Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lilu_lilu

aerobiczna 6 Weidera - idealny brzuch!

Polecane posty

Ja robie dzis 15 dzien. Zauwazylam efekty.Dodatowo dieta Zryj mniej i herbatka spalajaca z herbapolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema! Własnie zabralam sie za A6W wczoraj byl pierwszy dzien.. byla tylko 1 seria a sie umeczylam .. ddzis juz 2 hmm mam nadziej ze z ciagiem bedzie mi to latwiej przychodzic.. czytam wy juz macie po dwa tyg. az milo czytac:)) pozdrawiam. i zycze ukonczenia z kika cm mniej w pasie ps. ja ogolnie to daze zeby miec karoryferek, a juz marzenie... to miec brzuch jak jesica alba ajjj trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak się mierzyć jak wywalę brzuch na maksa inny wynik , tak nieby normalnie też inny no i jescze można wciągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ;) ja dzisiaj mam 3 dzień A6W ;) kurcze mam takie zakwasy, że masakra 😭 boli zwłaszcza brzuch, boki i troszkę plecki :D od niedzieli 1,5 cm w brzuchu mniej ;) ;) hurrraaaa oprócz tego zaczęłam pić czerwoną herbatkę PUEHR z firmy Bio Activ i nie jem nic po 18 ;) mam nadzieję, że warto się męczyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młodociana ---> raczej na pewno źle robisz bo ja podczas ćwiczenia czuję niesamowity ból w okolicach brzucha może źle napinasz mięśnie ?? mi serio ubyło 1,5 cm tylko, że ja startowałam z 90 :P :P generalnie jestem szczupła (57 kg) ale starszny brzuch mam i obwód zmierzyłam w jego najszerszej częsci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoRoca
Hejcia ;) Dziś bedzie 14 dzionek ;)) Zapomnialam sie zmierzyc w pasie na początku wiec nie wiem czy mi cos ubylo ;/ ale z tego co widze wydaje mi sie ze tak. Tzn. nie wiem czy ubylo ale brzuszek sie troszke splaszczyl i mam taką widoczną linnie wzdłuz ;) Oczywiscie najfajniej wyglada jak sie brzucho wciagnie bo wtedy taki lekki kaloryferek xD A zanim zaczelam robic "6" to od 1 pazdziernika robilam 100 brzuszkow codziennie ;) Przestalam brzuszki robic w ten piątek bo dostalam okres i nie wyrabialam z jednym i drugim :(. Jak skończe robic "6" (13.02) to żeby nadrobic zaleglosci z brzuszkami bede robila 200 dziennie;)) 3majcie się cieplutko ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fragile88
Besteto! Poszukaj na eMulku,jak tak sobie sciagnelam oba programy wpisz Tamille Webb i znajdz odpowiedni program i tak samo z 8 min buns! Na pewno Ci sie uda! :* A szczerze polecam te dwa programy,daja swietne efekty,zwlaszcza 'Ja chcę miec taki brzuch!' bo od A6w to tylko 3 kg poleciały... przez 6 tyg to mało. A w obwodzie nic,wiec cwicze cos innego! :] i jestem zadowolona! 3mcie sie ludzie ! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sukienka_w_groszki
podejscie numer 2. Nie wiem czy dam rade. Mysle, ze mi sie to szybko znudzi. Bo ja raczej nie lubie wysiłku. Ale postaram sie. Musze dac rade, bo nie chce sie katowac z jakas drakonska dieta. Ale jak widze na te serie powtorzen! A zdrugie strony ajk czytam, ze widzicie efekty.. musze dac sobie rade. Tylko ja woalalbym zrzucic tluszczyk niz miec kaloryfer. Wiem, ze musze dac rade! Trzymjacie kciuki. Bede sie tu odzywac jak mi idzie. Buź :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem na 13 dniu i widzę efekty! Brzusio mi się spłaszczył, oczywiście bez przesady,ale naprawdę wygląda dużo lepiej. Dlatego też mam motywację,żeby skończyć całość. Jeszcze sporo pzrede mną,ale dam radę. Uparta jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem w 13 dniu i tez moge potwierdzic ze brzusio sie splaszczyl i tak ladnie wzmocnik, i narazie 2 cm mnie, a mam po ciazy co zrzucic:)) bardzo fajne te cwiczonka, swietne, lubie wieczorkiem je cwiczyc:)) mysle ze wytrwam, i wy tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sukienka_w_groszki
jak ja wam zazdroszcze tego samozaparcia. Jakos nie moge sie wziasc za te cwiczenia. To naprawde daje efekt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja juz robie po 18 razy, miaslam kryzys przy 12 tzn nie dawalam rady, a teraz bez problemu 3x18, wlasciwie bez przerw:) stracialm 1,5 cm na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem i pytam Was
dziewczyny mam puytanie, czy w kazdym cwiczeniu-oprocz chyba 5 tak? robi sie takie 2-3sekundowe przetrzymanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem i pytam Was
upup ponawiam pytanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoRoca
nie wiem i pytam Was -> ja tak robie: np 1 cw. podnosze górną czesc plecow i nogi licze do trzech i opuszczam i zmiana nogi ;) Pozdrowionka ;) p.s. dzis moj 18 dzien ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoRoca
Ups ;P Pomyłka w 1-szym jedną noge a nie nogi ;P pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ;) ja dzisiaj już dzien 6 ;) jestem z siebie strasznie dumna bo duzo razy juz probowalam cwiczyc i przewaznie konczylo sie na pierwszym dniu :P taki leniuszek ze mnie :P nawet dzisiaj dalam rade mimo, że mam okres i troszke sie slabo czuje :D i powiem Wam, że juz mnie tak nie boli jak na poczatku a przy 3 serii zaczynam sie pocić :D :D :D mam nadzieje, że wytrwamy do konca :D u mnie efektow jeszcze nie widze no ale to chyba za wczesnie ? :D z pomiarow obwodu brzucha wynika mi, że mam mniej o 1,5 cm ale to chyba niemozliwe sadzac po waszych wynikach wiec najprawdopodobniej mierzylam w innym miejscu niz w niedziele ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja dziewcyzny robie robie
dopiero drugi dej i tez juz czuje ze brzusiol pracuje-super jest ta szistka :) wydawalo sie latwo,ale sa naprawde ciezkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przerwałam szóstkę po 31 dniu... Strasznie nudne te ćwiczenia były a efektów też większych się spodziewałam. Teraz 2 razy w tygodniu chodzę na aerobik, oprócz tego ćwiczę w domu, ale tylko jak mam ochotę. Figurkę mam naprawdę fajną. A aerobik jesat dużo przyjemniejszy niż monotonne ćwiczenia. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fragile88
Justyś,masz rację:) A6w to nuudy ,gdybym miala czas,to tez bym sie zapisala na aerobic,ale ta matura...i zajecia pozalekcyjne...moze za rok ;) 🌻 besteto,znalazlas te cwiczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yaaa
przy piatym cwiczeniu jak dlugo mam machac?? i ile raz to powtarzac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankafanka
Jej zamiast sie pytac czy daje efekt to lepiej to sprawdzic ;) Ja jutro zaczynam i mysle ze efekty beda bo KAZDY WYSILEK DAJE EFEKT. Trzymajcie za mnie kciuuki!! Pozdrawiam 6!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz drugi dzien to zrobilam myslalam zepadne- moze nie bylam az tak spocona ale ten bol miesni rety ale dy poszlam do lustra podziwiac efekty to szok!!!prawie 4 cm...WIECEJ!!!pozniej sobie przypomnialam ze pisalyscie cos o tej opuchliznie- ale jaka bylam przerazona- nagle stal sie balonem ten moj brzuch...czy tez az tak bardzo spuchlyscie? i wogole podczas cwiczen te miesnie swedza i parza;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robie dzis 4 dzien i w sumie tez zauwazylam ze moj brzuch jest balonem ale wydaje mi sie ze to z powodu przyjazdu cioci ze stanow ;) i jednoczesnie cwiczen. W sumie nigdy nie spotkalam sie z tym zeby mnie miesnie pazyly lub swedzialy oO Jesli szczypie Cie skora nad miesniami to mozliwe ze optarlas ja sobie koszulka (proszek nie dokladnie sie splukal czy cos) i podczas cwiczen gdy sie pocisz zaczyna Cie to bolec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość besteto
Fragille88 wlasnie zabieram sie poszukiwania :) Musiałam sformatowac dysk bo cos mi zaczął kompuś sypać. Już zainstalowałam emulka tak więc zaraz zacznę poszukiwania. Serdecznie pozdrawiam P.S. Jak tam było na studniówce? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ppppppppp ----> nie przejmuj się ból mieśni jest normalny a nawet dobrze, że boli bo znaczy że pracują :D ja przez piersze 6 dni płakałam z bólu bo nie mogłam wytrzymac ale 6 dnia przestało bolec i teraz super się robi :) dzisiaj mam 9 dzień i myślę, że dam rade tym bardziej, że przestało boleć :) efekty są , co prawda mi tak nic nie spuchło jak Wam ale jak zmierzyłam obwód w najszerszym odcinku brzucha (nie w pasie !!) to tydzień temu w niedzielę miałam 90 cm a wczoraj czyli po tygodniu ćwiczeń mam już 88 cm czyli 2 cm mniej ;) ;) ;) oczywiście oprócz ćwiczeń trochę mniej jem a przede wszystkim nie jem po 18 więc to pewnie też ma znaczenie a dodatkowo piję czerwoną herbatę, ktora na mnie dziala i regularnie się po niej wypróżniam i nic w jelitach nie zalega :) w każdym razie efekty są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasiu
ja wole walic konia 1 raz dziennie , ze zmiana na reke lewa i prawa co minute.trening trwa 15 sekund wiec pilnujcie zeby sie nie spuscic wczesniej.caly cykl trwa 25 dni , przyrost przedramienia 4 cm a kutaska okolo 5cm!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teoria-----> wow to gonie ciebie:d ja dzis skonczylam 4 dzien- jak przyszla doatkowa seria to poszulam ja na sobe;/ cczyli mowisz ze po 6 dniu sie robi przyjemnie?hmmm nie wiem nie wiem zobaczymy ale co zauwazylam to to ze juz sie tak nie poce- i nie wiem cy to dlatego ze robie cos nie tak ( ale chyba nie bo miesnie bola!) czy juz sie wyrobily czy dlatego ze zawsze mialam w miare mocny brzuch i teraz sie odezwal ukryty zza wielkiej faldy tluszczu. w kazdym razie co chcwile sie ogladam raz wciagam raz napisana raz wypinam no i rzeczywiscie moze cos dziala:) choc nie wiem czy po 4 dniu mozna to stwierdzic... ah- i ejstem jeszcze na atkinsie... aa i pytanko do wszystkich dzieolnych babeczek co skonczyly weidera ( moim zdaniem to vader;p) po ilu dniach znika ta opuchlizna? chce w calej krasie pokazac sie lubemu:D i jeszcze cos- kto to wogole ten weider? bo chcialam podzielic sie ta rewelacja z moimi znajomymi ( obecnie nie mieszkam w polsce) a tu ani widu ani slychu!!!a w necie tylko po pl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fragile88
Hej!! Dziewczyny, chyba nareszcie znalazlam idealne rozwiazanie dla mnie! Na pewno nie wroce do A6W-blee nudy, Chociaz jak ktos ma słabe miesnie brzucha to na pewno to bedzie dobry trening na poczatek! Dzis jest moj 8y dzien mojego nowego treningu,ktory sama opracowalam. Schudłam 2 kg w ciagu zaledwie tygodnia! A przy a6w 3 kg w 6 tyg:/ A teraz jest super :)) Juz razem 5 kg mniej :) Jeszcze tylko...🌻 Besteto: 100dniowka była bardzo udana.Na poczatku troche oficjalnie,wiadomo ,Polonez,Gaudeamus. Polonez wyszedl okropnie:) Były zastoje ,korki,trzeba bylo drobic nozkami w miejscu,a w innym koncu sali znowu trzeba bylo gonic pierwsza pare,ale za to wszyscy sie cieszyli,że nie było tak sztywno;) Gaudeamus wyszedl niczego sobie,a za to impreza! MMmm ...wytanczylam sie. Pozdrawiam!!! 3mam kciuki za wszytskich odchudzajacych sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×