Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość uniewaznienie

UNIEWAŻNIENIE MAŁŻEŃSTWA-co,gdzie,kiedy-poradzcie

Polecane posty

Gość Funkromantic00
Witam! Czy mogłabym poprosić o tą książeczkę na maila? z góry Wam dziękuję. Mój adres: agnmun1990@wp.pl pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piggy82
Funkromantic00 - książeczka wysłana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DAAV
Witajcie serdecznie, Ja jestem na początku drogi.Dziś dostałam powiadomienie o przyjęciu skargi powodowej i wezwanie na zawiazanie sporu.Nie ukrywam,że nie wiem jak najskuteczniej odpowiedzieć.Czy jechać osobiście do Kurii (Poznań) czy wystarczy wysłać meila.Może pomogłaby mi ta "super książka".Proszę o nią .Mój adres meil: daav@onet.eu Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fish
dzisiaj dostałem list. otwarcie akt 10.01.2011. no to czekam, a później odliczanie do wyroku... pozdr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daga b
do Daav:) mailowanie odradzam, ja wiem, że trzeba iść z duchem czasu, ale nie w PL, to tak, jakbyś zamailowała do sądu cywilnego:) A może dostosować się do pisma, do jego treści, w każdym piśmie jest jakieś pytanie i jakieś żądanie odp., bądź danie pośrednio do zrozumienia, że odp. nie jest wymagana. Najlepiej zatel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia160284
Do DAAV E-maila napewno nie, odradzam ja na to pismo odpowiedziałam i wysłałam listownie a także pojechałam osobiście, ale wystarczy wysłac odpowiedz na pytania listownie. Ja także staram sie w kurii w Poznaniu, więc jesli masz jakies pytania prosze pisz monia160284@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w mojej kurii nie widzialam komputera,wiec maila by nie odczytali:) zreszta to chyba niestosowne,trzeba pisac do nich, wiecej bedzie papierkow do odczytania akt:) u mnie znowu cisza.... moge na chwilke przestac sie stresowac . Ci,ktorzy zaczynaja maja widze lepiej-ksiazeczki i porady, ja bylam zupelnie zagubiona,nikt nic nie wiedzial nawet ksiadz w parafii niewiele mogl pomoc dobrze ,ze jest takie forum i fajni ludzie-pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy możnaaaaaaa
mam pytanie, mam okazanie akt w sądzie, chciałbym jechać na nie z moją obecną partnerką i w związku z tym z naszym dzieckiem, po prostu chciałbym, żeby tam była, tylko zastanawiam się czy nie będzie to źle odebrane przez tych w sądzie, że przyjechałem z obecną kobietą, wiedzą, że z nią jestem, że mamy dziecko, po prostu nie wiem czy to włąściwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia160284
Jechać pewnie, że możesz przyjmie Cię osoba, która będzie mieć dyżur w sekretariacie i nawet nikt nie zwróci uwagi z kim przyjechałeś. Natomiast w sali, gdzie będziesz przeglądać akta i tak sam będziesz Twoje towarzyszki będą musiały zaczekać na korytarzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to szkoda bo właśnie
głównie chodziło mi o to aby ona czytała to ze mną, szybciej pisze, szybciej kojarzy fakty więc pewnie pomogłaby mi bardzo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj, to
chyba mało stosowne... weź aparat foto, wybierz odpowiednie ustawienia i porób foto. W domu odczytasz bez problemu i ustosunkujesz się do treści (bądź nie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak ale nie sądzę, żeby
można było robić fotki a jak ktoś będzie ze mną siedzieć to jak je zrobię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia160284
Fotografowanie akt oraz kopiowanie jest zabronione możesz tylko czytać i robić sobie notatki. Ja podczas przeglądania akt nie byłam sama w pokoju, więc nie było takiej możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u_celu
Nie wiem jak Wy ale ja na początku procesu składałam przysięgę że do jego końca nie będę ujawniać faktów z niego więc zabranie kogokolwiek na publikację akt jest złamaniem tej przysięgi. Ja na publikacji byłam sama w oddzielnym pomieszczeniu, mogłam robić zdjęcia, notować, poszłam z rana więc czasu też miałam bez liku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adwokat
Profesjonalna pomoc w sprawach o nieważność małżeństwa. tel. 661 437 833 j_ko2@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daga b
malutka rada:) osoba, która nie znała Was przed zawarciem związku nie będzie chyba w stanie merytorycznie doradzić, chyba że ma doświadczenie w tej dziedzinie, dwa, jej argumenty będę czysto emocjonalne, a takie nie brane są przez Sąd pod uwagę. To jest tak jak na meczu, kibice mogą co najwyżej pokibicować, ale nie będą zawodnikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam własnie dostalam pismo z sadu iz zostalo zamkniete postepowanie dowodowe. Strony maja prawo przedstawic swoje obrony lub uwagi na pismie do 30 grudnia,po uplywie tego terminu nastapi zamkniecie przewodu sadowego i zostanie wydany wyrok. Pisac cos czy nie pisac-sama niewiem, chyba juz nic do dodania nie mam, zreszta chyba po to byla publikacja akt;zupelnie nie rozumiem tego.... no i znowu nic o tym obroncy wezła.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy mozna..... moj obecny maz byl ze mna i z dziecmi lecz zostali w samochodzie -na odcztaniu akt trzeba byz z dowodem i tylko strony maja prawo zajrzec w akta- aparat polecam! zrobilam zdjecia telefonem i zalowalam ,ze nie zabralam aparatu. w domu spokojnie mozesz potem z partnerka przejrzec zdjecia i postanowic co dalej...czy dodasz cos czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daga b
do niunia:) bo to jest tak: jeżeli strona zgłasza np. nowe dowody, to powinna to zrobić do czasu trwania otwarcia akt, potem następuje zamknięcie postępowania dowodowego, a zatem nie można np. wnosić nowych dowodów, i przydzielony zostaje termin na pismo obrończe. Teraz co do obrońcy węzła, są Trybunały, w których już z uwagami obrońcy węzła można zapoznać się podczas publikacji, a są takie, kiedy one pojawiają się po zamknięciu postępowania dowodowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to prawda, że ta
strona może emocjonalnie podchodzić do tego, po prostu ona ma lepszą pamięć co do różnych rzeczy, np. tego co pisała druga strona, kiedy jakie pismo przyszło itd. to mogłoby mi pomóc, ja niczego nie podpisywałem, że nie będę ujawniać nic z procesu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczeciniankaaaa
a ja moge tez prosić na maila ta cudowna ksiazke? tylkonext@wp.pl dzięki z gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silye
u mnie na otwarciu akt, siedziałam sama na korytarzu z jakimś innym człowiekiem czytającym swoje akta, ogólnie nikt się nie interesował, ksiądz dający mi akta nakazał że nie należy wynosić ich z budynku. nie podpisuje się niczego o tajemnicy, czasem składa się przysięgę przy składaniu zeznań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie było tak, że
akta czytało się na korytarzu więc każdy mógł sobie je przeczytać, najchętniej zrobiłbym zdjęcia tego co potrzebuję i potem w domu na spokojnie przeczytał bo przepisać nie dam rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej mam pytanie
jak wygląda okazanie akt w sądzie metropolitalnym w częstochowie, miał ktoś? to jest przy księdzu czy na osobności czy jak, jak tam to wygląda, może ktoś napisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panie i Panowie :) czas życzyć sobie Wesołych Świąt. Wszelkiej Pomyślności i spełnienia marzeń w Nowym Roku ( zwłaszcza tego, o którym wszyscy tu marzymy)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie jedna z 1980 roku
mnie sie udalo,trwalo to 2.5 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daga b
I ja też życzę Wszystkim, aby 2011 niósł same pozytywne wyroki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pik12
Zdrowych, pogodnych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia, a w Nowym 2011 roku wyłącznie pozytywnych wyroków w sprawach o stwierdzenie nieważności małżeństw życzy Igor ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja cię w sumie
również wam tego życzę, zdrowia, szczęścia i pozytywnych wyroków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja również przyłaczam sie do życzeń...wszystkiego dobrego kofffani:) ps.przepraszam,ze robie to dzisiaj ale wczorajszy dzień był taki szalony,ze nie mogłam tutaj z wami być:(:)pozdrawiam i jeszcze craz wszystkiego o czym tylko marzycie by sie w koncu spełniło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×