Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lilu_lilu

aerobiczna 6 Weidera - idealny brzuch!

Polecane posty

Gość miśka25
Czesc Dziewczyny! Ja tez zaczelam cwiczyc ta 6 Weidera ale mam jedno pytanie: czy jesli cwicze codziennie, tzn. gimnastykuje sie i biegam a 6 Weidera robie w ramach tych cwiczen jako cwiczenia na miesnie brzucha to czy koniecznie musze sie trzymac tego harmonogramu i dotrwac do konca? A cojesli po prostu bede cwiczyc codziennie harmonogram przeznaczony na 2 tydzien? Czy nie bedzie zadnych efektow? Jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwcia
dzis zaczynam pierwszy dzien, wiem ze bedzie ciężko, ale musze sie zmobilizować bo to jest własnie połowa sukcesu. Mam nadzieje ze sie uda!najwiekszy problem to oponka:(cellulitis na udach i pośladkach i nic poza tym!myslicie ze te ćwiczenia mi pomogą?czy dodatkowo trzeba stosowac jakaś dietę?Jedynie w tych cwiczeniech pokładam nadzieje!To ostatni dzwonek przed wyjściem na plażę w bikini!ratujcie........:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twarda i zacięta
hejka Ja dziś mam za sobą 3 dzien cwiczen. 2 serie po 6 powtorzen zajęły ledwie 7 minut - tego nie da sie robic dluzej - utrzumuję napięcie 2-3 sekundy, nawet bardziej 3 Ja tez nie do konca jestem przekonana czy dobrze robię 5 -te cwiczenie, czytałam dokładniejsze opisy na pierwszych stronach - ale tam tez sa rozbieznosci :( i jeszcze mam pytanie do Was jak opuszczacie nogi w 6 cw, napierw tulow potem nogi czy rownomiernie, z wyprostowanymi nogami to jest dosc ciezkie ;) pozdr dla Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxaaaaa
ja także mam za sobą dzisiaj 3 dzień, pierwsza seria troche męczy, za to druga leci gładko ^^ ale tak samo nie wiem czy dobrze wykonuje 5 ćw. nie wiem jak dlugo wykonywac ten rowerek ? Jeszcze w zyciu nie wierzyłam w zadne cwiczenia tak jak w to :D moze dlatego, że juz teraz czuje mięsnie ^^ juz nie moge sie doczekać koncowego efektu :D pozdrawiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie... założyłam temat ale nikt mi nie odpowieada.. czy można robić 6w bez rozrzewki tak odrazu?? czy trzeba się męczyć pół godziny żeby 6w przyniosło jakieś efekty?? prosze ważne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest tu ktoś
hej, ja robie bez rozgrzewki i efekty widać, jestem na 18 dniu, brzuch jest bardziej płaski ale tłuszcz uparcie sie trzyma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie dziewczyny mam pewiem dylemat a mianowicie robie juz a6w juz tydzien mam opone i tak sie zastanawiam czy to sie spali???nie widze jeszcze efektów. Pytam sie bo czesto czytam wypowiedzi ze te cwiczenia nie spalaja tłuszczu tylko wyrabiaja miesnie wiec co mam zrobic zeby pozbyc sie tej opony ktora mnie tak dreczy????? czekam na odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest tu ktoś
ja już drugi raz robię szóstkę, za pierwszym razem dotarłam do 17 dnia i dalej nie dałam rady.wtedy z brzucha spadło mi 2 cm.Teraz dołączyłam bieganie i nie jem po 18 ale coś mi to słabo idzie:(rano brzuszek jest spoko ale teraz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxaaaaa
ja mam podobnie :| rano brzuszek ideal , a pozniej.. bleeh masakra.. :( nie wiem jak pozbyc sie tej 'gópiej' oponki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twarda i zacieta
hej 4 - dzien, jak na razie nie są jakos bardzo meczoce, oby tak dalej ;) Ja procz 6-tki krece jeszcze hula, kiedys krecilam okolo 40 minut dziennie i naprawde zdzialalo cuda - w tali stracilam chyba z 7 cm , a w biodrach ze 3-4 , bardzo ladne mialam wciecie, a potem przestalam :( roxaaaa ile czasu zajely Ci cwiczenia w 3 dniu? ja tez pokladam duze nadzieje w te cwiczenia - dozo chcesz stracic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twarda i zacieta
męczące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxaaaaa
nie wiedzialam ze hula potrafi zdzialac takie cuda ;- o moze tez zaczne. ja przede wszystkim chcialabym osiagnac efekt plaskiego brzuszka, teraz w talii mam 69 cm tyle ze w brzuszku mam znacznie wiecej - "gópia" oponka. dlatego chcialabym cos zrobic zeby wygladalo to w miare normalnie jak i seksownie :P jesli chodzi o kg to teraz waze jakies 58, ale moja wymarzona waga to 50 ^,- (przy 169cm ;p) Kurcze te hula mnie zafascynowalo :P chyba zaraz pojde do sklepu i sobie kupie xD twarda i zacieta a ile Ty chcesz stracić ? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxaaaaa
a cwiczenia w 3 dniu nie liczylam ile mi zajely, ale wiem ze druga seria poszla zdecydowanie szybciej i sprawniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twarda i zacieta
W sumie podobnie waze - cos okolo 58 (167 cm wzrostu) waga w ktorej dobrze sie czuje to jakies 53 kg - wtedy okolo 89 cm w biodrach :) wiec niby tylko 5 kg :/ ale pewnie sam dobrze wiesz ze to wcale nie tak malo i są to dość trudne kilogramy :( Byl okres ze wazylam 50kg ale przy mojej budowie - bylo mnie już za malo :) a hula jest naprawde bardzo dobre, polecam bo wyprobowalam na sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxaaaaa
ja teraz w biorach mam jakies 93cm i tak jak mowisz pewnie z 50 kg bylo by mnie za malo, ale tak czy siak chce schudnac chociaz te 5 kg, wtedy sama sobie bym sie podobala. jak tylko skołuje skąds hulahop to od razu zaczynam - ciekawe jaki bedzie efekt ;-) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w związku z tym, zę moderator chyba niedowidzi dziś, napiszę jeszcze raz to co mi wykasowano przez pomyłkę, zamiast postu ze źle wklejonym linkiem.. ehh czy ktoś z was ma może na kompie zapisaną tabelkę z tego linku w/w? nie ma już tej strony chcyba, a ja nie wiem jak dalej cwiczyć. ta tabelka była najlepsza :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość post jest
strona wcześniej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka1388
Witam wszystkich na forum. ;) Ja robie A6W dopiero 4 dzien. Brzuch (znaczy miesnie) mnie ne bola , ne liczac w czasie cwiczen. Mam jednak problem z karkiem ;/ ne wiem co robie zle, ale gdy cwicze , a takze po cwiczeniach boli mnie kark. Prosze, pomozcie mi jakos to zmienic. Mam takze pewne watpliwosci odnosnie cwiczenia 5 . Jesli ktos bylby w stanie napisac (wyjasnic) mi jak dokladnie powinno sie robic to cwiczenie to bylabym bardzo wdzieczna :* Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isia123
ćwiczenie 6 to katastrofa, można sobie kręgosłup uszkodzić w części lędźwiowej, dlatego akurat ja opuszczam nogi zgięte a nie wyprostowane, inaczej chyba zbyt szybko bym się zniechęciła (jestem po 8 dniu), jak wzmocnią mi się mięśnie brzucha to spróbuję na wyprostowanych. ćwiczenie 5 też jest dla mnie niejasne... prawie takie samo jak ćwiczenie3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki411
Kurcze dziewczyny...bo ja jestem całkiem zielona :D.Ale podoba mi się że większość pisze że te ćwiczenia naprawdę działają :).Proszę,zamieście linka,który będzie się otwierać,bo u mnie żaden nie działa ..:/aha,ile razy trzeba powtarzać każde ćwiczenie?Tyle ile zdąże w 25 minut ?:D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki411
oookeyy :D wszystko znalazłam :D zaczynam szóstke już dziś :)) ojj ale nie mam silnej woli,więc nie wiem jak to będzie ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwcia
dziewczyny ratujcie!to jest troche meczace!obiecałam ze zacznę w poniedziałek ale przełozyłam na wtorek:) dzis jestem po drugim dniu ćwiczeń!powiem szczerze ze mam zakwasy lekkie!ćwiczenia sa dosyć meczoce ale czego nie robi sie dla figury:)jednak najbardziej obawiam sie tego ze wzmocnie jedynie mięśnie a oponka zostanie!może dołączycdo tego jakas dietę!co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxaaaaa
ja jestem po 6 dniu , czuje sie znakomicie i jestem niesamowicie podniecona faktem ze schudłam 1,5 cm w talii ^^ a ćwiczę niecały tydzień :D to co to będzie za 36 dni :D bziuuuum - zajebiste ćwiczenia - jak widzę efekty jeszcze bardziej chce mi sie ćwiczyć :D polecaaaaam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofelia 22
najgorsze przed wymi jak od dzis mam po 20 powtorzen ,owszem brzuch ladniejszy,ale juz mnie dobija ta monotonia cwiczen i po prostu ciezko jak cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twarda i zawzieta
za mna tez 6 dzien - cwicze rano przed praca , i na razie jest spoko :)) na razie nie widze chyba efektow - ale nawet sie ich nie doszukuje - w koncu to dopiero 6 dzien, a miesnie podobno po 2 tygodniach codziennych cwiczen zaczynaja "pracowac" czekam z niecierpliwoscia na efekty :) roxaaa - dorzuciałas jeszcze dietke? gratulacje jak Ty sie mozesz tak dokładnie mierzyc - ja jak sie mierze - oczywiscie zawsze rano przed jedzeniem - to mam wlasnie taka rozpietosc - tzn plus minus 1,5 cm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxaaaaa
dietke dorzucilam, oczywiscie nie jakas rygorystyczna, jem polowe tego co wczesniej i powiem szczerze ze nawet nie mam ochoty na wiecej. Ja mierze sie zazazwyczaj rano, ostatni raz mierzylam sie jakos tydzien temu i miałam coś koło 69 - a dzisiaj tak jakos zauwazylam mniej na tym brzuszku i z ciekawosci sprawdzilam i nie moglam wyjsc z zachwytu jak miara pokazala 67 xD cudowne uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxaaaaa
moja rozpietosc 'przed jedzeniem' zawsze była w granicach 69-71 dlatego teraz takie zadowolenie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×