Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość uniewaznienie

UNIEWAŻNIENIE MAŁŻEŃSTWA-co,gdzie,kiedy-poradzcie

Polecane posty

Gość do ondre
snkrakow@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haneczka123456
Lilka: dziekuję za miłe słowa. wiem ile znaczy ciepło, dlatego trzeba się nim dzielic z tymi, którzy go potrzebują. dodatkowo-jesli umiem i potrafie to zawsze chętnie pomagam. Wszystkiego dobrego:) P.S. Polecam lekturę całego forum,warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do EwelinaSi I instancja w Krakowie trwała ok 4,5 roku natomiast II miałam w Katowicach około 6 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś miał proces w Częstochowie? Jak długo trwał? Skarga właśnie złożona. Bardzo proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgoś73
W Krakowie II nie wiecie ile czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkewa
Może ktoś miał II w Białymstoku ??? już wcześniej pytałam ale może ktoś się pojawił nowy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zabrzanka76
Witam Was, chciałabym złożyć skargę, w której chciałabym podnieść swoją niedojrzałość i niechęć do posiadania potomstwa. Moje pytanie brzmi: Czy unikanie zbliżeń po ślubie, stosowanie środków antykoncepcyjnych przez okres całej ciąży mogą być dowodem w sprawie? Jak ma się kwestia stosowania antykoncepcji w sprawie o unieważnienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zabrzanka76
Okres całego małżeństwa i niechęć do ciąży miało być, rzecz jasna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość a
Do Zabrzanka, w moim przypadku miało to dość spore znaczenie, do tego byli świadkowie, którzy potwierdzili, negatywne wypowiedzi na temat chęci do posiadania potomstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLA 33
witam serdecznie. możecie polecić mi kancelarie kanoniczną w krakowie która zajmuje się unieważnieniem małżeństwa kościelnego. z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seminka13
mkewa Witaj! Chciałam sie pochwalić, że w końcu dostałam dziś pismo z Białegostoku a w nim skład sędziowski i podobnie jak Ty 800 zł do opłaty. Pozostało więc nam czekać i być dobrej myśli, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkewa
seminka13 . To wspaniale ciesze się bardzo :) Ja któregoś razu dzwoniłam i mówiono mi że najpierw będzie obrońca węzła potem reszta. Nie dostałam też innego pisma jak do tej pory. Więc to może krótszy tryb i mamy tak samo. Gdybyś dzwoniła na przykład potwierdzić sobie czy opłata i odpowiedzi na pytania doszły (żeby być pewną) to może zapytaj czy uwagi obrońcy węzła dostanie się do ręki ??? Bo ja o to nie zapytałam. Pozdrawiam seminko13 i myślę że to jest Twój szczęśliwy dzień :) bo ja to wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasber
WITAJCIE Dawno mnie tu nie było ale tez nic się nie działo od ponad roku,wkoncu po 3latach i trzech miesiącach dostałam WYROK I instancji z Katowic ,która uważa moje małzenstwo za nieważne -bardzo się cieszę.Teraz pojdzie to do KRAKOWA -proszę kto z was miał II instancje w KRAKOWIE??i co tak niemiło o tym KRAKOWIE wspominacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troja123
Witam wszystkich. Mam pytanie do tych wszystkich, którzy otrzymali stwierdzenie nieważności małżeństwa z powodu niezdolności do podjęcia istotnych obow. małż. z przyczyn natury psychicznej? Chodzi głównie o wykluczenie potomstwa -unikanie stosunków seksualnych,odwlekanie tego przez osobę pozwaną. Jak to wygląda w sytuacji, jeśli biegły nie rozmawiał z pozwaną, a wydał opinię jedynie na podstawie dokuemntów?Dodam, że opinia ta nie wskazuje raczej na zaburzenia. Czy cięzkie są takie sprawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xpanix
PELPLIN moja sprawa toczy sie od 1,5 roku w I instancji, czekam na opinie OWM i na wyrok.... z tego co sie dowiedzialam, moze to potrwac pol roku albo i 2 lata nawet..... Wiec poprostu pozostaje uzbroic sie w cierpliwosc. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasber
Kochani jeszcze raz pytam kto miał II instancje w Krakowie i ile to trwało ?i jak wyglądało?Jesli I inst KATOWICE dała pozytywny wyrok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc nowy
Chcialam sie zapytac, czy wiekszosc z was ma prawnika czy tez dziala sam? Jak jest lepiej? Jakie macie zdanie na ten temat? Mnie na przesluchaniu zasugerowano wziecie prawnika. To wzielam. Ale czy to faktycznie w czyms pomaga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkewa
gosc nowy . Ja pisałam pozew pod okiem prawnika, reszta samo poszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nowy
A ja wlasnie sama zupelnie napisalam pozew. Na przesluchaniu ksiadz zasugerowal mi wziecie prawnika. Nie za pozno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zasugerował Ci też wyczyszczenie portfela? jak nie to weź, to pomoże! Na Wszystkich Świętych ludzie palą umarłym świeczki, to też pomaga!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ondre nie każdy jest bidny, jak ktoś woli wydać na kielicha to jego sprawa, ja wolę na prawnika, jak mam sraczkę przez kilka dni to nie leczę sie metodami swoimi ale biegnę do lekarza, a co ty za darmochę robisz? czy szef ci płaci, to weź na luz, bo każdy płaci i otrzymuje towar, chyba że idzie do brata alberta, tam dają michę za darmo. skończyły się czasy: biorę kredyt na święta, święta i tak skończą w kiblu, bo je strawimy, a pomoc zawsze bezcenna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wydaj na prawnika masz rację :-) daj im ile możesz!!!! nie żałuj.....frajerzy potrzebni zawsze i w każdym ustroju!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy osiołek któremu nauka szła pod górkę powinien dziś dawać : prawnikom! doradcom!konsultantom! i wszystkim nacjom żyjącym z lenistwa i nieuctwa baranków polskich, sponsorowanych przez bogatych tatusiów i mamusie :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ondre mógłbyś w większym odstępie czasu napisać, a nie robić pozory, że ktoś cię wspiera, ondre ty jak w komunie, rodzina robotnicza, więc jak ktoś wykształcony to wróg ludu? a kto mówi, że jest się wykorzystanym, pytam się, ile, i płacę, jak stać mnie na schab to kupuję a jak na bułę to bułę, normalnie jak byś zarabiał ok, to byś na forum nie wchodził, bo byś miał prawnika, a ja czemu wchodzę, żeby pokazać, że komuna minęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znowu ja, widzisz pokazuję, żebyś nie zrobił podobnego błędu, napisz jutro najlepiej, dwa, człeku pieniądze są po to by je wydać, a na co jest proces kościelny, księża biorą, biorą może i mało, dla innych dużo, pensyjki mają, jak takiś nie chcący płacić, to po się starasz, nie wyszło ci, nie przejmuj się, baba jak cię kocha, to i bez wesela wytrzyma z tobą, tylko że ty się robisz zgorzkniały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nowy
Po prostu chciałam zapytać... myślałam, że tu na forum są sami poważni ludzie, którzy jako osoby wierzące... A tu nagle wykrzykiwanie złości, że kasa, że pewnie, czemu nie, jak się ma... bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sens jest. Prawnik napisał, do pierwotnej ceny doliczył jeszcze połowę a dało to tyle jakbym sam napisał :-) Przepraszam Cię Nowy Gościu za sarkazm w pierwszym poście, ale kiedy ktoś pisze o prawnikach kanonicznych, to taki się staję. Doświadczenie mnie nauczyło. Sorki.... A ten co wypisuje te brednie miądzy moimi postami to taka popłuczyna prawnicza....:-) tu tacy buszują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość money
Ondre powiem wprost Ciebie nie było, a były głupkowate posty, a to co mam zrobić jaką suknię wybrać, a to posty kontra Wiolci, gość dobrze napisał, i otworzył oczy, raz pisuszesz jako Ondre raz jako jakiś gośc, wiesz dla takich jak ty nie ma tu miejsca znajdź sobie inne jak masz alergię na prawników, konsultantów i paranoję, że wszyscy są źli Słuchaj: aby uzyskac poradę w sądzie to nie licz, że przebadają Cię dokładnie, mają nawał roboty, od tego mają prawników, też księży, świeckich, siostry, od razu pytaj jak napisał gość po ile ten chleb i koniec! nie ma czegoś takiego, że ktoś liczy ci pięć tysięcy, a potem każe zapłacić dziesięć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi pomagała siostra prawniczka cywilna, i nazywanie adwokatów tak jak to zrobił ondre to.. powiem tak: to, jak nazywasz wraca do ciebie. Ksiądz podczas przesłuchania zapytał się mnie czy mi ktoś pomagał w napisaniu, powiedziałam, że siostra, która jest adwokatem, ale cywilnym, ksiądz mi wyjaśnił, że proces cywilny to nie kościelny, i jeśli ondre liczyłeś na to, że adwokat zrobi z twojej żony jakąś d..., abyś wygrał to chyba nie wiesz co to jest proces kościelny, wiola ciągle powoływała się na Boga, i miała rację, bo celem jest dojście do prawdy obojętnie jaka była, ale zgnojenie drugiego, jak to ty masz zwyczaju. Tak jak napisał money - tu na forum nie chcemy takich jak ty, idź swoją drogą! Stop chamstwu!!!! To są inni ludzie, którzy potrafią rozmawiać ze sobą, tu nie jest obora z bydłem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drodzy państwo nie korzystajcie z porad prawnych niby znającego prawo kanoniczne Poczmańskiego udziela on błednych informacj i do tego bierze kase Wprowadzil mojego brata w bład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×