Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
krystynka

Lek na bezsenność

Polecane posty

Gość gość
Jest wiele wspaniałych metod aby sen był zdrowy i całonocny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosiczka3
gość 2014.08.31 generalnie uważam, że leki na bezsenność powinniśmy stosować doraźnie, tylko jak już naprawdę mamy problem. Ale raz kiedyś i zgodnie z zaleceniami, nie jest to chyba problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jest to problem, o ile wybierzemy bezpieczne środki. Czyli najlepiej takie, które zawierają same naturalne składniki. W aptece z pewnością farmaceuta doradzi nam w tej dziedzinie. Pozdrawiam. Magda, doradca online Sen Apotex. www.senapotex.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy rano nie ma problemu z funkcjonowaniem> np. zasnę nie na 8 godzin tylko na 7 i przez tą godzinę mój organizm nie będzie się chciał obudzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli stosujemy środki zawierające melatoninę, tego problemu nie ma. Działa ona szybko, ale również szybko jest wydalana z organizmu. Ma krótki okres półtrwania, dzięki czemu działa tylko przez ok. 4 godziny. W efekcie rano budzimy się rzeźcy i wypoczęci. Pozdrawiam. Magda, doradca online Sen Apotex. www.senapotex.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
le sen który nie jest naturalny tylko wpomagany syntetycznie na dłuzsza mete nie spełnia swojej roli jaka powinien spełniac głeboki naturalny sen,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosiczka3
gość 2014.09.08 Ja biorę Sen Apotex teraz i wstaję normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgodzę się, dlatego preparaty ułatwiające zasypianie powinny być stosowane doraźnie. Na co dzień powinniśmy rozpocząć walkę z bezsennością poprzez wprowadzenie zasad higieny snu. Pozdrawiam. Magda, doradca online Sen Apotex. www.senapotex.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeglądnęłam już z ciekawości tą ofertę hydroterapii w tej klinice i można ją polączyć z dodatkowymi zabiegami. hmmm zastanawiam się, bo z moim spaniem jest coraz gorzej, kładę się wykończona po całym dniu pracy i nic, przewracam się tylko z boku na bok;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na początek zadbaj o higienę snu. Jeśli ona nie pomoże sięgnij po delikatne preparaty nasenne. Po takie kosztowne terapie sięgaj w ostateczności, najlepiej po porozumieniu z lekarzem. Pozdrawiam. Magda, doradca online Sen Apotex. www.senapotex.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wenica
Dzięki Magda, kupię Sen Apotex :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma leków chemicznych na bezsennośc,one niczego nie lecza,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcialabym przestrzec wszystkich przed mozliwoscia wystapienia powaznych skutkow ubocznych podczas zazywania leku Imovane. Tabletki bralam przez 3 miesiace. Mialam klopoty ze snem i postanowilam sie wspomoc. Poczatkowo efekt byl zadziwiajacy. Przespane noce, bez otumanienis rano. Po krotkim czasie przestalam cieszyc sie zyciem, kladlam sie spac o 20 i odcielam sie od zycia towarzyskiego. Juz po miesiacu pojawila sie u mnie depresja, ktora po 3 miesiacach zazywania kompletnie pozbawila mnie sil. Odnosilam wrazenie, ze wszystko to, co mi sie nie uklada, to znak, ze nie powinno mnie tu w ogole byc. Bezpisrednio po zazyciu leku wysylalam ludziom smsy, dzwonilam, nie wszystko pamietam. Calkowicie wylaczala mi fir empatia. Wygarnialam ludziom rzeczy, ktorych nigdy bym nie powiedziala. Mam 32 lata i miesiac temu zaczelam rozdawac ludziom w testamencie swoje rzeczy w razie gdyby mi sie cos stalo, bo przeciez to wszystko musialo dziac sie z jakiejs przyczyny. Przestalam wykazywac sie w pracy, bo nie warto mi bylo zaczynac czegos, czego nie skoncze, bo: nie potrafie i pomylkowo nadal zyje. Po odstawieniu leku, nastroj sie poprawial. Po 4 dniach bez tabletek obudzilam sie szczesliwa z normalna motywacja. Nie moge uwierzyc w to co sie stalo. Od dwoch lat zazywalAm nieregularnie Lorafen, ktory byl lekiem na stres. Okazalo die , ze dwuletnia depresja i klopoty ze snem byly wywolane dzialaniem lekow. To bylo takie kolo zamkniete. Stres ---> Tabletka ---> Poglebiajaca sie depresja. Nigdy wiecej nie wezme czegos takiego. Codziennie walcze, bo przyzwyczailam sie do tego, ze leki mnie odstresowywaly, ale naprawde nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany, za wszelką cenę chciałabym uniknąć leku na receptę, bo obawiam się, że później już inaczej nie zasnę. Zaczęłam więc od suplementu Nervocalm Noc. Zawiera przede wszsytkim łagodne składniki uspokajające, relaksujące w dużych dawkach. To jest gwarancja silnego działania. Polecam zacząć od takich właśnie łagodnych, bezpiecznych środków. U mnie w połączeniu z technikami relaksacyjno-oddechowymi zadziałało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 13 Renata 13
W moim przypadku bezsenność była naprawdę ogromnym problemem. Domowe sposoby na zdrowy sen nie pomogły mi ani trochę, aż w końcu wpadałam na forsen forte. Nie był to pierwszy specyfik, jakiego używałam i szczerze mówiąc bałam się, że znów mi jego stosowania nic nie da, a co gorsza że będę otępiała. Nic z tych rzeczy. Śpię dobrze i praktycznie ani raz się w noc nie budzę i w końcu mam siłę na to żeby pracować i opiekować się maluchami, bo wcześniej nie było tak dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cierpię na zaburzenia snu od wielu lat. Nie pomagały środki ziołowe, nie pomagały chemiczne (stilonx, imovane) - zasypiałam owszem ale po godzinie budziłam się i znów ten sam problem. W moim wypadku wiem w czym tkwi całe zło - to emocje. Te złe i te dobre. Był taki okres w moim życiu gdy zasypiałam 10 cm nad poduszką, nic mi się nie śniło a rano byłam jak nowo narodzona. Było to po 6-cio tygodniowym pobycie w ośrodku leczenia nerwic. "Wyrzuciłam" wszystko co nagromadziło się we mnie przez 30 lat i byłam jak czysta tablica. Ale z biegiem lat znów się zaczęło zbierać, no i problem powrócił, ale nie tak intensywnie jak kiedyś. Nauczyłam się radzić sobie z emocjami. Nie ma na to "złotego środka". Czasami problem tkwi gdzie indziej (bezdech nocny) i wtedy trzeba szukać pomocy w farmakologii. Ja nauczyłam się z tym żyć dzięki terapii - u mnie zadziałało. Życzę Wam znalezienia własnego rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Bezsenność często spowodowana jest przez różne blokady energetyczne. dlatego polecam wizytę u bioenergoterapeuty. Osobiście mogę polecić pana Zbigniewa Popko. Jest na prawdę doskonały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja próbowałam też z innymi i powiem Wam ze najlepiej i tez tak najdelikatniej orzy takich problemach zadziala Forstres. Dla mnie od pewnego czasu to idealny srodek na wyciszenie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veronica199
Zaburzenia snu potrafią mocno nadszarpnąć psychikę- wiem po sobie. Kiedy ja miałam problemy z zasypianiem, nawet tykanie zegara doprowadzało mnie do szału. Byłam tak nerwowa, że wybuchałam z byle powodu. Kiedy już mój chłopak miał dość takiej sytuacji, zagroził mi dosłownie, że albo coś z tym zrobię, albo się rozstaniemy. Co miałam zrobić, poszłam do apteki i poprosiłam o jakieś tabletki. Wróciłam z forsenem forte i już po ok tygodniu wszystko zaczęło wracać do normy. Zaczęłam zasypiać po 22 i wstawać rano pełna energii, a mój ówczesny chłopak jest teraz moim mężem:) Czasem i groźby pomagają, chociaż na dla mnie najważniejszy był jakże upragniony sen. Zawsze kiedy potrzebuję biorę forsen, bo wiem, że nie rozczaruję się jego działaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poradźcie co mam dziś zrobić. Od 4 dni nie śpię, bo stresuje mnie praca i sesja. Jutro mam 2 egzaminy, które zawalę, jeśli znów nie zmrużę oka. Zastanawiam się czy wypicie piwa na wieczór nie pomoże? Melisa czy krople walerianowe nie działają bo próbowałam wczoraj i przedwczoraj. Dodam, że takie stany u mnie pojawiają się co jakiś czas, zazwyczaj przed jakimś ważnym wydarzeniem, stresem itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym wypiła piwo. Przynajmniej masz pewność, że zaśniesz. Ale w przypadku nawracających kłopotów ze snem powinnaś zasięgnąć porady lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lulka22
U mnie na problemy z zasypianiem piwo nigdy nie pomagało. Żeby było śmieszniej, nawet po najsłabszym rano strasznie bolała mnie głowa, więc nie jest to zdecydowanie środek dla mnie. Próbowałam inaczej walczyć o sen. Najpierw wymieniłam materac, potem kupiłam komplet "świetnych " poduszek, w końcu nawet sypialnię przemalowałam i też to nic nie dało. O nieskuteczności domowych sposób na zasypianie też się przekonałam wielokrotnie. Dopiero po forsenie z melatoniną zasypiam szybciutko i przesypiam cała noc. Moje ciągłe wahania nastroju zniknęły, a ja jestem pełna energii każdego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Giliana
U mnie też sprawdził się forsen z melatoniną. Próbowałam wcześniej tradycyjnych metod ułatwiających zasypianie, ale niestety nie okazały się skuteczne, a forsen jak najbardziej. Nie mam problemów z dobudzeniem się i koncentracją, lepiej się czuję i przede wszystkim wysypiam się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×