Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fotostudio

Samotni faceci jesli chcecie poznac kogos wpisujcie sie ....

Polecane posty

tak mam łózko ustawione ze zawsze lewa noga wstaje:) a swoja droga wybieram sie na pize dzis idzie ktos??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziki -----> a ty jesteś studentem ....jeszcze;) ...czy pracujesz ??? czy studiujesz i pracujesz?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! dziki Moda mówisz. A ja bym powiedziała - tradycja ;) fotostudio Forumowa swatko ;) Czyżby dzisiejsza noc upłynęła pod znakiem koszmaru? Mnie też jakieś mary nawiedziły :o Całe szczęście, w kulminacyjnym momencie, odezwał się telefon. Obudziłam się, otworzyłam oczy, wyjrzałam przez okno i.... okazało się, że dziś całkiem przyjemny, słoneczny dzień. Nie dajmy się koszmarom i tym dziennym i tym nocnym! Pozdrowienia dla stolicy i Pomorza i Katowic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis sliczna pogoda! Wiosna pelna para! Caly dzien mnie korcilo zeby gdzies wyjsc no i nie wytrzymalem - dzis wieczorem wybywam na impreze ;) Wszystkim Wam samotnym szczerze polecam! Nie siedzcie w domu!!! Wasze polowki czekaja gdzies na Was!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eem-->🖐️ no coz jakiś koszmar w pewnym sensie to był;) ale mam nadzieje ze dziś sie pożądnie wyśpie :D Życze wszytskim kolorowych snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×