Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość uniewaznienie

UNIEWAŻNIENIE MAŁŻEŃSTWA-co,gdzie,kiedy-poradzcie

Polecane posty

Gość dana74

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dana74
witam ,nie wiem dlaczego brałam z nim ten ślub,może dlatego że teściowa namawiała bo co ludzie powiedzą że siedzimy na kocią łape a po drugie to byłam młoda i głupia,pewnie każda w takiej sytuacji tak mówi,ale zobacze co mi jutro powiedzą czy mam szanse czy nie ,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cierpliwa159
czy ktoś może jest już po zakończeniu całej sprawy? chodzi mi konkretnie o wyrok II istancji? Jak długo trwa ? Cz II istancja może nie potwierdzić wyroku I istancji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 1123
U mnie potwierdziła. Od wyroku I instancji do wyroku II minął rok, pisałam o tym wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikośka123
Witam! Pisałam już kiedyś, mój chłopak zabiera się pomału do unieważnienia małżeństwa kościelnego. Jesteśmy z okolic Radomia. Może ktoś w tamtej kurii coś załatwiał, z tego co pamiętam to był ktoś taki. Jak się za to zabrać, itp. Mój misio był ze swoją żoną małżeństwem parę lat z czego tak naprawde tylko rok razem. potem to było małżeństwo na papierze. zero kontaktów itp. Ona żyła pracą wyrwała sie z małej wioski i dla niej praca po 14 godzin to ca ły świat. Nie musi tak pracować. Poza tym przed ślubem mówiła, ze chce mieć dzieci a po ślubie mówiła że niechce a mój Misio chce. Czy ktoś mi może napisać co i jak. Mam jakąś szansę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulaaa1
Niech twój misio się tym martwi a nie ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikośka123
Skoro jesteśmy razem i chcemy być razem to jest nasz problem a nie jego tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktos moze mi napisac ile czekal od rozmowy z psychologiem na "okazanie akt" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cierpliwa159
mój facet na okazanie akt czekał ok 3 miesięcy, później 6 miesięcy na wyrok, teraz czeka na wyrok II istancji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipiii
Angel_81 ja czekałam 3 tygodnie.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za odpowiedzi . Rozrzut jest - nie ma co . Ja juz czekam niewiele ponad miesiac . Chyba ze zawiadomienie z sadu gdzies przepadlo "po drodze" (do Was tez wysylaja zwyklymi listami , nie poleconymi ? :O ) Poczekam jeszcze ze dwa tyg. i zadzwonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipiii
angel_81 no niestety przesyłają zwykłymi do mnie 2 razy nie doszło......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
APROPO PŁATNOŚCI !!!!! NA wzorze skargi jest dokladna informacja ile co i jak. Przynajmniej w okregu lubelskim tak jest. 1. Zlozenie papierow (0PLN) 2. Po miesiacu czasu jesli sprawa sie nadaje (700PLN) 3. Jesli jest psycholog (150PLN) 4. Druga instancja (400PLN) Ja narazie jestem pomiedzy punktem 4 a 4 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O czesc Angel_81 Ciagle borykam sie z sprecyzowaniem czasu oczekiwania na ujawnienie akt (zreszta tak jak Ty) a dwa z czasem oczekiwania na wyrok I instacji a pozniej Warszawa wyrok II instancji podobno najdluzej to trwa... Nie chce tego pisac bo nie przyjmuje tego do wiadomosci ale jednak musze :) ze na rozmowie z psychologiem doszly mnie sluchy ze moze to jeszcze potrwac okolo 1,5 roku....mimo takiej informacji mam cicha nadzieje ze bedzie to szybciej :) Pozdrawiam GG 7900039 - angel jesli masz gg to zapraszam poplotkujemy torszkuuu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nie bylo tych platnosci podanych po jakims miesiacu musialam zaplacic mniej wiecej jedna miesieczna pensje netto (moglam w ratach) , a za psychologa 250 pln , wiec nie wszedzie jest tak jak piszesz :) pozniej nie wiem ile bede musiala jeszcze doplacic .... nie mam pojecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na gg odezwe sie jutro ;) , dzis jestem troszke zajeta :) (koncowka numeru -313 ,podaje zeby nikt sie nie podszyl ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój znajomy ma zadzwonic i dowiedzieć się na jakim to jest etapie czy blizej wyroku I instancji czy nie. Ciekawe tylko czy mu powiedzą, czy zbędą go i powiedzą żeby czekał. No ale zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra 99
Witam mam pytanko od zlozenia wniosku do sadu metropolitalnego ile czekaliscie na przesłuchanie. Przyszlo mi po miesiacu ze mam wpłacc 800 zł. Wpłaciłam i czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wniosek zlozylam w listopadzie 2006 , a przesluchanie z tego co pamietam mialam chyba w kwietniu 2007 ..no jakos tak , a potem sierpien - pazdziernik : przesluchania swiadkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra 99
Dzięki. Na jakim etamie jest twoja sprawa ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patriszja86
Witam dziewczynki,dawno nie pisałam bo nie miałam co,te sprawy się strasznie dłużą,ale nareszcie się coś ruszyło!W styczniu był mój chłopak na tym przesłuchaniu,a teraz na dniach zostali przesłuchani świadkowie!Z tego co wiemy to jego była też się stawiła na to przesłuchanie to przynajmniej tyle zrobiła!A najlepsze jest to że powiedziano im,że do wakacji powinno być wszystko wiadomo,więc troszkę nabrali tempa,cieszę się,że jeszcze kilka miesięcy i wszystko będzie wiadomo bo myślałam,że jeszcze 5lat będziemy czekać!pozdrawiam was wszystkie które tak czekacie jak ja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy osoba która zawarta ślub jednostrony, sama nie przyrzekała, może po rozwodzie cywilnym, wziąśc ślub kościelny, może ktos zna odpowiedz na to pytanie, albo da mi nmiary gdzie będę się mogła tego dowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×