Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Capuccino

Jak zmniejszyc biust???

Polecane posty

Aha... Naprawdę 70E, czyli taki biuścik dodaje sylwetce kilogramów: http://tnij.org/cqn7 A schudnięcie w piersiach na 2 miski mniej niż tu: http://tnij.org/cs0j sprawi, że dziewczyna będzie wyglądać o wiele szczuplej? Ejże... Ja rozumiem taką zmianę: http://stanikomania.blox.pl/2007/08/Kwestia-rozmiaru.html Ale tu dziewczyna ani kilograma nie schudła, tylko zmieniła rozmiar stanika :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kimber
best_bra akurat z ciuchami to wiem, że jest paranoja do niedawna również tak było z butami- od kilkunastu lat noszę rozmiar 35-36 i w wieku jeszcze 13 mogłam kupiować buty w dziale dla dzieci ale teraz małe 6 lat poźniej już chciała bym kupować jakieś fajne butki w dziale dla kobiet i gdyby nie fakt że producenci się wreszcie zreflektowali z wprowadzili na rynek taki rozmiar na przykład w pantoflach mogę coś wybra bo jak chciałam w III klasie na egzaminy kupić sobie szpilki to po 3 miesiącach poszukiwań byłam tak zrozpaczona ze byłam gotowa iść nawet w białych adidaskach tak samo jest ze wszystkim a poza tym nie oszukujmy się tu chodzi o sprzedaż a nie o jakość wszysko jest szyte na odwal się... a co do triumpha to trochę otworzyły mi się oczy bo zawsze uważałam że skoro ta firma się ceni to coś sobą reprezentuje a teraz to raczej zmieniłam o nich zdanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość B - justyna
Dziewczyny!! Mam dla was coś pozytywnego.. mnie troszkę poprawiło chumor, a tez mam ogromne kompleksy na punkcie piersi... (75 D, lat 17) wpiszcie sobie w googlach najwiekszy biust swiata i porównajcie sie z ta pania :) odrazu stwierdzicice ze w porowanniu do niej wasze to malenstwa... :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kimber
Tylko, że połowa z tych biustów jest powiększana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tobi
Jestem mężczyzną i mam za duże piersi jak na faceta co zrobić :/ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miki*
Mam 14 lat i mam rozmiar biustu 75D...jak zmniejszyć biust bez operacji...!!chodzę do 2gimnazjum i gdy idę przez szkołe chłopcy mi docinają ''ja cie ale cycki'' eh to jest straszne!!!POMÓŻCIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki, zacząć nosić biustonosze w dobrze dobranym rozmiarze. Zmierz się poprawnie, czyli pod biustem ściśle, na wydechu, a w biuście swobodnie, i sprawdź tutaj jaki rozmiar powinnaś nosić: http://www.atlastravel.nazwa.pl/mariska/index2.html Wynik oczywiście dobrze skonsultować na forum Lobby Biuściastych (wątek "jaki powinnam nosić rozmiar"), bo zależnie od marki, modelu czy stanu piersi mogą być niewielkie różnice, ale jeśli zamiast 75D wyjdzie Ci dajmy na to 65G, to znaczy, że musisz szybko wymienić zawartość szuflady z bielizną. ZObacz, tu masz przykłady tego, jak poprawny rozmiar optycznie zmniejsza piersi: http://stanikomania.blox.pl/2007/08/Kwestia-rozmiaru.html http://stanikomania.blox.pl/2008/02/Biust-osiemnasty-czyli-pozegnanie-z-DD.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kimber
best_bra powiedziałaś że róznica miedzy jednym a drugim wymiarem musi mi wyjśc około 10 cm- mniejwięcej faktycznie tyle jest) tylko że nie wizięłaś pod uwagę że nie wszyscy nawet w młodym wiku mają jędrne piersi ja właśnie takich nie mam i mam "zwisy" gdyby je odrobinę podnieść wychodzi znacznie większa niż 10 cm róznica to po pierwsze. Po drugie doradzasz wszystkim żeby się dobrze przeliczyły tylko nie bierzesz też pod uwagę faktu ż przeważnie piersi nie są jednakowej wielkości (moją widać gołym okiem) gdy dobiorę na tę mniejszą większa wypada bo miska jest za mała gdy na tę większą ta druga wypada bo jej za luźno nie ma (przynajmniej dla mnie) stanieka który by leżał tak idealnie że nic nie wypadnie jak się nie ma cycków to wiadomo- nie ma co wyadać, prawda? a do dużego biustu na prawdę trzeba się nachodzić zeby coś dobrać- ja wchodzę do sklepu i spędzam godzinę conajmniej zanim z niego wyjdę bo tyle zajmuje przymierzani niezliczonej liczby biustonoszy a co śmieszniejsze nie zawsze wychodzę z zakupami... Doradzałaś też zakupy przez internet- powinnaś wiedzieć (skoro jesteś taką znawczynią) że nawet jeśli jest dużo rozmiarów (co za tym idzie mała rozpiętość pomiędzy nimi) to i tak nie zawsze trafisz na odpowiedni nawet na przykładzie ciuchów- noszę rozmiary od S nawet do XXL, więc nie udawaj wszechwiedzącej, skoro tak nie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kimber, ja nie mogę wirtualnie wziąć pod uwagę wszystkich aspektów danego biustu (o których przeważnie nie wiem) czy przewidzieć rozmiaru dla wszystkich staników, dlatego doradzany przez internet rozmiar jest jedynie wskazówką, w przymiarkach może wyjść miska więcej w staniku x, miska mniej w staniku Y, i całkiem inny rozmiar w ściśliwym staniku Z. W przypadku piersi mniej jędrnych i pomiar, i dobór biustonosza się komplikują. Taki biust dobrze jest mierzyć w najlepiej dobranym miękkim biustonoszu na fiszbinach i dodatkowo bez stanika, w pochyleniu. Piersi mniej jędrne są często "kompresowalne", tzn. mogą wymagać mniejszych miseczek niż by to wynikało z tabeli – to trzeba wziąć pod uwagę przy zamówieniu. Asymetria z kolei wymaga dopasowywania stanika do większej piersi – ona musi się mieścić w miseczce cała, bez bułkowania. Przy mniejszej piersi podciągamy bardziej ramiączko i jeśli trzeba dodajemy wkładkę. Co ciekawe biusty asymetryczne łatwiej jest ładnie ostanikować w staniki miękkie, bo usztywniane mogą odstawać na mniejszej piersi . Co do zakupu przez internet: odsyłka staników nie kosztuje majątku (ubrań tak, więc nie kupuję). Jeśli nie jesteś pewna rozmiaru zamawiasz 2, 3, 4 sąsiednie (owszem, inwestycja, ale chwilowa), mierzysz w domu nawet i przez 3 godziny, niepasujące odsyłasz. Po pierwszych zakupach jesteś już mniej więcej zorientowana, co i w jakim rozmiarze Ci pasuje, przy następnych bierzesz dodatkowo pod uwagę opinie o danym modelu, jakie dziewczyny zamieszczają na Lobby czy na Balkonetce i ilość zamawianych rozmiarów maleje, prawdopodobieństwo zamówienia ideału rośnie. Alternatywą jest udanie się do dobrego sklepu z bra-fittingiem, których jest już całkiem sporo (patrz stanikowa mapa). Jak widzisz, wszechwiedząca nie jestem (znajdź mi kogoś, kto jest ;) ) ale jakieś tam pojęcie mam :P Za to Ty niepotrzebnie i bez sensu marudzisz: nie jesteś ani jedyną kobietą z mało jędrnym biustem, ani jedyną z asymetrią, ani jedyną, która potrzebuje zamawiać przez internet. Dziesiątki kobiet podobnych do Ciebie sobie z tym radzą, z powodzeniem kupując na odległość i dopasowując staniki do biustów z przeróżnymi problemami, więc naprawdę nie widzę powodu, żebyś robiła z siebie taki wyjątek i bieliźnianą męczennicę ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flussy fussy
mi mozecie oddać :P ja chetnie przyjme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjjjjjvftyc
Ja jestem posiadaczką 70e/f (kiedys w "normalnych" sklepach z bielizną 75c) i niestety tez uwazam ze duzy biust dodaje ciezkosci sylwetce jakby nie było i jakby sytanik nie był dobrze dobrany - dałabym wszytko żeby miec mniejszy biust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kjjjjjvftyc, nie przesadzaj... Sama noszę 70E bryt. (75 cm pod biustem, 94 w biuście), i ani nie uważam, że on jest duży, ani tym bardziej, że mi obciąża sylwetkę :P Dobrze ostanikowane (i ubrane - workowaty Tshirt to nie ubranie dla kobiety ;) ) to nawet 70J kilogramów nie dodaje: http://stanikomania.blox.pl/2007/08/Kwestia-rozmiaru.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia1993e
Witam. Też mam ten problem co wy :( Mam 17 lat, wzrost 164, waga 53kg a biust 75C :( I sie z tym źle czuje. Jak widze osoby które mają słabe B to im bardzo zazdroszcze :( Nie wiedziałam co można zrobić w tym kierunku (operacja odpada) i widze , że najlepsza dieta i ćwiczenia więc od dzisiaj zaczynam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kimber
best_bra ja twierdzę, że mój biust mi nie odpowiada i że jest za duży- znam takie co mają miskę B i wybrzydzają, że ich biust jest duży. Jak ktoś się dobrze czuje ze swoim biustem to okej, ale choćby był on najpiękniejszy na świecie, to jak komuś z nim źle to nic na to nie poradzi i klops...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 18 lat, ważę 50 kg, mierzę 170, pod biustem mam 75 a w biuście 100!!!!!! To dopiero jest porażka! Przez rok schudłam 15 kg a cycki nadal takie same. Wyglądam jak matka karmiąca! I tak się czuję... Najgorszy to jest w-f. Jak biegam, to boję się, że zęby sobie powybijam. Noszę stanik 75 E lub F(zależy od fasonu) ale już niedługo będę musiała chyba zainwestować w kilka nowych cyckonoszów w rozmiarze G. A cycki podobno rosą do 21 roku życia. Jestem ciekawa jaki rozmiar ja będę miała w tym wieku. H, I a może J? A jak będę stara i moje "maleństwa" mi już sflaczeją to będę je sobie na plecy zarzucała??? Niektóre osoby wypowiadające się na tym forum nawet nie wiedzą jakie mają szczęście ze swoim dużym C albo nawet z DD. Zaakceptujcie siebie, to jest bardzo ważne dla waszej samooceny. Ja moje "maleństwa" akceptuję, chociaż życie z nimi to po prostu koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie wredota mała
dobrze dobrana bielizna sporo załatwi ja mam 75G a nie 85D jak myślałam do tej pory i o niebo lepiej się czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baskant
Petite francaise, nosisz źle dobrany rozmiar. Powinnaś nosić 32FF angielskie/kontynentalne 70I. Zajrzyj na strony ze stopki best_bra bo robisz sobie krzywdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymona
Stanik stanikiem, na pewno te cycki w tych stanikach "po" wygladają lepiej - ale jak sie ma wielkie balony, to one nadal wielkie pozostają. Cholera, szkoda, ze nie można sobie wybrać cycków. Że też nogi, głowy czy ręce ludzie mają powórnywalne, a jeśli chodzi o cycki, to jedna ma płasko, a druga ma 2 dojce wielkosci głowy :/ Zazdroszczę koleżankom, ktore mają ten rozmiar 38-40 jak i ja, a cycki są normalnych gabarytów - takie że spokojnie mieszczą sie w dłoni. Nic im nie ciaży, nie dynda, mogą czasem chodzić bez stanika, mogą założyć kazde bikini, każda bluzka pasuje. i mogą przejsć koło budki z piwem bez wysłuchiwania superzabawnych komentarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie wredota mała
mój co prawda mieści się w dużej męskiej dłoni jak poprzedni facet miał garstki to tak ledwo mój romiar to tak jak mówiłam 75 F/G tak że nie przesadzajmy ;) nawet się upchają w 80D ale ...jak to potem wygląda ;) a i 70H też na mnie będzie i o dziwo mam średni biust a nie balony ;) także nie dramatyzujmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie wredota mała
acha pod biustem mam na wydechu(aż oczy wyłażą) ściskając się metrem 86-87cm ;) dzieki best bra za kawał dobrej roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cloodia
cześć dziewczyny. tak czytałam na ten temat zmniejszenia biustu i ręce mi się załamują. Mam 17lat , a stanik noszę 85D. chciałabym mieć mniejszy, czasem się odchudzam,widzę,że maleją,ale później jem i jem i znów wydają mi się większe. otóż dziewczyny mówią,że fajnie,chłopacy to zależy którzy,niektórzy dokuczają,niektorzy rozumieją,ale chcialabym mieć mniejszy. dajcie rade,kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cloodia, jakie masz wymiary pod biustem i w biuście? Bo przy dobrze dobranym rozmiarze 85D jest na niewielki biust (ale sporo pod biustem - 95 cm mniej więcej). Jak dobierzesz poprawny rozmiar to i wizualnie dużo się poprawi: http://stanikomania.blox.pl/2007/08/Kwestia-rozmiaru.html http://stanikomania.blox.pl/2008/02/Biust-osiemnasty-czyli-pozegnanie-z-DD.html I ogólnie będzie Ci wygodniej i zdrowiej. == kasia.korda, nie nie warto i nie próbuj dziewczynom wciskać kitu, że duży biust to kalectwo, które należy leczyć operacyjnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 65H to moj rozmiar
Ja tez cale zycie mialam kompleksy na punkcie biustu. Jak szlam ulica, to krzyczeli na mnie "mleczarnia idzie"- bylo mi bardzo glupio. Moje problemy zniknely, odkad trafilam na lobby biusciastych i stanikomanie- dobralam sobie rozmiar. Okazuje sie, ze na moj biust jest pelno pieknych stanikow, ktore dobrze trzymaja. Z bieganiem nie mam najmnejszych problemow- dobry stanik sportowy zalatwia sprawe (biegam codziennie, a biust jest w dobrej kondycji). Dodam, ze mam 160 cm wzrostu, 48 kg wagi i biust w rozmiarze 65H. Nie uwazam, ze to jest wielki biust- jest duzy, ale wcale nie wyglada monstrualnie. Od kiedy nosze prawidlowo dobrany rozmiar, kompleksy zniknely. Polecam wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry rozm stanika podstawa
WIEM ŻE PODBIJAM ALE WBIJCIE SOBIE DO GŁOWY KOBITY!!! nie dobiera się tak jak w tabelce bo staniki z płotna nie są 75obwód zmieści się na 85-90 spokojnie w obwodzie ,czy wiecie ,że 95% Polek ma źle dobrane rozmiary biustonoszy?ja dzięki mahedzie należę do 5% dziwię się ,że kobiety tak się torturują zamiast zadać sobie odrobinę trudu mnie już bierze obrzydzenie jak patrze na rodaczki u których stanik jest zaraz nad pępkiem albo spod koszulki przebija na karku zapięcie buły i czterocycki oraz zanawieski pod pachowe a fuuuj albo rozsmarowany biust na klacie uciekający pod pachy nawet 0 obwiśnie jeśli bedziecie tak torturować wasze biusty NIE RÓBCIE OBORY NA ULICACH jak nosicie złe rozmiary każdy biust zniszczycie co lepiej ok 100na biustonosz czy 10-15tysia za operacje korygujące i pomniejszające biust może nawet przyczyną guzków i raka sa właśnie kujące w pierś fiszbiny pomyślcie jak maltretujecie cycki jak ciasto przez praskę na makaron to żadne cudowne kremy i pigułki nie pomogą nigdy ze źle ubranym i wyglądającym biustem nie będziecie wyglądać atrakcyjnie faceci już wiedzą mój chłop sie pyta mnie na oko o ile jakaś pani pomyliła sobie rozmiar biustonosza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze, że tak odkopujesz te tematy, mówisz, że mają złe staniki, ale nic nie piszesz o doborze rozmiaru. Dla kobiet nieuświadomionych słowa "75tka rozciąga się do 85-90cm" nic nie znaczą. Jeżeli piersi wypadają wam ze stanika, stanik "nie zbiera", nie trzyma, biust wisi na ramiączkach, a zapięcie wędruje na kark, znaczy, że macie zbyt luźny obwód. W zwykłych sklepach mamy rozmiary 70-90 A-E. Podczas gdy porządne firmy produkują obwody już od 60, z miskami co najmniej do G. A w większych obwodach nawet do K. 75B to nie jest jedyny słuszny rozmiar. To nie jest rozmiar większości Polek. Zwykłe 75B jest dobre na osobę, która ma około 85cm pod biustem mierzone bardzo ciasno i 90cm w biuście, więc gdyby pod biustem było mierzone luźno, wyszłoby pewnie i te 90cm, ktoś musiałby być zupełnie i dosłownie płaski. Nawet nie wiem czy takie biusty przy takim obwodzie pod biustem istnieją. Zmierzony po stanikowemu mężczyzna może mieć wymiary na 85B Wy macie o wiele mniejsze obwody i większe miseczki: 60-75 E,F,G... Czemu większe miseczki? Bo 85C i 70C to 2 zupełnie inne miski, 85C będzie o wiele większa. Dlatego 85C może zmienić się w 70G - są na ten sam wymiar w biuście, tylko mają różne obwody. http://www.atlastravel.nazwa.pl/mariska/index 2.html Kalkulator, w którym można obliczyć swój rozmiar (czasami może okłamać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastolatka?
Drogie panie, mam podobny problem, jestem w sumie główną "atrakcją" dla chłopców w mojej szkole. Idę dopiero do 2 gimnazjum, a mam piersi sięgające miseczki C i wzwyż. Nie, żeby mi było brzydko, ale po prostu mnie to powoli męczy. Pomocy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miseczka C to jest mały biust, a jeżeli Ty sądzisz, że Twoje C jest duże, to masz źle dobrane. Dobrze dobrany stanik może i powiększyć, i pomniejszyć biust. Tutaj np pomniejsza: http://stanikomania.blox.pl/2008/10/Wyrzuc-minimizer-poczuj-sie-FFantastycznie.html w 80D wydają się duże, w 65FF normalne, podniesione. A nie obwisłe. A jeżeli Ty masz duży biust i teraz niszczysz go źle dobranym C, to w przyszłości będziesz miała okropny biust, zgubiony gdzieś pod pachami, rozsmarowany na klatce, czekają Cię bóle pleców, garbienie się. Jak chcesz temu zapobiec to podaj wymiary ciasno pod biustem i luźno w biuście. Jak już od najmłodszych lat będziesz miała dobrze dobrany stanik, to zapobiegniesz szybkiej utracie jędrności, rozsmarowywaniu, obwisaniu i wszelkim bólom, Twój biust długo będzie dobrze wyglądał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głaszczka dobrze gada
dzisiaj z koleżanką się usmiałyśmy w sklepie z bielizną (ona tam ptacuje) przyszła babka i potrzebowała wg niej miseczki B C na ok 90 i zaczeła zachwalać triumfa :D dobre sobie, i sie chwaliła jakich to dobrych firm nie kupuje ok;) my sie jej przyjrzałyśmy i nas zatkało bo na oko 80G powinna nosić bądź 75J ale nie na boga 90B/C i z cyckami do pępka szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka3025
Głaszczka ma rację. Znać fachowca. Widzę to po sobie - źle dobrany biustonosz i od razu totalna klapa, a z kolei wybrać dobry wcale nie jest tak łatwo, trzeba się nachodzić. Dla mnie to cała wyprawa do DUZEGO miasta :-) masakra z tymi biustami pozdrawiam :-) ___________________________________ http://powiekszeniepiersi.info.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chocolate kiss
prawda jest chyba jedna, nie da sie.. waze 48kg, spodnie nosze 36, a biust mam w rozmiarze E 70, przy ktorym na dodatek ciezko znalezc stanik:/... porazka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×