Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lilu_lilu

aerobiczna 6 Weidera - idealny brzuch!

Polecane posty

Gość bubu124
Hej! Mam pytanko bo podobno ćwiczenia siłowe powinno sie robić przed aerobami; czy jak robie szóstke np. o 10:00 zrobie 5 minut przerwe a potem 45 minut na stepperze to będzie ok ? A wieczorem co drugi dzień jeszcze jakieś ćwiczonka na brzuch np. 8 minut ABS , co myślicie??? Napiszcie co i ile minut po treningu jecie? ja troche poczytałam i najlepiej 30 min po coś bogatego w białko albo jogutr z małą zawartością tłuszczu , jabłko.... Napiszcie jak to jest u was bo nie mam sie kogo poradzić. Na początku ćwiczyłam wieczorami i to póżno bo nie miałam czasu ale ponoć zaleca sie rano - co wy na to????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubu124
Sorki jeszcze jedno putanko bo zapomniałam: Macie może przykład diety bogatej w białko, błonnik itd. Co konktretnie jeść i o której godzinie ???? To super dieta która przyśpiesza spalanie tłuszczu i buduje mięśnie zwłaszcza jak sie ćwiczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość worldmeg
Promyś---------------> podaj maila a ja Ci wyśle co trzeba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość worldmeg
Bubu---------> przykro mi ale ja nie moge ci pomoc, a moze wpisz w googlach jakies haslo i tam cos ciekawego znajdziesz? jak sie cwiczy to polecja łykac L-karnintyne ona chyba kosztuje w aptekach ok 20 zł:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość punk_truskawka
oo jaa.. zazdroszcze dziewczynom motywacji.. ja sie tak ostatnio objadlam, ze szkoda gadac.. caly czas rosne w szerz.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Promyś
mój adres dod@interia.eu z góry dziękuje za wszystkie wskazówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubu124
NIKT TU JUŻ NIE ZAGLĄDA.....???? CO JEST, NIE CHCECIE SIE JUŻ DZIELIĆ WASZYMI POSTĘPAMI, CZY WSZYSTKIE JUŻ ZREZYGNOWAŁY ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisalam juz wczesniej ale nikt nie odpowiedzial czy mozecie mi napisac gdzie moge znalezc zestaw cwieczen??i wskazowki ich dotyczace??chcialabym zacząc cos robic ze sobą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość worldmeg
bubu124 --------> hej :) ja w sumie nie mam sie czym pochawlić dopiero cwicze niecały tydzien:) ale musze powiedziec ze czuje sie lepiej, jestem weselsza bardziej ruchliwa:) takze czekam cierpliwie na efekty ale wygladu mojego brzucha:) jak beda to napisze napewno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość worldmeg
bunia84 ---------------> podaj maila a ci wysle :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka 25
dziewczyny i ja się do was dołączę wzrost 164 waga 66kg, duzo fałd w okolicy brzucha, piersi zwisające duza pupa i sporawe uda (część z tych rzeczy to pozostałość po ciąży, ale i przed superlaską nie byłam. Chciałabym schudnąć poniżej 60kg, ale najważniejsze to zmniejszyć rozmiar w pasie, biodrach pod biustem. Jezeli któraś może doradzić co ćwiczyć i ile to jestem chętna. Mam hula hop 80cm i sciagnęłam 8mabs brzuch 2 razy w tyg chodzę na aerobik- średnio męczący. Zmniejszyłam też ilość spożywanych posiłków- podjadałam i podjadałam. Abs z rana i potem hula hop? codziennie jak myślicie wystarczy? Jakby była taka mozliwość to proszę o podanie linka do ćwiczeń TAMILEE WEBB - ''chce mieć taki brzuch"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka 25
aaa zapomniałam próbowałam weidera ale przy moich fałdach było to bezsensowne przy 18 powtórzeniach zrezygnowałam, ale górna część brzucha się zmniejszyła to trzeba przyznać, ale dół jaki był taki jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppppppp
eee, laseczki czemu rezygnujecie z weidera? ja sama mam beboch przerazliwy (chyba ze wciagne) ale tak to mam wstretne faldy, boczki i do tego buldogi na plecach;/ a tfu ale jestem po 9 dniu weidera, wcale na jakiejs super diecie nei jestyem (probowalam atkinsa, troche dzialalo ale kolezanka przywiozla ptasie melczko...ehh a teraz lody mi sie topia:P) no staram sie bezmyslnie nie zazerac ale czasami odstepstwa od normy sa:) no ale powiem ze ten caly weider naprawde dziala!!!i taak, tez dziala na talie i boczki i faldy bo czuje i sie mierze ze sa mniejsze!!! a pozatym w udach tez schudlam!i to 3 cm! wiec nei marudzic i nie piszczec tylko poczekac do 42 dnia i dopiero potem mozna mowic czy dalo cos czy nie ruszac dupy:) a raczej brzuszki!!! (musze sobie przypominac te slowa sama gdy cwicze weidera- tez mi sie nie chce;p)ale robie robie robie- oglosilam calemu swiatu ze robie wiec lyso bybylo zaprzestac:) pozdrawiam faldeczki male i duze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zaczelam ograniczac jedzebnie, bo 1.5 cm mi tylko ubylo (a do konca juz tylko tydzien); poza tym widac ze dwa szczebelki drabinki na brzuchu, ale rzeczywiscie dolna czesc brzucha sie raczej nei zmaniejszyla:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie ubylo 6 cm w pasie juz i poszlo 6 kg, ale nmie jem tez po 18 i cwicze tylko weidera:)) dzis 25 dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubu124
Hej! Jak sie ciesze że ktoś tu jeszcze jest, super odrazu rażniej jak to w kupie hehe Dziś zaliczyłam 29 dzień, nie wiem jak wy, ale ja czuje ból miesni tylko w pierwszej serii a przy nastepnych dwóch raczej nie, ale to chyba tak ma być, też mi sie troche faudy zmniejszyły ale minimalnie ale nie rezygnuje bo jak nie skończe to sie nie przekonam...bardzo lubie te ćwiczonka już sie tak do nich przyzwyczaiłam że tylko jak wstaje to odrazu o nich myśle ale zawsze wcześniej śniadanko bogate w białko po 30 minutach załączam techno i do dzieła, ani sie nie oglądne i już koniec, póżniej jakieś ćwiczonka na boczki i jestem jak nowo narodzona. Zakupiłam wczoraj skakanke bo tak mi tu ktoś radził - napiszcie ile skakać minut i co po niej można zrzucić, czy to naprawde daje efekty ? Pozdrawiam wszystkie ćwiczące !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość worldmeg
bubu124 --------> ja ci doradziłam skakanke:) to juz od ciebie zależy ile chcesz skakać :) skakanka działa na całe ciało:) wiele razy słyszałam że to własnie dzięki niej spalamy najwięcej kalorii gdyż pracuje całe ciało:) Ja tam skacze bo LUBIE:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaiwiki
Ja jestem dopiero w 7 dniu treningu a6w :) i ćwicze głownie wieczorem, a patrze że większość tu obecnych robi ćwiczenia rano. Zapraszam na loga który mnie motywuje do ćwiczeń a6w.blog.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blee ja nie lubie skakanki- lydki bola brr a a kurat z lydel chudnac nei chce, najchetniej to bym sie wziela za moje kochane boczki i faldki buldoga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubu124
worldmeg -----> dzięki narazie to daje rady tak 5-6 minut potem wysiadam ale całkiem fajna zabawa Ja też do 12 dnia robiłam 6tke wieczorami a nawet póżno w nocy jak nie miałam czasu, ale poczytałam troche na necie że to nie zbyt dobre rozwiązanie, po ćwiczeniach powinno sie coś zjeść białkowego ale co miałam jeść np. o 22 czy 24godz. - odpada, dlatego nabrałam motywacji i wstaje codziennie 6:30 robie waiderka i ćwiczonka na boczki tylko też nie wiem czy lepiej jest na czczo czy po śniadaniu ( opinie są różne ) a po południu zazwyczaj 16-17 aeroby ( sterpper ok. 45-60minut ) Dziś zaliczyłam 30t dzień jest super, od jutra 20 powtórzeń ale spoko dam rady-musze ! Napewno jak skończe całość będę robić po małej przerwie znów weidera - mój cel to do kwietnia piękny płaski brzuch bez faudek i tych okropnych boczków , które co prawda mało ale sie zmniejszyły Pa PA PA Pa PA PA Pa ! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cooconuut
witam nie dziala mi link z pierwszej stronki...zapewne wirusik sie wkradl ;) czy moglby ktos mi skopiowac te cwiczenia???? z gory dziekuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cooconuut
ajc juz znalazlam ;* powodzenia:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiewiora-
mam takie pytanko bo nie wime czy dobrze wykonuje te ćwiczenia :/ jak wysoko trzeba unosić plecki od podlogi ?? bo mam wrażenie że ja unosze je za nisko i że nie będzie efektów żadnych :-( pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubu124
wiewiora----->ja podnosze tak średnio, nie za nisko nie za wysoko bo po co sie katować a efekty widać, poprostu wyczuj jak mięśnie pracują. Dziś obliczyłam że w Walentynki kończe Weidera hehehe ciekawe co mój chłopak powie jak zobaczy efekty bo o niczym nie wie, tylko kurcze nie wiem jak to będzie z tą opuchlizną bo podobno najlepiej efekty widać kilka dni po skończeniu, no nic zobaczymy - kurka dziś 20 powtórzeń, zaraz włączam muze i do dzieła 6 i stepper ! Trzymajcie za mnie kciuki PA PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria25
robie 4 dzien dopiero:) ale zastanawia mnie jedna rzecz - nie mam zadnych zakwasów, no troszczeke czuje wysiłek, ale zazwyczaj po taki czyms nastepnego dnia miałam wyraźne zakwasy, teraz nic. Zastanawiam ise czy tak ma być, czy tez może coś źle wykonuję? ps. po ilu dniacvh zauważyłyście mneijszy brzuszek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdsgdsgdsg
jak wy to robicie ze ie macie zakwasow? :) ja dzis mam 3 dzien i brzuch mnie tak boli tzn miesnie ze nie wiem czy do 4 dnia dotrwam!.. :) jest ktos kto tez tak ma??? przechodzi ten bol ze przerwac cw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy oprocz cwiczen a6w robicie cos jeszcze(biegacie, siłownia itd?) bo ja zaczynam i nie wiem czy cos jeszcze jest wskazane(choc nie watpie) ale nie mam zabardzo czasu na silke i jakies bieganie czy cos mam nadzieje ze same cwiczenia cos mi dadzą?jak myślicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubu124
Dziewczyny nie martwcie sie ja też nie miałam żadnych zakwasów, tylko troszke bolał mnie brzuch ale to dlatego że wcześniej nie ćwiczyłam, dziś mój 31 dzień efekty są niewielkie ale są ! Tylko weżmy pod uwage że mój brzuch nie był plaski tylko dwie spore faudy tłuszczu ale pomalutku sie spłaszczają. Od tygodnia oprócz tego stepper 60 minut moze wieksze będą efekty jak dotrwam do końca- mam nadzieje...a póżniej od nowa zaczynam bo bardzo lubie te ćwiczonka Więcej wiary, będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppppppp
bubu124------ a jestes na jakiejs dietce? i ile ci po 30 dniu ubylo z brzucha? mierzysz sie jakos? ja jestem po 12 eh;/ chyba jakis kryzys mnie dopadl ale jak sobie pomysle z to mialabym rpzerwac i od nowa zaczynac nieeeeeeeeeeeeeeeeeee to jzu wole cwiczyc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×