Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fotostudio

Samotni faceci jesli chcecie poznac kogos wpisujcie sie ....

Polecane posty

Gość kikikikiki maupa
A foto cały czas czeka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikikikiki maupa
... na prawdziwego mężczyznę :p .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
promo - kim jestes?? k czy m?? bo juz sie pogubilem wydawoli mi sie ze kobieta. f.-----------> zgodnie ze swoim nickiem na f. czekam:) nic nie musze nikomu udowadniac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikikikiki maupa
No cóż, znaki czasów. Nie ma komu być prawdziwym mężczyzną, skoro prawdziwych kobiet brak :( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikikikiki maupa
Może gdzieś tam i są. Ale coś mi się za bardzo nie chce poszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikikikiki maupa
Jeszcze jedna uwaga: niby taki banalny temat, a już przekroczył setkę wpisów. Szkoda, że ich autorami wciąż te same osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikikikiki maupa
Eeee, widzę że sie kobiety podnieciły i zaczynają atak :P . Ta "złota myśl" o prawdziwych kobietach nie jest moja. Znalazłem ją gdzieś na kafe, a teraz tak rzuciłem, żeby rozruszać towarzycho :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassans
dzik_dziki 'noblesse obliques', buhahahaha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od kiedy? odkiedy sa prawie jak faceci (samowystarczalne) i jak im czegos brak to atakuja,alemnie prawdziwa kobieta to taka ktora wie czego chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samowystarczalne to nie to samo ze prawie jak faceci..... a co wolał bys zeby kobiety były zalezne od mezczyzn i w kazdym drobiazgu pytały o zdanie ....to chyba nie o to chodzi .. trzeba byc niezleznym ale umiec tez to pogodzic ze wspolym zyciem z druga osoba..... nie znam nikogo kto by powiedział ze woli byc sam i nikt mu do szczescia nie potrzebny ...a nawet jak tak mowi to w głebi duszy pragnie cos innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sa wyjatki ale o nich niema co godac wiec powiedzm kto to jest \"prawdziwa kobitea\" i jak ja poznac... ps: troche odeszlismy od tematu topicu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla kazdego co innego to znaczy......sa gusta i gusciki dla jednego prawdzia kobieta bedzie ta ktora ubiera sie kobieco jest uwodzicielska seksowna... dla drugiego prawdziwa kobieta to ta co ma swoj stabilny charakter i wie czego od zycia oczekuje i nie idzie tam gdzie wiatr wieje nie jest jak chorogiewka.... a dla innego ma jeszcze calkiem inne cechy np ze jest kobieta ceniaca siebie znajaca swoja wartosc..... a moze potrafiaca pogodzic prace dom rodzine i miec te wszytskie cechy jak powyzej.... trudno to powiedziec kazdy facet inaczej to czuje moim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sad_mayka
a ja wychodze z załozenia,co sie chyba troche pokrywa z tym co pisze fotostudio, ze "kazda potwora znajdzie swego amatora. W ideały nie wierze, ale kazdy w koncu trafi na kogos odpowiedniego. tylko nie wiem czy mi o tym pisac...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no nie kazdy moze pisac f. ---..... zgadzam sie w 100 procentach ze tak jest..................................... ale ja bym prosił o powrot do tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
załozyłam ten topik bo było tylu jeczacych ze tacy samotni .... ale chyba wola dalej jeczec niz z kims realnie spedzic mile czas.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sa samotni bo im sie niechce nic robic tam tam kurde gadam jak najety i jeszcze robie kilka rzczy jednym czasie:) zreszta z toba teraz tez czemu masz taki dziwny nick?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×