Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lilu_lilu

aerobiczna 6 Weidera - idealny brzuch!

Polecane posty

Gość KARMAPEMA
Zmodyfikowałam ćwiczenia na skuteczniejsze. Mocno napinam miesnie, do bólu, do łez. Efekty są niesamowite. Jednak ja nie robię tych ćwiczeń z nogami przy ziemi i rowerkiem. (mój kręgosłup płacze). Od lat ćwiczę jogę, ale mój brzuch nigdy już po 8 dniach nie był taki jak teraz.Gdy rozgrzeję pierwszym ćwiczeniem brzuch, to potem je robię i robie (ciągle to samo ćwiczenie) ALE nogi kładę na ziemię, lub zgięte skrecam w bok - i tak ćwiczę boczki. Maksymalnie napięta, do bólu. Efekty? w 8 dni 3 cm i widać zarysy kaloryferka, a mam figurę Salmy Hayek :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaiwiki
Karmapema tak ale w taki sposób ćwiczysz tylko i wyłącznie górne partie brzucha 9już to przerabiałam) a co z dolnymi, to na nich głównie jest pospolita oponka trudna do zgubienia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KARMAPEMA
ewaiwiki, nie nie... na dole mi się już robi piekny kształcik... napinam to i to... Zresztą ja nie potrafię inaczej. Łeb mi odpada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i na mnie przyszla kolej ;) od dzis zaczynam... zagonilam nawet brata do wspolpracy, licze ze wytrzymamy te 6 tygodni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, poradzcie mi cos. mam taki problem: wszystkie cwiczenia z a6w jestem w stanie zrobic, oprocz 3, 4 i 5, kiedy musze miec rece na karku. nie moge podniesc korpusu do gory :( ostatnio sie wycwanilam i podkladalam sobie poduszke pod ledzwia, ale one przeciez powinny byc na podlodze :( nie wiem dlaczego nie moge sie podniesc i bardzo mnie to denerwuje :( poradzcie cos dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, poradzcie mi cos. mam taki problem: wszystkie cwiczenia z a6w jestem w stanie zrobic, oprocz 3, 4 i 5, kiedy musze miec rece na karku. nie moge podniesc korpusu do gory :( ostatnio sie wycwanilam i podkladalam sobie poduszke pod ledzwia, ale one przeciez powinny byc na podlodze :( nie wiem dlaczego nie moge sie podniesc i bardzo mnie to denerwuje :( poradzcie cos dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KARMAPEMA
Ja również mam z tym problem droga Penelop :) Poprostu padam.Zresztą mam dość znaczną skoliozę kręgosłupa i może właśnie dlatego mam trudności, bo otyła nie jestem. Dlatego też zrezygnowałam z tych ćwiczeń, a może inaczej: zmodyfikowałam. Od tego czasu szybciej chudnę... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak droga Karmapelo wykonujesz dokladnie te cwiczenia? moglabys byc tak uprzejma i opisac w skrocie? :) moj kregoslup tez wola o pomoc, a poza tym nie moge podniesc korpusu :( bardzo Cie prosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubu 124
Cześć Dziewczyny! jestem po 6tce i jestem troszku zawiedziona bo tłuszczyk na brzuchu jaki był taki jest....no trudno ale ćwiczonka barzo mi sie podobały i nie żałuje. Moja siostra jak pojechała do Londynu to tak strasznie przytyła że szok jak zawsze nosiła ubrania 38 to tak 42-44 i postanowiła biegać.Robiła to bez żadnych diet nic kompletnie poprostu normalne zdrowe jedzenie, biegała codziennie po pracy wieczorkiem przez 2 miesiące po 60 minut wkoło bloku hehe i jak ostatnio przyjechała to jej nie poznałam taka chuda że mi szczena opadła teraz nosi ubrania 36.....ja nie mam warunków na bieganie w terenie , ale co myślicie na bieganie w mieszkaniu, daje to coś ????? na początek np.30 minutek? Jak są tu jakieś doświadczone panie..w tym temacie prosze o odpowiedz bo nie wiem czy biegać czy tylko strata czasu a chce zrzucić tłuszczyk z brzucha i boczków bo mam strasznie małe wcięcie w talii Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KARMAPEMA
No dobrze. Wpierw rozgrzewam brzuszek i robię ćwiczenie pierwsze i drugie - ilość ile trzeba. Potem kolejne robię już trochę inaczej: ale z ciągle napiętym brzuchem. Nóżki zginam w kolanach i kładę na ziemi - i robię to co wczesniej (wszystkie ćwiczenia wykonują z rączkami przy głowie, patrząc w "niebo").Robię ile trzeba. Potem skecam nóżki zgięte na bok i ćwiczę boki - lewy i prawy. Na koniec: nóżki leżą na ziemi i robię to co wcześniej. Ważne aby napinać górę jak i dół brzucha. Do bólu, do pierwszej krwi ;) służę pomocą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, dziś rozpoczynam trening , 1 dzień :D i coś mi chyba nie wychodzi :/ jakoś nie radze sobie z tymi cwiczeniami :/ nie wiem czy dobrze wykonuje :/ jest taka mozliwosc zobaczyc jakies rysunki , zdjecia tych cwiczen ? albo video ?:] helppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubu124
------>KARMAPEMA Czy Twój nowy system pomaga spalić tłuszczyk na brzusiu bo ja pare dni temu skończyłamm normalną 6tke i efektów nie ma , dwa wałki jakie były takie są , no może minimalnie mniejsze ale ogólnie kicha.......i może bym znów zaczęła tylko nie wiem czy jest sens moze lepiej biegać???? co myślisz????? Możesz dokładniej opisać jak robisz ćw. 3 i 5 bo nie kapuje Z góry dzięki i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asikowa
ile czasu dziennie wychodzi na cwiczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaiwiki
bubu124 a6w jest treningiem głownie rzeźbiącym brzuch więc jesli na brzuchu jest zbyt dużo tłuszczyku a nie dołączymy do ćwiczeń diety i dodatkowego ruchu ogólnorozwojowego np. biegania niestety nie pozbedzie się wałeczków :( A bieganie polecam tylko raczej gdzieś w terenie a nie w domu (szkoda stawów, podobnie jak na bieżni) Ja już jestem w 23 dniu ćwiczeń a6w (już z górki :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KARMAPEMA
bubu - dołączam się do słów ewaiwiki stymże u mnie potężna fałda się kurczy, tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey wszystkim! zaczęłam 6w i ćwiczyłam przez tydzień, mięśnie bolały nieźle ale przerwałam bo strasznie bolała mnie klatka piersiowa. dziewczyny bardziej obyte w temacie możecie mi powiedzieć czy co robiłam nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość +motylki w brzuchu+
ile trwa cwiczenie na poczatku i ile w koncowych dniach A6W?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubu 124
Dziewczyny ale ja stosuje dietke a na brak ruchu nie narzekam moze w ciągu dnia jak siedze to 2 godz max , myślicie że jak będę biegać i do tego 6 tka (zmodyfikowana hehe) to pomoze na moje faudki???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubu 124
-------KARMAPEMA Co robisz oprócz oczywiście 6tki że fauda ci sie kurczy tzn zmniejsza ????? też tak chce napisz co i jak I jak mozesz wytłumacz mi jak robisz ćwiczenie 3 i 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani!! Dzis zaczelam cwiczyc A6W ale mam małe wątpliwości, dlatego chciałabym zapytac. Proszę pomożcie mi. Cwiczenie pierwsze to \"W leżeniu na plecach, ręce wyprostowane wzdłuż tułowia, unosimy klatkę piersiową zginając kręgosłup do przodu w części piersiowej (część lędźwiową pozostaje prosta na podłożu) jednocześnie unosimy jedną nogę w górę zginając część udową w biodrze do kąta 90o i kolano również zginamy do kąta 90o. W pozycji uniesionej klatki i nogi przytrzymujemy lekko obiema rękami kolano dłońmi i obu stron. Jest to pozycja maksymalnego napięcia, którą utrzymujemy, przez 2-3 sek. Następnie wykonujemy szybkie przejście do leżenia początkowego i powtarzamy ćwiczenie do drugiej nogi\" Jednak nie weim.... czy cale cwiczenie to najpierw lewa noga potem prawa i CZY TO SIE LICZY JAKO JEDEN CZY JUZ DWA. Nie chciałabym robic dwa razy za duzo Stwierdzam ze cholrelnie cięzkie te cwiczenia.. BARDZO PROSZę O ODPOWIEDź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubu124
-----> KARMAPEMA , prosze cie opisz po kolei jak robisz te ćwiczonka ( tak dokładnie oprócz 1 i 2 bo to wiem ) bo z opisu z wcześniejszej stronki wychodzi mi na to ze robisz 5 a nie 6 ćwiczonek, bardzo mi zależy bo chce znów zacząć, z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KARMAPEMA
BUBU - ćwiczenia robię tak jak dziewczynki, tylko nie obciazam kregosłupa. Staram się być tam rozluźniona, tzn nie napinam go tak bardzo. Zaczynam od 1 i 2... I tu daje sobie wycisk do bolu... kiedy miesnie po tych 2 są przyzwyczajone do napiecia i bołu to potem nozki na bok zgiete i rzeźbie boki - wpierw lewy, potem prawy. Potem nozki wisza lekko nad ziemia i rzezbie znowu caly brzuszek. Czasem powtracam do 1-2 ćwiczenia, ale jak mowie do bólu i kwęków. Straciłam 4 cm w pasie przez 2 tygodnie nie całe. Stymże jestem również na diecie, zamiast 2600 kalorii jem 1300 góra... ściskam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KARMAPEMA
snoopy - ja bóli nie miałam i nie mam wogóle, ale od lat ćwiczę jogę. A6 - to istne cudo, stymże ja zmodoyfikowałam pod siebie trening, niestety - kręgosłup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karmapema okazało sie ze poprostu zle wykonywłam ćwiczenia, a teraz jest ok i tylko czekam na efekty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KARMAPEMA
cudownie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim:) Właśnie dzisiaj zaczełam a6w i nie wiem czy dobrze robie, dlatego mam kilka pytań: czy przy ćwiczeniu 1 robimy najpierw 6 powtórzeń z prawym a potem 6 z lewym kolanem?Czy może w 6-ciu powtórzeniach robi się 3 raz prawą a potem 3 razy lewą? Czy przy 2 ćwiczeniu kładziemy nogi do stanu leżącego czy mogą byc zgięte w w kolanach gdy kładziemy barki? I ostatnie pytanie dotyczące 5 ćwiczenia:Jak robić te nożyce?Jestem nauczona robić niziutko-taki zygzak-nozyce ,a na rysunku wygląda to całkiem inaczej i się w tym pogubiła:(:( Z góry dziękuje za odpowiedź:)🌼dzisiaj zaczełam a nie chce źle wykonywac ,więc wole się zapytać:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KARMAPEMA
Witaj Ines czy przy ćwiczeniu 1 robimy najpierw 6 powtórzeń z prawym a potem 6 z lewym kolanem? Tak Czy może w 6-ciu powtórzeniach robi się 3 raz prawą a potem 3 razy lewą? Nie nie Czy przy 2 ćwiczeniu kładziemy nogi do stanu leżącego czy mogą byc zgięte w w kolanach gdy kładziemy barki? Są zgięte I ostatnie pytanie dotyczące 5 ćwiczenia:Jak robić te nożyce? Jestem nauczona robić niziutko-taki zygzak-nozyce ,a na rysunku wygląda to całkiem inaczej i się w tym pogubiła Ja w ogóle nie robię, zatem :P pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubu124
------> KARMAPEMA dzięki ale mam jeszcze parepytanek bo dziś chce znów zacząć tylko Twoją wersje więc musze sie wszystko wypytać bo skoro na twoją faudke pomogło to moze i mnie coś da Twoja wersja... -Rozumiem że nozyc nie robisz wogóle??? -''Nogi wiszą lekko nad ziemią i rzeżbie cały brzuch..."- poprostu robisz brzuszki z max napiciem z nogami cały czas uniesionymi ?????? -''Czasem powracam do 1-2..''- co masz na myśli??????? Wykonujesz te ćwiczonka zgodnie z tabelkami 3 serie, dana ilośc powtórzeń na każdy dzień czy jakoś inaczej???????po swojemu ???? ile wytrzymasz???? Za odpowiedz z góry dzięks - dziś startuje trzymaj kciuki ( Twoja wersja jest znacznie łatwiejsza to bedzie mi lepiej nawet jeśli chodzi o to że wszystkie ćwiczonka robisz z rekami przy głowie, bo tak to na drugi dzień kręgosłup mi padał....) PAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×