Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
krystynka

Lek na bezsenność

Polecane posty

Gość Malena*_*
dzieki peonia, juz coraz lepiej po akupunkturze, spalam 6 godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks32
Fakt, lepsze są naturalne sposoby, tyle że wypicie szklanki ciepłego mleka lub melisy nie zawsze działa. Wolę więc w czasie większej bezsenności posiłkować się Forsenem, preparatem, który zawiera same naturalne składniki. Po nim przesypiam dobre 7 - 8 godzin jak dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diabolop
trochę ruchu w ciągu dnia, szklanka wody i Forsen przed snem = sen ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie problemy z bezsennością zaczęły się jakieś 4 miesiące temu. Od dwóch zażywam Melatrol Sleep Aid (dokładnie takie coś: http://www.vitalab.pl/33,melatrol-sleep-aid.html) i jest o niebo lepiej. A Forsen jak dla mnie przereklamowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bannersbrokers
A dlaczego przereklamowany? Zawiodłaś/eś się na nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata_Lewand
Również mam problemy z bezsennością. Stosowałam kilka z wyżej wymienionych sposobów, jednak żaden nie wpłynął na mnie znacząco. Po przemyśleniach wpadłam na pomysł, że może zmienię łóżko na bardziej miękkie. Kupiłam materac wypełniony pianką Memory, która pod wpływem ciepła dopasowuje się do kształtu ciała. Nie uwierzycie, ale naprawdę widzę różnicę, oczywiście nie wyleczyłam się całkowicie z bezsenności, ale potrafię spać nawet 9 godzin dziennie. Polecam wypróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam Forsen za pastylkę cudowną na spokojny sen. Ma bardzo ciekawy skład, jest na bazie ekstraktów ziół. Po zażyciu odpręża cudownie i powoli przychodzi sen. Pozbyłam się też tego okropnego uczucia wręcz paniki kiedy zbliżała się noc, że czeka mnie ten sam scenariusz bezskutecznego liczenia baranów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość INSOMIA
Witajcie. Bezsennośc u mnie zaczeła sie grudniu czyli trwa pół roku. Czasem zasne czasem nie. Zadne ziolowe tabletki mi nie pomgaja. Pocieszam sie troche tym ze jak widze nie tylko ja mam taki problem. Psychiatra przepisal mi Promolan, ale zawsze próbuje najpierw zasnąc naturalnie wiec dopiero o 2 w nocy biore pól tabletki a rano mam taki sajgon w głowie ze juz chyba wole nie spac. Lek NASEN jest jak na razie skuteczny ale to ostatecznosc bo podobno mocno uzaleznia. Jak na razie najlepiej spie po alkocholu. 5 piw i spie- cóż bezsenność albo alkoholizm. Sprobuje teraz tej Melatrol Sleep Aid moze cos sie zmieni. Jesli macie jakies tabletki naturalne poprosze Insomia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leady.28
wiem co to nie spac albo spac godz. dwie lekarz przepisal mi APO-ZOLPIN podaja go w szpitalach przed operacja i naprawde pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dewka
Podnoszę temat, bo właśnie jestem po nieprzespanej nocy. Obudziłam się o 3 i już nie mogłam zasnąć. Brałam walerianę i melisę ale nie mogłam już zasnąc do rana. Od paru dni piję zioła Ojca Gabriela. Kupiłam także homeopatyczne L72. Czy ktos to może stosował? Po jakim czasie zaczynają działać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dołączam sie do pytania, bo też zaczęłam pić L72, ale nie czuję działania. Czy ktoś to stosuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyćwiczyłam w sobie nawyk chodzenia regularnego spać ok 11:30 i poprzedzam to jedną kapsułką Forsenu. Organizm powoli robi się senny. Ale jest faktem, że nic nie może zaburzyć tego rytmu, inaczej nici ze snu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biorę 2 tabletki sedatif na noc i śpię spokojnie, łagodzą niepokój i rozdrażnienie i pozwalają wcześniej zasnąć. Rano nie mam problemu z funkcjonowaniem, leki nie otumaniają i można po nich prowadzić samochód co było dla mnie ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gostkaola
Anka a co to ? Jakieś nowe tabletki? Bo pierwsze słyszę, ciekawe czy to nie jedne z tych co uzależniają?! A jaka jest ich cena jeśli mogę spytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy nowe to nie wiem, ja stosuje już jakiś czas. Jeżeli chodzi o cenę to powinnaś się zmieścić w 20 zł, w opakowaniu jest 60 tabletek. No i co ważne, nie uzależniają i można po nich prowadzić samochód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten temat jest dla mnie też bardzo bliski.Już od jakiegoś czasu nie mogę normalnie spać,funkcjonować jak zwykły człowiek.Nić nie idzie do głowy(uczę angielski)-ale nic z tego-nie mogę niczego zapamiętać.To jest okropne.Leki na sen nie pomagają.Mi się wydaje że jestem spokojna,zawsze staram się nie denerwować-ale nic z tego-mój sen nie staje od tego lepszy.Mam marzenie aby się wyspać rano chociażby do 9-i co?-4.30-albo 5.Słyszałam że to musi być problem z układem nerwowym,przecież zawsze o czymś myślę,nawet wtedy,kiedy się budzę w nocy.W piątek idę do lekarza,może coś mi na to poradzi,chciała bym mieć pewność że wszystko będzie w porządku,że będę mogła spać jak normalny człowiek.Dużo rzeczy w naszym życiu są powiązane z naszą głową,człowiek jest bardzo ciekawym stworzeniem.Współczuję wszystkim ludziom,którzy mają taki sam problem.Moim zdaniem tu może pomóc tylko specjalista-to znaczy lekarz.Życzę powodzenia wszystkim w walce z tym problemem.Pozdrawiam. Marina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest cos co pozwoli wam zasnac w pelnym zrelaksowaniu bez faszerowania sie chemia. To proste- zajarajcie ziolo ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie ten Stilnox zwala z nóg natychmiast, ale mam po nim jakiś dziwny ścisk w głowie..., zamieniłam go na dwie kapsulki Forsenu i udaló się. Pozostanę przy nim na jakiś czas, tymbardziej, że skład jest bezpieczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przemo01
zgadzam się co do Zolpicu, wprawdzie zasypiam godzinę, a nie 15 minut, ale 6godzin snu gwarantowane. Efekty uboczne? Niestety, ale przez pół dnia od obudzenia ciało kompletnie odmawia posłuszeństwa, ledwo człowiek ma siłę usiąść, o wstaniu już nie wspomnę. Ale sporadycznie zażywany, np w weekendy gorąco polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarrrra
W moim przypadku lekarz stwierdził nadwagę, za wysoki poziom cholesterolu i za dużo soli, co przyczyniło się do nadciśnienia, a to wszystko z kolei przełożyło się na problemy ze snem. Dostałam amlator na nadciśnienie, nie podjadam na noc i ograniczyłam sól do minimum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie stosujcie chemii. Oczysccie organizm- duzo warzyw, orzechow pestki dyni,owocow. Duzo ruchu, gimnastyka, Yoga np czy inne chinskie- tai chi, Qi gong....Duzo pic, polecam tez tran i inne suplementy- magnez, cynk , wit b. Herbatki ziolowe....a problem zniknie bardzo szybko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczytajcie sobie o szkodliwosci melatonny,jest forum na ktorym bardzo duzo ludzi skarzy sie na depresje pojawiajaca sie przy stosowaniu tych tabletek,,ja biore leki z grupy benzodiazepin ale przy redukowaniu dawki i proby odstawienia nastroj jest oplakany...wspomagam sie ziolami ktore wchodza w sklad forsenu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia5266
Mi od czasu do czasu zdarza się cierpieć na bezsenność. Ostatnio już nie mogłam wytrzymać sypiania po 3-5 godzin więc poszłam do lekarki, która poleciła mi tabletki ziołowe kalms (2 na godzinę przed snem) + magnez 2-3 razy dziennie+kompleks witamin. Dopiero niedawno zaczęłam tą kurację ale już widzę poprawę. Dziś pierwszy raz od tygodnia przespałam ponad 8 godzin. A nawet jeśli zdarzy mi się bezsenna noc to magnez i witaminy zażyte w ciągu dnia redukują uczucie wyczerpania i nerwowość. Od siebie dodam, że należy ograniczyć kawę i alkohol w godzinach wieczornych. Bo to też znacznie wpływa na jakosć snu. Typowych leków nasennych powinno się unikać z racji powikłań w postaci uzależnienia, lub stanów depresyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja borykałam się z bezsennością prawie rok, w końcu wybrałam się do lekarza z tym problemem przypisał mi leki. Jednak nie bardzo mi pomagały, dopiero połączenie farmakoterapii z metodami 'domowymi" przyniosły powoli oczekiwane efekty. Pewnie macie w małym palcu już wszystkie możliwe sposoby na walkę z brakiem snu ale może ten artykuł wam pomoże tak samo jak mi http://www.mogespac.pl/wiedza/szczeg...urzen-snu.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dotus199000
Widzę ,że dużo osób ma taki sam problem,ja też często spać nie mogę oraz strasznie boli mnie kręgosłup od tego przewracania się ciagle w łóżku,ale ostatnio znajoma poleciła mi materac z gorczycy. Pewnie niektórzy pomyślą że to nie działa,ale mi pomógł,działa on też na wiele innych rzeczy,dla zainteresowanych podsyłam fajną stronkę z której można się wiele dowiedzieć o tym materacu ijego właściwościom,może i Wam pomoże. http://dbamokregoslup.pl/materace-gorczycowe,57.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie materac z gorczycy,tylko bezsennośc we dwoje cudowna bezsenność mmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz Kowalski
Wtam znalaslem ostatnio taka stronke http://www.leczeniebezsennosc**pl/ o leczeniu bezsennosci? co o niej wiecie czy naprawde potrafia pomagacc w tym problemie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz Kowalski
Wtam znalaslem ostatnio taka stronke http://www.leczeniebezsennosc***pl/ o leczeniu bezsennosci? co o niej wiecie czy naprawde potrafia pomagacc w tym problemie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze dziala na stres pic po zdenerwowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×