Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość uniewaznienie

UNIEWAŻNIENIE MAŁŻEŃSTWA-co,gdzie,kiedy-poradzcie

Polecane posty

Gość megik
dzięki orany;to bardzo budujące.........niesprawiedliwy jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra 99
Lakis a czemu w innym miescie niz Krakow twoj byly teraz mieszka w innym miescie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lakis
merunia- pewnie ze warto! Mozna placic w ratach, w krakowie nie robili żadnego problemu sandra 99 - ja teraz mieszkam w innym mieście, on to nawet nie wiem na jakim kontynencie :/ mam nadzieje, ze jakos sprawnie to pojdzie... czekam i czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MEGIK
POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Rozmowy w toku Nie dam Ci \"rozwodu kościelnego\"! talk show czwartek 03.04.2008 TVN 16:15 Goście tego wydania przysięgali przed ołtarzem, że będą razem aż do śmierci, ale obecnie próbują dowieść, że te słowa były nieważne. Odpowiedzą o tym, dlaczego chcą \"rozwodu kościelnego\". Po 33 latach małżeństwa Anna dowiedziała się, że mąż chce uznania ich małżeństwa za nieważne, bo nigdy jej nie kochał. Jej zaskoczenie jest tym większe, że była święcie przekonana, że tworzą całkiem udany związek. Magda postanowiła unieważnić małżeństwo. Ona i mąż szczerze wyznali sobie miłość. Twierdzi jednak, że rok po ślubie wciąż była dziewicą. \" moze komus uda sie obejrzec, dla mnie to za wczesnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilcas
slub mozna uniewaznic jak na pzykład zabijom jednom strone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra 99
to po co uniewazniac jak przysiegasz wiernosc do smierci, ta druga osoba nie zyje jestes wdowcem/wdowa wiec mozesz drugi raz wziasc slub koscielny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel ja ogladałam Rozmowy w toku, powiem szczerze,że teraz to juz do wszystkiego mam mieszane uczucia, były różne przypadki i różne decyzje w sprawie unieważnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mogłam obejrzeć tego programu a koniecznie chciałabym wiedzieć, jakie były zadawane pytania - miałam zaproszenie do Drzyzgi i jestem ciekawa, co by mnie czekało - napiszcie, o co pytała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytała o sam proces i jedna pani opowiadała,że przez 3 lata co miesiąc była w sądzie a przesłuchiwało ją 12 księży. Podważył to ksiądz siedzący na widowni,że jest to nieprawdopodobne. Jej sprawa toczyła się w Katowicach (chyba, ale na pewno gdzieś śląsk, Zagłębie). Trwało u niej to 3 lata. Upierała się przy swoim,że podczas tych przesłuchań księza się podniecają itd.. Inna pani dostała dwa razy unieważnienie bo za pierwszym razem zrobila na złość rodzicom a za drugim razem ukryła fakt,że jest bezpłodna. Był też pan, którego żona zaszła w ciąze nie z nim tylko z kims innym przed slubem a on o tym nie wiedział i nawet placił alimenty przez rok a nie mieszkał z żona bo ona tego nie chciała. Niestety ale nie dostał unieważnienia nawet w II instancji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UNIEWAZNIENIEEEEEE
Czy do stwierdzenia nieważności małżeństwa trzeba się wpierw rozwieść, to znaczy wziąć rozwód cywilny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra 99
Nie,nie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałam dziś pismo , że moge sobie przejrzeć akta sprawy do 28.04. Chyba w przyszlym tygodniu się tam wybiore :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha... no to ja nie mialabym nic do powiedzenia w temacie przebiegu przesłuchań dzięki za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojemu znajomemu po publikacji akt przysłali pismo,że po 23 stycznia będzie wyrok, no i do tej pory czeka. Niedawno dzwonił pisałam o tym wcześniej,że do końca wakacji powinno wszystko się wyjaśnić. Pozostaje czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za Ciebie też trzymam kciuki. A co do Ewy to myśle,że też warto jakbys była w programie bo pokazalabyś,że można nie uczestniczyc a dostać unieważnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nikt tego nie powiedział, że osoba pozwana nie musi uczestniczyć czynnie w procesie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedział to ksiądz siedzący na widowni ale tez z zastrzeżeniem, że wtedy są jakies dowody na pomyślność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cierpliwa159
mój facet właśnie dostał takie unieważnienie, cała sprawa trwała 2 lata i 3 miesiące( 4 miesiąe trwała w II istancji). Najgorsze było całe czekanie, ale na szczęście jest już po wszystkim- trzymam kciuki za wszystkich którzy są w trakcie takie procesu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój chłopak był na rozmowie z psychologiem w lipcu 2007 roku i do tej pory cisza, co do cierpliwości to naprawdę trzeba mieć jej baaaaardzo dużo, a mnie powoli jej brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomny25
Witam, cierpliwa powiedz mi w jakim mieście tyle czekał, bo ja jestem z Wrocławia i czekam juz lata i 4 miesiące i nie wiem ile to potrwa jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cierpliwa, też Twój facet pocztą dostał zawiadomienie o unieważnieniu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cierpliwa159
Sprawa mojego faceta była rozpatrywana w warszawie jako I istancji, później w poznaniu jako II istancji. Po zakończeniu sprawy w warszawie otrzymał listem wyrok oraz info że sprawa trafia do pozania jako II istancji.Z poznania po upływie 1,5 miesiąca dostał powiadomienie ze sprawa jest rozpatrywana i od tego momentu czekał 4 miesiące na wydanie wyroku. Powiadomienie o wyroku dostał również listownie wraz z uzasadnieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojego znajomego sprawa też rozpatrywana jest w Warszawie. Czeka teraz na I instancje i nie wiadomo jak długo to potrwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojego chłopaka sprawa toczy się w pierwszej instancji w Poznaniu i trwa już 2 lata i 3 miesiące i narazie końca nie widać bo nadal czeka na pismo, które rozpocznie publikację akt, jest aktualnie po rozmowie z psychologiem, która jak już wcześniej wspomniałam odbyła się w lipcu 2007 roku. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra 99
A czy u was ta druga strona brala udzial w sprawie. Bo u mnie jak sie dowiedzialam od bylego powiedzial ze to olewa i nie weznei udzialu w uniewaznieniu. Dostal pismo i potargal to. Czy przez to bedzie sprawa dluzej sie ciagla bez jego udzialu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×