Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tygrysicaa

Mam nadzieje że ktoś to preczyta i coś poradzi

Polecane posty

spotymak się z kolesiem od jakiegoś czasu i on mi oznajmil w pewnym momencie że kilka dni robimy przerwy ale po mojej reakcji typu, że to znaczy że to już koniec powiedział, że nie nie zostawia mnie. Co ja mam o tym myśleć????? Piewrwszy raz ktoś mi tak powiedział:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A co tutaj radzić ...
fakt jest faktem. Jeżeli on odezwie się do ciebie po kilku dniach i bedzie chcial się z toba zobaczyć, to radzę tobie powiedz, że właśnie w tym czasie jesteś zajęta i nie możesz się z nim spotkać może niech zadzwoni za 5 , 6 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to dobra rada,pokarz mu poprostu ze ty tez mozesz bez niego zyc,a potem przyleci do ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmęczona
Tak, takie gierki na pewno służą bliskości i budowaniu związku... :O Dlaczego chce tej przerwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też
nie pojmuję :o a w każdym razie coraz mniej pojmuję współczesnych facetów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmęczona
No to gdzie jest problem? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślisz ze o to mu chodzi tylko?Czy to normalne? Czy jednak chce zakończyć naszą znajomość chodziaż jakby tak było to chyba ta wymówka nie ma sensu przecież nie mamy po 5 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmęczona
Problemem kobiet jest doszukiwanie się czegoś, czego nie ma. Dlaczego zakładasz, że kłamie? Ten brak zaufania jest jakoś uzasadniony? Zawiódł Cię kiedyś? Krótko się znacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... znamy się już jakiś czas ale zaczeliśmy się spotykać od niedawna. Może faktycznie robie problem z czegoś czego nie ma. A jak powinnam się zachować? Zadzwonić, napisać czy kompletna cisza i odczekać te kilka dni bez zawracania mu głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×