Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Capuccino

Jak zmniejszyc biust???

Polecane posty

Słońce - a ile masz lat? Może ci dokuczają w szkole, ale zobaczysz że później to już tylko same plusy :D Ja też chciałabym wiedzieć czego nie jeść żeby mi np. tyłek nie rósł :P Taka już Twoja uroda. Jak wykarmisz dziecię (o ile chcesz oczywiscie je mieć) to wtedy zobaczysz. Jak nic się nie zmniejszy albo opadnie to będziesz mogła zbierać no korektę u chirurga :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaakos
Capuccino Nie ma nic piekniejszego od szczuplej dziewczyny z biustem 75 D .Nie wiesz co posiadasz .Nic nie rob tylko dbaj by byl jedrny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec tak : nie chce miec dzieci bo mi jeszcze urosnie i boje sie ze taki zostanie a wtedy to masakra gdyby byl jedry chociaz to bym tak nie narzekala naprawde ale taki jeszcze nigdy nie byl :/ i chyba juz nie bedzie poprostu niczym sie nie rozni od piersi starej baby ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cappucino-rozumiem Cię aż za dobrze. Jestem szczęśliwą/nieszczęśliwą posiadaczką 75 E! Nic sie nie da z nim zrobić;/ Jestem szczupła , więc widać to aż za bardzo:( Kremy trochę ujędrniają, dobry stanik to podstawa. Ostrzegam prze minimazerami, powodują utratę jędrości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxx
oooodddssswww

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krecica
Doskonale cie rozumiem cappucino :( Mam ten sam problem noszę rozmiar 70E lub F zalezy jaki..., jestem szczupła i pod biustem mam bardzo mało.... a biust.. koszmar :( Jedyna bielizna jaka moge na siebie zalozyć to Triumph tylko oni takie maja.... Lat mam 28 wiec raczej juz sie nie zmniejszy... i Jak slysze ze kobiety powiekszaja sobie biusty to w głowie mi sie to nie miesci!!! One nie zdaja sobie sprawy jaki to koszmar!! Podam przykład: wchodze sobie do orsaya i chce kupic bluzke..... ubieram 38... biust sie nie miesci... 40, to samo, 42, to samo... 44 to samo... a po bokach bluzki juz bym mogla sie nia dwa razy owinąć... no i co??? nie kupuje bluzki bo cycki sie tam nie mieszcza... zle mi sie chodzi..nie wspomne juz o bieganiu...nic na siebie nie moge kupic!!! Moze kiedys bedzie mnie stac na operacje... ale watpie.. bo zmniejszanie jest drosze niz powiekszanie!!! Nie ma chyba zadnych bezoperacyjnych metod zeby sie zmniejszyl... ja uprawiam aerobik od roku i nic... biust nadal jest ogromny... :( Jedyne co pozostaje to sie z tym faktem pogodzic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chce zmniejszyc za paaaaaaaare lat jak bede miaala kase narazie zaczelam cwiczyc pompki moze cos pomoze z bluskami tez mam holerny problem , spodnie 36 a bluski 40 ? masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooooodsw
odswiezam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanko do :\"jak ty Wam dogodzić\"; ja mam taki rozmiar( NIESTETY) jak Ty zanim schudłaś;( mam problem żeby kupić poządny biustonosz, ze nie wsppomnę że muszę na nie wydać fortunę;( proszę napisz mi jak Ty tyle schudłaś-może i mu pomoże;) marta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do maksinek: ja noszę F!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!;(((((((( i nie mogę znaleść żednego biustonosza;( jaki polecasz,żeby biust ładnie wyglądał i dobrze się trzymał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jfuhtgyhgmgufidgnkd
Dziewczynki ja też mam problem z biustonoszami. Ogólnie na biust nie narzekam tylko na kupno biustonoszy. Ostatnio troszkę ćwiczyłam i widzę,że zmniejszył mi się biuścik odrobinę. Stosuję kremy na ujędrnianie i rozstępy ale to g... daje. Jest takie dobre ćwiczenia na biust. Jakby wam to wytłumaczyć....przed sobą na wysokości biustu złaczacie ręce,łapiąc się za palce lub kciuk za kciuk i naciągacie każdą ręką w swoją stronę,popuszczacie i znów...kurcze ciężko to wytłumaczyć ...jak chodziłam na aerobik to tam takie ćwiczenia były. Przyznam,że mnie trochę biust podnosi i zmniejsza taka dawka ćwiczeń. Gdzie dostajecie takie duuuuże staniczki...napiszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no spróbuje tego ćwiczonka;) tylko jak często trzeba ćwiczyc?jeżeli chodzi o biutonosz to pytaj o SAMANTE albo o AVE;) ja kupuje takie i jestem z nich zadowolona, poza tym nie mam wyboru bo nic innego nie moge znaleść, a jeżeli chodzi o cene to od 50 do 120 zł ale polecam,jak masz jakis inny godny polecenia to czekam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaczelam to cwiczyc to jest tak ze sie skalda rece przed soba i naciska do siebie o to chodzi? ile trzeba tego na dzien robic???? i o ile sie moze zmniejszyc biust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicurka21
hej,dziewczyny,tez bym chciala zmniejszyc cycki!!!zawsze mialam A,bedac nastolatką..a teraz mam 21 lat i te cycki jakies szalone,rosną jak na drozdzach mimo ze wogole nie tyje...teraz mam B i juz mnie to denerwuje,chcialabym miec takie jak przedtem,małe A, czułam sie takawolna i nieskrępowana a teraz?jestem szczupła wiec jak jeszcze schudne to bede jak szkielet, wiec nie chce chudnąc...dziewczyny a moze oklady z fuz z kawy??one podobno super wyszczuplają ...pozdrufka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to samo
mam 22 lata nie wiem co sie dzieje ale one mi tez ciagle rosna!!!! chyba po tabletkach anty... jak ostatnio kupowalam to juz w 75D sie nie mieszcze :((( i musialam kupi DD chodz itak weszly tam na sile ...TO JEST STRASZNE!ciagle mi wypadaja z tego cyckonosza musz je poprawiac a najgorzej jak mam ubrac biala bluzke!!! to ze wszystko co zaloze to w cycach za male normalka, a wisza bez stanika do kolan-jak balon z mala iloscia powietrza! okropnosci....a do tego mam na nich blizny po tradziku i to takie spore! wogole staram sie ich nie ogladac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak tu wam dogodzic
do marta_w19 wiesz zaraz przed matura bardzo przytylam ...ponad 10kg nie mowiac ze wczesniej w 3 i 4 klasie zaczelo sie u mnie tycie :/ wiec w zasadzie przybylo mi mniejwiecej te 17 kg ... nie moglam sie wziac za siebie bylam zdolowana ...naprawde -bo skoro cale zycie wazysz52 kg i nagle robi ci sie prawie 70 kg to jest tragedia dla mlodej dziewczyny ...ale pewnego razu powiedzialam sobie dosc narzekania -czas sie wziac za siebie..duzo czasu spedzalam na czytaniu o naprawde zdrowym odchudzaniu -nie jakis cud dietach 15 kg w miesiac tylko powolne chudniecie DIETA (a wlasciwie zdrowe odzywianie) + RUCH ...no i w prawie 8 miesiecy zrzucilam 17kg .. trzeba "dojrzec" do swojego odchudzania ALE! teraz uwazam co jem .. w zasadzie to zeby miec ladna figure trza cale zycie byc na takiej "zdrowej diecie" czyli malo zlych tluczczy, malo weglowodanow zlozonych, duzo warzyw nabial. chude mieso, itp itd nic trudnego ..dzieki temu wycwiczylam sobie silna wole( jest ona baardzo wazna przy odchudzaniu -i naprawde mozna ja wyrabiac) tak jak kiedys nie umialam nie zjesc na raz calej czekolady - teraz zjadam 2 kostki :) zycze powodzenia i zobaczysz to nic trudnego dla ludzi :) wszytsko sie da trzeba tylko chciec aha- z biustu mi bardzo duzo lecialo ale to juz taka uroda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak tu wam dogodzic
ups sorki DUZO weglowodanow zlozonych i zapomnialam 4-5 male posilki co 2,5-3 godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez ostatnio urosly tylko nie wiem po czym bralam duzo witamin ostatnio np. tran i pilam ziola ktos wie po czym mogly mi urosnac????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihihih
uppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 75 E i wiem jakie to straszne :P , duże , ciężkie cycki. Te głupie teksty na ulicach. Nie nawidzę lata :P .Nie nawidzę swoich wielkich cycek. Ale za rok śmigam na operację zmniejszenia :) , Zmienię na 75 C . W końcu będę mogła kupić sobie śliczny stanik , a nie 2 namioty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mnie też interesuje cena, bo nie wiem kiedy mam zacząć oszczędzać?!bo ja mam już F ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość capuccino ty masz chyba cos z
głową skoro chcesz zmiejszyc 75 D! ja waze 47 kg, mam 168 i biust 75D!! i nigdy nie miałam problemów z bluzkami, ze cos za małe czy za ciasne, a nosze 34 rozmiar. Moze ty po prostu masz grubsza budowę ciała na to wygląda. powinnas byc z duma z takiego biustu, a ty jeszcze narzekasz - zamiast jęczeć zeby zmiejszyc biust to moze go ujędrnij, albo nos jakies dobre staniki. Bo nie chce cie urazic ale jak masz obwisły biust to i optycznie on moze cie pogrubiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak by mi staly w gorze to bym nie narzekala , ale jak bys zobaczla jak mi wisza to tez bys narzekala :( cwiczylam pompki 2 miesiace i nic nie pomoglo plus krem do biustu , zalamka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×