Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość uniewaznienie

UNIEWAŻNIENIE MAŁŻEŃSTWA-co,gdzie,kiedy-poradzcie

Polecane posty

Gość gość
Z pewnością nie gorsi od Ciebie Zajmij się własnym życiem i własnym zbawieniem. My zadbamy o siebie. A ciebie co boli? Że inni skutecznie walczą o uznanie za nieważne tego co od początku było nieważne? I robią to w majestacie prawa kościelnego? I nazywasz wyroki wydane przez sądy kościele świstkiem? Najwyraźniej masz się za jedynego sprawiedliwego... A ty co? Nawrócony grzesznik? Wynagrodziłeś innym wszystko co złego im wyrządziłeś? Przebaczyli? Nie???? Ach, to zapewne dlatego na nas przeniosłeś swój moralizatorski "afekt". Wiesz co mówią, przed czym kto przestrzega, to ma na sumieniu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro wpuszczasz faceta do swojego łóżka i z nim zamieszkujesz, to nie może być mowy o nieważnym związku. Czy ty jesteś nierządnicą, że nie wiesz z kim się puszczasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-D oszalał nasz gość kompletnie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia2411
Witam bardzo sie ciesze ze ponownie forum ruszyło:)) do Goscia czekasz od maja na wyrok:)) nie czekaj z dnia na dzień gdzie masz założona sprawe.Ja w Krakowie czekam na wyrok od GRUDNIA :( dzwoniłam juz kilka razy pytałam i odpowiedz jedna ...czas urlopów.Moze ktos wie z was ile mozna czekac na wyrok? moze ktos w Krakowie...pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia2411
Nadya sadziłam ze już jest u ciebie po wszystkim,nieprawdopodobne od 2014 r czekasz na wyrok? przeciez to jakis paradoks ,kpina...moze cos sie zawieruszyło a przypomnij mi gdzie jest twoja sprawa? pozdrawiam i trzymam kciuki za pomyslnosc sprawy ..mnie dobija niepewnosc czekanie to okropne uczucie...ale ty to zapewne wiesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bliżniak23
Jak tak piszecie o tym, ile to wszystko trwa to masakra. Ja złożyłam wniosek we wrześniu zeszłego roku i jedyne co do tej pory się wydarzyło, to informacja o przyjęciu skargi. Pani z kancelarii od czerwca mówi, że pierwsze wezwanie dostanę lada moment... Zastanawiam się, ile to wszystko potrwa biorąc pod uwagę fakt, że jeszcze się nie zaczęło... Może Ktoś ma sprawę w Legnicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia2411
Witam bizniak23 :) złozyłam dokumenty 3 lata temu w sierpniu,w grudniu były juz moje przesłuchania......mineło 3lata .Aby było weselej od grudnia tego roku czekam juz tylko na WYROK nie mozna sie doczekac.Sprawe mam w Krakowie ale nie sugeruj sie nikim i niczym to naprawde sa sprawy indywidualne.Mam znajoma ktora miala jeszcze 3 instancje ...niby wszystko dluzej ,nieprawda wszystko zakończyła w 2,5 roku.Sama nie wem co szybsze.Wiem ze jednak dobrze jest co jakis czas dzwonic tam dopytac.Pozdrawiam,szkoda ze poza naszym "swietnym" gościem nasze forum gasnie..pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za czasów Jezusa wszystko było oczywiste. Jak kobieta poszła do mężczyzny i z nim spała, to była jego żoną. Jeśli spała tak sobie to była zwykła d****** W późniejszych wiekach ta zasada została rozmyta i kobiety mogą się puszczać bezkarnie i brać ślub dopiero np. z piątym czy szóstym partnerem seksualnym. Dawniej taka kobieta była by zgodnie z Pismem Świętym nazwana nierządnicą. Obecnie sprawy idą jeszcze dalej, bo można nawet unieważniać małżeństwa i brać sobie kolejnych mężów. Za wszystkim stoi szatan, bo Boże zalecenia są tu jasne i niezmienne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość85
Witaj Basia ja dostałam dekret zamknięcia postepowania dowodowego. Trochę to załamujące bo myślałam ze moja sprawa jest już w fazie wyrokowania. Wydaje mi się, że nie ma co zwracać uwagi na gościa który prowokuje i nic nie rozumie. napisz proszę jak długo już czekasz na wyrok, od grudnia 2016? Pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia2411
Witam gosc 85:) z tego co piszesz to jeszcze lepszy cyrk,powiedziano mi w sądzie ze sprawa poszzła do wyrokowania.Ale najlepsze ze zadnej informacji pisemnej nie otrzymałam.Tak w grudniu byłam na czytaniu akt.I nie zabardzo rozumie o co w tym chodzi,biegły sądowy nie mógl przesłuchac męża ....nie wyraził zgody:) oczywiscie popisała roznosci psycholog ( sądziłam że to dobrze) natomiast na koniec wpis...nie moge podtrzymac kanonu sprawy.Masakra .....cały czas wierzyłam w prawde w sprawiedliwosc.Teraz jestem zrezygnowana,poddałam sie bardzo to wszystko przezyłam.Chce tylko zamknac to wszystko,opadam z sił.Napisz jak u ciebie to wszystko wyglada:) Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Basia2411 o jakiej sprawiedliwości mówisz? Czy nie wiedziałaś z kim idziesz do łóżka? Kogo zapraszasz do domu? Jak ci zdejmował majtki to było przyjemnie, a teraz to lament.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia2411
gosciu lepiej bym tego nie napisała......mylisz nasz psychologu temat:)) widziales kiedys lament?raczej nie:) a co do reszty wielu ludzi musi sie za ciebie modlic,jestes przesiaknietyu nienawiscia do ludzi ...oj biedactwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy tabletki na powiększenie działają temat na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość85
Czesc Basia, czy dzowniłaś może do Sądu kiedy mniej więcej możesz spodziewać się wyroku? Biegły psycholog tez nie przesłuchał mojego byłego męża. po prostu się nie stawił, przez co samo oczekiwanie na jego opinię trwało 1,5 roku. Pocieszam się, że jestem już na ostatnim etapie i mam nadzieje że do końca tego roku otrzymam mocno wyczekiwany list z pozytywnym wyrokiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia2411
Witam gość85:) tak dzwonię tak ok co 3 mce.Tak jak wspominałam w grudniu było czytanie akt i sprawa poszła do wyrokowania.U mnie toczy sie to w Krakowie a u ciebie? Piszesz ze czekasz na wyrok czyli tak jak i ja ( ile czasu mineło u ciebie od czytania akt?) ciekawi mnie to dlaczego biegły tak napisał ,niby zgadza sie a ostatecznie nie podtrzymał kanonu.A u ciebie cos ciekawego napisal?np.ze podtrzymuje twoj kanon.Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejny tematus na kafe: o czym myślicie gdy się masturbujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bóg was kocha, ale nie idźcie tą drogą! Jeśli miałyście mężów, to nie próbujcie Boga oszukać załatwiając papierek na kolejnego męża. Bóg nie da się nabrać na takie chwyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka366
Proponuję z takimi pytaniami udać się do prawnika, jakiegoś radcy prawnego, do kogoś, kto zna się na prawie. Ja w wielu kwestiach prawnych tak robię i najczęściej udaję się do Kancelarii Grzybkowski Guzek lub rozmawiam z nimi za pośrednictwem strony https://grzybkowskiguzek.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia2411
Witam gość 85:) czekasz od maja ja od grudnia:( mój kanon to :"niedojrzałość psychiczna" mnie natomiast pocieszyło to ze ani biegły ani obronca węzła nie podejmuje decyzji sędziowie analizuja wszystko tak wiec nadzieje trzeba miec.Ja sama napewno miałam jej wiecej na początku,czytam wpisy niektórych gosci,i cokolwiek nam pisze stara sie dokuczyc to zapomniał o jednym.....KATOLIK nie może ,nie pownien nie wolno mu....podważac decyzji i zadania najwyzszej głowy koscioła katolickiego.A opinia naszego Papieza w kwestii ludzi bioracych ponownie ślub jest jednoznaczna...a zapewniam że nie zgodna z twoja opinia "gosciu".W takim razie gość85 trzymam kciuki odezwij sie czasami ,moze beda jakies nowe wiadomosc:) Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadya24 w którym sądzie prowadzisz sprawę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Basia2411 biegła psycholog napisała Ci, że nie da się podtrzymać kanonu? Napisz jaki był jej wniosek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia2411
Witam,napisała ze maz przejawia cechy schizoidalne osobowosci,i agocentryczne osobowosci ale ze wzgledu na to ze nie mozna było meza przesłuchac a opinia jest wydana tylko na podstawie swiadkow i moim to jednoznacznie nie moze podtrzymac mojego kanonu.Natomiast Obrońca stwierdził ze "Wiekszosc rodzin górniczych tak zyje..." to jakies nieporozumienie w moich oczach to patologia.To ze kobiety sie godza na to nie moja sprawa........dalam rade 10lat,,,wystarczy nie wytrzymałam.U mnie jest o tyle trudno ze to wszystko działo sie 24 lata temu.....pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wygłupiajcie się z tą głową kościoła. Te wasze głowy kościoła popierały kiedyś inkwizycje i mordowanie ludzi. Popierały również kupowanie odpustów za kasę. Słuchanie tych głów kościoła zamiast Boga to droga na wieczne potępienie które was czeka jeśli będziecie cudzołożyć z następnym mężczyzną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×