Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
krystynka

Lek na bezsenność

Polecane posty

Gość marzycielkagość
Witam ! Dziękuję bardzo za przypomnienie o leku Trittico, ale to chyba jest długa kuracja. Poszłam do psychiatry i dostałam ten lek , brałam tydzień i nie było poprawy , spróbuje jeszcze raz może od 2/3 tabletki i coraz więcej . Napiszę czy jest poprawa, chciałabym się porządnie wyspać o niczym innym nie marze. Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kukul777
Od października biorę Trittico, zacząłem od 1/3 tabletki a po dwóch miesiącach biorę 2/3 oczywiście z przepisu lekarza psychiatry i jak na razie wszystkie noce przesypiam choć czasami zwłaszcza po weekendzie jak dłużej pośpię ciężko się ułożyć ale w końcu i tak się zaśnie. Najważniejsze żebyśmy nie próbowali leczyć się sami czytając reklamy produktów które ogólnie nie pomagają, Pora zgłosić się do specjalisty który na pewno pomoże choć jak twierdzi leczenie może trochę potrwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem przede wszystkim na początku trzeba zbadać co jest przyczyną tej bezsenności. U mnie np. winne były żyły wodne, musiałam kupić odpromiennik bio info Creatos no i teraz jest lepiejj, ale bez odpomiennika śpi strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomagam Krzysiek
Oczywiście, trittico pomaga, chociaż trzeba go stosować trochę dłużej... no i strasznie zamula z rana. Z mojej strony polecam biały szum - można znaleźć aplikację na telefon - pomaga. A, no i przygotowałem dla siebie taką infografikę, można sobie druknąć, o tutaj: http://spiedobrze.pl/img/infografika.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kukul777
Dodam tylko że lek Trittico przepisuje lekarz specjalista i jest on tylko na receptę i tego trzeba się trzymać. Od 4 miesięcy biorę i mnie nie zamula, dojeżdżam do pracy autem i pracuje jako kierowca operator. Większość wpisów tutaj to reklamy czyli naciąganie na coś co nie zaszkodzi ale i nie pomoże i trochę folozofii dodawanej przez jednego z piszących, a szkoda miało być na poważnie ale widać nawet z pogrzebu można robić jaja. Pozdrawiam wszystkich niedospanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzycielka gość
Witam ! Pozdrawiam Kukul 777 i dziękuję b za rady ale trittico mnie nie pomaga, śmiertelnie żle się czuje a też jeżdze do pracy samochodem, jestem trętwa i otępiała, porażka i nie mam czasu na lekarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIKRUS838
Na bezsenność to w zaleznosci od przyczyny albo przepisuje się jakies środki nasenne najlepiej ziolowe, albo zaleca się wyciszane lub zmęczenie się na noc. Ja akurat wole się wyciszać orzed snem, ksiązka, jakiś spokj y film, muzyka relaksacyjna, joga, regularnie tez pijam herbate http://www.malwatea.com/pl/herbaty-funkcjonalne-fito-apteka/spokojny-sen.html wole zdecydowanie naturalne metody od chemicznej ingerencji w postaci tabsów na sen, po których człowiek jest skołowany i niedobudzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kukul777
Witaj Marzycielko. Ja zaczynałem od 1/3 tabletki i na pierwszych wizytach lekarz się pytał jak ten lek toleruje. Po 3 miesiącach zalecił 2/3 tabletki i stwierdził że leczenie zaburzeń snu zajmuje trochę czasu. Skoro trittico Tobie nie pomaga lekarz specjalista na pewno przepisał Tobie inny lek, oczywiście o ile leczysz się u specjalisty. Pozdrawiam Cię Marzycielko i nie lekceważ tego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kukul777
I tak każdy powinien zrobić Jully, większość wpisów to reklamy wciskające coś co nam nie zaszkodzi ale i nie pomoże bo dla nich to kasa, a w ostateczności i tak trzeba będzie iść do lekarza, tylko z chudszym już portfelem. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22222222

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annka8888
Kłaść się, kiedy jesteś śpiąca. Poza tym to kalms (3 minimum), valerin na sen ( 3 minimum), persen (3 minimum), melissive dla fanów melissy ( duża ilość). Herbaty odradzam, bo się chce sikać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syzy
Odnośnie bezsenności: znam dwie osoby które miały bezsenność. Jedna męczyła się z nią 10 lat, druga 2 lata. Dziś już jej nie mają. Nie łykały żadnych leków ( wiem że może być trudno w to uwierzyć). Zaczęły spać: pierwsza po pół roku stosowania pewnej terapii, druga po 2 tygodniach. Niestety tę terapię można przejść tylko w Warszawie, więc nie każdy może z niej korzystać. Jeśli któraś z pań jest zainteresowana proszę pisać pod mój e-mail: tuptektraut@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doraźnie jakieś ziołowe. W dłuższej kuracji to tylko leki homeopatyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam w wolnej chwili zajrzeć na chorzyzmilosci.pl - portal dla ludzi z problemami, pomaga znaleźć osoby z podobnymi dolegliwościami/dylematami natury psychosomatycznej, i nawiązać znajomość, znaleźć wsparcie. Rejestracja i testowanie wszystkich funkcjonalności serwisu - za darmo! (wiadomości, czat, video czat, profilowana wyszukiwarka...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
macie jakeś sposoby na zaśnięcie normalnie w nowym miejscu? Zawze tam ma :( w wakacje będziemy sporo jeździć i takie bezsenne noce to chyba mnie wykończą :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kukul777
Od pierwszego napisanego posta tu na forum w kafeterii jesteś bardzo aktywny Gość, dużo piszesz co najlepiej robić, ile i jak brać a tu teraz pytasz co Tobie polecić, czyli tak na dobrą sprawę wpisywałeś zasłyszane lub zaczerpnięte z innych źródeł informacje które tak na dobra sprawę nikomu nie pomogły. A prawda jest jedna, zostaje lekarz specjalista, psycholog lub psychiatra i leki przepisane przez niego inaczej można tylko gdybać i tak bez końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jowwwita
A może to depresja albo nerwica? Zawsze należy znaleźć przyczynę. Myślę, że wizyta w tej klinice https://psychomedic.pl/psychiatra-warszawa/ , to naprawdę świetne rozwiązanie. Są tam specjaliści, którzy spotkali się z różnymi przypadkami i mają doświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kukul777
mgr Kamila Drozd 2015.12.08 Przyczyn bezsenności jest bardzo dużo, zatem trudno dobrać odpowiednie leki, nie znając źródła problemu. Jednym z leków na bezsenność jest Trittico CR, ale konkrety lek może przepisać tylko lekarz psychiatra po wcześniejszej konsultacji. I tego się trzymajmy, jeżeli porady lekarza pierwszego kontaktu się wyczerpały pora udać się do specjalisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przewlekłą bezsenność na pewno trzeba skonsultować z lekarzem. Samemu można się zastanowić co może powodować problemy ze snem: stres, problemy zdrowotne, zła dieta, brak odpowiedniej higieny snu, może źle dobrany do nas materac, to wszystko może wpływać na problemy z zasypianiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kukul777
Dobry pomysł PlantPur, nie zaszkodzi jeszcze raz ale dokładniej przemyśleć problem zaburzeń snu, od kiedy nastąpił i czy towarzyszyły temu jakieś nagłe zmiany w naszym życiu . Optymistyczne myślenie tez ma znaczenie, może pewnego dnia samo odejdzie tak nagle jak przyszło. Pozdrawiam niewyspanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kukul777, życzymy dużo powodzenia w walce z bezsennością i mamy nadzieję, że szybko minie i będziesz się cieszył snem każdej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi polecono dzienniczek snu, ale miałam wstawać w ciagu nocy i mówiono mi ze śpię za duzo. To nie wiem o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PIWO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba znaleźć przyczyny bezsenności i je wyeliminować. Można pomóc też w sposób naturalny pijąc soki z marchewki, jabłka, gruszki i bulwy kopru włoskiego wg. tej strony https://terapiasokami.pl Dobrze jest się dotlenić idąc na spacer, a potem wziąć ciepła kąpiel z olejkami aromatycznymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinareeee
Też miałam duże problemy ze snem i okazało się, ze sama sobie z tym nie poradzę.. Skorzystałam z pomocy świetnego specjalisty w klinice psychomedic.pl i dopiero wtedy udało się rozwiązać problem. Myślę, że nie ma się co męczyć i lepiej od razu udać się do lekarza. https://psychomedic.online/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W kierunku psychoterapia online. Zioła o homeopatia. Pozamawiaj w aptekach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×