Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

megaan

wesele w warszawie- opinie o salach

Polecane posty

Gość borgaga
Planujemy nasze wesele w Canwie (Wał Miedzeszyński). Bardzo proszę o Wasze opinie. Czy ktoś był na przyjęciu urządzanym w tej sali???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Restauracja Oberek przy Ul. Szosa Lubelska 20. Ja byłam z tego lokalu bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GREEN - toalety przenośne wynajem i serwis, systemy sanitarne www.e-wc.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martul
Zastanawiam się nad weselem w sali Canwa (Wał Miedzeszyński). Jest tu sporo opinii, jednak sprzed kilku lat. Czy ktoś miał tam ostatnio wesele albo był gościem? Jak obsługa, jedzenie, wrażenia? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz robić wesele blisko warszawy to byłam ostatnio na weselu przyjaciółki w www.hoteltrylogia.pl i zrobił na mnie duże wrażenie. Elegancki wystrój, miła obsługa, dobre jedzenie- czego chcieć więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggrtr
Ja dodam coś, co pomoże w wyborze facetom. Polecam Dwór Many, bo jedzenie tam jest przepyszne. Naprawdę jeszcze nigdy tak dobrze sobie nie pojadłem. Polecam wszystkim panom młodym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
j a miałam wesele w hotelu Villa Estera i było bardzo udane. Strasznie mi się spodobał ten lokal bo mają piękny ogród i salę w stylu prowansalskim. Ja miałam na 100 osób, ale można tam robić i mniejsze i większe imprezy . możecie tutaj zoabczyc tą elegancką salę http://www.villaestera.pl/wesela-i-sluby-ogolne-informacje.html.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja porównywałam sale weselne w Warszawie i pod Warszawą i ostatecznie zdecydowałam się na ofertę http://www.hotel-janki.pl/ tam robią też przepyszne jedzenie, naprawdę miejsce godne polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MET BUD Konstrukcje Stalowe
A może ślub i wesele w plenerze? Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą. MET-BUD Konstrukcje Stalowe jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą. Zakres naszej działalności obejmuje: konstrukcje halowe, sprzedaż hal namiotowych, wynajem hal namiotowych, wynajem podnośników koszowych. Obsługujemy Klientów z całej Polski oraz Unii Europejskiej. Idealne do wynajęcia na piękny ślub w plenerze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam wesele 1,5 roku temu w restauracji Belvedere w Łazienkach Królewskich http://www.belvedere.com.pl/ Trzeba przyznać, że organizacja pierwsza klasa. Niezastąpiona pomoc w układaniu menu, do tego przepięknie przystroili salę. Za obsługę gości również należy się uznanie bo dania podawane były zawsze bardzo sprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my robiliśmy w Jaworowym Dworze pod Warszawą, było cudownie :D przyjęcie mieliśmy w ogrodzie, trafiła nam się świetna pogoda, piękne wspomnienia do końca życia mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam bardzo fajny lokal przy ulicy Zwycięzców 4. Jest to druga jednostka www.sushiwesola.pl z Wesołej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×