jest bardzo dokładnie no i mozna powiedziec, ze zbawienie dla alergików. Polecam jak najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze zainwestować w odkurzacz taki jak Electrolux pure F9, to odkurzacz pionowy, świetny nie tylko do podłogi i dywanów ale i firanek np. :) na media expert można go kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może nie niedrogi, ale napewno wart swojej ceny - PURE p9. MEga unwiersalny, w zasadzie do wszystkiego, wygodny. mam od tygodnia i nie mogę się nacieszyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam sie z poprzedniczka. Najlepiej wydane pieniadze od dluzszego czasu! no i to elektrolux, wiec pewnie posluzy lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo - kto tani placi dwa razy placi. Lepiej przyinwestowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to chyba kupie go kruci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry i tani? Nie da sie. Za jakosc sie placi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co z ta opcja zeby testowac go w mediaexpert? kto robil to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej wydać więcej i kupić takiego pure f9 będziesz zadowolony!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram. Ja kupiłam electrolux pure f9 i nie wyobrażam sobie czyścić teraz dom czymś innym. Sprzątam wszystkie zakamarki dzięki niemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pure f9 naprawdę jest świetny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki bezprzewodowy dałam z za niego około 700zł na mwp.biz.pl bardzo ekonomiczny mały a potrafi bardzo szybko i dokładnie posprzątać dom o 120m2 także był to bardzo dobry zakup. Ogólnie odkurzacze marki Sharp są niezawodne. Moja mama też ma i również sobie chwali. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka29

Ważna jest także moc i przeznaczenie odkurzacza. Ja zamawiałam swój z www.aatrenkar-karcher.pl. Z tego co pamiętam jest to model VC 2. Jest lekki i nieduży, dlatego dobrze sprawdza się podczas codziennego użytkowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejjjjjjjjjjjjjjjj

ja mam drogi odkurzacz - Irobot, ale na raty, więc w sumie tanio 😄  😄  

dobry dlatego, że sam sprząta, a to prawdziwy luksus 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×