Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fotostudio

Samotni faceci jesli chcecie poznac kogos wpisujcie sie ....

Polecane posty

jakie pod wzgledem charakteru .......usposobienia.... moze byc wygladu .... bo chyba nie wykształcenia a moze??? wesołe... powazne ....tzw rozrywkowe;).....domatorki..... wysokie ..niskie ..szczupłe... przy ciele...a moze z piekna dusza i anielskim ciałem:P chyba kazdy facet wie za jakie lubi..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kikiki---pytanie było dobrze sprecyzowane tylko dziki nie widział co napisac bo moze tak wiele tego by było:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego po trochu lubie energiczne kobiety ktore wiedza czego chca,, wykształcenie?? nie niższe niz moje.. aaa wlasnie musi miec hobby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikikikiki maupa
Foto, ależ ty namolna jesteś ;) , wyślij mu fotkę, to się szybko dowiesz: tak czy nie :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikikikiki maupa
A pewnie że wkleję. Jeżeli jest homo, to na pewno mu się spodobam :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
f. moze mieć wyższe odemnie:) ale poniżej pewno poziomu nie można schodzić:) intelektualnie trzeba sie dogadac a ne tak ze kiedys jednej takiej tłumaczyłem co to jest TERMA :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo sie wstydam:classic_cool::O Ale z zaciekawieniem czytam Twoje wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TMT---podobno tobie szukali na kafe dziewczyny;) jeszcze jeje nie nzlazłes?? dziki ---jakiego poziomu??? niektorzy faceci podobno boja sie wykszatałconych inteligentnych kobiet ....a ty jak widac odwrotnie:D kikikiki---- to wklejaj swoja fotke czekamy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
f. nie boje się mądrych kobiet boję sie upartych , głupio upartych co za sztuka poderwac jakiegos matołka na jakiś tani bajer??? i zreszta po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikikikiki maupa
Ale po co (poważnie) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikikikiki maupa
No dobra dzik, zdradze się, ja jestem hetero, nie podrywam chłopaków na fotki :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×