Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lilu_lilu

aerobiczna 6 Weidera - idealny brzuch!

Polecane posty

Gość oju brunecik sciemniaczu
a ja gdzies czytałam, ze własnie 6w nie nadaje sie dla osób które chca spalic tłuszcz z brzucha, tylko dla tych co chce wyrobic miesnie. Tez czytałam ze mniej działa na dolne partie, bardziej górne. Mam tlusty brzuch i juz sama nie wiem czy cwiczyc, czy najpierw porobic zwykłe brzuszki, pobiegac itd. Teraz sie w ogole nie ruszam tylko sie przymierzam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada888
Cześc dziewczyny! Przeczytałam cały topic i zdecydowałam się. Dziś albo ew. jutro zaczynam. Szkoda że dopiero teraz dowiedziałam się o 6W bo zaczęłabym duzo wcześniej! Mam straszne sadło do zrzucenia. Wiem że 6W głównie ksztautuje mięśnie ale na mój tłuszczyk też musi coś dać. Od 1,5 tygodnia jeżdże na rowerku stacjonarnym codziennie po 1godz skoro tłuszcz zaczyna spalać się dopiero po 20min. Mam do zrzucenia jakieś 10cm w tali i do 10kg. Od poniedziałku przechodzę też na dietę. Trzeba się w końcu za siebie wziąć i zmieścić się w spodnie z przed roku bo strasznie się zapuściłam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umbrella
dzis byl moj piaty dzien! nie powiem ze bylo fatwo ,ale o tochyba w tym wszystkich chodzi, bez wysilku poprostu nie ma efektow. znalazlam wczoraj w waszych wypowiedziach linka do strony, na ktorej sa efekty cwiczen A6W no i jestem pod wrazeniem, byli tam w prawdzie sami mezczyżni ale mimo wszystko efekty byly bardzo widoczne. bardzo lubie te cwiczenia, sa przyjemne (jak narazie) i bardzo chcialabym wytrwac do konca dla samej siebie oraz chce utrzec nosa osobą ktore we mnie nie wierza. najtrudniejszyjest chyba poczatek i trudne sa momenty kiedy mysli sie o tych 24 powtorzeniach, dlatego nie warto sobie tym zaprzatac glowy. zycze wszystkim powodzenia i trzymam za was i za siebie :) mocno kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PiRaNiA x
Dziś zaczełam pierwszy dzień i...?? Qrde śmiesznie.... tak jakOś paliłO mnie w gÓrych partiach brzucha Nie wiem czy tO dObrze czy też źle...x] Ale jest cięzkO, mam tylkO nadzieje że bede widziałam pOzytywne efekty xP (dO tegO wszytskiegO jeszcze biegam) OoOo yeeeeeeeeeeee xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PiRaNiA x
A pOmysleć ze rObie te ćwiczenia pO tym jak przebiegłam 7,5 km xD sama nie wiem jak daje rade... siła wyższa najwyraźniej ingeruje w tO wszytkO..x)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość B.L.A.S.K.
Ja robię te ćwiczenie po 16 km na orbitreku (to jest ok 35 min. średnio intensywnej jazdy). Ogólnie robię te jazdy od ponad pół roku, 3 razy w tygodniu. Pomagają (ponad 15 kg zrzucone). Wczoraj była impreza w klubie, ale ćwiczenia wykonane, i zero alkoholu, piwa itp żeby nie marnować efektów które swoją drogą zaledwie po 7 dniach są całkiem spore. Polecam każdemu. A co do czasu ćwiczeń w ostatnich dniach - prostym obliczeniem matematycznym wychodzi ok. 1512 sekund przeznaczonego na same śpięcia(nie doliczam czasu 5. ćwiczenia). Podzieliwszy to przez 60 otrzymujemy - 25,2. Tak więc na same spięcia przeznaczamy 25 minut. A dochodzi do tego czas unoszenia, i opadania tułowia, + chwilę pomiędzy ćwiczeniami(powtórzeniami). Chyba jest niemożliwe wykonanie tego w takim czasie, jednak ten nakaz nie został napisany ot tak. Więc ja się staram schodzić do minimum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy moglabym prosic o jakis dokladny opis 6 weidera najchetniej ze zdjeciami. Wielkie dzieki. marget22@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada888
http://wdziek.info/aerobiczna_6_weidera.html tam jest opis w miarę jako taki i obrazki, popatrz tez wstecz w tym wątku bo linki były już podawane dużo razy albo wpisz sobie w google 6 weidera to wyskoczy dośc dużo stron. ja tak trafiłam na tą. POwodzenia. Ja miałam zacząć wczoraj albo dziś ale jakoś nie mogę się zebrać. Mam nadzieje że dziś jeszcze się zpręże bo dla mnie zawsze najtrudniejsym jest zacząć jakiekolwiek ćw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PiRaNiA x
hehe.....zaczęłam drugi dzień..i pOwiem ze czuje sie świetnie gdyby nie zakwasy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PiRaNiA x
a zaraz pędze biegać..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Street Girl
Prawdę mówić to dowiedzialam się o tym dziś jadąc na trening... bo troszkę łyso wyskoczyć nie tyle z tłustym co nie wyrzeźbionym brzuchem i tańczyć ;p Trzeba się za siebie wziąć... Matkoo żeby mi tylko wystarczyło samozaparcia :)) mam nadzieję że do połowy listopada będzie widać jakieś efekty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej laski i co widać roznice
po tych cwiczeniach?? Pytanie do tych, co juz zaczeli dawno szosteczke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umbrella
dzis byl moj 7 dzień i pierwszy raz robilam serie po 8 powtórzen,nie bylo tak tragicznie, i musze przyznac ze widze a wlasciwie czuje efekty:) brzuch mam bardziej "zwięzly" tzn. ze jak chodze to juz mi sie nie rusza:) jest twardy i skora zrobila sie ladiejsza! jestem zadowolona i mile zaskoczona:) jestem coraz bardziej nastawiona na tak:) wczoraj to przeszlam sama siebie, nadal w to nie moge uwierzyc:) musialam wstac bardzo wczesnie rano i wstalam 15 minut wczesniej abym mogla pocwiczyc:) jesli o mnie chodzi to szok, bo zabranie o czegos zawsze zajmuje mi sto lat:) jak tak dalej bede szla w zaparte to dojde do 42 dnia:) powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PiRaNiA x
Qrde jest dObrze :) Leci dziś 3 dzień i pOwiem Wam dziewczyny szczerze czuje sie bOskO,nic mnie nawet nie bOli....(jak narazie) ale wiem że nie ma sensu sie pOddawać..i muszę dOtrwać dO kOńca ;) Chce tylko dOstać pewnegO dnia takiegO szOku..żebym mOgła pOwiedzieć patrząc w lustrO '' O Qrw* mać jaki mam zajebisty brzuch'' :) ahhhhhhhh już sie nie mOge dOczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny,ja 6stke przerwalam na 30 dniu :( a braku czasu,choroby,a pozniej to juz bylo ciezko sie zabrac za cokolwiek,3mam za was kciuki,moze w koncu tez sie za to zabiore jeszcze raz,ale musze sobie harmonogram rozpracowac,zeby znow nie przerwac...po 30 dniach moje obserwacje sa takie--> brzuch twardszy ,mniejszy,tylko tyle,ze ja mam dosc duza tkanke tluszczowa,wiec wiedzialam,ze po 42 dniach kaloryfera nie bedzie :),z reszta kobiecie jest ciezej wyrzezbic brzuch niz mezczyznie z racji tego,ze my mamy wieksza tkanke,juz taka nasza natura :) momentami brzuch spuchniety,ale to przez to,ze miesnie nie mialy czasu sie zregenerowac,ogolnie bardzo pozytywnie :) jelsi macie jakies pytania to chetnie odpowiem ,pozdrawiam i zycze wytrwalosci 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PiRaNiA x
nOoOo tO lece z 4 dniem......ja sie załamie jak mÓj wysiłek pÓjdzie na marne Trzymama za siebie i was kciUki :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spora oponka 89
hej wam wszystkim!! a wiec tak czy ktos moze mi powiedziec czyw cwiczeniu trzecim łokciami mam dotykac kolan czy nie?jeśli tak to niesteyt jest to nie mozliwe dla mnie! po za tym o co chodzi w cwiczeniu 5?nie rozumiem go w ogole kolejna sprawa ja mam ogromny brzuch:( a mianowicie 73cm przy wzroscie ponizej 160cm:( nie chche sie odchudzac bo po zatym jestem chuda,tylko mam ten brzuch myslicie ze 6weidera pomoze spalic mi tłuszczyk i boczki?chcialabym chcociaz miec te 65cm w pasie...z góry dzięki i gratuluje wam wytrwałosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spora oponka 89
a i jeszcze cos!czy to prawda ze dzieczyny powinny liczbe powtorzen podzielic przez 2?bo te cwiczenia są arczej dla facetow przewidziane i dla kobiet są za ciezkie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spora oponka---> jesli chodzi o lokcie to nie musza dotykac kolan,bo to wteyd oznacza,ze nie spinasz miesni tylko sila wydobywa sie z ramion,lepiej robic nizej,ale napinac miesnie,a nie ciagnac ramiona do gory,cwiczenia 1 3 i 5 robisz podwojnie,bo za jadno powtorzenie uznaje sie sklon do lewej i prawej nogi, a nie tylko do jednej,a jelsi chodzi o tluszczyk i boczki to hmmm tu jest ciezej ,bo te cwiczenia wyrzezbiaja miesnie a nie spalaja tluszcz,chociaz jelsi chodzi o mnie to na pewno mi troche spadl,to jzu kwetsia indywidualna,zaszkodzic na pewno nie zaszkodzi:P ,a cwiczenie 5 to nic innego jak po prostu rowerek ,tylko,ze z ta roznica,ze nie tylko majdasz nogami,ale robisz sklony ,raz do lewej raz d prawej,a nogi to swoja droga :) pozdrawiam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eseczka
do spadajace jabuszko napisz do mnie na GG spadajace jabuszko jeśli chcesz papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hudstiD
ja mam 30 dzien:D i jestem zadowolona :) bo mi te cwiczenia daja tez satysfakcje psychiczną ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spora oponka89
do spadające jabłuszko! dzięki;) mam jeszcze pytanie:) mam robic rowerek i w tym samym czasie schylac sie raz do jednej raz do drugiej nogi?bo nie wiem czy dobrze zrozumialam powodzenia wam wszystki zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spora oponka 89
a i jesszcze coś!to mam dzielic tą liczbe powtorzen na 2???bo bez tego to chyba nie dam rady:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oponka--> dokaldnie tak:) robisz rowerek i przy tym sklony,czyli nogami sobie majdasz jak tam wolisz w jakim tempie ci dobrzewazne,zeby to bylo jednym ciagiem i lepiej szybciej niz wolniej,a a sklony swoja droga:),a co do twojego drugiego pytania,to zauwaz,ze ktos to kiedys wymyslil i zdawal sobie sprawe z mozliwosci organizmu :) wiec podzielil to tak,zeby kazdy wyrabial :) ja tez na poczatku sobie myslalam..rany boskie gdzie ja tam bede robic 3 serie np po 18 powtorzen :O,ale z dnia na dzien miesnie sa mocniejsze i sa w stanie wytrzymac ta ilosc cwiczen,jedyny minus to jest to,ze cwiczenia sie nudza:O,ale w koncu kto ma dac rade jak nie ty ;) powodzenia i dzilaj dzialaj:) pozdrawiam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleńka87
Dziś 11 dzień i muszę się Wam pochwalić, bo straciłam 1cm na brzuszku. Tłuszczyk spada, wg mnie te ćwiczenia owszem rzeźbią brzuch, ale o to właśnie chodzi, bo żeby pozbyć się tłuszczu muszą być mięśnie, które będą go spalać. Także wszystkim walczącym z fałdkami tak jak ja, życzę powodzonka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spora oponka 89
too mnie zasmucilas bo ja nie dam rady:( przy 3dniu juz mi sie płakac chcce z bólu...to ja nie wiem czy wytrwam chociaz tydzien:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość itta82
ola wszystkim dzis zaczynam po raz drugo a6w mam nadzieje ze teraz mi sie uda wytrwać bo mój chłopak stwierdził że on nie da rady i chyba musze liczyc tylko na siebie choć często mnie zaskakuje i może sie jeszcze rozmyśli fajnie by było bo samej tak trochę ciężko sie zmobilizywać zwłaszcza jak sie wraca po całym dniu ze stażu w aptece to sie jush niczego nie che ale powiedziałam sobie tak raz to zrobiłam i czułam sie potem wspaniale to teraz też mi sie uda co nie?? :):):) ... a poza tym motywacją niech bedzie kontakt tu z wami i to mi pomoże pozdrowionka dla wszystkich ćwiczących papa stary farmaceuta mówi po łacinie młody farmaceuta po angielsku a DOBRY farmaceuta językiem pacjenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina89
Witam wszystkie panie ktore zaczynały i skonczyły i te ktore sa w trakcie ? mam kilka wytan odnosnie tych cwiczonek.. * Czy po ok 42 dniach widac zarys pionowych skosnych czy poprzecznych miesni *czy znika dolna fałdka na brzuchyu ktora niezle sie wychodowała przez te kilka lat * czy cwiczenia mozna wykonywac 2 razy w ciagu dnia * czy sa moze jakies realne zdjecia ktore pokazuja efekty widera? Pozdrawiam wszystkie Panienki i zycze powodzenia kiss od Paulinki:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×