Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fotostudio

Samotni faceci jesli chcecie poznac kogos wpisujcie sie ....

Polecane posty

tak pomyslalam ze tylu tu pisze samotnych nieszczesliwych facetow ktorzy chca pozanc kogos dlaczego nie moznaby było sie tu poznac miejsce jak kazde inne ile czasu tu spedzaja ludzie czasem czesto rozmawiaja wiec dlaczego nie mieli by sie spotkac na realnej kawie ????? wiec jesli jest jakis chetny co chcialby poznac kogos niech sie wpisuje .......:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak se pisze
Piszesz to na forum z zalozenia dla kobiet (mezczyznom czasem glupio jest sie przyznac ze je czytuja), uzywasz okreslen "samotni", nieszczesliwi" i innych sugerujacych pecha zyciowego i dziwisz sie ze nikt sie nie chce wpisac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie wstydza przyznawac ze tu czytuja to po co pisza jaki ja samotny jestem chcialbym miec kogos to takie uzalanie sie nad soba zeby sobie pogadac a nic zmeinic????? a to ze napislalam ze nieszczesliwi to slowa tych tu piszacych ze nieszczesliwi bo samotni a niekoniecznie z jakims innym pechem i wcale nie sugeruje pecha zyciowego ...wrecz przeciwnie takie osoby maja moze sukces w innych dziedzinach ale nie jesli chodzi o uczucia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ty to jestes zawsze i wszedzie ..... ciekawe dlaczego nigdy nie napiszesz nic wiecej tylko to zdanie ......ciekawe kto tam siedzi????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziko
"Nigdy nie wiesz kto jest po drugiej stronie" :) A ja znalazlem te forum 20 minutek temu i "zamieszkam" tutaj... I na dodatek jestem facetem i oczywiście też "samotny", nieszczesliwy"... Pozdrawiam Wszytkie Panie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciwnik dresow
coz ja tez swoje trzy grosze wcisne tak dzis szczegolnie mi smutno po 1 spotkaniu w realu z dziewczyna poznana z neta jest swietna niestety pewnie nic z tego nie wyjdzie czyli bede sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orchidea 28
A ja mam 28 lat i tez jestem sama ale nie trace nadziei co Wy na to szanowni panowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejejejeje
wpisywać i mówić skąd jesteście:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepocieszona daleko
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobita mloda
Katowice witam :D Ale ja kobita :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on górny śląsk 25 lat
GG: 6578315

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troche dwuznacznie to wypadlo...:D Jestem z wawy i nie jestem facetem jak RZW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to forum to coś na wzór naszego \"apelu do singli\" --- może tam dacie się panowie zaprosić i singielki też oczywiście;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×