Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lilu_lilu

aerobiczna 6 Weidera - idealny brzuch!

Polecane posty

Gość ucka007
Hej !Dziewczyny ja zaczelam dobiero 4 dzien ale jestem w szoku juz delikatnie widze zmiane jest super troche wysilku mosi byc aby osiagnac to co sie chce prawda zycze wam wszystkim powodzenia !!:}:}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajka 1100
Do NatalkaoOo Dzięki za radę może też spróbuję z kocem. Rok temu urodziłam synka ale mój brzuch wygląda jak bym jeszcze była w ciąży, czy te ćwiczenia pomogą?????????/ Mam nadzieję :) Słyszałam że dobre efekty daje Callanetics. Ćwiczyłyście kiedyś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna_owca xD
ejj ;D nie wiem co robić, ćwiczę 6 weidera już 15 dni, a nie widzę żadnych efektów... hmm.. może dlatego że nie stosuję diety? brzucha też nie mam jakiegoś wielkiego... nie wiem dlaczego to na mnie nie działa?! ćwiczę systematycznie,i dokładnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzl
hej a ja znowu mam boczki:\ czy ta szostka jest mi w stanie jakos w tym pomoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) ja dziś mam 11 dzień a6w i również nie widzę efektów, zastanawiam się czy to działa... Postanowiłam stosować do tego krem wyszczuplający, żeby pozbyć się mojej oponki i jezdzić na rowerze. Będę się starać codziennie wypowiadać na temat moich postępów:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ucka29
Hej dziewczeta!!!!Ja robie a6w "6" dzien poprostu jestem coraz bardziej zaskoczona poniewaz na poczatku myslalam ze nie dam rady bo wszystkie miesni brzucha mnie bolaly a teraz wszystko przechodzi no wiem ze im wiecej cwiczen tym mniejszy bol bo miesnie sie przyzwyczjaja i chce was poinformowac ze cwicze dokladnie a nawet nogi opuszczam narmalnie na podloge tylko ze nie leze i czekam tylko klade i podnosze znowu jest lepiej a efekty SWIETNE trzymam za was wszystkie kciuki ,pa,pa,pa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mmiaaa...
Czesc!!!Ja robia a6w 6 dzien i efekty sa rewelacyjne ,moze Ty robisz cos nie dokladnie ,moze za malo wysilku mosisz troche ciagnac nogi i cala gorna reszte do przodu ale nie z przesada tylko tak aby wyczuc napiecie miesni przytrzymac 3 sek i kladziesz nogi na ziemi i znowu wykonujesz cwiczenie itd...:}:}Tylko nie lez pol godz i nastepne tylko odrazu to napewno mosi zadzialac ,pozdrawiam i powodzenia :}:}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ucka007
do madzl... Witaj!Napewno Ci pomoze bo ja mam ten sam problem cwicze 6 dzien i czuje niesamowita roznice cwicz a efekty benda REWELACYJNE :}:}POZDROWIONKA!!!:}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaga-99
witam.... czy a6w pomaga schudnąć czy przybiera sie na wadze z powodu masy mięśni??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arol
Ja trochę przybyłem na wadze przez ćwiczenia, ale za to utwardziłem trochę brzuch i wzmocniłem mięśnie, ogólnie to mi się te ćwiczenia podobały, to nic nie kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się wydaję, że robię wszystko ok, podnoszę i opuszczam nogi, pomiędzy cwiczeniami robię sobie przerwę tylko na uspokojenie oddechu (3 głębokie oddechy), a kiedy ćwiczę czuję naprawdę na brzuchu każdy mięsień, no i może nie widać efektów gołym okiem, alle muszęprzyznać, że mierzyłam sobie oponkę na brzuszku we wtorek a dziś jest centymetr mniejsza:) czyli jednak chyba działa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleństwo89
dzisiaj był moj 4 dzień z 6 :) jest jakoś zadziwiająco dobrze :D nic nie boli wszystko OK :D czy to możliwe ? miała bym do was pytanie czy można wykonywać te ćwiczenia rano i wieczorem tą samą serie?? żeby mięśnie bardziej pracowały?? :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO Maleństwo89: 1) nie (m.in. dlatego, że możesz \"spalić\" mięśnie) 2) postępuj zgodnie z zaleceniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleństwo89
buuuu szkoda myslałam ze szybszy efekt bedzie :P a te ćwiczenia pomagaja tez na uda??:> czy raczej tylko na brzysio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmiaaa...
Raczej tylko na brzuszek:( no mnie też dziwi w tych cwiczeniach to, że w czasie ćwiczenia czuć niesamowite napięcie mięsni, a potem nie ma żadnych zakwasów ani nic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej tylko na brzuszek no mnie też dziwi w tych cwiczeniach to, że w czasie ćwiczenia czuć niesamowite napięcie mięsni, a potem nie ma żadnych zakwasów ani nic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleństwo89
mmmiaaa... kurcze w lipcu na poczatku musze miec juz piekny brzusio :/ ale raczej nie zdążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleństwo89
mmmiaaa... cała wiadomosc sie nie wysłała :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleństwo89
który dzień masz??:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj mam 15, efektów brak, a naprawdę ćwiczę sumiennie, piję czerwoną herbatę, smaruję się na noc kremem wyszcuplającym i owijam folią... No i od dziś staram się unikać węglowodanów, moj chłopak nie jedząc ich schudnął 7 kilo w miesiąc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wydetaaa
a na wydety brzuch pomoze? moj nie ma faldek ale jest wudety jakbym w ciazy byla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleństwo89
wiesz hmm weglowodany tez trzeba jesc... powiem ci jak ja kiedys schudłam 7kg w 17 dni :D:P to jest nie zdrowe co robiłam ale skutkowało jadłam tylko wase pszenna z ogorkiem, na obiad jakies gotowane miecho albo ryba z rusztu kolacja nic do tego ćwiczyłam i to bardzo ostro ... :D i poszło bardzo ładnie a wcale nie miałam az tyle do schudniecia :D i ładnie sie pozbyłam tłuszczyku ... kurcze dziwne bo u mnie sa efekty :D juz mi sie drabineczka taka delikatna robi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaabecanka
Kochani, proszę o pomoc. Nie miałam siły przeczytać wszystkich 80 stron a nie rozumiem kilku rzeczy: wytłumaczcie mi co to jest seria? Czy to jest każde z tych 6 ćwiczeń wykonane po X razy (w zależności od tego który to jest dzień), potem druga i trzecia seria, tak? Czy mogłby mi ktoś rozpisać ile tych ćwiczeń robić w każdym dniu, co ile dni/ tygodni zwiększamy liczbę powtórzeń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicjak
Ja dzisiaj mam 5 dzień;) mam nadzieje ,że tłuszcz zniknie, bo niestety mam go w nadmiarze..;/ dodatkowo kręce hula-hopem 20 minut dziennie i robie zwykłe brzuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja za soba mam pełna 6.. ale 5 lat temu, bylam wtedy taka chudziutka, ze miesnie szybciutko bylo widac i to pieknie :) pózniej jakoś się przytyło yu i ówdzie:P hehe :) i aktualnie znow waga zadowalająca 53kg (dzis rano) z 61:) w ciągu 7 miesiecy :) udało się głownie dzięki aktywnosci fizycznej:) i moze troche mniej jem niz kiedys:) najwazniejsze ze fałdka brzuchowa znikneła:P w ciagu ostatnich 7 miesiecy robilam tez 6 ale nie wytrwalam do konca:) a teraz planuje zaczac znowu :) mam wybitna motywację:P więc się uda :) pozdrawiam wszystkich ćwiczących :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nonkaa
dzis zaczelam cwiczyc. zrobilam pierwsza serie ale mam pytanie... jesli chodzi o te cwieczenia; bo pisze 1. seria 6 razy to mam lewa noge podniesc 6 razy na zmiane z prawa czyli razem 12? czy lewa 3 na zmiane z prawa 3 razy? dzieki! pozdrawiam [i mam nadzieje ze spale tluszczyk :P ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nonkaa
Aaabecanka. jedna seria ma 6 cwiczen czyli jak masz 3 seria powtarzasz te 6 cwiczen 3 razy.. i rozpis znajdziesz na tej stronie: http://vitalia.pl/forum2,4909,4909,0_Wszystko_o...a6w_aerobiczna_6_weidera.html ja osobiscie woje ten drugi wykaz z tabelka i cwiczeniami obok mozna wydruzowac i latwo widac wsyztsko :] mam nadzieje ze pomoglam pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh, zajrzałem tu przez przypadek ale widzę że mit nadal krąży. Nieważne czy to będzie 6 weidera, ABS czy zestaw arniego - to NIE SPALA TŁUSZCZU! ( ew. jego bardzo małą ilość). Jeśli chcesz spalić warstwę tłuszczu - tylko AEROBY i odpowiednia DIETA. MIT - 6 weidera spala tłuszcz! PRAWDA - 6 weidera pomaga w udoskonaleniu rzeźby brzucha i wzmocnieniu mięśni. Nie pisze tego bo się czepiam tylko z chęci doradzenia ;) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh, zajrzałem tu przez przypadek ale widzę że mit nadal krąży. Nieważne czy to będzie 6 weidera, ABS czy zestaw arniego - to NIE SPALA TŁUSZCZU! ( ew. jego bardzo małą ilość). Jeśli chcesz spalić warstwę tłuszczu - tylko AEROBY i odpowiednia DIETA. MIT - 6 weidera spala tłuszcz! PRAWDA - 6 weidera pomaga w udoskonaleniu rzeźby brzucha i wzmocnieniu mięśni. Nie pisze tego bo się czepiam tylko z chęci doradzenia ;) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×