Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tańczący z wilkami

dojeżdżając do Bełchatowa zawsze mam ochotę na seks

Polecane posty

który przedzial wiekowy uważasz za najciekawszy? najciekawszy , rozpatrując obiektywnie....dobre i złe ,plusy i minusy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie nie !!!!!!!! ja zapytalam pierwsza:) wiec najpierw podaj pozniej moge pisac plusy i minusy chociaz nie wiem czy moge na ten temat sie wypowiadac:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to duzo dala mi ta podpowiedz:o z braku odpowiedzi wnioskuje ze jest to przedzial c) albo d) powiedz czy dobrze mysle:) zaraz bedzie dalszy ciag pytan ankietowych:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morszczuk aha to przepraszam ale pomyslalam ze jestes raczej starszy ode mnie nicz mlodszy to teraz wybieraj a) do 17b) 18-20 b)21-23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybym się nie mieścił, co byś jednak preferowała......... jednak nie wierzę, że są tylko takie opcje , !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak nie powiedzialam chce tylko wiedziec i juz podalam raczej wszystkie bo np podalam 39 i wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co z tego ze w erotyce:P to jeszcze o niczym nie swiadczy i tu tez mozna normalnie porozmawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli teraz kolejne przedzialy a)39-41 b)42-44 c)45-47 d48 i wiecej latwiej by bylo gdynys mi napisal od razu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sądzę, że za moment spytaszmnie jeszcze o imię ojca..... setuś, poprostu a......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morszczuku imie ojca mnie nie interesuje:) mam ochote zapytac o stan cywilny:) musze sie wprawic w robieniu ankiet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie widze zadznej reakcji :D wiec pytam a)kawaler/singiel b)zonaty c) rozwiedziony d)wdowiec ale jestem bezwzgledna i okrutna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale przeciez i tak nikt tu ciebie nie zna to ja juz wole maila dostac adres masz jak klikniesz na moj nick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a, generalnie rzecz biorąc, hmmmm.... sądzę, że mimo nieścisłości w ankietach się spotkamy...... jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmmm no mam nadzieje ze nie oklamujesz ankieterki bo to byloby niekorzystne dla wynikow badan naukowych:D oczywiscie zartuje to dlaczego od razu nie pisales

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×