Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

megaan

wesele w warszawie- opinie o salach

Polecane posty

U nas na weselu bedzie ok 100 osób, wiec mam nadzieje ze wszyscy spokojnie bedą mogli tańczyć:) Duża ilość dzwi....jakoś wogóle nie zwróciłam na to uwagi. Z tego co kojarzę to jedne są na parkiecie, a drugie przy toaletach i chyba wiecej nie ma. Canwa też mi sie spodobała dotego zdecydowaliśmy sie na tę salę. Katrinnka ja szczerze mówiąc chcętnie bym obejrzała pare zdjęć :) Prosze o maila Mycha.38@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziabak
Witam wszystkich jestem aktualnie na etapie poszukiwania sali weselnej. Prawie zdecydowałam się na Bronowską, ale po przeczytaniu kilku wypowiedzi na forach jestem poważnie zaniepokojona. Czytając Wasze opinie o Canwie, chętnie przejadę sie zobaczyć co i jak.. MYCHA prosiłabym o kilka zdjęć z wesela w canwie, bardzo być mi pomogła:) dziaba@autograf.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziabak
Przepraszam, to Katrinka mówiła o zdjęciach, więc przenosze priśę na Katrinkę. Bardzo pomogły by mi zdjęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich ;) Przyznam szczerze że ten wątek szczerze mnie zainteresował i bardzo poważnie zastanawiam się nad organizacją wesela w Canwie. Mam tylko jedną wątpliwość - planujemy wesele na około 110 osób, z czego większość jest mocno rozrywkowa i tańcząca i (po zdjęciach sądząc) może się okazać że parkiet jest stanowczo za mały... Czy ktoś z Was miał może okazję bawić się na weselu w Canwie (lub je organizować ;) ) o podobnej liczbie gości i mógłby się ze mną podzielić swoimi odczuciami dotyczącymi rozmiaru parkietu? Byłabym bardzo wdzięczna za pomoc, bo powoli z Narzeczonym tracimy nadzieję, że uda nam się znaleźć właściwą salę... Pozdrawiam serdecznie i liczę na Waszą pomoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klodka
Witam, ja również będę miała wesele w Canwie, już niedługo:) 3 lipca. Gości ok. 100 osób, mam nadzieję, że sala nie okaże się zbyt mała. W weekend jadę ustalić konkrety, menu i dekorację oraz obejrzę te salę po remoncie. Z tego co słyszałam to opinie są o tej sali pozytywne. Ale jeśli już ktoś tam miał swoje wesele prosimy o w pisy i na co należy zwracać szczególną uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszkiewka
www.gala-catering.pl super 130zł/os centrum warszawy polecam i pozdrawiam KASIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam Złotopolską Dolinę. Piękna sala pod Warszawą. Z doświadczenia wiem że jest bardzo super. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukacie sali na wesele Warszawa? Tylko przez www.GdzieWesele.pl/Warszawa/ Znajdziecie tam najwięcej ofert domów weselnych, restauracji i hoteli, w których można zorganizować przyjęcie weselne, obejrzycie zdjęcia i zapoznacie się z opiniami klientów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepiękne musi być wesele w Hotelu Polonia w Warszawie w sali balowej Ludwikowskiej. Słyszałam że wesela któe tam organizują są poprostu bajeczne a ceny wcale nie odbiegają od innych warszawskich lokali. http://www.poloniapalace.com/default-pl.html na stronie nie ma oddzielnych informacji o weselach ale mozna napisać do nich, wiem że ceny są uzależnione od menu a dodatkowo sporo atrakcji mozna mieć na weselu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jędzawkowiczka
pierdu,pierdu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Polonii mają 3 pakiety weselne, przyjaciółka miała tam niedawno wesele, płacili niecałe 300 zł od osoby, a menu było bardzo bogate, w cenie był podstawowy wystrój, obsługa na wysokim poziomie. Starają się, bo dla nich każde przyjęcie weselne czy inna impreza są wizytówką hotelu, więc wszystko musi być na najwyższym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minimorissss
szkoda, ze o tej Polonii nie napisali, chętnie bym zobaczyła jakies zdjęcia, nie widzę na stronie nic o weselach, moze ktoś ma jakies zdjęcia tej sali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś mam 7 rocznicę ślubu i wiem, że jakby ten dzień mógłby się jeszcze kiedyś powtórzyć to zapewne zmieniłabym salę właśnie na Ludwikowską w Hotelu Polonia.. niesamowity klimat.. taki wyjątkowy jak na wesele przystało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minimorissss
Świetna sala, dzięki :) bardzo elegancka, ile osób pomieści?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie polecam sali Aura House w józefowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzymajcie sie z daleka od hotelu Venecia Palace. Chyba ze chcecie mieć wesele jak z koszmaru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria23
ja swoje wesele zorganizowałam w Hotelu Atos na Mokotowie http://www.hotelatos.pl/ świetna duża klimatyzowana sala. goście i ja bardzo zadowoleni. Jesli ktoś się zastanawia tam nad sala to polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzemka
Polecam gorąco salę weselną na Bronowskiej! Mieliśmy tam wesele 5 lipca tego roku. W wyszukiwarkach sal oferta nie wygląda na dostatecznie atrakcyjną, bezpośrednia strona lepsza:http://www.bronowska.waszewesele.pl/. Oczywiście opinia zależy od osoby i od tego czego się szuka. My nie chcieliśmy pałacu ani typowo wiejskiej sali, z kolei niektóre restauracje i hotele nie nadają się w ogóle by urządzać tam wesele. Kolejna wytyczna(o której wiele par nie pomyśli)żyjemy w Polsce-pogoda nie jest przewidywalna, a sale, które oferują część taneczną w pięknym ogrodzie albo na ogromnym tarasie nie są dobrym pomysłem-nawet jak ślub bierze się w środku lata. Zależało nam na sali w Warszawie ew. okolicach(bo wożenie gości, w tym starszych nawet te 40/ 50 minut do miejsca wesela bywa dla nich potwornie męczące). Konkrety o sali (co z plusów)-opinia moja i męża oraz wielu gości: +Blisko od Centrum(jechaliśmy z 15/20 minut do sali ze Starówki) +Sala jest duża (na 100 osób idealna)-każdy swobodnie usiądzie i wyjdzie, każdy może szaleć na parkiecie-dużo miejsca. Można zrobić nawet na 140 osób ale wtedy reszta siedzi jakby na parkiecie pod ścianą(choć uwaga-nie rezygnujcie z tej sali jeżeli macie właśnie tyle osób-nam odpadło te 40 i przez to wszyscy idealnie zmieścili się w części jadalnej,,za filarami". + Dobrą klima(porządnie klimatyzowana i regulowana też- dlatego było w sam raz-dbają o to by jedzenie było chłodzone) +Dobry parking, w razie potrzeby blisko jest parking od Biedronki;p (znalazło się paru gości, którym zachciało się piwa i mogli raz dwa podejść do sklepu) +Właściciele umożliwiają zostawienie samochodu na kilka dni po weselu(możesz przyjechać, napić się i za parę dni odebrać samochód!!!) +Jedzenia jest tyle,że wszyscy byli w szoku(5 dań gorących, do wyboru, wyszukane i bardziej standardowe, zupy, sałatki, mięsa, ciasta, tort w cenie- i dodam,że kompletnie zmieniłam koncepcję tortu i skład tortu i nic nie musieliśmy dopłacać!). Myślałam,że to bujda, że za mało dekoracji będzie na stole i jedzenia, przez to że stoły będą ubogie-jak przyjechaliśmy ze ślubu, bałam się czy się nie zarwą:D Nikt nie wyszedł głodny i mogliśmy wszystko zabrać( można było spokojnie zrobić poprawiny w innym miejscu z ilości jedzenia i picia którą zabraliśmy do domu i rozdaliśmy po wszystkich gościach). Dodam,że nie wszystkie sale się na to zgadzają, a my dostaliśmy każdy kawałek tego za co zapłaciliśmy i tego co nie zostało dopite! DODATKOWO: Nie mieliśmy pojęcia o 2 gościach wegetarianach(mimo,że na stole było mnóstwo jedzenia, osoby te chciały zjeść coś gorącego-na ich życzenie, po cichu i dyskretnie zostały dla nich przyrządzone dania-W życiu nie spotkałam się z taką kulturą! My dowiedzieliśmy się dopiero po weselu o tym! +Wyznaczone miejsce na dj'a/kapeli +IDEALNE USTAWIENIE SALI(wszystko jest w jednej części) i rozstawienie stołów przemyślane(każdy swobodnie może wstać, wyjść, usiąść)-nie ma możliwości żeby osoby tańczące wpadały na osoby przy stole. Poza tym wszystko dobrze widać-nie trzeba się szukać po pomieszczeniach, czeluściach itd.Para Młoda ma widok na środek parkietu i na dj'a-to tez bardzo ułatwia życie:) +Sala bardzo zadbana(Właściciele dbają o interes, mało tego- odnawiają salę co jakiś czas-my akurat załapaliśmy się, salę wybraliśmy już 2 lata temu przed odnowieniem-i tak była w bardzo dobrym stanie)-więc najwyższa jakość usługi! Dodatkowo powiem,że właściciele mieszkają na górnym piętrze więc dbają o cały swój dom. + Na dworzu przytulny zakątek do pogaduszek i palenia papierosów, donice z kwiatami(może szału nie ma ale są-za to piękne kwiaty są na balkonie-nie trzeba nic dodawać). + Cena (190 zł od osoby-na 30 sal, które widzieliśmy była to cena bardzo w porządku i jedna z najniższych-ale UWAGA-to kwota sprzed 2 lat-podpisaliśmy umowę wtedy i dlatego 5.07 obejmowała nas ta kwota-opłaca się zabukować wcześniej-poza tym nikt nie zgarnie terminu upragnionej sali-a ludzie na rok przed zaczynają mocno działać, a w naszym przypadku już 4 sale miały rezerwację na 2 lata w przód! Także trzeba się spieszyć:) Kwoty w innych salach (135 zł- ale sala taka,że salon w bloku przerobisz na siłę i będzie dokładnie to samo-śmieszne...z kolei dalsze kwoty 175 zł-ale bez wielu rzeczy ,które Bronowska oferowała, a dalej powyżej 200 zł-rekord 275 zł od osoby....) + Wesele trwa tak +/- do 5:00 ale jeżeli trwa dłużej to właściciele nie wyganiają(tylko po maleńku zaczynają sprzątać to co mogą żeby nie zakłócić zabawy)-my byliśmy tam do 7:00 i dopiero 0 7:30 ostatecznie popakowaliśmy wszystko i pojechaliśmy. + Będąc na terenie sali bądź bezpośrednio na niej-ma się poczucie, że jesteśmy gdzieś daleko poza Warszawą(to opinia moja, męża i wieli gości) + Ważna sprawa(też o tym sie z reguły nie myśli!) Przyszłe Panny Młode-w ubikacji spokojnie dacie radę wejść same z suknią-ja miałam na wielkim kole i bez problemu dało radę)- przestronne i duże, a nawet jest przemyślane to żeby Panie miały gdzie torebkę postawić;) Nie ma mega kolejek- są dwie łazienki oddzielne i po 2 duże kabiny ale na 100 osób nie było tłoku;) +Dobra chłodnia (raczej wódka była zimna, zdarzyło się parę butelek które za długo stały na stole ale generalnie dbali o to żeby schładzać) + Napoje bezalkoholowe oraz ciasta bez ograniczeń(też nie częsta sprawa) + 50% płaci się za talerzyk kamerzysty i fotografa(to raczej się powtarza w innych salach ale też nie zawsze) +Chlebek z solą (ładny na powitanie-w cenie) +Elastyczność gospodarzy(udało się nam naprawdę późno zapłacić przez co nie ponieśliśmy wielkich strat-a tak by było gdybyśmy musieli zapłacić tak wcześniej jak z reguły się płaci-2 tygodnie przed ślubem odpadło nam sporo gości-a dzięki uprzejmości Pana Marcina -nie byliśmy stratni te 2/3 tysiące! + Pan Marcin jest zawsze bardzo pomocny, uprzejmy i naprawdę rewelacyjnie doradza(w końcu sala ta ma doświadczenie 30 lat wesela robią- interes pokoleniowy) + Mieliśmy część własnych dekoracji i mogliśmy przyjechać z nimi na kilka dni przed-nawet mogliśmy przećwiczyć układ taneczny, oswoić się z salą, gdy była część dekoracji. +Wesela tylko w soboty-co za tym idzie, skoro nie robią w piątki to nie dostaniemy jedzenia i alkoholu z poprzedniego dnia(a tak robi wiele sal) poza tym to daje gwarancję tego,że w dniu ślubu rano mamy gotowe, a nie że jest dziki bałagan i biedni pracownicy rozpaczliwie próbują w amoku posprzątać po weselu, żeby przygotować wszystko na kolejne... + Na szczęście nie musieliśmy się przekonywać o tym na własnej skórze ale... w której sali pomyśleli o tym co by było gdyby nawalił prąd? Tylko na Bronowskiej!!! Dlaczego ten piękny jedyny dzień, kiedy zrobi się już ciemno,prądu nagle nie będzie, macie mieć zniszczony bo nie możecie trafić do talerza,bo wpadacie na ludzi po ciemku-bo z muzyką i światłem jest problem?Na Bronowskiej tego nie ma! +Są dwie kule dyskotekowe na sali+ dekoracje z lampkami ledowymi w materiale-pod sufitem-daje super efekt i sporo z dekoracji już jest z głowy;) Świeczniki (ale my woleliśmy i tak inne), serwetki, obrusy-nawet część balonów nadmuchali dla nas!<3 + Jeżeli ktoś robi zimą/ jesienią zimną wesele, to jest kominek, który stoi w mądrym miejscu i dodaje uroku oraz ciepła;) +Są piękne i wygodne kanapy dla gości i sporo ławek na dworzu +Możliwość stołu wiejskiego i sztaluga do tablicy dla gości + Nie ma dziwnych opłat z niezrozumiałych powodów(tzn za kieliszki , które się tłucze, za coś co przypadkiem się potłucze, za klamkę, która by odpadła czy coś. Pisze o tym bo spośród tych wielu sal gdzie byliśmy zdarzało się tak,że młodzi nie pytają, a po weselu są obciążani takimi dziwnymi kosztami!!!) Nie ma też zdzierstwa pt:KORKOWE!(uważajcie na to bo to złodziejstwo)-na Bronowskiej tego nie ma... i dobrze-bo w Macro można kupić wódkę taniej,a sale które mają alkohol liczą za niego chore kwoty,a jeszcze bardziej chore jest to gdy nie mają i liczą KORKOWE(dla tych co nie wiedzą co to- Płacisz określoną kwotę np: 10 /20 /30 zł za KAŻDĄ butelkę alkoholu,którą kupiłaś i wnosisz na salę! Czyli fatygujesz się po alkohol na wesele SAMA, wydajesz 30 zł na butelkę,a wnosząc ją do sali liczą Ci dodatkowo te np 30 zł (1 butelka kosztuje Cię 60 zł!). Nie to żeby za samą salę wydać kilkanaście/dziesiąt tysięcy to jeszcze drugie tyle wyjdzie Ci dzięki KORKOWEMU... Na Bronowskiej nie ma tego nieporozumienia!:) (W tym momencie przestrzegam przed innymi salami w Warszawie i okolicach-choć w całej Polsce są takie, gdzie naliczają dziwne opłaty! Na czele czarnej listy bzdurnych opłat znajduje się Sala Weselna Fryderyk-mają nawet cennik od wymiocin gości w ogródku...rozumiecie?:) Wybuchłam śmiechem jak to usłyszałam...Nie dopytałam tylko czy to ważą, mierzą czy liczą na sztuki...:]] Neutralne ale ważne: - dekoracje kwiatowe można zlecić firmie dekoratorskiej(polecam ale też trzeba dobrze wybrać) lub kupić na Broniszach i to co kupimy - własciciele układają na stolach-za darmo(myślę,że to bardzo uczciwe i dobre) -Samemu trzeba kupić alkohol i przywieźć 2 dni przed/dzień przed(ale to akurat dobrze moim zdaniem) -Samemu kupuje się owoce( dla jednych dobrze dla drugich źle- moim zdaniem dobrze-bo w Warszawie i okolicach mocno liczą sobie za to,a poza tym tu wybieramy sami i płacimy najmniej jak się da;) To teraz coś z minusów, żeby nie było (oczywiście jeśli ktoś to uzna, bo to moja opinia i gości z wesela): - Kelnerki może ciut za szybko zabierały talerze(a może to czas tak szybko leciał;) I potem siedziały na kanapie obserwując wszystko (no ale skoro miały nadzorować to też przecież nie było innej możliwości) -Nie ma jak zrobić poprawin(na górze jest segment mieszkalny właścicieli oraz pokój dla pary młodej) -Pokój dla młodych jest bardziej do zostawienia rzeczy i ewentualnego odpoczynku na kanapie(ale nie ma na to czasu;p) Ale z drugiej strony -to naprawdę nie jest to potrzebne-lepiej pojechać do domu/w podróż poślubną niż leżeć w sukni jak śledź, styrana weselem i próbować spać;) Pokój jest potrzebny do poprawin;) -Nie ma pokrowców na krzesła(a jest to spory wydatek) -Podłoga jest ciut śliska ale to na początku i zwłaszcza jak ma się nowe buty-doradzam trochę ,,zjechać " spód buta;) OGÓLNIE MOIM ZDANIEM I WIELU OSÓB-NAJLEPSZA SALA WESELNA W WARSZAWIE-mówię to szczerze i uczciwie ponieważ tam byłam, dodatkowo na swoim weselu, goście byli wymagający-ze mną na czele, poza tym widać,że właściciele mają naprawdę ogromne doświadczenie i mądrość życiową, są niezwykle serdeczni, mili i pomocni,a dodatkowo tacy jak to się mówi NORMALNI I ŻYCIOWI:) Goście oraz my, jako Młodzi byliśmy zachwyceni obsługą, pomocą, przygotowaniem sali i jej funkcjonalnością oraz urokiem, a w kwestii jedzenia spisali się absolutnie fantastycznie. Widać faktycznie,że Właściciele myślą pod gości i pod Młodych oraz o nich, a nie o dorobieniu się na siłę i byle jak. POLECAMY GORĄCO!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzemka
- Kelnerki może ciut za szybko zabierały talerze(a może to czas tak szybko leciał;) I potem siedziały na kanapie obserwując wszystko (no ale skoro miały nadzorować to też przecież nie było innej możliwości) -Nie ma jak zrobić poprawin(na górze jest segment mieszkalny właścicieli oraz pokój dla pary młodej) -Pokój dla młodych jest bardziej do zostawienia rzeczy i ewentualnego odpoczynku na kanapie(ale nie ma na to czasu;p) Ale z drugiej strony -to naprawdę nie jest to potrzebne-lepiej pojechać do domu/w podróż poślubną niż leżeć w sukni jak śledź, styrana weselem i próbować spać;) Pokój jest potrzebny do poprawin;) -Nie ma pokrowców na krzesła(a jest to spory wydatek) -Podłoga jest ciut śliska ale to na początku i zwłaszcza jak ma się nowe buty-doradzam trochę ,,zjechać " spód buta;) OGÓLNIE MOIM ZDANIEM I WIELU OSÓB-NAJLEPSZA SALA WESELNA W WARSZAWIE-mówię to szczerze i uczciwie ponieważ tam byłam, dodatkowo na swoim weselu, goście byli wymagający-ze mną na czele, poza tym widać,że właściciele mają naprawdę ogromne doświadczenie i mądrość życiową, są niezwykle serdeczni, mili i pomocni,a dodatkowo tacy jak to się mówi NORMALNI I ŻYCIOWI:) Goście oraz my, jako Młodzi byliśmy zachwyceni obsługą, pomocą, przygotowaniem sali i jej funkcjonalnością oraz urokiem, a w kwestii jedzenia spisali się absolutnie fantastycznie. Widać faktycznie,że Właściciele myślą pod gości i pod Młodych oraz o nich, a nie o dorobieniu się na siłę i byle jak. POLECAMY GORĄCO!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Pałacyk Otrębusy. Wesele organizowane w dwóch salach wypadło fantastycznie, dlatego postanowiłam zarekomendować to miejsce. - rozwiązanie, gdzie zabawa odbywa się w dwóch salach pozwoliło na komfortową zabawę w jednym pomieszczeniu oraz swobodną konsumpcję w drugim, nie było tłoku, nie było za głośno, ogólnie fajne rozwiąznie zasugerowane przez właściciela - propozycje menu weselnego bardzo dobrze przemyślane, my swoje troszkę zmodyfikowaliśmy, ale i bez tego goście wyszliby najedzeni ;) - podawane dania bardzo smaczne, szczególnie polędwiczki, które goście zachwalają do dziś, - piękne wnętrza oraz śliczne dekoracj*****ardzo profesjonalne i uczciwe podejscie do klienta, które widać od samego początku do ostatniego rozliczenia ;) krótko mówiąc - POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na wesele wynajęłam salę http://www.salabella.pl i jestem zadowolona. Wynajmują sale weselne Warszawie i okolicach. Mają ładne, duże i eleganckie sale bankietowe, przyjemny klimat i profesjonalną obsługę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam wesele w http://www.chotynia.pl/. Jestem bardzo zadowolona. Miejsce przepiękne, wszystko świetnie zorganizowane... Mnie się bardzo podobało. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HalinkaaG
Z tego co wiem to jest tam wiele sal, które można wynająć by zorganizować wesele. Ale moim zdaniem. Warto postawić na sale, które są sprawdzone i polecane przez innch. Słyszałam ze warto zorganizować wesele tutaj http://www.mazurkashotel.pl/organizacja-imprez-wesel.html . To bardzo fajne miejsce. Po za tym mają spore doświadczenie w organizacji imprez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość philinosen1989uthcm
No tak sztuczne ognie mnie też specjalnie nie interesują, ale… wiejski stół to 1500 zł – wszystkie wyroby też przygotowują do niego sami – zasugerowali żebyśmy sobie jakąś „księżycówkę” do tego zorganizowali. Wiem jeszcze że na początku częstują gości szampanem, no i w cenie jest jeszcze tort – ale nie wiem jak wygląda – to pewnie będzie dogadywane razem z meni. Jasne http://sqmin.tk/15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam salę "Królewska" w Jabłonnie... we wrześniu było tam nasze wesele... i wszystko wyszło dokładnie tak jak sobie wymarzyliśmy... Sala ma ciekawy nowoczesny wystój i dlatego ją wybraliśmy... wesele było super - żadnych niemiłych niespodzianek, płaciliśmy 200 zl za osobę i tyle; jedzenie smaczne niezależnie co się wybierze... zamawiają też naprawdę super ciasta... tort wybraliśmy klasyczny śmietanowy i powiem że na weselach jeszcze tak smacznego tortu nie jadłam (PS obsługuje ich cukiernia Galas ul. Jutrzenki - jakby ktoś szukał dobrego tortu :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmiało przychylam się do opinii na temat Pałacyka Otrębusy, ponieważ byłam w ostatni weekend na przyjęciu weselnym znajomych i świetnie się bawiłam. Jak dla mnie ogromnymi atutami tego miejsca jest: profesjonalne podejście do klienta, dbanie o każdy szczegół podczas przyjęcia, duże i klimatyzowane sale, urokliwy ogród i pyszna kuchnia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej :) Jeżeli chodzi o Warszawę i województwo mazowieckie to zdecydowanie najwięcej ofert jest na http://www.gdziewesele.pl/Warszawa/ , polecam gorąco, oferty są kompletne i aktualne, a serwis sam w sobie pomocny i przejrzysty! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×