Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość uniewaznienie

UNIEWAŻNIENIE MAŁŻEŃSTWA-co,gdzie,kiedy-poradzcie

Polecane posty

Gość gość
A w którym sądzie jest Twoja sprawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no bo bzyk to istota związku bez bzyku to zostaje znajomość na fejsie, bzyk to zdrowie! a brak popędu to choroba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak pisałam dziś złożyłam sprawę w Częstochowie. Będę pisać co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Częstochowa? Matka Boska Częstochowska Cię pokarze za te rozwody koscielne! Zamiast dawać wzór na całą Polskę to jeszcze przodujecie w tych haniebnych czynach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Częstochowie? Życzę powodzenia, bo ten sąd nie daje unieważnień. Tak już ma, nie da, bo nie. Nawet adwokat mi to powiedział, szkoda, że dopiero jak duże zainkasował pieniądze. Zaangażowanie w dochodzeniu prawdy u sędziów żadne, ale w wyroku w jednym zdaniu zdiagnozują dlaczego małżeństwo się rozpadło. Oczywiście z błahego powodu. W czasie składania przysięgi chodzi drukarka, ksiądz odbiera telefony od znajomych i umawia się na towarzyskie, bodaj imieninowe spotkania. Jestem rozczarowana tym sądem. Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wyżej to ja, przepraszam, oczywiśnie nie unieważnień, ale stwierdzeń o nieważności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie musisz przepraszać, jak zwał tak zwał unieważnienie, stwierdzenie nieważności i tak wiemy o co chodzi. Chodzi o rozwód koscielny, żeby mieć papierek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co chodzi o Częstochowę to nieprawda. Moja znajoma dostała tam orzeczenie nieważności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadya24
Do Sonia88, Też czekam od grudnia na uwagi obrońcy węzła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Nadia. Ja czekam na uwagi obrońcy od połowy lutego br. Sprawa w Gdańskiej Kurii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akinom812
A ja od grudnia czekam na ogłoszenie wyroku. Pismo obrońcy węzła już dostałam i się do niego odniosłam, no i teraz czekam :) W Pelplinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Makaronzeszpinakiem
aquarious85 A jak u Ciebie sprawa? Jest jakiś odzew ze strony kurii po Twoim piśmie? U mnie nadal cisza. Pozdrowienia dla Wszystkich oczekujących.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczekujecie na co? Na to żeby współżyć z kolejnym małżonkiem, bo załatwicie sobie papierek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no zgadłeś, a wiesz po co, aby nie być takim zgorzkniałym prawiczkiem jak ty, rodziciele mieli bzyk, a ty nie:) kondole!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I instancja - unieważniła II instancja - uchyliła wyrok Złożyłam pismo o wyznaczenie III instancji w Polsce. Ktoś był w takiej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Częstochowie tak, ale tylko jeśli masz męża homoseksualistę, lub zboczeńca, schizofrenika. Nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To przynajmniej w Częstochowie bronią słów Jezusa. A reszta Polski gardzi nierozerwalnością małżeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sytuacja troche inna I - nie udowodniono II- nieważne III- nieważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makaronzeszpinakiem niestety cisza, poczekam do poniedziałku i zadzwonię, zapytam czy coś ruszyło, jeśli nie to będę pisać "wyżej"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam II instancję w Gdańsku to tam bardzo szybko poszło, 5 miesięcy i wyrok II instancji miałam w domu, ale dzwoniłam do nich często i gęsto odbiera miła babka, bardzo rzadko ksiądz i zawsze odpowiedzą na wszystkie pytania a teraz nie jest tak że jeżeli : I instancja da wyrok małżeństwo ważne II instancja małżeństwo nieważne - to już jest na "amen" ? to już nie trzeba III instancji ? po 8 grudnia powinno chyba tak być ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszałem, że teraz można kurs przedmałżeński zaliczyć on-line. Świetna sprawa, unieważnienie małżeństwa też powinno być on-line. Może niedługo Franciszek to udoskonali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda że bzykać się nie można online

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akinom ja I instancję miałam w Pelplinie uwagi obrońcy węzła dostałam we wrześniu a na sam koniec czerwca roku nst dostałam wyrok do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadya24
Do Akinom, no ja właśnie czekam na uwagi z Pelplina... Ile czekałaś na uwagi obrońcy od przesłuchania przez biegłego psychologa? a raczej jego uwagi? Do gościa z 08.03. ja mam nadzieję, że nie będe mieć II instancji, bo wtedy też będę mieć w Gdańsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w stanie załatwić unieważnienie małżeństwa w ciągu 1 roku. Biorę 10 tyś od sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akinom812
Do Nadya24: Ja na każdy kolejny etap czekałam tak ok. 2 m-ce, więc pewnie na uwagi obrońcy też tyle. Nie pamiętam dokładnie, musiałabym poszukać. Teraz czekam już na wyrok. Jak już będzie to się odezwę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makaronzeszpinakiem dostałam dziś list z Sądu - zapewniają mnie, że nowe sprawy nie są priorytetem, ale mają ich bardzo wiele i na ten moment wydają wyroki dla spraw rozpoczętych w 2011 roku, mój wyrok ma zapaść w maju b.r. - jakoś nie chce mi się wierzyć, że nagle tak przyspieszą, no ale poczekamy, zobaczymy... (SM Kraków)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pięć lat czekania, żeby móc bez grzechu pouprawiać seks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadya uwagi bardzo szybko przesłali, jakoś niecały miesiąc im to zajęło-wiem że zdziwiona byłam że tak szybko dodam że u mnie obrońca był za ważnością, przytoczył zdania wyrwane z kontekstu , ale biegła była za nieważnością -tzn przedstawiła co przemawia za nieważnością i sąd ostatecznie orzekł nieważność ps pisałam na poprzedniej stronie, więc pozwoliłam sobie odpisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aquarius jesteśmy ten sam rocznik jeżeli 85 to końcówka Twojego rocznika ja na dwie instancje czekałam równo 3 lata i to długo mi się wydawało, Ty czekasz koszmarnie długo...współczuję....dobrze że wysłałaś ten list im, ja dzwoniłam często i gęsto i też mi mówili że są zalani nowymi sprawami ale za to u mnie przyspieszyli bardzo po grudniu właśnie :) pewnie chcieli pozbyć się starych spraw gdzie wyrok i tak zapadł a nie mieli czasu tego zredagować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×