Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lilu_lilu

aerobiczna 6 Weidera - idealny brzuch!

Polecane posty

Gość ol
Ja dzisiaj dopiero zaczęłam... Ale jak tak czytam Wasze wypowiedzi o niezłych efektach to to już stanowi jakąś mobilizację :] mam nadzieję, że podołam :D pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc male
witam Panie jestem facetem ciwcze od zawsze i sport jest niesamowice wazny dla mnie i wyglad wlasnego ciala, czego bez obrazy nie moge do konca powiedziec o kobietach wedlug mnie zawsze staracie sie wygladac pieknie z zewnatrz a o zdrowie i sport juz tak nie dbacie - zbyt duze leniswo. Teraz wpisalem w google o 6 weidera i wszedlem na ta strone i zaczelem czytac i naprawde chcialbym zeby zdecydowana wiekszosc kobiet miala tyle silnej woli co Wy tutaj wielki podziw i szacunek oby tak dalej starajcie sie namowic jak najwiecej znajomych kolezanek zdrowie i sport sa naprawde wazne i pomocne!!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenka N
zgadzam sie z toba-bardzo duzo dziewczat wierzyw diety cud i nie chce im sie cwiczyc-ja 6 stke weidera prawie koncze i widze efekty-pozy tym cwicze godzinke dziennie-trzeba dla zdrowia-kosmetyki nie wystarcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatka*
Witam wszystkich ćwiczących:* Oczywiście ćwiczę szóstkę-jestem na 23 dniu i szczerze muszę przyznać, że efektów nie widać. Tzn. brzuch jest oczywiście twardy, ćwiczenia robię dokładnie itd. itp. ale myślałam, że zrobi mi się płaściutki kaloryferek... Fakt, jestem dopiero w połowie-wszystko przede mną, ale bardzo liczyłam na pozbycie się wałeczka przy siedzeniu i nieciekawego tłuszczyku w dolnej części brzuszka. Czy ktoś z was już skończył szóstkę? Jakie były efekty? Mimo to, że nie mam "ze strony mojego brzuszka" wielkiej zachęty, to choćby miałbyć koniec świata to skończę te ćwiczenia. Trzymajcie się:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten link z pierwszej strony
nie działa :( podajcie jakiś inny, proszę !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytankooo
w ćwiczeniu szóstym mam podnieść nogi do góry wyprostowane czy zgięte pod kątem 90o? bo znalazłam różne wersje i teraz nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja77
właśnie mam 5 dzień.mam problem z tym,że robie sobie przerwy między seriami i nie wytrzymuje bólu kręgosłupa między ćwiczeniami;/ jak temu zaradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenka N
bol kregoslupa to niepokojacy objaw-popytaj lekarza ja skonczylam dzis 6 stke-brzuch ladniejszy ale bez rewelacji a meczace to bylo pod koniec okropnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umbrella
czesc.dzis zaczelam po raz 2 robic ten a6w! juz wczesniej (jakies 4miesiące temu ) również pisałam na tym forum. i tym razem mam zamiar wytrwać do konca.teraz jednak zmieniam troche trening. znalazlam na innej stronie instrukcje od trenera fitnesu i mam zamiar wykonac caly 42 dniowy trening zgodnie z jego wskazowkami. życze powodzenia itrzymam za wszystkich kciuki(proszę jednoczesnie o to samo):) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umbrella
do salsa fanka :czytalam na tejstronie, o ktorej wsponinam w poprzednim wpisie, ze należy wykonywać te cwiczenie co 2 dzień z 24 lub 25 dnia aby podtrzymac efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenka N
umbrella-prosze cie wklej link-z tym twoim treningiem ,bo jak po innych cwiczeniach nie bede zadowolona z mojego brzuszka,to chcialabym 6 stke powtorzyc ale wole inna wersje ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniołek-UK
Właśnie mam zamiar zacząć 6W tylko mi brak motywacji! Też wam było trudno się zmobilizować? Pomocy!!!!:( Pozdrowienia dal wszystkich wytrwałych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniołek-UK
Właśnie mam zamiar zacząć 6W tylko mi brak motywacji! Też wam było trudno się zmobilizować? Pomocy!!!!:( Pozdrowienia dal wszystkich wytrwałych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyja
witajcie ...witajcie wpadłam na to forum całkiem przypadkiem.. i mam pytanie jak powinna wyglądać seria ile to jest powtórzeń?? ja sobie robię A6W tak bardziej rekracyjnie, taki zestaw tych sześciu ćwiczeń, może troche są nudne ale fajne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ataaa
ja mam pytanie...czy podczas cwiczenia 6-stki trzeba stosowa takze jakas konkretna diete? Pozdrawiam :D:) ps..dzisiaj zaczynam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elodie
witam cwiczacych :) ja jestem po 4 dniu i dla mnie nie jest latwa sprawa zrobic 3 serie pod rzad bez przerwy :/ dlatego martwie sie co bedzie pozniej :/ zawsze katowalam nogi a brzuch byl oszczedzany :P a nie powinien bo na nim jest wiele tluszczu,ktory trzeba sie pozbyc i tu mam dylemat - po 4 dniach moge stwierdzic,ze miesnie to mi pracuja i sie wyrabiaja ale przed cwiczeniami z brakiem miesni moglam brzuch wciagnac ile sie da i bylo ok :P a teraz niet :( i tluszczyk jest jeszcze gorzej widoczny :/ dlatego mam nadzieje,ze on zacznie sobie spokojnie znikac :) od poniedzialu dolacze diete :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczynam jutro i mam pytanie 1 seria = 6 cwiczenia tak ?? a 6 powtorzen?? czyli robie pierwsze cwiczenie 6 razypowtorzen i przechodze do drugiego cw i tez 6 pow ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość derby7
Witam chodzi mi o te cwiczenia jak mam zacząc bo nie bardzo wiem czy ktoś mi pomoże wiec tak 1 dania wykonujemy 1 serie (czyli 6 tych cwiczeń co na rysunku??????) i jak np robie 1 rysunek to podnoszac noge przetrzymuje 3 sekundy spuszczam noge i powtarzam 6 razy??? i potem z kazdym rysunkiem tak samo??? po 6 razy powtarzem ??? a nasptene dni to wiecej bedzie tych powtorzen tlyko mi chodzi czy sie powtarza jak robie 1 rys. 6 rrazy to samo potem 2-3-4-5-6 rys tez 6 razy powtarzam taka pozycje??? a i o co chodzi z tym 5-ym rys. jak nozyce?????? niech ktoś mi wyjasni to prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniołekUK
derby7 . Każde ćwiczenie na początku powtarzasz 6 razy i to jest jedna seria( 6 ćwiczeń każde 6 razy = 1 seria) Z czasem zwiększa sie ilość ćwiczeń i ilość serii, więc wykonuje sie jedno ćwiczenie wieęej niż 6 razy i wykonuje sie więcej serii. ćwiczenie 5 wykonujemy tak jak 3 tylko nie zatrzymujemy ruchu na 3 sekundy tylko jak najszybciej zmieniamy ugięte nogi 5-15 razy(takie bardzo szybkie wykonywanie 3 ćwiczenia - podnosisz część szyjną, część lędźwiowa zostaje na podłodze i w momencie napięcia mięśni prawa nogę ugiętą w kolanie podnosisz do góry a potem kładziesz i bardzo szybko podnosisz lewą nogę ugięta w kolanie, kładziesz i zmiana znowu prawa i lewa(zmiana 5-15 razy to jedno powtórzenie) potem opuszczasz kark z rekami i od początku.Mam nadzieje, że dobrze wytłumaczyłam jeśli jednak się mylę proszę o korektę. Ja jestem na 6 dniu i mam takie zakwasy, że ledwo mogę się podnieść wiec życzę powodzenia bo warto:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość derby7
dzieki aniolek ale nie rozumiem jak 5-15 razy to jedno powtorzenie i jak juz mam ta pozycje podnioslem glowe czesc ledziwowa na podlodze to caly czas w tej pozycji czy jak zmienie jedna na 2 noge to kalde sie i wstaje?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniołekUK
Derby 7 jak już leżysz na podłodze to podnosisz tułów tak jak do każdego ćwiczenia i w tym momencie zginasz nogi i na przemian je podnosisz. żupełnie jak w ćwiczeniu 3 tylko tam każda zmiana prawej i lewej nogi to jedno ćwiczenie i tak 6 razy w tym musisz zmieniać nogi bardzo szybko prawa i lewa ugięta na zmianę jedno ćwiczenie w 5 to właśnie ta szybka zmiana ugiętych nóg jakieś 5-15 razy i to jest jedno powtórzenie a musi być 6(1 powtórzenie=5-15 szybkich zmian nóg zupełnie jakbyś robiła rowerek tylko z podniesionym tułowiem), później pozycja wyjściowa i od początku ten rowerek 5-15 razy i tak 6 razy. mam nadzieje, że teraz załapiesz to trochę brzmi skomplikowanie ale ćwiczenie jest proste. Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość derby7
tak teraz lapie juz ale od czego zalezy to 5-15 moze byc 5 na pocztek zebym dal rade???? czy jak to?? a jak tam u ciebie po tygodniu cwiczen sa jakies efetky???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniołekUK
ilość zależy od kondycji ja na początku robiłam po 5 przez 3 pierwsze dni, potem po 10 a teraz po 12 razy czyli cale ćwiczenie 5 teraz dla mnie to 6 razy 12 rowerków w 5. Po tygodniu czuje się mięśnie ale nie sądzę, żeby rezultaty były aż tak widoczne. Są odczuwalne i ćwiczenia robi się łatwiej. Myślę, że takie prawdziwe rezultaty to tak po 2-3 tygodniach widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×