Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
krystynka

Lek na bezsenność

Polecane posty

Gość Migosytra
Chcecie mieć zdrowy sen? To zapoznajcie się z tym portalem http://adamed.expert Ja w przypadku większości dolegliwości znajduję rozwiązanie na tym portalu. Wiadomo, że w poważnych sprawach trzeba iść do lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na bezsenność pomóc moze suplement forsen forte mi naprawde pomaga. Uspakaja i pozwala dość szybko zasnać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie stosujcie chemicznych srodkow, one zniszcza wam nerki i watrobe!!! Stosujcie naturalne metody. Ten lekarz poleca niektore naturalne substancje, ja sie przychylam do jego propozycji. https://www.youtube.com/watch?v=ks5mf8fHyb0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie stosujcie chemicznych srodkow, one zniszcza wam nerki i watrobe!!! Stosujcie naturalne metody. Ten lekarz poleca niektore naturalne substancje, ja sie przychylam do jego propozycji. https://www.youtube.com/watch?v=ks5mf8fHyb0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mellka
Ja od kiedy zmieniłam pracę to jak to na początku mam mnóstwo stresów i nie mogę spać, kupiłam sobie kilka tygodni temu Forsen Forte i jest poprawa, jestem bardziej spokojna jak idę spać i udaje mi się zasnąć. Warto sobie pomagać bo sen jest bardzo ważny każdego dnia - wtedy naprawdę odpoczywamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latająca Anka
Mellka ja też biorę Forsen Forte, ale ze względu na to że bardzo dużo podróżuję w ostatnim czasie w miejsca ze zmianami czasowymi i aż nie mogę się odnaleźć, tu dzień tam noc, tam znów noc.. dodatkowo zawsze miałam problemy z bezsennością, ale jest lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kumpel mi ostatnio powiedział, że puszcza na yt "biały szum", wybiera dźwięk suszarki, i szybciutko zasypia nawet jak go coś męczy i za dużo myśli podobno to dźwięki zbliżone do tych, które słyszymy w łonie matki i dlatego to tak działa próbowaliście? widziałam, że są różne takie dźwięki i cały kanał z nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie musicie brać tabletek jeśli bezsenność pojawia się od czasu do czasu. Na bezsenność jest proste ćwiczenie. Mianowicie jak leżysz to wyobrażasz sobie, że twoje stopy są podświetlone :) - tak jakby latarką. Wtedy cała energia skupiona w głowie (myślotok) zaczyna podążać za Twoją uwagą do stóp. Myśli wtedy ustają, a ty znudzona skupianiem się na palcach stóp zasypiasz. Spróbujcie to naprawdę działa :). Dostałam te ćwiczenie i kilka innych od Pani Edyty Tołwińskiej zajmującej się czymś w rodzaju coachingu energii. Można poszukać sobie w necie. Powodzenia w walce z bezsennością :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Często bezsenność spowodowana jest po prostu wyczerpaniem psychicznym. Spacer przed snem czy jakieś rozluźniające ćwiczenia mogą pomóc. Ja bym nie sięgała od razu po silne środki nasenne na receptę. Organizm szybko się do nich przyzwyczai i trzeba będzie zwiększać dawkę, po co się niepotrzebnie truć:). Zawszę można też spróbować z ziołami. Mnie to pomaga. http://mint-clover.pl/ziola-na-bezsennosc-poduszeczka-na-dobranoc/ - można zerknąć tu przykładowe zioła i pomysł na poduszeczkę ziołową na dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam sprawdzenie forsen forte, który zawiera fajną dawkę malatoniny i pozwala wyciszyć się na noc. Dzięki niemu przetrwałam stresowe noce przed maturą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezsenność jest przyczyną braku melatoniny są produkty które nakazują naszemu organizmowi produkcje jej w naszym organizmie pod nasze dna próbowałem działa dlatego dziele sie tym z wami i nie tylko ja tego próbowałem i używam daje 100 procent gwarancji produkt działa i zainteresowanych prosze o kontakt info udziele indywidualnie i wszelkich wyjaśnień pozdrawiam . Teraz mogę powiedzieć że wiem czym jest dobry sen podzielę się tym z wami.e mail arturd@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeglądam wpisy i zastanawiam się nad tym co jest ważne usuwanie skótków czy przyczyny bezsennosci. Przewaznie melatonina wprowadzana z zewnątrz blokuje wytwarzanie jej przez nasz organizm kumulacja procesu tego w organizmie jest dobra przez pewien czas a pózniej no cóż różnie bywa i absorcja rosnie . NIe chce tu niczego promować żadnych leków ćwiczeń czy innych substancji . Mogę pomóc każdemu indywidualnie pozdrawiam i zapraszam zainteresowanych gdyż sam do niedawna wiedziałem czym jest bezsenność . arturd@onet .eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Walczę z bezsennością od ponad 2 lat napiszę trochę o lekach uczciwie (nie jestem pracownikiem firmy farmaceutycznej jak ta pani posty powyżej) więc leki: *Waleriany, Melisy, Chmiele - krople, tabletki miksy i inny chłam sprzedawany w aptekach - na mnie nie działają wcale *Melatonina - nie działa wcale *Forsen - nie działa wcale *Benosen - nie działa wcale *Apap Noc - o dziwo kilka razy wziąłem i trochę pomaga dzięki drugiemu składnikowi na pewno nie Paracetamolowi *5 HTP - nie sprawdzałem jeszcze *L-tryptofan - nie sprawdzałem jeszcze *Bellergot na receptę - do sprawdzenia *Hydroxizinum syrop na receptę - do sprawdzenia *Sleep Aid tabletki z 50mg Diphenhydramine - można kupić na ebay.com z USA - 40zł (90 tabl) z przesyłką - mocniejsze od Apap noc ale nie rozwalają wątroby Paracetamolem - działają *Sleep Aid z USA z Doxylamine Succinate 25 mg - można kupić na ebay.com z USA 28zł (90 tabl) z przesyłką - działają *Tranxene 10mg na receptę - działają ale to Benzodiazepina uzależnia *Nasen na receptę - nie brałem bo bardzo uzależnia, mam w pogotowiu pod ręką jak już nic innego nie zadziała *Bien Dormin - zamówiłem na ebay.com tabletki naturalne z Bułgari ciekawy skład czekam na paczkę wyprubuję *Alarsin - SILEDIN - tabletki naturalne z Indii są na ebay.com widziałem też na Allegro podobno odpowiednik Benzodiazepin ale nie uzależniają, nie sprawdzałem jeszcze *Hamdard Iksir Shifa - tabletki z Indii kupiłem na ebay.com raz wziąłem nie działają trochę podrażniają żołądek I to by było na tyle co do tej pory odkryłem. Na koniec pamiętajcie tabletki to ostateczność nie przymus, walczcie !!!! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z******ty ten post powyżej prawdziwy fachowiec weteran:)) Dzięki. Co do tabletek bellergot z tej listy działa jest dobry ale ja musiałem wziąć 3 tabletki bo po 2 przeleżałem całą noc, do listy można dopisać jeszcze diphergan i telfexo jest jeszcze coś takiego jak GLYCINE 1000mg można zamówić z ebay jakaś nowość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najnowsze wieści Bien Dormin - te tabletki z Rumuni zamówione z ebaya nie działają, zwykła ziółka. Piszcie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale po co leki? jak można znaleźć dobre, naturalne sposoby. Dla mnie takim sposobem na kłopoty ze snem są kąpiele solankowe szczególnie dobrze na moje ciało i na zmysły działają te z dodatkiem soli o zapachu sandałowca. Czuję się po nich znakomicie i bardzo dobrze mi się śpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyczyn bezsenności jest bardzo dużo, zatem trudno dobrać odpowiednie leki, nie znając źródła problemu. Jednym z leków na bezsenność jest Trittico CR, ale konkrety lek może przepisać tylko lekarz psychiatra po wcześniejszej konsultacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli to nie sa az tak bardzo bardzo powazne zaburzenia to melatonina. Na pewno lepsza od tych ziołowych tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo_anka
Leczę się na bezsenność od 10 lat, od 2 jestem uzależniona od Stilnoxu (brałam go cały czas) Od tygodnia jestem na detoksie pod kontrolą świetnego specjalisty, który przede wszystkim zabronił mi kłaść się spać przed 2 w nocy a budzik dzwoni już o 6..myślałam, że nie przeżyję tego ale po tygodniu mój sen jest bardzo głęboki a ja zaczynam czuć się wypoczęta. Nie wolno mi leżeć i czekać na sen dłużej niż 15 min. Jeśli się obudzę, to mam wstać i iść do innego pokoju np. poczytać (nie wolno siedzieć przed komputerem) w ciągu dnia jeden godzinny spacer. Wierzcie mi jednak nie budzę się wcale, bo jestem tak spragniona snu, że i zasypiam bez żadnych leków i nie budzę się. Za kilka dni przedłużę mój sen o 30 min. a po kolejnych 2 tyg. kolejne 30 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałaGosia88
Wiecie co, sama mam od dłuższego czasu problem z zasypianiem i wprawdzie nawet po Bellergot (nie jestem pewna pisowni) sięgałam dość często, ale z uwagi na problemy z sercem, jednak wolę unikać jakichkolwiek leków czy suplementów. Zastanawiam się, czy ktoś z Was próbował pomóc sobie w zasypianiu, stosując masaż. Kiedyś znajoma zaciągnęła mnie na pokaz Ekomedicalu, na którym były prezentowane różne matu i poduszki masujące. Na początku myślałam o tym, żeby ulotnić się stamtąd po 5 minutach,bo będą chcieli mi wcisnąć coś na siłę, ale nic z tych rzeczy. Była to rzeczowa prezentacja, wraz z takim powiedźmy medycznym wprowadzeniem i testowanie urządzeń. Nie wiem czy po jednym skorzystaniu z takiej poduszki, mogę się wypowiadać o efektach, ale na pewno na maksa się rozluźniłam i coraz poważniej myślę nad zakupem, tym bardziej że urządzenia się niemieckiej produkcji. Może Wy macie jakieś doświadczenia z masażem i jego wpływem na sen i możecie mi coś doradzić. W razie czego, zawsze mogę zwrócić poduchę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Problem z bezsennością ? Jeśli chcesz dowiedzieć się w jak łatwy sposób pozbyć się problemu nie zażywając żadnych leków czy innych środków chemicznych napisz do mnie lifewave.MW@wp.pl w tytule proszę wpisać "bezsenność"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnitka
Dobrym suplementem na bezsenność jest forsen forte (ten z dodatkiem melatoniny w składzie) ;) Mi pomaga wręcz błyskawicznie, w około 20 min od wzięcia tabletki zasypiam i co dla mnie najważniejsze mój sen jest zdecydowanie Stabilniejszy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak dla poczytania, może kogoś zaciekawi, bo mnie zainteresowało: Wszystkie dolegliwości ciała fizycznego, są skutkiem braku harmonii ciał subtelnych. Jeśli często opanowuje człowieka nienawiść, smutek, żal, zazdrość i inne negatywne myśli, uczucia, czy emocje, to za każdym razem, coraz bardziej niszczy swoje ciała subtelne. Po pewnym czasie te zanieczyszczone energie, znajdujące się w ciałach subtelnych, schodzą na ciało fizyczne, poprzez różne dolegliwości. Nieprawidłowe działania, myśli, negatywne emocje i uczucia, powodują dolegliwości i tylko sam człowiek jest za nie odpowiedzialny. Duża różnorodność dolegliwości, spowodowana jest przez różne przyczyny, jakie człowiek wywoła. Inne dolegliwości odczuwa kiedy, nie może komuś wybaczyć, inne kiedy jest ciągle pełni zazdrości, a jeszcze inne kiedy na przykład. źle się odżywia. Najistotniejsze w tym wszystkim jest to, że to sam człowiek tworzy je sobie i sam jest za nie odpowiedzialny. Również i sam może się ich skutecznie pozbyć. Powinien to jednak chcieć zrobić sam. Nie jest to proste, ale do wykonania. Jeśli dolegliwości ma małe dziecko, oznacza to że rodzic powinien popracować nad sobą. Zaczerpnięte z bloga: http://przygoda-z-duchowoscia.blog.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozne sa przyczyny bezsennosci. u mnie to nerwica plus problemy z sercem o ktorych dowiedzialam sie niedawno i przypadkowo. na ogol bardzo dobrze spie, przesypiam cale noce i wstaje wypoczeta ale sa okresy kiedy nie spie wcale tj caly tydzien bialych nocek(moj rekord to 4bielusienkie nocki pod rzad). hydroksyzyny, melatoniny, magnezy i inne cuda nie pomagaly. potrafilam po 3 nieprzespanej nocy wziasc telfexo180(na alergie ale mnie z***biscie zamula i usypia) i 50mg hydroksyzyny i przelezec z walacym sercem do rana a w dzien wegetowac. wszystko zmienilo sie odkad psychiatra zapisala mi propranolol i lorafen, clonazepam, relanium i xanax :) dodam ze tyle tego benzo zeby nie brac tych samych i sie nie uzaleznic a biore je jedynie kiedy dopada mnie silny atak paniki w miejscu publicznym albo nie moge spac czyli raz na 2tyg, czasem co drugi dzien ale nigdy nie codziennie i nie zwiekszam dawek a bawie sie z nimi juz prawie rok i moge i miesiac nie brac. jak czuje ze serce przyspiesza do 100 i ogarnia mnie panika przed nieprzespana noca to zapodaje sobie 5mg propranololu i 0,5mg lorafenu albo 1mg relanium i uspakajam sie i zasypiam. dodam ze po typowo nasennych typu estazolam, imovane czy zolpi urywal mi sie film i rano wybudzalam sie jakby ze smierci i caly dzien wegetowalam jak roslinka. do tego wywolaly u mnie depresje leki typowo nasenne. jesli waszym problemem sa nerwy i kolatanie serca to polecam moj sposob. jesli natomiast nie spicie bo macie niedobor serotoniny i melatoniny to polecam antydepresanty np lerivon i melatonine(moja kolezanke z depresja to wyciagnelo z bezsennosci).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i dodam ze jesli ktos ma naprawde problemy z bezsennoscia to zadne forseny i inne p*****ly nie pomoga bo jak jakies ziolko moze zabic silny lęk wywolany choroba psychiczna (nerwica) i zlagodzic pobudzenie wszystkich narzadow lacznie z nadnerczami ktore masowo produkuja kortyzol/adrenaline i sercem ktore tlucze i pompuje krew jak oglupiale? albo niedoborem melatoniny spowodowanym zj*****m systemem przemian tryptofanu czy niedoborem tego tryptofanu ? tu tylko prochy pomoga albo psychotropy albo kardiologiczne. cieple mleczko czy inne glupoty to polecaja ci ktorzy nawet nie wiedza co to bezsennosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marihuana.pale codziennie jednego jointa i śpię jak zabity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janna 27gość
Dla mnie najbardziej skuteczna jest herbatka z kłącza kurkumy + krople homeopatyczne passiflora ,a na zmianę tonaxinum forte ziołowe 2 sztuki, lub szklanka piwa. Bywa też skuteczna zmielona pestka z awokado 2 łyżeczki godzinę przed snem, popić,ale trzeba mieć dobry młynek lub mixer bo jest b. twarda.A jak nie pomoże to też warto zjeść bo ma dużo witamin. A jak to wszystko nie pomoże to już tylko dobrosan na receptę. KOlorowych snów życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak dla poczytania, może kogoś zaciekawi, bo mnie zainteresowało: Wszystkie dolegliwości ciała fizycznego, są skutkiem braku harmonii ciał subtelnych. Jeśli często opanowuje człowieka nienawiść, smutek, żal, zazdrość i inne negatywne myśli, uczucia, czy emocje, to za każdym razem, coraz bardziej niszczy swoje ciała subtelne. Po pewnym czasie te zanieczyszczone energie, znajdujące się w ciałach subtelnych, schodzą na ciało fizyczne, poprzez różne dolegliwości. Nieprawidłowe działania, myśli, negatywne emocje i uczucia, powodują dolegliwości i tylko sam człowiek jest za nie odpowiedzialny. Duża różnorodność dolegliwości, spowodowana jest przez różne przyczyny, jakie człowiek wywoła. Inne dolegliwości odczuwa kiedy, nie może komuś wybaczyć, inne kiedy jest ciągle pełni zazdrości, a jeszcze inne kiedy na przykład. źle się odżywia. Najistotniejsze w tym wszystkim jest to, że to sam człowiek tworzy je sobie i sam jest za nie odpowiedzialny. Również i sam może się ich skutecznie pozbyć. Powinien to jednak chcieć zrobić sam. Nie jest to proste, ale do wykonania. Jeśli dolegliwości ma małe dziecko, oznacza to że rodzic powinien popracować nad sobą. Zaczerpnięte z bloga: http://przygoda-z-duchowoscia.blog.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×