Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość marwina

implanty - zęby

Polecane posty

Gość kaskaa123
Ja robiłam sobie implanty w Beauty Dent i jestem mega zadowolona! Wszystko wygląda bardzo naturalnie, nie miałam zupełnie żadnych problemów a cały zabieg był naprawdę na bardzo wysokim poziomie, dzięki świetnej obsłudze <3 Wszystkim bardzo polecam, bo wiem, że czasami można kiepsko trafić a to na kogoś kto się średnio zna na rzeczy a to na niemiłą obsługę a tu naprawdę wszystko super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz123425123
Polecam Ci gabinet Beauty Dent w Krakowie na ulicy ul. Wrocławska 80. Obsługa bardzo miła i profesjonalna. Możesz sobie sprawdzić ich stronę https://beauty-dent.pl/ Od roku tylko do nich chodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę zdecydowanie potwierdzić - http://www.newdentclinic.pl/ Koszt zrobienia implantów jest wysoki - tutaj była promocja, ale to akurat ma mniejsze znaczenie. Dla nas najważniejsze było to, że faktycznie mieli konkretnego specjalistę od implantów. Nie powiem wam nazwiska z pamięci, ale zdecydowanie go polecam. Najlepiej po prostu wybrać się na konsultację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rebeka763
Bardzo dobrych specjalistów z dziedziny implantologii mają tutaj http://www.implant-zebowy.pl . Wystarczy z resztą przejrzeć tylko opinie w sieci, są naprawdę dobre. To doświadczeni stomatolodzy, z ogromną wiedzą i świetnym podejściem do pacjenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na zębach nie ma co oszczędzać, więc jeśli chciałbyś, a nie możesz... daj znać ;) 512 310 938

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z wiekiem rózne rzeczy się dzieją, mój mąż przywalił w nocy w drzwi i wypadła mu jedynka... Nasza dentystka z gabinetu www.famidental.pl interweniowała i zanim mu wstawiła implant to na szybko załatwiła protezę co by nie latał z taką dziurą na przedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem już kilka miesięcy po wstawieniu dwóch implantów i wszystko przyjęło się jak trzeba. Nie uwiera i nie przeszkadza. Doceniam profesjonalną robotę we wrocławskim gabinecie Maxdent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszelkie pytanie odnośnie implantów jak i leczenia trzeba konsultować bezpośrednio u stomatologa, który to będzie wykonywał. Nie ma co dukać w temacie, każdy jest inny, nic na to nie poradzi. :) jeśli miała bym polecić dobrego stomatologa, odesłała bym do http://www.codziennastomatologia.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabiiii

Swoje implanty miałam wstawiane w Centrum Stomatologii Dentamax i jestem nimi zachwycona. W ogóle nie widać różnicy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etipka

Implanty w krakowie robiłam u dr Cichonia. Mają dobry nowy sprzęt, fajne podejście do pacjenta i przede wszystkim leczenie u nich to w tak fajnej atmosferze to przyjemność. Moje implantu są bardzo dobrze zrobione!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daniel

ja tez mialem wstawiany implant w centrum cichonia i polecam, wszystko bez komplikacji przebieglo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ooola
Dnia 26.02.2019 o 17:23, Gość daniel napisał:

ja tez mialem wstawiany implant w centrum cichonia i polecam, wszystko bez komplikacji przebieglo

u mnie tak samo, to najlepsze centrum w Krakowie jeżeli chodzi o wstawianie implantów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola

Podobno w Lux Med mają fajną ofertę odnośnie implantów. Ktoś z Was może korzystał? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana

Bardzo dobry protetyk jest w Tychach w gabinecie Viscardi i gabinet oferuję bardzo przystępne ceny. Gabinet oferuję również  inne usługi z zakresu stomatologii jak endodoncja, stomatologia estetyczna i tym podobne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Podobno w Lux Med mają fajną ofertę odnośnie implantów. Ktoś z Was może korzystał? 

Hej, mój brat robił u nich i jest bardzo zadowolony. Pomogli wybrać mu najlepszą dla niego opcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem z okolic Wrocławia i robiłam zęby w Unident Union Dental SPA. Mogę spokojnie polecić to miejsce. Jestem bardzo zadowolona z efektu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi znajoma poleciła gabinet Eurodental w Warszawie. Pracują tam świetni specjaliści, którzy zajmują się również implantami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×