Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

megaan

wesele w warszawie- opinie o salach

Polecane posty

Gość _Warszawianka
podpijam i zapytuje o miejsca na wesele w Warszawie. Czy to opisane wyżej spełniło oczekiwania? Może ktoś inny organizował albo organizuje tam wesele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dwojaczka
Hej! My już zarezerwowaliśmy salę w Canwie. Wygląda to bardzo, bardzo ładnie, cena przyzwoita, pani bardzo rzeczowa, kompetentna i (wg mnie) ma bardzo dobre podejście. Natomiast nie mam żadnej opinii na temat obsługi i tego, jak to działa... Może ktoś się pochwali, jak poszło i czy jesteście zadowoleni...? Czekam na Wasze wieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASIOTEK
WITAM WSZYSTICH.SZUKAM INFORMACJI NA TEMAT CANWY.JAKI AKTUALNIE JEST KOSZT ZA OSOBE I JAK TO MNIEJWIECEJ WSZYSTO WYGLADA I CZY MNIEJSZE WESELE TEZ MOŻNA TAM WYPRAWIC DOKŁADNIE NA 60 OSÓB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASIOTEK
JESLI MACIE JAKIES INFORMACJE NA TEN TEMAT NAPISZCIE NI NA PRIWIE BŁAGAM POMUŻCIE BO COŚ MI SIE WYDAJE ZE TEN ŚLUB WEZNIEMY W PRZYSZŁYM STULECIU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KEJCIKm
Witam, my też mamy zarezerwowana Canwe na 2009. Cena bardzo ok.Właścicielka b. miła. jesli chodzi o salę to mial byc jakis remoncik więc radze sie wybrac i zobaczyć,my jeszcze nie byliśmy po remoncie. Gdyby ktos z was mial zdjęcia nowego wystroju to proszę o foteczki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwojako
Zastanawiam się, jakie wrażenie macie "PO" weselu w Canwie. Wszyscy (w tym i my) zadowoleni są przed z podejścia tej pani i miejsca, jako takiego, ale nikt nie pochwalił się, jak się udało wesele w Canwie. Jak jedzonko? Jak wystrój...etc., może ktoś się podzielić spostrzeżeniami? Z góry dziękuję i wszystkich tu zaglądających pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awika
Hej, podajcie strone internetową sali Canwa, z góry dziękuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awika
Hej, podajcie strone internetową sali Canwa, z góry dziękuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dwojaczka
adres Canwy: www.canwa.pl :) albo taki, jak na początku w pierwszym poście zaczynającym tę dyskusję: http://canwa.waszewesele.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekoniecznie malkontentka
Byłam ostatnio gościem na weselu w hotelu Venecia Palace w Warszawie-Michałowicach i jeśli ktoś decydowałby się wybrać to miejsce, radzę się dobrze zastanowić - nie chcę tu oceniać urody terenu, budynku, sal itp. ale oferta usługi w stosunku do realizacji ma się dość słabo i to w zakresie podstawowym. Może nie znam wszystkich szczegółów ale kilka podstawowych to: klimatyzacja włączana "od czasu do czasu" przy dość upalnym dniu, temperatura serwowanych alkoholi nie odpowiadająca podstawowym zasadom, brak lodu!!! ( nie dość że na stołach, to po udaniu się do baru, można było usłyszeć odpowiedź - nie ma!!! ), jedzenie postawione zbyt wcześnie i wyglądające "tak sobie" już na wejściu, sposób serwowania dań gorących trochę jak w barze średniej kategorii ( nie mam nic przeciwko barom! ale one nie sugerują że nimi nie są ) ... mogłabym tak jeszcze dalej ale naprawdę nie chodzi mi o czepianie się, a o ostrzeżenie przed nierzetelnością usługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laoelnka
witam, bylam w tym roku na weselu w canwie, sala ma pomiescic do 200 osob, ale wydaje mi sie ze raczej kolo 150 maksymalnie, zeby i spokojnie bylo posiedziec i potanczyc, jest bardzo zdbany teren wokol sali, plusem jest, ze jest to teren zamkniety, jedzenie bardzo smaczne, napoje donoszona bez przerwy, cola fanta sprite, woda gazowana i niegazowana, gorace napoje na zyczenie, obsluga fachowa i mila, alkohol w swoim zakresie, roznosza zazwyczaj rodzice, jest zamontowana klimatyzacja, ale jak wiadomo przy otwartych drzwiach nie zadziala tak jak powinna, a raczej sporo osob w letnie dni wychodzi sie przewietrzyc czy zapalic, malo miejsca dla zespolu, ale sie pomiescili (zespol 5 osobowy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrinkaa
słyszałam, że więcej, niż 150 osób, w Canwie się nie zmieści, bo ludzie będą się ściskać... Uczciwie informowała o tym Pani, która to wszystko organizuje. Natomiast bardzo mnie cieszy opinia o tym smacznym jedzeniu i fachowej obsłudze gości. Nasze wesele w Canwie niebawem i mam nadzieję, że organizatorzy spiszą się dobrze. Obiecuję przekazać Wam informację po weselu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwojako
W ten weekend mieliśmy w Canwie nasze wesele. Kochani, jeśli ktoś sie zastanawia, czy to dobry wybór, to ja ze swojego doświadczenia mogę powiedzieć; BARDZO DOBRY WYBÓR! Jedzenie pyszne, pięknie podane, pięknie ułożone obrusy i kwiaty (kwiaty układała dekoratorka polecona przez właścicielkę). Obsługa super miła i uczynna - zapanowała nad 150 osobową grupą. Było super. Nie mieliśmy ŻADNYCH uwag (a podobno nie należymy do mało wymagających). Dziękujemy całej obsłudze, Canwy i polecamy Wam wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ventola
A jak z cenowo w Canwe? Prośba o podanie obrazowych cen od tych kto się interesował weselem w Canwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nickusia2888
Ladnie wyglada na stronie CANWA a jak cenowo?No i jak duzy parkiet?bo nie ma zdjec na stronce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) My tez sie zdecydowalismy na Canwe...w niedziele dopiero jedziemy oglądać sale ale po opiniach moich znajomych i przeczytanych powyżej to juz w sumei jestem zdecydowana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patyrcjs28000000
Czy ktos mial wesele lub byl gosciem w sali weselnej "Tango"w Raszynie-Rybie..Sala ladna, duzo atrakcji,wlasciciel mily..Prosze o rady musze podpisac umowe jeszcze w tym tyg na jakas sale,bede wdzieczna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfia
Bardzo proszę o opinię o sali weselnej ''Tango'' w Raszynie Rybiu Może ktoś wie coś na temat tej sali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wieje nuda
My w zeszlym roku zastanawialismy sie nad U Siwka. Niestety, nie zrobilo na nas dobrego wrazenia. Zwlaszcza,ze np. na pytanie o dodatkowe koszty wlascicielka mowila,ze nic... A potem okazywalo sie,ze jeszcze korkowe itp idt... no i fakt, ze dwie sale.. I drogo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta B
Chcialam sie podzielic moimi doswiadczeniami zwiazanymi z organizacja wesela w Venecia Palace w Michalowicach pod Warszawa. Na roznych forach mozna znalezc bardzo negatywne posty, ktore jeszcze pare miesiecy temu kosztowaly mnie wiele nerwow i przez ktore chcialam prawie w ostatniej chwili przenosic swoje wesele. O ile rozumiem, ze doswiadczenia kazdej osoby moga byc rozne o tyle rozumiem rowniez, ze czesto jest tak ze to konkurencja chwyta sie ciosow ponizej pasa i wiesza negatywne posty o miejscach, ktore dobrze wywiazuja sie ze swoich zobowiazan. A poza tym zwykle jednak jest to tak, ze jak ktos ma przykre doswiadczenia to je rozdmuchuje, a jak wszystko poszlo dobrze, to niewielu osobom chce sie poswiecic czas na to, zeby gdzies kogos pochwalic. W Venecii Palace latwo jest sie zakochac – piekne tereny, bardzo ladne pokoje hotelowe, przepiekna sala (nasze wesele bylo w Sali Dozow). Szczegolow calego procesu organizacji wesela nie ma co opisywac, bo kazdy przypadek jest inny. Powiem tylko tyle – z calego serca moge ich polecic. Nasze wesele bylo po prostu rewelacyje, wszystko poszlo jak po masle, nie bylo absolutnie zadnych problemow. Jedzenie bylo w akuratnich porcjach i naprawe bardzo smaczne, obsluga po prostu rewelacyja, wszyscy bardzo pomocni, uprzejmi i znajacy swoje obowiazki. Nasze wesele bylo na 120 osob. Moj maz jest obcokrajowcem, potrzebowalismy wiec obslugi mowiacej po angielsku, co rowniez nie stanowilo problemu. Hotel oferuje bardzo duzo dodatkowych atrakcji (jak np czerwony dywan dla mlodej pary czy salwy armatnie, obie rzeczy bardzo polecam!) ktore naprawde urozmaicaja wesele. Poza tym sa bardzo pomocni jesli ktos ma swoje wlasne pomysly (jak np zmiana flagi na masztach itp) i naprawde pomagaja, aby ten wyjatkowy dzien byl naprawde wyjatkowy. Sala Dozow jest po prostu piekna, nie wymaga dodatkowych ozdob czy urozmaicen. Dysponuje rowniez tarasem wychodzacym na jezioro oraz barem, co na takich uroczystosciach jest bardzo wazne, zwlaszcza w lato. Nie bardzo wiem co jeszcze powinnam dodac, wiec jesli by ktos potrzebowal wiecej infomacji to prosze o konkretne pytania. Zycze wszystkim aby ich dzien byl tak piekny, niesamowity, wyjatkowy i udany jak nasz. Pozdrawiam, Marta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfia
Szkoda że nie ma nikogo kto mógłby udzielić tak wyczerpującej opini na temat sali Tango w Raszynie Rybiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pablo2358
Witam. Mieliśmy wesele w Canwie 30/05/2009 i odczucia moje jak i mojej małżonki są te same. Po prostu profesjonalizm! Suepr organizacja, miła właścicielka i do tego te pokoje, które uratowały życie niejednemu z gości. A poza tym miejsce, które wygląda jak zajazd i gdyby ktoś nie wiedział będąc na patio przy restauracji, TO JES WARSZAWA! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meetp
Wpis tutaj jest rodzajem podziekowania włascicielce i obsłudze z Canwy,ul.Wał Miedzyszyński w Warszawie, za zorganizowanie przepieknego wesela,które odbyło się 17.10.2009r. .Wędliny i ciasta wyśmienite.A takiego sernika nigdy dotad nie jadlam,chociaz na niejedym weselu byłam..a jak do tego dodać zespół Avis z Lublina,to bedziecie mieć wesele marzeń.../u nas Oni dali koncert/. I to nie reklama,a stwierdzenie faktów-potwierdzenie profesjonalizmu zarowno jednych ,jak i drugich.. Serdecznie dziekuje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabcia.ziomal
Witam wszystkich. Planuję wesele w lipcu 2009r i mam dylemat między 2 salami. Canwa czy sala weselna na ul.Bronowskiej. Canwa ma ładną zieleń, parking, ale Bronowska ma piękną salę ale przede wszystkim parkiet. Paluję wesele na nie więcej niż 140 osób. W Canwie kusi dodatkowo 6 pokoi gratis + pokój dla młodych. Proszę o pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia i Konrad
My mieliśmy nasze wesele własnie w Canwie (http://www.canwa.waszewesele.pl/) 19.09.2009 na 85 osób i muszę przyznać że wszyscy którzy byli naszymi gośćmi są pod wielkim wrażeniem!!! Dużo naczytalismy negatywnych opinii na temat tej sali i NIE POTRZEBNIE!!!! jedzenie wyśmienite i bardzo bardzo jest go dużo!, sala bardzo ładnie przystrojona ( gdy stoły są nie przystrojone to było kiepskie wrażenie ), stoły z jedzeniem wyglądały świetnie!!! Właścicielka przesympatyczna! Jeśli ktoś się zastanawia na tą salę do 100 osób jest idealna!!! W zasadzie nie ma nad czym się zastanawiać!!! Naprawdę polecamy!!! Wszyscy nasi goście do dziś wspominają tę salę weselną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo mnie cieszą wasze opienie o tej sali ponieważ bedę miała tam wesele w przyszłym roku:) Jedyne co mi nei daje spokoju to mały parkiet ale na tym forum nikt nie wspomniał na ten temat wiec to chyba nie jest problem :) Pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
parkiet -lipa maly i pelno drzwi wszyscy sie rozchodza a jak tanczy 5 par to juz za duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabcia.ziomal
Hej, Ja zrezygnowałam z sali na Bronowskiej i z Canwy - wybrałam Aura House w Józefowie i jestem jak na razie bardzo zadowolona. Wszystkim mogę bardzo polecić. Mają jeszcze wolne terminy na lipiec 2009r. Pani bardzo miła i chętna na propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katrinnka
odnośnie parkietu w Canwie: oczywiście, jeśli wesele jest na 140 osób, jak nasze i jak orkiestra bawiąca gości gra tak, że po 12 3/4 wesela tańczy bez butów, to rzeczywiście - parkiet trochę mały, ale w ogóle nikomu to nie przeszkadzało. Nasi goście tanczyli również na tym 'podwyższeniu', schodku, czy jak tam i - wierzcie mi, lub nie - NIKT nie narzekał. Z pokoi nie chcieli korzystać, bo zwyczajnie woleli się bawić i tańczyć. I tak też robili - do 6:00 (!) rano była pełna sala ludzi. Argument, że za dużo drzwi i się goście rozchodzą mnie powalił. :D No tak - najlepiej znaleźć salę, gdzie żadnych drzwi nie będzie - wtedy pewność, że nikt nigdzie nie wyjdzie. Na papierosa też :) Uważam, że Canwa jest super miejscem na wesele i parkiet jest OK. Wierzcie mi, nie pisałabym tak, gdyby było inaczej. Pewnie tu dużo konkurencji robi czarny PR Canwie, ale ..... jeśli chce ktoś porozmawiać, służę chętnie mailem, zdjęciami. Śledzę to forum, więc gdyby ktoś się wahał i chciał sobie zdanie wyrobić - bardzo proszę o kontakt, chętnie wyślę coś na mail również w miarę potrzeby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×