Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Irmin

Odkurzacz dobry i niedrogi - doradźcie jaki kupić

Polecane posty

Gość JolaJola1987
Ja mam Dirt Devila 55HFC i nie zamieniłabym go na nic innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata_krk
Hej, szukam jakiegoś bezworkowego odkurzacza, zależy mi na tym, żeby sobie dobrze radził z sierścią, polecicie coś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza800
Renatko, sprawdź sobie vaxa air silence pet. Używamy w domu przy dwóch kotach + psie i zdaje egzamin :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dirt devile są fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila890
Dostałam od męża robota DD Navigator pod choinkę, wreszcie mogę trochę odsapnąć zamiast zasuwać z odkurzaczem non stop :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość littka
ja kupowałam piorący karchera w sferisie i ogólnie jestem zadowolona bo dobrze pierze dywany i tapicerki, jedynie mógłby mieć trochę mniejsze gabaryty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shae
Dziewczyny, tak sobie przeglądam ten temat, bo noszę się z zamiarem kupna nowego odkurzacza. Zależy mi na tym, żeby był bezworkowy i miał filtr HEPA, jaki byście polecały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam Rainbow, zakupiłam dzięki rainbowkrakow.pl/oferta.html Jestem bardzo zadowolona, mam dwoje alergicznych dzieci i muszę szczególnie dbać o kurz w domu. Dzięki temu odkurzaczowi nie mam z tym żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie napisałaś jaką masz powierzchnię do odkurzania, jakie masz podłogi/dywany.. Popatrz sobie na electro.pl i tam wybór jest spory. Jestem przekonana, że znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My to dsobie wybralismy odkurzacz z http://www.kerpol-karcher.pl - jestesmy zadowoleni, od dluzszego czasu go mamy i dziala bez zarzutu takze mysle ze moge go polecic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Legitka0
Akurat czasem wolę wydać więcej a kupić coś porządnego. Jeśli szukasz odpowiedniego odkurzacza to szczególnie polecam tą stronę http://centralne-odkurzacze.net gdzieodkurzacze centralne o najwyższej jakości. Sama zakupiłam u nich odkurzacz i był to dobry wydatek. Nie musze już męczyć się ze sprzątaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izkaaa88
Tyyyylko VAX, mam już ich trzeci odkurzacz i jestem super zadowolona :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo duży wybór odkurzaczy jest na electro.pl Te piorące też są. Sama kupowałam do swojej firmy i jestem bardzo zadowolona. W sklepie dodatkowo dostawa gratis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.03.28 My to dsobie wybralismy odkurzacz z http://www.kerpol-karcher.pl - jestesmy zadowoleni, od dluzszego czasu go mamy i dziala bez zarzutu takze mysle ze moge go polecicoczko.gif i świetny jest, tez mam i uwielbiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foiorciss
A nie myślałyście o odkurzaczu automatycznym? Na początku podchodziłam do tego sceptycznie, ale teraz jestem bardzo zadowolona. Wracasz z pracy i wysprzątane. Przy dwójce dzieci i zwierzętach jest to mega wygodne. Ja mam robota PREVAC od Mamibota, który jeszcze mopuje podłogi na mokro. Widziałam, że teraz można zanim się kupi wypożyczyć robota i przetestować przez 7 dni i przekonać się czy warto. Jak coś tu ljest link - https://mamibot.tech/pl/19-wypozycz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.06.27 gość 2017.03.28 My to dsobie wybralismy odkurzacz z http://www.kerpol-karcher.pl - jestesmy zadowoleni, od dluzszego czasu go mamy i dziala bez zarzutu takze mysle ze moge go polecicoczko.gif i świetny jest, tez mam i uwielbiam! Zdecydowanie przejrzyj ich oferte, podobno maja naprawde solidne produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszuniatrn
electroluxy sa najlepsze. zwlaszcza ten co wyszedl pre dni temu (PURE i9?), bylam na prezentacji i jestem zakochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i robot to totalna porażka, a hałas jest taki jakby kosili trawnik w salonie. dramat nie polecam. Co myslicie o odkurzaczach bezprzewodowych? ostatnio widziałam philipsa, cena ok 1000 zł. Ma ktoś z was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paRka42
kup sobie irobota, świetna sprawa, ty odpoczywasz - on wszystko posprząta, teraz widziałam nowość pure i9, którym można sterować z apki na telefonie, opcja idealna :D nowa technologia chyba nigdy nie przestanie mnie zadziwiać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też bym stawiała na tego nowego electroluxa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedrogi to pojęcie bardzo względne :P Ale od siebie na pewno mogę polecić takiego robota https://www.al.to/p/305257-odkurzacz-philips-smart-pro-active-fc8810-01.html ! Nie wyobrażam sobie już życia bez tego sprzętu. Włączam go i wychodzę do pracy, wracam wszystko odkurzone a on siedzi sobie w stacji i się ładuje, coś cudownego! :D Koniec z bolącymi plecami, ciągłym przepinaniem kabla, kłótniami kto tym razem ma odkurzyć :P no i genialnie wyciąga włosy z dywanu. Jak odkurzacz to zdecydowanie robot odkurzający! A i cena jest bardzo korzystna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisniovam
nie ma czegos takiego jak "dobry i niedrogi", mozna wybrac tylko jedna z tych cech;)ja polecam electrolux i9 pure. tani nie jest, ale jest cudenkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ararewu
2 miesiące temu kupiliśmy robota sprzątającego Mamibota i jestem bardzo zadowolona, nie ma porównania ze zwykłym odkurzaczem. W domu jest czysto, nie fruwają wlosy zwierząt, kurz nie osadza się na panelach. Odkąd mam robota to tygodniowo zaoszczędzam ok 5h, bo wcześniej odkurzałam 2 razy w tygodniu cały dom 2,5h jak nie dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja potrzebowałam odkurzacz, ale tez kupiłam inteligentnego robota. Wprawdzie sam nie sprząta, ale ma kilka innych pożytecznych funkcji oprócz odkurzania. Zebrał mi całą sierść z chodnika w holu, trzepałam nim też łózka. Szok jak zobaczyłam efekt. Poza tym ładnie wygląda. Gdyby ktoś chciał wiedzieć marka to Vivenso.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×