Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lilu_lilu

aerobiczna 6 Weidera - idealny brzuch!

Polecane posty

Witam wszystkich! ja dzis mialam 28 dzien, juz jestem blizej konca niz poczatku, fakt zaczac jest latwo, trudniej dotrwac, ,mnie tez czasem te cwiczenia nudza, wszytsko zalezy w jakim jestem nastroju... besteto: pomysl ze zostalo Ci tylko 15 dni, a juz tyle za TOBA, dasz rade!zawsze bedzie satysfakcja ze sie nie poddalas! do rambo:to NIE sa cwiczenia tylko dla dziewczyn, wrecz przeciwnie, cwiczyc moze kazdy!mamy tu na forum paru mezczyzn!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Mam do Was(wereranki i weterani :P )pytanie. Czy Was też na poczatku bolały plecy??? Kurcze,ja dzis dopiero trzeci dzien,a mnie bolą plecy😭 Czy to normalne????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEŃ I: Czesc dziewczyny! Udzielalam sie dotychczas na forum (forach?:P) antykoncepcyjnych :P ale dziś zaczelam 6w, wiec sprobuje sie zaklimatyzowac u was. Mam nadzieje,ze sie polubimy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fragile88
No ba! Pewnie,że się polubimy :) Witamy serdecznie na forum :) 22 dzień za mną....;( ciężko było! Besteto! Jesteś ?! Czas powrócić do głodnych wieczorów-dziś znow bez kolacji,trza jakoś odpokutować weekend ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość besteto
nenemosha i Fragille88 jestem jestem. Wielkie dzieki za slowa otuchy i motywacje :D. Naprawde wielkie buziaki dla was :). Len jest niesamowicie wielki ale co tam jak trzeba to trzeba :p Tak czy inaczej musze 6W skonczyc do 16 XII bo potem cala doba w autobusie i nawetr nie bedzie jak cwiczyc ;) W koncu wracam do domciu a tam ... No coz, nic dodac nic ujac bedzie wielkie obzarstwo. Nareszcie nasze kochane polskie jedzonko :) Jak ja za tym tesknie... no_name witam wstrod nas :D i zycze ci duzo duzo wytrwalosci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragile: ja wlasnie tez chcialam zrezygnowac z kolacji, ale ostatnio jak nic nie zjadlam to wstalam tak głodna ze az mnie zoladek bolal:(ja mam czasem tak, ze wstaje dziko głodna a ze ostatnio nie mialam czasu to odgrzalam sobie barszcz na sniadanie a byla godzina 6 rano:)hehehe no-name: WITAMY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *maleństwo*22
a ja jestem na 12-stym dniu, przeplatam te ćwiczonka innymi m.in na nogi i posladki, i cała dzienna seria zajmuje mi około 30-40 min. ale że nudzą mnie trochę te ćwiczenia wprowadziłam trochę swoich innowacji, wiem że nie powinnam ale inaczej w ogole bym ich nie zrobiła, zamiast 5 ćwiczenia robię 50 brzuszków a podczas robienia pierwszego nie odczuwam w ogole żeby jakieś mięsnie mi się naciągały więc zamiast tego robię podwójnie 3. zobaczymy co mi z tego wyjdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malenstwo22: na pewno Ci to nie zaszkodzi, bo wykonujesz jakies cwiczenia tak czy siak, a to dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tampostanowilam robic 30 powtorzen kazdego cwiczenia co 2 dzien do marca i ja bede miala bardziej zajefajny brzuszek niz wy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość besteto
fani: zycze powodzenia. a co do zajefajnych brzuszkow ... wszystko zalezy co sie komu podoba :) ja nie potrzebuje i nawet nie chce miec 'kaloryferka' na brzuchu, mi wystarczy jak bedzie plaski a muskulatura bedzie bardzo delikatna wrecz niewidoczna. W zasadzie juz to osiagnelam po 30 dniach a teraz chce skonczyc 6W tylko i wylacznie dla wlasnej satysfakcji : A wracajac do efektow, no coz to wszystko zalezy od budowy ciala, kondycji i roznych tendencji np. tycie albo i nie :D, szybki rozrost miesni itd. Zycze powodzenia i zdaj od czasu do czasu relacje jak ci idzie :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do meggus
Meggus odezwij się ,jak efekty!!!!!!??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam;) Hmmm no więc nie będę was okłamywać, ale ja chyba żadnego \"spuchniętego\" brzuszka nie miałam... bo róznicy nie ma jak robiłąm pod koniec a jak po tygodniu odpcozynku... W sumie jest jak było po ok.30 dniu..czyli przez środek, i z boku przebiegają widoczne kreski... Nie wątpliwie efekty są,ale zawsze mogły byc lepsze i za pare dni znów zaczynam ćwiczyc;) Fragile88 na tej maturze prawdziewej napewno będzie lepiej;) Nenemosha przed robieniem się co prawda nie mierzyłam ale zawsze miałam 65 w tali... Bestety widzę że ty rónież dobijasz do końca;) ja podobnie efekty widizałąm ok.30 dnia a potem to było dla włąsnej satysfakcji;) Pozdrawiam i powodzenia życze;) PS. Aaaa ja rónież muzy słuchałam... cięgle tej samej że po paru dniach nauczyłam sięwszystkich piosenek na pamięć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis dzien drugi, nie wiem jak dalam rade bo jestem ogolnie wykonczona po uczelni,ale poszlo... Czyli zostało 40 dni :P tylko 40 dni....co to jest 40 dni?? :P Kurcze 40 dni :/ a wiem,ze bedzie coraz gorzej bo juz to przechodzilam i przerwalam na 15. Ale sie zaparłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze właśnie się zorientowałam że chyba troche źle robie ćwiczenie 5. Czy ktoś może mi powiedzieć jak to dobrze robić? Z góry dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lwikieł24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziś po 14 dniu!!:D to juz 2 tygodnie czyli 1/3 A6w za mną :) kibicuję wszystkim !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochani! a ja sie wlasnie załamałam, bo mialam dzis dłutowana 8, od jutra zacznie mnie pewnie bolec, bede na antybiotyku przez tydzien,i jak ja bede cwiczyc??przeciez po wyrwaniu zeba nie mozna robic skłonow ani tego typu rzeczy...jutro na pewno zrobie przerwe. Jestem na 30 dniu, przeciez nie moge nie skonczyc skoro zostalo mi tak niewiele!ech:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spora oponka 89
ja dziś kończe A6W!!!!!!!!!!!!!! niestety nie moge nic pozytywnego o niej napisac...wydaje mi się ze ejst ona o wiele bardziej przydatna dla facetow...i ze faceci predzej zobaczą po niej efekty!ja niestety nie widze zadnych,jeszcze się zmierze za kilka dni...ale mięśni zadnych tez nie widze,moze mam za do tłuszczu!! więc jesli ktoś ma płaski brzuszeki chce wyrobic mieśnie to A6W bedzie chyba ok,ale jesli ktoś ma duzy bęben to raczje mu nie pomoze,prrzykro mi bardzo:( myślałam ze 42dzien będzie dla mnie dniem szczęsliwym ale nie jest,całe 42dni ęczarni i zero efektow?masakra:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ominełam 1 dzień i nie czuję już tego spięcia brzucha, więc zaczne chyba od początku (byłam na dniu 15). Albo polece dalej szybkim tempem...ale wtedy nie wiem czy jest sens ;) Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwier
Witam wszytkich po krótkiej przerwie. Teraz bedę tylko co kilka dni na forum az do powrotu do Polandi. Dzisiaj skończyłem 24 dzień, czyli kolejne 3x18. Efekty są. Tylko nie wolno patrzyc codziennie w lustro, tylko co kilka dni.Znajomi ktorzy nie widzieli mnie kilka tygodni powiedzieli ze strasznie schudłem. Ktoś mówlł wczesniej ze nie czuje miesni przy 1 i 3 cwiczeniue/ Przy tych cwiczeniach staram się dźwigac jak najwyzej plecy wtedy czuje bardziej miesśnie. Fragiel jak Ci idzie?? Casteam- I Dont lub Kalwi & Remi - Explosion (DJ Theo Club Remix) to piosenki przy ktorych lubię ćwiczyć.POlecam gorąco. Damy radę. Nie ma lekko ale czy ktoś powiedział że będzie.:) W Polskim radiu Toronto reklamuja codziennie pewien specyfik o nazwie labomba.Robi cuda.heheh. Niestety to reklama.Gdyby to było takie proste nie byłoby na swiecie otylych ludzi i wszyscy mieliby płaskie brzuchy. Trzymajacie sie cieplutko. Pozdrowionka z mroźnegi zasypanego śniegiem Toronto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śniegiem powiadasz...ja mam wrazenie ze w Polsce wiosna jest, tak ciepło ale nie narzekam,nawet mi sie podoba! musze was rozczarowac, mam juz 2 dzien przerwy z czego wynika ze musialam przerwac 6, ale nie z braku woli a z tego, iz wciaz mam powiklania po wyrwaniu cholernego zeba:( zato nie moge nic jesc wiec moze schudne, wkoncu musze cos z tego miec... pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spora oponka 89
a ja juz 2dni ebz A6W...myśle ze o środy zaczne sobie cwiczyc poprostu przypięcie,półbrzuszki czy jak to sie zwie?bo nie wiem...tylko nie wiem ile dziennie,jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz 3 dni bez 6, ale i tak tu zagladam, zeby zobaczyc jak wam idzie! jakos tak dziwnie az!chyba po nowym roku zaczne od nowa, bo chce ja przerobic cala! oponka: moze rob tak po 50, 60 dziennie, chyba ze chcesz wiecej, to powiedzmy ze 100:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fragile88
hej ludzieee...(bez entuzjazmu) Idzie mi jak po grudzie :( Beznadzieja! Co prawda,brzuch sie spłaszczył trochę,ale spodziewałam się czegoś więcej.Wczoraj zrobiłam sobie przerwę,bo oprócz 6 robilam jeszcze przedwczoraj inne cwiczenia i miałam zakwachy :) Dzis za to bedzie juz 26 dzien.Niby bliżej niż dalej. Ale jakos mnie to nie cieszy,bo jak bylam na poczatku to sie tak isprwiedliwialam,że nie ma efektow bo jeszcze za wczesnie ...ale teraz. Zonk,jak to mowi moj kumpl. Nie polecam,to na pewno nie ejst jakas super metoda, Chociaz amierzam ja dokonczyc a potem regularnie cwiczyc. Pozdro dla wszystkich dziewczynek ! :-) Dla Oliwiera tesh! :) Chyba jakas przedmowczyni miala racje,ze to dla facetow lepsze...;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spora oponka 89
bo dla facetów te cwiczenia naprawde są lepsze.... ja od poneidziałku zaczynam robic półbrzuszki bo duzej bez cwiczen nie wytrzymam:)nie weim jeszcze ile beede robic dziennie ale jak mysliscie,lepiej rozbic na 2tury?czyli np rano częsc i wieczorem reszte?czy naraz wszystkie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina_gdynia
ejjj a ja chciałam to dzisiaj zacząć i lipa :( przy 4 już padłam i nie mam siły na wiecej. tym bardziej, ze nie wiem czy to sie robi jak normalnie "brzuszki" czy skłony jak przy "półbrzuszkach" przyznam że dużo ćwiczyłam robiłam po 50 "półbrzuszków" i tak kilka serii dziennie i nie sprawiałami mi to problemu a tej 6-stki nie daje rady :( wasze początki też takie były?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×