Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lilu_lilu

aerobiczna 6 Weidera - idealny brzuch!

Polecane posty

Gość aeroby
AEROBY? czyli co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bieganie, Pływanie, dynamiczny chód, gra w piłkę ogólnie każde zajęcie które spowoduje że, w zależności od wieku, akcja twojego serca znajdzie sie w okolicach 150 uderzeń na minute. I takie zajęcie powinno sie wykonywać około 20 MIN. DZIENNIE! wtedy przy odpowiedniej diecie efekt murowany aha i jeszcze jedno z tym odchudzaniem naprawdę warto nie przesadzać lepiej założyć sobie stratę 1 kg na tydzień niż stracić dużo w krótkim czasie bo to raz że pewnie później wróci dwa może prowadzić do kłopotów ze zdrowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aeroby
dzięki za odpowiedź, Adrianoo. ;) od dzisiaj będę codziennie biegać i jeść zdrowo. ;D pozdrawiam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, efekt tzw. jojo jest moim przesladowca. najpierw szybko trace na wadze a pozniej zaczynam jesc za duzo i kiepska waga wraca z powrotem. od jakiegos czasu cwicze te 6 weidera. efektow jeszcze nie widac, ale fajnie sie cwiczy, tym bardziej jak zapuszcze sobie ulubiona muzyczke. philips m197 z mixelectronics sie sprawdza. mam nadzieje, ze i owa 6 weidera da rownie swietne efekty!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaass
Chaialbym zaczac ten treaning ale cyz on wpływa na piersi? Zmniejsza je?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A6W... Kształtuje najbardziej proste mięśnie brzucha.... A na piersi raczej nie wpływa... www.a6w.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) zgadzam się z Jednym Momentem, ćwiczenia są nawet przyjemne, tzn oczywiście, że cała zabawa boli i tak dalej, ale satysfakcja jest naprawde wielka gdy się brnie kolejno przez dni programu :-) ja miałam 3 podejścia jak na razie i za każdym razem kończyłam po 2 tygodniach ;-) muszę się wziąć na nowo za to wszystko xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A6W już robiłam kilka razy, chyba z trzy z czego tylko raz rok temu udało mi się dobrnąć do końca. Efekty są fajne, mięśnie się wzmacniają i ogólnie ładnie kształtują brzuch. Właśnie zabieram się za A6W choć faktycznie są to mocno monotonne ćwiczenia, ale na mój zwiotczały brzuszek będą dobre. Pozdrawiam i trzymam kciuki za pozostałych ćwiczących:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Ważę 57 kg i nie chcę zrzucić. Moim jedynym probelem jest brzuch -80cm. Wygląda to jakbym była w ciąży, reszta ciała szczuplutka. Jak go się pozbyć? Czy a6w pomoże?Ćwiczę 3 dzień. Czy tylko wzmocni mięśnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za każdym razem jak robiłam A6W traciłam kilka centymetrów w pasie, biodrach i udach więc na pewno coś pomoże, a już samo wzmocnienie mięśni poprawia wygląd i sprawia że brzuch nie jest tak mocno galaretowaty:) ja dziś mam 3 dzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emibry
Witam  mam pytanie. Czy będą widoczne lepsze efekty jeśli będę cwiczenia wykonywac dwa razy dziennie? W sensie,ze np. jestem teraz w osmym dniu ćwiczeń i robie 3 serie z trzema minutami przerwy po każdej o około 17. A potem wieczorem o około 21 znowu to samo. Czyli w sumie 6 serii po 8 powtorzen. Mam nadzieje,ze to poprawia efekt a nie,ze cos pogarsza…? No i tez nie wiem jak dlugo będę w stanie tak wytrzymac,bo jak będzie już trzeba ćwiczyć po np. 16 powtorzen to może być ciezko…ale strasznie zalezy mi na plaskim brzuchu. tylko nie wiem czy nei przesadzam. Proszę o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darenia
kochane prosze wytlumaczcie mi czy jak np w drugim dniu sa 2 serie to jedna moge zrobic rano a druga wieczorem?? prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina1616
Hey ;) wydaję mi się że powinnaś zrobić od razu te 2 serie. ja jestem na 2 dniu, ćwiczenia dziś za mną;D strasznie szyja mnie boli, was też ? ale męczarnia ;D ale jestem z siebie dumna że dałam radę, fajne uczucie po tym , jeszcze 40 dni przede mną ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llen
hej dziewczyny (i chłopaki jak jakiś zagląda :p) wzięłam się za 6 i mam pewne obawy. Nie mam nadwagi, jestem raczej szczupła 52kg/171cm i boję się, że mi się "wyrzeźbi" za bardzo, a nie chcę przerywać. Doradźcie chudzielce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaaagda
Hejo ; d Ja od 6 dni stosuje diete kopnhaską i schudłam juz 4 kg . ;d Wazylam 65 a teraz waze 61(wzrost 172cm) .. od wczoraj zaczelam cwiczyc .. ale to jest straszne meczace .. myslalam ze nie pociagne na 5 cw . chce sie pozbyc mojego wypuklego brzucha bo wyglada jakbym byla w ciazy .. Myślicie ze to pomoże ? I przez te cwiczenie schudne pare kilo ? czy tylko wyrzezbie brzuch ? ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llen
do Maaagda, 6 nie powoduje utraty wagi, spala tłuszcz tylko w minimalnym stopniu. Na utratę stosuj aeroby, bo efekty 6 będzie widać dopiero jak pozbędziesz się tłuszczyku z brzucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandy_666
czy podczas okresu można robić 6 weidera? bo to są jednak intensywne ćwiczenia....a jeśli przez ten tydzień zrobi się przerwę to ćwiczenia nie dadzą zbyt dużo efektów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzcie mi dziewczynki :) (i panowie tez) jaka diete przy tym stosowac? Tzn. Nie jestem jakas niewiadomo gruba, po prostu waleczki po bokach i lekki brzuszek i jak tak czytam to mysle ze 6w bedzie dla mnie :) procz tego chcialam wzmocnic ramiona (mam hantle), i uda (zupelnie nie mam pomyslow). Licze na szybka odpowiedz ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy te cwiczenia
moze tez wykonywac facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę o wytłumaczenie bo zdezorientowana jestem i już nie wiem:( 6 cykli po 2 serie to: _________ A 1 seria 1) 1ćw, 1ćw, 1ćw, 1ćw, 1ćw, 1ćw 2) 2ćw, 2ćw, 2ćw, 2ćw, 2ćw, 2ćw 3) 3ćw, 3ćw, 3ćw, 3ćw, 3ćw, 3ćw 4) 4ćw, 4ćw, 4ćw, 4ćw, 4ćw, 4ćw 5) 5ćw, 5ćw, 5ćw, 5ćw, 5ćw, 5ćw 6) 6ćw, 6ćw, 6ćw, 6ćw, 6ćw, 6ćw 2 seria 1) 1ćw, 1ćw, 1ćw, 1ćw, 1ćw, 1ćw 2) 2ćw, 2ćw, 2ćw, 2ćw, 2ćw, 2ćw 3) 3ćw, 3ćw, 3ćw, 3ćw, 3ćw, 3ćw 4) 4ćw, 4ćw, 4ćw, 4ćw, 4ćw, 4ćw 5) 5ćw, 5ćw, 5ćw, 5ćw, 5ćw, 5ćw 6) 6ćw, 6ćw, 6ćw, 6ćw, 6ćw, 6ćw CZY: ________ B 1) 1ćw, 1ćw 2) 2ćw, 2ćw 3) ćw, ćw 4) ćw, ćw 5) ćw, ćw 6)ćw, ćw i znów 1) ćw, ćw .. tak po 6 razy? ________________ C 1ćw,2ćw, 3ćw, 4ćw, 5ćw, 6ćw 1ćw, 2ćw, 3ćw 4ćw 5ćw, 6ćw i tak po 2 razy? => jak to ma być? :( seria? cykl? 6 cykli po 2 serie - co to znaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to znaczy 6 cykli po 2 serie ?? skoro mam 6 ćwiczeń do wykonania ? że jedno ćwiczenie robie 6 razy potem drugie ćwiczenie robie po 6 razy? i jak dojde do 6 to zaczynam drugi raz to samo i wtedy to jest 2 seria skończona ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anit
Pierwszego dnia masz jedną serię ćwiczeń, czyli robisz 6 ćwiczeń, które wykonujesz po 6 razy. W kolejnych dniach masz już, np. 3 serie, czyli wykonujesz tak jakby trzy pierwsze dni. Po kolei, pierwsza seria(6ćwiczeń,po 6 powtórzeń), druga(6ćwiczeń,po 6 powtórzeń), trzecia(6ćwiczeń,po 6 powtórzeń)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam pytanie . . ..
czy robil ktos 2 razy dziennie, tak zeby wczesniej skonczyc :)? czy z jakichs powodow nie powinn:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arol
Witam, Mam pytanie, czy faceci też mogą robić te ćwiczenia, czy to jest dobre tylko dla kobiet ? Dziewczyny, jakie macie efekty po tych ćwiczeniach ? jesteście z nich zadowolone ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A6W jest także dla facetów marzących o ładnym brzuszku :) Tak w ogóle to nie na każdego to działa, bo jeśli np. ktoś ma tłuszcz na brzuchu to najpierw musi sie go pozbyć, a nie odrazu zaczyna A6W bo to i tak efektów nie przyniesie tylko brzuch stanie sie jak flak ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guawa
OO nie a ja nie potrzebnie zakładałam wątek :P dołączam do was od jutra :D We are beautiful ! Remember :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studio Pięknej Sylwetki Kraków
Zapraszamy do naszego studia w Krakowie gdzie stracą Panie zbędne kilogramy oraz pozbędą się cellulitu.Promocja!!! Więcej na : www.studiopieknejsylwetki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rynkos
Ja zaczolem od dzisiaj:) i bd reguralnie pisal jakie sa efekty. Jak siedze mam faldy na brzuchu a jak stoje to mam plaski tylko leciutka oponke, tak jak mowilem gorzej jest jak siedze. :/ no nic jak stoje mam lekkie zarysy miesni jak napne. To powodzenia i wytrwalosci:) bd pisal jak postepy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×