Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lilu_lilu

aerobiczna 6 Weidera - idealny brzuch!

Polecane posty

Gość Zdecydowana_26
uff,przeczytalam wasze wypowiedzi na tym forum i ..sprobuje,cwiczenia na silowni itp nic nie daly,wiec w 6 ostatnia nadzieja,mam tylko pytanko ogladalam te cwiczenia i wydaje mi sie ze wszystkie sa na miesnie proste brzucha,a co z skosnymi?czy tez po tych cwiczeniach wam sie wyrobily?pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatorka 777
kusza mnie bardzo te cwiczenia, bo brzuch to moja zmora... mam pytanko - czy robicie te cwiczenia oddzielnie czy w polaczeniu z innymi?? i czy jesli robilabym je same to bedzie ok ? prosze napiszcie cosik dzieki pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wystarczy oddzielnie - i tak sa bardzo ciezkie. Bardzo trudno dotrwac do konca. Pamietaj, ze jesli bedzie cie od nich bolec np. krzyz to radze zaprzestac, bo to oznacza ze przeciazasz sobie kregoslup i moze to sie zle skonczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spranka
Bardzo proszę o odpowiedź!!!! Co robić po tych 42 dniach?? Wiem ze ma byc 6 tyg. przerwa. No ale tak kompletnie sobie odpuscic i zadnych brzuszków w tym czasie ani nic?? A potem (po tych 6 tyg. przerwy) co robic??? odpiszcie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zalezy co chcesz osiagnac. Jesli tkanka tluszczowa jest juz wystarczajaco wypalona to zainteresuj sie ABS II - ten trening w przeciwienstwie do A6W jest bardziej nastawiony na budowe miesni brzucha niz redukcje sadelka. No i zajmuje mniej czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fylgia
o rany- wlasni jestem pierwszy raz po 3 seriach. Zyje. choc czasem az pieklo w miesnie. ale dam rade (raczej). A jak wam idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis będe robić 3 dzień...nie wiem, ale po tych ćwiczeniach w ogóle nie czuję mieśni, tylko w trakcie ćwiczeń parzą i jakby mam skurcze a potem nic...a juz w ogóle w dolnych partiach brzucha :( niech ktoś mi pomoże, moze robie cos źle???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina_87
Mam pyt. przy wykonywaniu cw. 5 na przemian wykonuje sklony raz do jednej,raz do drugiej nogi ? Czy polega to na tym ze wykonuje raz sklon do jednej nogi, raz do drugiej + sklon do obu nog (oczywiscie przy odpowiedniej ilosci powtorzen )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przypadla
kurcze ale ten link mi nie wchodzi:(:( jesli ktos moze to niech go poda jescze raz. Pozdrawaiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziń Dobry:-) można się przyłączyć? już raz robiłam przymiarkę do A6W, niestety zrezygnowałam po 3 dniach...ehhh ten słoniany zapał.może tym razem mi się uda przebrnąć do końca. musi mnie ktoś motywować - pomożecie:-D? ćwiczycie rano, czy wieczorkiem? to chyba bez znaczenia....ale zapytać nie zaszkodzi. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Tez ćwiczę \"6\", dzisiaj bedzie 4. dzien:)początkowo po tych wszystkich Waszych wypowiedziach(że meczace, ze boli itd) nie chcialam zaczac treningu, ale teraz wiem ze nie jest to takie straszne:)łatwo nie jest, ale gdy juz sie wykona dana ilość powtórzen, odczuwam wieeeelka satysfakcje i dla niej warto cierpiec;) pozdrawiam wszystkich i trzymam za Was kciuki:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość itta82
hej to znowu ja od dzis zaczynam na nowo teraz postaram sie pomimo stażu w aptece myśle że dam rade musze i już pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam tylko wyrzezbic brzuszek. po i poszlo 3 cm w talii.... no jupi, ale.... spodnie, kazde spodnie mi teraz leca z tyleczka!!! :( ehh.. i tak zle i tak niedobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam zamiar sie dolaczyc do was od niedzieli bo w piatki i soboty wieczorem pracuje. Mam tylko jedno pytanie jesli pisze ze w dzien 1 robie 1 serio i 6 powtorzen to znaczy ze robie 1 rundke wszystkich 6 cwieczen i kazde cwieczenie 6 razy ? Poprostu troche sie zamotalam a chcem wykonac wszystko prawidlowo :) Trzymajcie sie i owocnego treningu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umbrella
witam ! ja odwczoraj robie te cwiczenia, jak narazie jestem zdecydowana i zawzieta aby dotrzymac do konca! cwiczenia bardzo mi sie podobaja. mysle ze wyytzymam, tym bardziej ze marze o plaskim brzuchu a z tego co słysze i czytam nie ma negatywnych opinii na temat A6W a to BARDZO motywuje! pozdrawiam wszystkich goraco i trzymam za was kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kartofelek
Ja juz jestem po jednym treningu. Teraz zaczalem juz 2 raz i powiem tak - jest fajnie. Napewno na maksa wzmacnia brzuch i go utwardza, i ladnie go moze wyrzezbic - jednak do tego trzeba napewno dozucic jakies bieganie i odpowiednia diete by pozbyc sie nadmiaru wagi. Trening nie jest latwy (monotonia) - to fakt - szczegolnie ostatnie dni, ale tez naprawde warto. Rezultaty sa - to fakt =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakofia
Ćwiczenia są boskie - trudne, ciężkie - ale skoro mają dać efekt już po 6 tygodniach to muszą takie być. Ja jestem teraz w 4 dniu i mam pytanie!! Jak dokładnie robić piąte ćwiczenie? Brzuch ma być cały czas uniesiony? Czy ma się wznosić i opadać podczas rowerka? Jakby był ktoś tak łaskawy i opisał to ŁOPATOLOGICZNIE, tzn wszystko po kolei, co gdzie jak to wdzięczność odczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Jestem po 16 dniach już..., i faktycznie efekty są. Brzuch jest bardzo płaski i baardzo twardy, widać już jakaś rzeźbe nawet :), ale po tym jak oglądnełam zdjecia na jakiejs stronie o efektach A6W spodziewałam sie bardziej widocznych mięśni...(może za mało się przykładam:P, albo u kobiet to działa trochę wolniej - na zdjęciach widziałam samych facetów) narazie ćwiczę dalej zobaczę jak będzie potem... ćwiczenie faktycznie warte polecenia, ale raczej dla osób, które nie mają dużo tłuszczu na brzuchu... na spalanie lepiej wybrać coś innego... Do poprzedniczki: tak, w ćwiczeniu 5 cały czas masz uniesioną część barkową i zmienisz tylko nogi, mięśnie brzucha muszą być cały czas napięte.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakofia
Dziękuję za pomoc. Wszyscy sobie bardzo chwalą te ćwiczenia, mi też na razie bardzo się podobają. Ludzie wydziwają na to że są monotonne o_O!! Każde ćwiczenia są monotonne, czy to ćwiczenia na mięśnie czy to aeroby. Wiem bo już trochę ćwiczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no są trochę monotone, dlatego włączam sobie muzykę... teraz jestem na 16 dniu, więc wszystkie ćwiczenia po 12 razy razy 3 serie... już teraz zajmuje mi to około 15 min... nie wiem jak to zrobić żeby zmieścic się z całością w ciągu 25 min. i jeszcze trzymając pozycje przez 3 sek... czy to w ogóle jest możliwe? teraz jeszcze jest spoko, ale jak będzie mi to zajmować 40 min albo więcej to nawet muzyka nie pmoże:o ;) Gdyby nie to, że brzuch jest tak przyjemnie twardy, to już bym te ćw. porzuciła... a może jest coś podobnego na tyłek albo nogi? śmiesznie to będzie wyglądać umięśniony brzuch a reszta ... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o KURCZE P
jak wam się chce tak zamęczać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umbrella
jestem po 2 dniach cwiczen i przyznam ze bola mnie miesnie:) co mnie cieszy, bo ostartnimi czasy moglam zrobic z 500 brzuszkow i wogole nie czulam efektu mojego wysilku:) czekam na efekty i zycze wszystkim powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzcie mi proszę
czy A6W zadziała również na moją oponkę podpępkową:-) ćwiczę, ale czuję, że pracują mi mięśnie te powyżej pękpa...a może dlatego nie czuję tych niżej bo mam tam trochę tłuszczyku? sama nie wiem..... ktoś się wypowie:-) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umbrella
wydaje mi sie, choc ekspertem nie jestem :) ze dzieła również na mięśnie dolnej częście brzucha, miedzy innymi dlatego zdecydowalam sie na te cwiczenia bo chcialabym tez popracowac nad oponka:) dzies był 3 dzień i przyznam ze bylo latwierj niz wczoraj:) zobaczymy co bedzie jutro jak bede musiala zrobic 3 serie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakofia
Oczywiście że działa na dolne mieśnie brzucha TYLKO że te mięśnie najtrudniej wyrobić. Kulturyści często pracują latami na wymarzony efekt. A ja mam takie pytanie - czy to normalne że w miarę wykonywania kolejnych serii brzuch boli coraz mniej? Tzn pierwsza seria to katorga, druga trochę mniej, i trzecia to już praktycznie zero bólu, trochę wysiłku. Czy tak jest u każdego? I poza tym - dnia czwartego mięśnie brzucha bolały jak diabli, piekło delikatnie cały dzień, za to piątego nie ma bólu prawie w ogóle. Czy tak jest zawsze, u każdego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość itta82
cześć raz kończyłąm a6w ale robiłam ja niedokońca tak jak powinno być wiec efekty były mierne ale od jutro zaczynam na nowo i jeszcze mojego chłopaka zmotywowałam także mam nadzieje że teraz wytrwam i bedziemy razem ćwiczyć hehe ( zobaczymy wkońcu to chłopak co nie :):):):) ) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×