Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kaisa skrzynka

Taniec z gwaizdami komentujemy non stop

Polecane posty

Gość hm hmmm
a wg mnie Ola byla duzo gorsza od Mroczka, jakas taka sztywna.. figury nie oceniam bo na to sie wplywu nie ma :P ale jej ruchy na pewno nie byly kocie :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie doprowadził do konwulsji ze śmiechu Wódecki.. a raczej jego inglisz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm hmmm
no, dal czadu hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WYGRAŁ GŁUPI SERIAL
--->hm hmmm jeśli tak Ci wesoło .to przynajmniej śmiej się poprawnie CHE CHE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm hmmm
ale ja sie smieje twardym H haha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahihihhehehohohofull

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeeee123
wygralo m jak milosc a przegral kwasniewski ,wiedzialam ze ola przez tatusia bedzie miala gorsza sytuacje ale caly czs wierzylam ze ludzie nie dadza sie nabrac na milosc mroczka i tej jego,ktora szcze rze mowiac juz rzygam.szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WYGRAŁ GŁUPI SERIAL
cha cha cha!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Widzę....
...że tu sami znawcy tańca :) Bez względu na to czy Rafał Mroczek grał w serialu czy nie, to i tak ten chłopak o wiele lepiej tańczył od Olki. Nie ważne czy Olka to córunia ważnej osoby czy nie. Jest poprostu drętwa i nawet do finału nie powinna dojść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WYGRAŁ GŁUPI SERIAL
a ja widzę , że Ty też jesteś wielką znawczynią tańca.Szkoda tylko , że nie ortografii ,ale NIEWAŻNE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość use
Zaprosili Cichopek, bo to ona wygrała drugą edycję programu. Janiak wygrał pierwszą i został zaproszony do gościnnego występu w drugiej edycji. Taka procedura ;) Ja uważam, że wygrał lepszy, w tańcu rzecz jasna ;) (chociaż oczywiście nie jestem znawcą ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeniesienie
21:28 7580q70156 a to co.. pierwszy raz złamali zasade że w finale wszyscy mają punktów po równo.. 21:29 podejrzana nawet nie po rowno!! kwasniewska ma wiecej o 2 punkty i lov carlos 21:39 Jezus Maria _ Mroczek wygrał Tak to jest jak sie głosuje nie na taniec a na M jak Miłość 21:40 Pariss No ale przecież ładnie tańczył. Mroczka free style bardziej mi się podobał. http://betoblog.castpost.com/ chaiyya chaiyya , the best! 21:42 Arava a Wodecki profanuje Freddiego "Szarlatanów nikt nie kocha.Zawsze sami.Dla nich gwiazdy świecą w górze i na dole..." 21:43 echhhhhhhhhhh W tym zasyfiałym kraju predzej ja wygram Taniec z Gwiazdami niż CÓRKA PREZYDENTA!!!!!!! To nie USA.... Co za beton... 22:00 jasne jasne robili wszystko żeby wygrała ale niestety ludzie głosowali na mroczka ze względu na serial kretynie 22:33 nela17 szkoda ze mroczek trenowal ten freestyle przez 7 lat w Carodance (a kwasniewska instruktorka samby mogla ją zatanczyc- ale tego nie zrobila bo była FAIR) Ja tam wole Kwasniewskich niż wszelakich bliźniaków ale są plusy też tej sytuacji Maserak może zatanczy w czwartej edycji a jakby wygrał to juz by nie mógł!!!!!!!! Odliczam do lata 42 dni - minus 6 kg start 12 maj 22:36 i co mi tam Kwaśniewska instruktorka samby?????? raczej SALSY!!!!!! 22:38 hahahihihhehehohohofull chyba we snie...ona nawet dupa nie potrafi zawijac...sztywna jak kolek 22:40 e.........eeetam taniec z gwiazdami? a co to za gwiazda ta panna Kwaśniewska? 22:41 nela17 a no tak pomylilam moze (JA ICH LUBIŁAM BARDZIEJ ZA MASERAKA byle był w tej 4 edycji ;P ) Odliczam do lata 42 dni - minus 6 kg start 12 maj 08:05 moherowy beret jadzi Wodecki wczoraj próbował coś zaśpiewać po hamerykańsku ale nie wyszło ciut. Fajnie, że wygrał Mroczek bardzo podobał mi się jego Majkel Dżekson Byłam pozytywnie zaskoczona. Ech i kolejna szkoła tańca powstanie http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=2956121 kupujcie, kupujcie u mnie zawsze świeże jaja i firmowe moherowe berety z kóz angorskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HURAAAAAAAAAAAAAAAaa
wygrał Mroczek , super ze Ola nie wygrała! Gorzej zatanczyła w wolnym tancu Wykonanie piosenki Budki Suflera przez zespół Sztaby beznadzieja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trafny
wygral lepszy!!! juz sie balam z e wygra ta zaba...z duza dupe i usmiehem jak zaba...a w wystepie dowlonym mroczek pokzazal klase , a olka nic ciekawego..i nie wiem dlaczego dostsla 40 pk???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakby tam
oceniali taniec, to by mroczek i jego dupencja wylecieli już trzy programy wcześniej, a kwaśniewska by nie doszła do finału. oczu nie macie chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justinka_
A czy nie zauważyliście,jak wasz "cudowny,przepiekny" mroczek nie utrzymał anetki i ją upuścił na parkiecik????Co za ofiara i fajtłapa z tego mroczka.Taki laluś śmierdzący i tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zauwazylam i zauwazylo to pewnie jeszcze wiele osob, ale wyobraz sobie, ze po takim tancu, uwierz, ale kazdy miesien drzy, a do tego dochodzi jeszcze stres zwiazany z finalem......ale oni bardzo zgrabnie z tego wyszli i duzo osob myslalo, ze tak musi byc :P Proponuje kazdemu, kto nie ma do czynienia z tancem, a wypowiada sie tu o uczestnikach tego programy, aby sie zapisal i pouczyl tanczyc, aby potem wiedziec o czym sie pisze..............ciao

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Wygral głupi serial
A Ty do czyjej ortografii sie czepiasz, bo nie bardzo kumam ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e ja tam bym wolala,zeby Maserak i Kwasniewska wygrali..Mroczek dobrze tanczyl ale tym tancem freestajlowym coz troche mnie zniechceil...nie moja estetyka :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ////*****------****
Fajowo że Mroczek wygrał :):):) I bardzo ciesze się że w końcu tą Kwaśniewską olano :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjj.....
Jak sie nazywa ten kawałek do ktorego tanczyl Cozza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość az widac było
ze Olce mina zrzedła , chyba była zbyt pewna siebie , mowiłaze jak wygra to bedzie w szoku przez kilka tygodni . Noo widzowie i tvn jej tego oszczedzili ;-))))))))))))))))))))a wczoraj w epilogu tanca z gw powiedz ze moze i dobrze ze tak sie stało bo mniej ludzi bedzie ja nienawidziec......bystra dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kogo wezma do 4 edycji
hmm ?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krto mi powie
który to Mroczek wygrał , ten co gra w M jak M Piotra czy Pawła?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona_kota
Paweł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropek123
czy mi się wydawało, czy wczoraj finale tańca z gwiazdami p. Foremniak pod koniec zsunęło się ramiączko i kamery pokazały jej cycuszka ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie
wydawało ci się, ale szybko zmienili ujęcie:D i nawet Urbański zaczął się jąkać!!:D;) Dobrze, że Maserak zauważył i zasłonił jej cycuszke;) Ojjj będą miały gazety o czym pisać i co pokazywać:P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropek123
Szkoda, bo widać było, że bardzo się kobieta zmieszała i zupełnie zniknął jej entuzjazm - nie dziwię się jej zresztą .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalllla
a kto wygrał wczoraj??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×