Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lilu_lilu

aerobiczna 6 Weidera - idealny brzuch!

Polecane posty

Gość gwiaztka
cześc! mam pytanie jak nalezy robic cw 5? ten "rowerek"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ataaaa
hah...wiecie co... wlasnie stwierdziłam ze to troche niesprawiedliwe jest..bo faceci maja duzo latwiej z robieniem a6w ... bo nie maja taki problemow jak mieisaczka..itd..no nie? a mi tak ciezko to kontynuowac teraz :D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy mozecie mi przyslac ta 6 weidera, bo widze ze przynosi efekty.Ile trzeba cwiczyc dziennie.Po ilu dnahc sa efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djnvghg
hej, nie ćwiczycie już szóstki? dziś mój siódmy dzień, brzuch jest bardziej twardy. Oby mi zapału wystarczyło do końca :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest tu ktoś
jak Wam idzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość derby7
HEja AniołekUK co tam u Ciebie jak tam 6 ci idzie ja juz dzisiaj 12 dzien idzie nawet dobrze tlyko czasmi sie nie chce i az taki nudne to sie robie i monotonne jak sie pomysli ale juz widac efekty troche a u Ciebie jak ktory masz juz dzien czy Ci sie nie znudzilo ????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błagam błaaaaagam
o jakiś link do tych ćwiczeń - te linki z początkowych stron Waszego topicu są nieaktywne :( a duużo tego aby przecztać całość.. :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie dziś szukałam sobie w necie różności o tej zachwalanej \\\"szósteczce\\\" więc wrzucam ci linka który na pewno działa :) jest w formie tabelki z rozpisanymi dniami i seriami, druknij sobie i powies, nie pogubisz sie a na pewno nie zapomnisz o codziennym \\\"obowiązku\\\" :P http://www.kulturystyka.org.pl/modules/news/article.php?storyid=176 to co? zaczynamy razem? ja startuje dziś od rana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szósteczka
helloooo Ja poległam na 10 dniu . Efekty były . Dlaczego sie poddałam ? z nudów :-( czy macie jakies sposoby zeby przetrwac trening czy tak monotonnie liczycie ? Czytałam ze moze byc dzien przerwy max. A jezli mam dwa dni to trzeba od poczatku zaczynac "zabawe"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska..........
czesc wam a ja mam takie pytanie pewnie glupie ale tak mnie to meczy a chcialam dzis zaczac 6 weidera....... jak jest np w peirwszym dniu jedna seria i szesc powtorzen to robie peirwsze cwiczenie szesc razy drugie cwiczenie szesc razy i tak do konca czy po kolei pierwsze cwiczenie raz drugie raz trzecie raz.... i potem znow peirwsze raz drugie raz i tak szesc razy (6 powtorzen) ? bardzo prosze o odp bede wdzieczna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość derby7
Witam was jak tam u was cwiczenia??? nom to jest monotonne i nude ale ja na upartego jak juz zacne tak mi sie nie chce ale jak juz robie to musze mam juz 15 dzien a po ilu dniach widac juz takie duze efekty ?????? -------> kaska........ robisz pierwsze cwiczenie 6 razy potem drugie 6 razy trzecie 6 razy itd kazde powtarzasz 6 razy od razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska....
dzieki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubelek
pytanie do aniolka...te dane w stopce to prawdziwe?? Bo jesli schudlas w 4 dni 8 kg to mam zle wiesci-cos jest nie tak;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość derby7
A cwiczenie 3 jak robimy rece za karkiem i co lewy lokiec do prawej nogi i prawy lokiec do lewej nogi czy normalnie tak????? na prosto jak w cwiczeniu 4????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubelek
normalnie na wprost:) A,i przepraszam aniolka..nie zauwazylam ze ostatnia data to lipiec a nie kwiecien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość derby7
Thx bubelek to dobrze jednak robie a jak u Ciebie ktory masz dzien i jakie efekty????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za mną pierwszy dzień, podejście chyba trzecie, poprzednie były dawno temu:P i niestety zakończyły się przez końcem, doszłam do 20 lub 21 dnia. Teraz mam zamiar wytrwać dłużej bo lato idzie i przydałby się fajny brzusio i w ogóle ładna sylwetka. Więc liczę na wsparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania d.
20 dni dzien w dzien robiłam Aerobiczna 6 Weidera i nie zauwazyłam zadnych rezultatów. na początku miałam wielka motywacje bo wierzyłam w nia. czytałam wasze opinie ze juz po 12 dniach widac rezultaty a u mnie nic!! waze 60kilo przy wzroscie 168 i niby to nie jest strasznie duzo ale widac po mnie troche "nadwagi" w pasnie mam ponad 70cm!! oprócz tego mam masywne nogi. od lutego ograniczyłam jedzenie nie jem po 18 i odzywiam sie zdrowo owoce lekkie potrawy i takie tam. nie wiem czy moze zle jakos te cwiczenia robie czy moze powinnam przeprowadzic jakas diete a pozniej te ciwczenai. myslalam o diecie kopenhaskiej ale juz nie wiem co mam robic. co o tym myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki ja zaczynam od poniedziałku ale chciałam sie dowiedziec o te serie bo jest ich do 3 CZY MIEDZY SERIAMI MOZNA ODPOCZAC? CZY ROBI SIE SERIA PO SERI? POZDRAWIAM MAGDA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej nie powinno się odpoczywać tylko bez przerwy między seriami ćwiczyć. Choć wiem że czasem mimo wszystko trzeba zrobić mały postój na sekundkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a ja wlasnie odkrylam ze zle robie te cwiczenia a jestem na 10 dniu i jak myslicie zaczynac od poczatku czy kontynuowac, ale juz poprawnie wykonujac cwiczenia? Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
giowanna a co zle robilas?? Ja mialam dwa dni przerwy ile musze odczekac zeby zaczac od now??Moge juz teraz czy jeszcze poczekac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie robilam skretosklonow:( A ile masz odczekac... z tego co wiem to 3 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakich skretosklonow?? tam nie ma skretosklonow jeslimi dobrze wiadomo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hawaii
szkoda że żaden koleś co ćwiczy na siłowni albo trener nie nagrał tych ćwiczeń na kamerkę ;( wtedy by nam ułatwil bardzo... chodziło by tylko o dzień :) musicie przyznać ze wiele z nas inaczej interpretuje ćwiczonka :) ?? co jest za filmikiem z a6w 1 dzień ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczęłam cwiczyć 6w, ale nie kumam tego np. ile razy trzeba powtórzyc jedno ćwiczenie? poradźcie proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxaaaaa
Ja dzisiaj zaczęlam :P cwiczenia zajely mi 10 min! ale strasznie męczące.. uf :P brzuszek czuje do teraz ;-) zobaczymy jutro :P pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isia123
Dziś czeka mnie 5 dzień ćwiczeń. Chyba mam mały kryzys bo na samą myśl robi mi się słabo. Najgorsze jest dla mnie ćwiczenie 6. Boli mnie kręgosłup na dole i lewe biodro. Dziś rano musiałam użyć maści przeciwbólowej... Dziewczyny, czym właściwie różni się ćwiczenie 3 od 5? Drugie pytanie: nie przerywacie ćwiczeń nawet podczas okresu??? Okres i taaaakie ćwiczenia na brzuch...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×