Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość uniewaznienie

UNIEWAŻNIENIE MAŁŻEŃSTWA-co,gdzie,kiedy-poradzcie

Polecane posty

Gość gość
Nie ciężko tak Tobie zastępować Boga? Co za pycha! Jakie masz kwalifikacje, żeby pouczać, moralizować i straszyć potępieniem sędziów Sądów Metropolitalnych, Papieża -ktory zatwierdził Kodeks prawa kanonicznego i nas, uzurpatorze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
człeku co ty taki bogobojny, wszak przesada w tym zakresie bywa chorobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia2411
Witam serdecznie jesli chodzi o Kraków ,dzwoniłam tam juz 3 razy i "gburowatośc" pani jest wielka.Nie udzieli żadnej informacji,ale jesli chodziło o formę płatności to i owszem....całkiem przyzwoity ton.Gdzie mozna się czegoś dowiedzieć jeśli chodzi o Kraków ?może są jakies inne numery telefonu czy tylko ten jeden co widnieje na pieczeci?chciałam sie tylko dowiedziec czy małzonek się wstawił,poniewaz chca kolejnego mojego swiadka .I z tego co tutaj sie doczytałam to bywa tak ze musi byc wiecej swiadkow o ile malzonek sie nie wstawil.Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadya24
Do Basia, Poszukaj w internecie numer do Sądu Metropolitarnego w Krakowie, może jest kilka numerów? Ja w ten sposób wyszukiwalam numery i rozmawiałam tylko z księżmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt tu nie zastępuje Boga. Ja tylko przedstawiam Jego przykazania i zalecenia a to wy bawicie się w uzurpatorów i wiecie lepiej niż Bóg co wolno a co nie wolno. Przez prawie 2000 lat nikt nie unieważniał swoich małżeństw a teraz wam nagle się zachciało cudzołożyć, ale co tam 2 tyś lat tradycji, skoro jakiś sąd sprzedaje unieważnienia to trzeba kupować, dokładnie jak za dawnych lat kupowano odpusty za grzechy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze znajdzie się ktoś świętszy od Papieża...nie takie głowy jak Twoja pracowały nad Kodeksem prawa kanonicznego i dokonywały interpretacji Pisma Šwiętego. Trochę pokory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy wy w końcu przestaniecie odpowiadać na te głupie zaczepki jakiś popaprańców? Odpowiadać na ich komentarze to zrównywać się do ich poziomu. Nie karmcie ich odpowiadając na ich durne komentarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annabeata
Witam. Mam pytanie do osób mających swoje sprawy w I instancji w Warszawie. Czy opinia Obrońcy Węzła jest doręczana pocztą, czy można się z nią zapoznać dopiero na okazaniu akt? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popaprańców mówisz? A kim ty jesteś, ze tak wyzywasz swoich bliźnich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akinom812
Do annabeta: Ja dostałam pocztą do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annabeata
Do akinom812, dziękuję za odpowiedź, a powiedz jeszcze proszę, ile czasu od przesłuchania przez biegłego upłynęło do otrzymania przez Ciebie opinii OW? Czy były jeszcze jakieś pisma w międzyczasie? Np o zakończeniu postępowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panda8
Do Annabeata. Ja jestem po ujawnieniu akt i czekam na uwagi obrońcy. Przesłuchanie biegłego było 29.01, ujawnienie akt koło 15.02 i teraz czekam na uwagi obrońcy. Jeśli dojdą to mam się ustosunkować bądź nie. Potem jest czas wyrokowania. Moja sprawa w Gdańsku, mój prawnik mówił ze na uwagi czeka się koło miesiąca, dwa i potem na wyrok koło 3 miesięcy. Żadne pisma już do Ciebie nie przyjdą, tylko pismo o możliwości zapoznania się z aktami, a potem uwagi obrońcy i potem wyrok. Ja tez czekam, w Kurii nie podAli terminu, powiedzieli ze jest bardzo dużo spraw i trzeba czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co wam się tak śpieszy do tego cudzołóstwa? Macie przecież małżeństwo i małżonka, to po co wam kolejny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo chcemy się bzyknąć z nowym, radzę ci też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadya24
Do Panda, Ja na uwagi obrońcy czekam nadal, a minęły 3 miesiące.. A mi też adwokat mówił, że miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale bzykanie z każdym kolejnym mężczyzną to cudzołóstwo. Czy warto dla tego bzyku tracić wieczne zbawienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia2411
Nadyia moze ty jesteś poinformowana.Dziekuje za odpowiedz to 1:) a 2:) to czy to ze chca kolejnego mojego swiadka(a bylo ich juz3) moze swiadczyc o tym ze maz sie nie wstawil? moje małżenstwo było zawarte 25lat temu,i mam duzy problem przedstawic swiadków z czasów "naszego narzeczeństwa" sama nie wiem co mam myslec.Sprawdzałam te numery i niestety jest tylko ten 1.Pozdrawiam serdecznie:) A moze ktoś cos, na temat oczekiwania ITP.W Krakowie>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Basia2411 Czy Ty żartujesz? Chcesz unieważnić małżeństwo, które było 25 lat temu? A przez ponad 20 lat to niby z kim żyłaś? A teraz Ci się przypomniało, ze nie było małżeństwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sex to zdrowie, dlatego się opłaca bzykać, więc radzę bzyknij się będziesz zdrów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panda8
Do gościa, który hejtuje od dawna. Pisze do Ciebie po raz pierwszy i ostatni. Co tym masz z tym cudzołóstwem? Po co tutaj piszesz? Większość Cię olewa a Ty dalej swoje. nikt tutaj głupi nie jest i każdy wie co robi. Sprawa zbawienia, popełniania grzechów, cudzolostwa to każdego indywidualna sprawa i każdy indywidualnie stanie przed Bogiem i będzie rozliczony. Skąd wiesz, ze za takie gadanie Tobie uda się pójść do nieba. Jesteś zazdrosną, zniesmaczoną osobą, która nie wie na czym polega wiara. I Twoje teksty mi nie robią tylko denerwuje mnie jak każdego nowego zaczepiasz!!!!! Idź sobie do innego wątku albo jak lubisz takie akcje to idź na Facebooka do muzułmanek tam się dużo dzieje, masz kogo umoralniac. Ale tak szczerze to pomodlę się za Ciebie by Pan Bóg Ci wybaczył bo jakby ślepo piszesz o tym kto będzie zbawiony a kto nie a do Boga Tobie dalego. I pamiętaj tylko Bóg osądza ludzi a Ty powinieneś kochać każdego brata jakim jest, nie zapominaj o przykazaniu miłości. Pozdrawiam, bez odzewu. Nie pisz proszę już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadya24
Do Basia, Świadczyć może o tym, że za mało informacji mają, że świadkowie niewiele wnieśli do sprawy. Może być też tak, że były mąż się nie stawił, ale niekoniecznie. Moja adwokat mówiła, że im więcej świadków, tym lepiej☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panda8 Ja tu nikogo nie osądzam tylko przypominam drogę, którą wszystkim wskazał Jezus. Jak ktoś chce być zbawiony to musi podążać tą drogą. Oczywiście wszystkich tu nie nawrócę, bo jak ktoś ma dla Boga zatwardziałe serce tak jak Ty, to nic nie poradzę. A muzułmanki na które się powołujesz nie dopuszczają się takich ciężkich grzechów jak wy, bo wiedzą że za grozi im ukamienowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panda8
A skad Ty wiesz jakie ja mam serce? I kim jest dla mnie Jesus czy droga, którą idę. Niestety ale nie masz takiej wiedzy. To wie jeden Chrystus a ja nie zamierzam Tobie nic tłumaczyć. Po prostu przestań się odzywać bo Twoje komentarze nie są konstruktywne i nic do naszych spraw nie wnoszą. Bye

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale widać, że gościowi brakuje pupci, stąd ta gorycz, idź do agencji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks tylko z jednym partnerem w życiu. Grzeszniku zapomnij o pupciach, masz pstro w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia2411
Do gość 21.07:) No cóż długo byłam sama od 10 lat zawarłam zwiazek w swietle prawa.Dopiero zaczełam doceniac,rozumieć jak bardzo potrzeba mi spowiedzi,,komuni Św.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty nawet nie masz jednej pupci, ale nie martwa się, idź do sex shopu i kup se dmuchaną lalę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co odpisujecie tym chorym ludziom i napędzacie ich paplanine ? na innych tematach z tego forum ich OLEWAJĄ i tam jest spokój, tylko tu się robi dyskusja, to chorzy ludzie którzy niewiele mają wspólnego z tym co głoszą o Jezusie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy masz na myśli tego co ciągle wypisuje o pupciach, sexie i bzykaniu? To jakiś chory człowiek, nie zwracaj na niego uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×