Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sweet B.

koniec ze słodyczami---schudłam, chce jeszcze ale bez nich !

Polecane posty

witam witam...u mnie narazie oki...ale zbliżaja sie swieta...i teraz to dopiero bedzie akcja...kuszenia...obawiam sie najgorszego..ze i tak skusze sie na jakis kawałeczek......no ale zobaczymy....jak juz skusze sie ...to mam nadzieje ze w bardzo malutkich porcjach... narazie kończe odezwe sie jutro pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet B
właśnie chyba tak trzeba myśleć- jak sie skusze to malutko i napewno tragedii nie bedzie, a zaspokoimy apetyt i nei rzucimy potem sie na jedzenie...a poza tym jakis spacerek i spalimy...pozdaiwiam- do potem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet b
no i jak po swiu mnie ogólnie ok...zjadłam moze kawałek ciasta , a potraw wcale prawie...dzis juz w pracy i powracam do dawnych zasad.a zwaze sie dzis i sie okaze czy coś przyby ło czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koniec z pustymi kaloriami
Hej ladki. Od miesiąca nie jem słodyczy a wierzcie mi pohlanialam je w ogromnych ilościach. Czekolada dziennie plus jakieś batonik to była normalka. Dziewczyny odstawicie je, to wam tylko da chwilowa przyjemność a potem wyrzuty sumienia. Po miesiącu nie tkanin słodyczy czuje się wspaniale, zawsze duzo ćwiczyłam nawet w chwilach gdy zjadlam dwie czekolady, takie wyrzuty sumienia mnie chwycił, teraz jak w moim życiu mogło by nie być słodyczy, również ćwiczę a to oznacza że z tego tłuszczu przeistaczaja siemięśnie. Wiem ze to nie jest łatwe bo 6 lat z tym walczyła. Ale chęć zjedzenia cukiereczka czy batonik siedzi tylko i wyłącznie w naszej głowie. Jedzie zdrowo dziewczyny to popłaca :-) pozdrawiam i życzę powodzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×