Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lilu_lilu

aerobiczna 6 Weidera - idealny brzuch!

Polecane posty

Gość carpee_08
pytanie o a6w, ćwićzenia weidera kształtują głównie brzuch, ich zadaniem jest spalanie tkanki tłuszczowej, pozwoli ci uzyskać płaski brzuch i tzw. kaloryfer na brzuchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carpee_08
a mam do Was pytanie, robiłam niedawno Szóstkę - ale tylko przez 2tyg., musiałam przerwać i chcę teraz znowu zacząć. Co robicie, co stosujecie na zakwasy, jak Was tak brzuch boli po kolejnych powtórzeniach? czasami mnie aż tak bolał, że nie mogłam się śmiać. ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny , od wczoraj ćwiczę 6W zobaczymy czy dotrwam do końca ! mam taką nadzieje, bo z tego co mówicie to efekty są zauważalne ; ) wcześniej robiłam tylko brzuszki więc jest mi cieżko, ale myślę że dam radę ! ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4 dzień.
Witam wszystkich! Jestem dzisiaj po 5 dniu A6W :) Efektów oczywiście jeszcze nie widać, ale mam nadzieję, że niedługo je zobaczę :) Wykonuję również inne ćwiczenia na pozostałe partie ciała i jeżdżę minimum 30 minut dziennie na rowerku stacjonarnym. Staram się również trzymać dietę:) Mam pytanie odnośnie ćwiczeń A6W: czy podczas ćwiczenia np. 2 muszę nogi prostować i opuszczać na ziemię? Póki co opuszczałam zgięte bo tak jest łatwiej i kręgosłup nie boli... Nie wiem tylko czy efekty będą podobne? Bardzo proszę o odpowiedź! Pozdrawiam wszystkich i życzę wytrwałości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dzisiaj mój 27dzien 6W od początku stosuje racjonalne odzywianie (pieczywo ciemne, bez ziemnikaów, makaronów, jem 5 posiłków dziennie, schudłam 6kg, 4cm mniej w pasie i moje efekty poniżej. oczywiscie 6W nie spala tłuszczu, dodatkowo trzeba cwiczyc ćw kardio - bieganie, skakanka etc. [url=http://pokazywarka.pl/fqwh38/ ]Zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dzisiaj mój 27dzien 6W od początku stosuje racjonalne odzywianie (pieczywo ciemne, bez ziemnikaów, makaronów, jem 5 posiłków dziennie, schudłam 6kg, 4cm mniej w pasie i moje efekty poniżej. oczywiscie 6W nie spala tłuszczu, dodatkowo trzeba cwiczyc ćw kardio - bieganie, skakanka etc. [url=http://pokazywarka.pl/fqwh38/ ]Zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusminum
hej, mam takie pytanko. Chciałam dzięki 6 mieć płaski brzuch, robie już 12 dni ćw. i wyrobiły mi się mięśnie pod bustem i mam wrażenie że zamiast płaskiego to mam jeszcze bardziej wydatny ten brzuch. czy te ćwiczenia na pewno są dobre dla kobiet i na płaski brzuch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubasababubaaa
mój brzuch sie robi wypięty, jakby ciążowy od tych ćwiczeń:S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusminum
no właśnie mój też, o co tu chodzi, czy my na pewno bedziemy miały płaski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PomysłowyJAN
Wiecie co, ta 6 Weidera jest bardzo dobra, po 7 dniach znać rezultaty... Jak ktoś ma telefon z Androidem to polecam darmową aplikację "Steel ABS A6W" - bez problemów bo nie trzeba liczyć sobie który dzień ile, wszystko pokazuje się w telefonie - zobaczcie sami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusminum
co jesli się przez święta nie robiło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osilowni.pl
6 jest slabym cwiczeniem na brzuch, fakt mozna osiagnac jego plaskosc, ale czas w jaki to osiagniemy zalezy od faldy tluszczu. Pamietajcie ze palicie miesnie cwiczac codziennie, a miesnie potrzebuja tez regeneracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcę znów zacząc weidera, boję się , bo już go kiedyś robiłam i nie dałam rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutny jaco
Kinga wytrzymasz tylko musisz byc wytrwala. Ja dzis bede napierniczal 14 dzien jeszcze duzo przedemna byle do 30 dni a puzniej bedzie z górki. pozdro dla wszystkich kturzy cwicza A6W.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufff...
hej wszyscy cwiczacy! Ja zaczelam dzisiaj, przed chwila, i juz czuje wszystkie miesnie! to chyba znak, ze cwiczenia wykonalam poprawnie, co nie? srednio odpowiada mi opcja, kiedy sie namecze, wycierpie a efekty beda marne... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutny jaco
niestety bez wysilku niebedzie super sylfetki i mniesni , a zeby efekty w a6w byly jeszcze lepsz polecam wszystkim zdrowa diete bez tluszczy. POZDRO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja91
Zgadzam się kręgosłup, zbyt cierpi. Wadą tego zestawu jest brak urozmaicenia ćwiczeń i monotonia. Przed 6weidera należy zacząć od króciutkiej rozgrzewki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarciaKlb
Cześć, wczoraj rozpoczęłam A6W i dziś bolą mnie mięśnie brzucha. Czy to oznacza, że dobrze wykonywałam ćwiczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akjdhjadhasdh
ja tez dopiero zaczelam, dzis jestem po 3 dniu. po pierwszym lekko czulam miesnie. ale juz sie nie moge doczekac koncowego efektu!! do tego mam dietke wiec oczekuje dobrych efektow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjbds
Witajcie, dziś zaczęłam 6 Weidera, jednak zastanawiam się czy ona na pewno jest dla mnie, opiszę wam swoją sytuację. Mam 24 lata, 163cm wzrostu, zawsze byłam chudzielcem, ważyłam 46-43 kg, pół roku temu po licznych wysiłkach udało mi się dobić do 50 kg. Ogólnie jestem zadowolona ze swojej sylwetki, moim największym problemem jest brzuch. Wisi mi dosłownie wałek tłuszczu. Wiem jakie to dziwne, bo cała jestem bardzo szczupła, ale tak jest naprawdę, bo widzą to nawet inni ludzie, a jak jestem w stroju to nie mogą się nadziwić, że będąc ogólnie tak szczupłą, można mieć tak gruby brzuch:o No i moje pytanie jest takie: czy ćwicząc 6W uda mi się nie tylko wyrobić mięśnie, ale przede wszystkim zrzucić ten wałek? Nie tracąc przy tym wagi na reszcie ciała, bo nie chcę znów ważyć 43 kg:( Bardzo proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjbds
Może jednak ktoś się wypowie?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszysteToTakie
kjbds Mój chłopak miał kiedyś taką sytuacje że przy 185cm wzrostu ważył 115 kg i bardzo mu to przeszkadzało więc zabrał się za siebie, wpadł w manie ćwiczeń, rano pływalnia, popołudniu siłownia i tak dzień w dzień od poniedziałku do piątku, w weekendy bieganie, wypad w góry, nie raz sadzał mnie za kierownicą swojego auta i kazał mi hamulec naciskać i pchał auto od tyłu biegnąc...no po prostu maniak:) ale schudł w ciągu roku 35kg, co oczywiście było zdecydowanie za dużo i za szybko, chciał w miarę bezpieczny sposób odzyskać parę kilo nie tracąc mięśni i słodkiego idealnego kaloryferka:) najprostszym sposobem są chyba odżywki białkowe, pijesz je sobie na masę :) więc wydaje mi się że mogłabyś spokojnie ćwiczyć brzuszek z A6W i przyjmować białeczko żeby nie tracić potrzebnych kilogramów. o radę możesz zapytać w sklepie z odżywkami, tam powinni Ci pomóc dobrać coś odpowiedniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzulizjanka
kurcze ja zaczełam ćwiczenia a6w ale tego wszystkiego jest tak pełno że już nie wiem co wybrać, zdecydowanie więcej osób poleca ćwiczenia z mel B, lub Ewą Chodakowska czy jakoś tak.. jednak mi o wiele lepiej się ćwiczy przy ćwiczeniach jak puszczam filmik na youtube i ćwicze "razem" jakaś większa motywaćja, mogli by wymyślić coś podobnego dla a6w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miosis 28
hej ja tez zaczelam 1 lutego , ale przed a6w tancze zumbe lub po swojemu na rozgrzewke z 20 min potem a6w , grzbietki i cwiczenia na kregoslup typu np koci grzbiet i codziennie dorzucam jakies cwiczonko , jestem szczupla -nogi i brak pupy , a tluszcz odklada sie na boczkach brzuchu i piersiach i podbrodek - masakra taki układ :P wiem ze a6w nie jest na oponke tylko na gorne partie miesni ale jakis efekt daje , takze zastanawiam sie czy nie dolaczyc do tego kardio i abs Mel b z 3razy w tyg. na oponke i poprawe kondychy, co o tym myslicie , czy macie lepsze polaczenie cwiczen, mam dziecko i zostaja mi tylko cwiczenia w domu i jeszcze ta pogoda i dodam ze wczesniej nie cwiczylam i boje sie ze jesze bardziej spadna mi posladki :):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×