Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość uniewaznienie

UNIEWAŻNIENIE MAŁŻEŃSTWA-co,gdzie,kiedy-poradzcie

Polecane posty

Gość taka_jedna_ja
kochani ja dostałam uwagi obrońcy, jest za ważnością małżeństwa odrzucił wszystkie 3 kanony z których toczy się proces główny powód to taki że biegła potwierdzając kanony opiera się na prawdopodobieństwie a nie moralnej pewności - coś w ten deseń...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jedna ja napisz w którym momencie sprawy Ci to odrzucili? czy jest możliwośc jakiegoś odwołania? i co to za biegła ? chodzi o psycholog czy o obrońce węzła ? czy miałaś z nim jakąś rozmowę czy tylko na podstawie dokumentacji zapadła taka decyzja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutasek źle mnie zrozumiałaś albo to ja z tego wszystkiego opacznie napisałam - przepraszam chodzi o to że obrońca węzła obalił w swojej przed-wyrokowej opinii to co ustaliła biegła - ona z kolei potwierdziła te 3 kanony z których toczyła się sprawa z tym że napisała że opiera się na prawdopodobieństwie a nie moralnej pewności mąż był na przesłuchaniu mieliśmy 5 świadków, ale nie przyjechał na badanie u biegłej (ja nie musiałam być badana) i biegła wystawiła taką opinię na podstawie zeznań moich, męża i świadków- potwierdziła te 3 kanony obrońca węzła przytoczył w swojej obronie może 3 zdania wyrwane z kontekstu które wg jego zdania przemawiają za ważnością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawa toczy się dalej, tzn czekam teraz na wyrok 1 instancji dość szybko chyba idzie (w lutym miną 2 lata od złożenia papierów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nazwalem corke Symonia
rzygac mi sie chce jak to czytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka jedna ja dzięki za wyjaśnienie , kurcze ale zakręcone są te sprawy daj znać jaki będzie wyrok pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adka75
Nazwalem corke Symonia, masz dwa wyjścia: 1. rzygaj 2. nie czytaj wybór należy do Ciebie. Taka jedna, nie martw się na zapas, bo to sędziowie wydają wyrok. Obrońca ma zadanie wskazać słabe strony. U mnie np. stwierdził, że zeznania świadków z rodziny mogą być niewiarygodne, a jednak zapadł wyrok stwierdzający nieważność. Odpisz na te uwagi i głowa do góry. Ja nadal czekam na wieści z II instancji z Warszawy, pierwsze pismo dostałam w lutym i do tej pory cisza. Może to dobry znak i "lada chwila" otrzymam upragniony dekret. Oby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mysle ze nie powinno sie uniewazniac czegos czego nie ma.malzenstwo z impotentem nie wazne z samej jego natury ..wiec co uniewazniac/??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adka75 a na jakiej podstawie stwierdzili ,że zeznania mogą być niewiarygodne ?? Jest jakieś uzasadnienie? Bo teraz mnie zmartwiłaś , w końcu zezniania są pod przysięgą jest jakiś tam wywiad w parafii więc nie rozumie za bardzo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
adka75 wczoraj "Nazwalem corke Symonia, masz dwa wyjścia: 1. rzygaj 2. nie czytaj wybór należy do Ciebie" Brawo brawo dokładnie to ujęłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laurka85
adka 75 Dziękuję za odpowiedź, to naprawdę pocieszająca wiadomość. Zwłaszcza po 3 latach w I instancji! Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Www.j.gs/4Xlw tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adka75
smutasek83, nie wiem dlaczego tak stwierdził, nie było żadanego uzasadnienia takiego stwierdzenia. Może chodziło mu o to, że zeznania świadków z rodziny (moja mama i siostra) mogły być z uwagi na bliskie pokrewieństwo stronnicze. Na szczęście sędziowie uznali inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clue
Smutasku - ja też się cieszę, że możemy sobie pomóc pisząc wirtualnie tu na forum :) Obiecuję solennie, że będę tu zaglądać i informować o kolejnych etapach i liczę na to samo. Dla pewności - to ja pisałam na przedostatniej stronie jako gość i pytałam jak poszło Twoje przesłuchanie i kiedy kolejne etapy :) W piątek dostałam pismo, że sprawa będzie się toczyła z tytułu, który zgłosiłam w skardze - czyli niezdolności psychicznej po stronie pozwanego. On się nie stawił - teraz zgodnie z pismem rozpoczyna się proces - pewnie dostanę w niedługim czasie wezwanie na przesłuchanie :) Oby! A i będę teraz pisać pod nickiem :) dla rozróżnienia innych gości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annabeata
Witajcie wszyscy forumowicze. Od kilku dni czytam Wasze forum i już czuje, że jestem zaprzyjaźniona co najmniej z kilkorgiem w Was. Jak każdy z początkujących mam wiele pytań do Was wszystkich bardziej doświadczonych ... Czy możecie podać z własnego (lub przyjaciół) doświadczenia ile teraz trwa sprawa w I instancji w Warszawie? I jakie są przedziały czasowe pomiędzy kolejnymi etapami procesu? Dodam tylko, że skarga została złożona w czerwcu 2014 roku. Mam pytanie także o możliwość otrzymania książki, która tak wielu z Was już pomogła. Pozdrawiam Was wszystkich i trzymam kciuki za pomyślne i SZYBKIE załatwienie spraw :-) bo wydaje mi się, że będę tutaj częstym gościem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutasek83
Adka75 też mam taki sklad świadków ,ale też 2 z jego strony więc zobaczymy jak będzie , ważne ,że u Ciebie wyrok pozytywny :) Clue Fajnie ,że będziesz rozpoznawalna u mnie tyle nowości ,że pozwany nie stawił sie na przesłuchaniu i zostało wysłane pismo do parafi jeśli tam się nie stawi sprawa pójdzie dalej tzn. przesluchanie świadków .. na razie nikt nie dostał wezwania wiec nie wiem co sie dzieje i nie wiem czy mogę pytać czy sie odniósł jakoś wiec czekam co dalej. annabeata fajnie ,że jesteś :) A co do terminu to chyba zależne od sprawy,liczby świadków i okoliczności, chociaż w niektórych miastach jakoś sie szybciej toczy u mnie srednio w marcu złożyłam skargę a we wrześniu miałam przesłuchanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adka75
annabeata, podaj adres e-mail to wyślę Ci książeczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annabeata
Będę bardzo wdzięczna! Oto adres anna.beata1234@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annabeata
Smutasek83 dziękuję za przywitanie na forum i Twoja odpowiedź:-) może ktoś z Was miał "ostatnio" swoją sprawę w I instancji w Warszawie? Na skargę złożoną w czerwcu 2014 przyszło pierwsze pismo z Sądu pod koniec września (3 pytania i określenie opłaty). Zastanawiam się jak to teraz czadowo będzie dalej wyglądało....choćby w przybliżeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annabeata
Oczywiście chodziło mi o "czasowo" ale czadowo pewnie też będzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutasek83
Adka75 jak bym mogła prosić to byłabym wdzięczna za książeczkę katarzyna_ko_90@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adka75
annabeata, smutasek83, książeczka wysłana :) Miłej lektury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annabeata
Bardzo dziękuję za książki:-) przyda się z pewnością!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny co nowego w sprawach o stwierdzenie niewaźności wpadam tutaj codziennie i naprawdę kibicuję i wytrwałości źyczę,☺️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia12
do annabeata moja sprawa w I instancji w Warszawie-3,5 roku, jeszcze nie koniec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annabeata
Ewcia, dziękuję za odpowiedź. Czy mogłabyś podać (choć w przybliżeniu) jakie były daty kolejnych etapów twojej sprawy np. od złożenia skargi, do pism wzywających do zawiązania sporu, później po jakim czasie były przesłuchania stron itd.... Pozdrawiam weekendowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutasek83
No a ja Wam napisze nowość w mojej sprawie . Wlaśnie zglosił mi się sam nowy świadek w sprawie musze to napisać bo jestem w lekkim szoku. Odezwała się osoba z mijescowości mojego ex która podobno wie bardzo dużo i chce mi pomóc jest za granicą i za klika dni zjezdza mamy sie spotkać ! Powiedzcie mi kiedy ewentualnie ją zgłosić ?? Myślę ,że najlepiej bylo by od razu co? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
smutaksu a raczej kasiu jaki ex w obliczu kościoła to nadal twój mąż, ja wiem ty rocznik 90 nóżkami przebierasz, ale poczekaj popęd nie ucieka tak szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×