Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Capuccino

Jak zmniejszyc biust???

Polecane posty

Gość wasalek92
mozesz mi dac ja bym nie narzekala na twoim miejscu ! ja mam 19lat ,,prawie 168 wzrostu i taki maly biust ze wstydze sie rozebrac na plazy !! jak to wogole mozna nazwac "biustem ". i zrobilabym wszystko by go powiekszyc..... wiec nie wiem nad czym ty narzekasz !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość activityup
@up hah, mam prawie ten sam problem... z różnicą, ż emam 175cm wzrostu i wygladam jak płaska długaśna deska... bez push-upa nie widać u mnie NIC!! załamka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wasalek92
dokladnie tak jak ja...:( wiec nie wiem nad czym ta dziewczyna rozpacza..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość styl girly
W jednym jak i w drugim przypadku przecież operacyjnie można sobie zmienić kształt piersi czy też rozmiar. Teraz to już nie są jakieś bardzo skomplikowane operacje no i jest wiele metod, więc idąc na konsultację do specjalisty można dobrać najbardziej odpowiednią dla naszego ciała. Ostatnio przeglądałam galerię zdjęć "przed i po" na stornie tego wrocławskiego dr Kratochwila. Niesamowite jak czasami mała korekta może zmienić wygląd kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos strasznego naprawdę
dobry stanik nawet asymetrię wyrównuje :P kiedyś się martwiłam ,że mam trochę duży biust bo nie zawsze 75D pasowało i jak sobie dobrałam odpowiednio biustonosze jest git i chodzę dumna jak paw ;) bo mam teraz ładną sylwetkę i mnóstwo ciuchów na mnie pasuje , wiem ,że pojawią się idiotki co powiedzą ,że jestem taka a siaka i one by z takimi cycorami żyć nie mogły :P dumne posiadaczki 75Bee(tylko pytanie czy zdają sobie sprawę jak jest właściwie dobrane to jak powinno wyglądać) ja nigdy nie poddam się operacji na jakieś tam korekcje co dobra bielizna zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malineczka ;*
Wiecie co... Ja tez mam dość duży biuścik... I tez mi z nim źle... i tez chce go zmniejszyć... Ale z drugiej strony, są plusy takiego biustu, prezentuje się bardzo dobrze, każdy go chwali , każdemu facetowi się podobają takie duże piękne piersi, i taki facet który mówi, że wolą mniejsze to niesamowicie kłamie... Tylko nie umie się przyznać, UWAGA: aaa laseczki jak ktoś się z was śmieje jakieś inne dziewczyny to tylko zazdroszczą i chcą mieć takie, ponieważ my mamy większe powodzenia nawet jak tego nie widać ale faceci się boja podejść i powiedzieć coś konkretnego ponieważ to słaba pleć jest < hahaha...> < nie obrażając panów> Nio to jak ktoś do was coś powie nie miłego , to powiecie mu że zazdrości wam że wy macie się czym pochwalić a oni nie i sam by takie chciał. moja rada... Czytałam wasze opisy i zgadzam się że są minusy dużego biustu. ponieważ nie da sie biegać skakać bawić --- > bo one przeszkadzają... ( powiem tak ja mam miseczkę C/ D ---> i kupuje biustonosz bardzo dopasowany i bardzo stabilny i da się robić prawie wszystko i nie trzeba szukać drogich biustonoszy żeby były dobre, i wygodne ) POZDRAWIAM ... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baskimama
No jak nosisz jakieś "C/D" i masz duży biust to ja sie nie dziwię, że nie możesz biegać, przecież to są rozmiary na MALUTKIE piersi, i w tak strasznie niedobranym staniku musi rzeczywiście być strasznie niewygodnie. Idź do brafitterki zanim sobie przez złe biustonosze zniszczysz kręgosłup i piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wera :/
dziewczyny ja się boje co będę miała w waszym wieku :( mam dopiero 13 lat a piersi 75C a wszole się ze mnie śmieją tez nie wiem co mam robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żeby tylko
biust nie był większy od głowy,to znaczy pojedynczy cycek jeśli jest mniejszy od głowy, to jeszcze ujdzie, grubo zaczyna się wyglądać nawet przy szczupłej sylwetce, jeśli cycek jest większy od głowy, a przeważnie od 75 D już się tak zaczyna ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żeby tylko
jeszcze trzeba sobie zrobić badanie krwi na prolaktynę oraz tzw prolaktynę utajoną ! dostaje się taka tabletkę i po godzinie pobierają krew. ta utajona prolaktyna poza tym jest czymś w rodzaju miernika poziomu stresu , a jeśli ona rośnie , to cycki niestety też, nie tłuszcz, a gruczoł się rozrasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbbbbbbbbbcf
jebnij siekiera .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zewsząd i znikąd
Widzę, że temat ciągle trochę żyje, więc tak odpiszę... Przede wszystkim coś, o czym zawsze trzeba pamiętać: nie wszystkie kobiety są heteroseksualne i nie wszystkie kobiety są seksualne. Te, które nie są, mogą odbierać jako bardzo niemiłe i wykluczające wszelkie uwagi w rodzaju "faceci będą za tobą latać". Jestem aseksualna, CHCĘ być aseksualna, CHCĘ być całe życie panną, dziewicą i feministką, więc nie mam przyjaznego stosunku do cech własnego wyglądu kojarzących się z atrakcyjnością seksualną. Dodam, że jestem skrajnie wstydliwa, nikt mnie nie widział nagiej od kilkunastu lat, obowiązkowo zasłaniam dekolt, uda itd., nawet łydki prawie zawsze mam zakryte - kiedy choćby przez golf biust się nadmiernie odznacza, czuję się skrępowana. I jeszcze coś co do doboru staników: nie każda kobieta ma w tym zakresie pełne pole manewru. Czynnik pierwszy: cena. Czynnik drugi: zdrowie. Jestem alergiczką, moja skóra bardzo nie lubi wszelkich włókien nieroślinnych (i sztucznych, i zwierzęcych - jedwab odpada w przedbiegach). Staniki bawełniane, jeszcze do tego o dającym się nosić kroju (druty tak, usztywnienie miseczek nie), i tak są trudno dostępne - staniki o miseczkach 95 lub 100% bawełny są właściwie tylko na Allegro (za to rajstopy 92% bawełny - tylko na bazarku...) i zresztą i tak nie są idealne, bo ramiączka już są z czegoś sztucznego i drażnią. Dla mnie w doborze stanika podstawowym czynnikiem jest skład - od niego zależy, czy dana sztuka odzieży w ogóle nadaje się do noszenia. Na szczęście moje bawełniane staniki stosunkowo dobrze spłaszczają, a może rzecz w tym, że obwisły biust wygląda bardziej płasko niemalże w jakimkolwiek staniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amazi
Chciałabym mieć taki problem jak Wy. Posiadam rozmiar 70 I i problemy z kręgosłupem nabawione przez sport. Zastanawiam się, czy będąc w ciąży nie będę musiała tylko na wózku jeździć. Czy schudłam, czy przytyłam rozmiar się nieznacznie zmienia. Głównie obwód. Wielkość jest taka sama. Chciałam sobie ostatnio ładna koszulkę kupić, ale lipa :-( Marzę, żeby mieć 75E ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chomiczqa123
hej mam ten sam problem. 163 cm, 53 kg i Duże D 75 ( tez wolałabym 70 ale wtedy musze kupowac E..) ostatnio postanowiłam się wziąć za moje cycki i schudłam ok 5 kg ( ważyłam 58- 59) stosuje kremy na rozstępy- ujędrniają skórę i spalają tłuszcz i ogólnie ją wzmacniają .. ćwiczę też z agrafką codziennie ale One nawet nie drgnęły;/ ale nie poddaję się podobno najlepsze jest bieganie także niech się tylko ciepło zrobi.. jak to nie pomoże to chyba założę skarbonkę na operację xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carey
Szczerze to bardzo wam współczuję. Jak czytam o E i F, to aż mi się słabo robi. Mam dopiero 14 lat, a biust mi rośnie. Ogólnie jest już dość duży, a wiem że jeszcze urośnie, bo u mnie w rodzinie kobiety są dość "obfite"... Ja na prawdę nie chcę. Już oszczędzam na operację. Ja także jestem aseksualna, tak możecie mi mówić, że mam dopiero 14 lat i nic o życiu nie wiem, ale ja i tak swoje będę wiedzieć. Nie cierpię wychodzić w większych dekoldach. Najgorsze jest to, że nie noszę odpowiedniego biustonosza. Bo gdy tylko zakładam mój rozmiar od razu ściągam i zaczynam beczeć... Jak teraz to piszę to cała drżę. Teraz mam zamiar kupić biustonosz sportowy, ponieważ jeżdżę konno, na rowerze, lubię biegać, nie pogardzę windsurfingiem, jak i innymi sportami a wszystko mi się trzęsie... Ostatnio gdy grałam na perkusji, zobaczyłam jak wszystko się trzęsie a jeszcze dość małe jest, od razu wstałam odrzuciłam pałeczki i do teraz ( a minęły trzy tygodnie),nie pokazałam się nikomu przy perkusji... Na prawdę nie ma żadnej diety cud na te głupie cycki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pelonkowa
Kurde capucino znam ten ból. Idziesz i kurde nic po za cyckami nie widać. Chciała bym się ich pozbyć. Podobają mi się takie malutkie piersiaczki a nie te moje cycuchy... :-p mam 75 D masakra. Bez nich wyglądałaby zaraz p wiele szvzuplej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baskimama
Carey, a Ty byłaś w ogóle u brafitterki? Bo wiesz, że w dobrze dobranym staniku piersi wyglądają na sporo mniejsze, a sylwetka na szczuplejszą, sama zobacz: http://stanikomania.blox.pl/2007/08/Kwestia-rozmiaru.html A w dodatku taki biustonosz biust porządnie trzyma i nic się nie "trzęsie", możesz spokojnie grać na czym chcesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carey
A czy staniki sportowe z Nike są dobre na trzęsienie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miryiada
To coś z Nike nie powinno mieć prawa nazywać się stanikiem, to jest szmatka nie nadająca się do niczego. Na "trzęsienie" jest przede wszystkim dobrze dobrany rozmiar (idź do brafitterki i poprzeglądaj dział "biust na żywo" na blogu Stanikomania), a jeśli biust przeszkadza w sporcie to potrzebny dobrze dobrany rozmiarowo biustonosz sportowy porządnej firmy: Shock Absorber, Panache Sport, Freya Active, Royce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miryiada
Ech, doczytalam. Baskimama wyżej daje Ci dobre rady, podsyła mądry link, a Ty zamiast z niego skorzystać, przejrzeć tę stronę, trafić z niej na Lobby Biuściastych, iść na brafitting to wyskakujesz z tym nike... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podlaczam sie!!! moze ktos zna jakis sposob... help !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carey
Ale to tyle kosztuje ! JA mam dopiero 14 lat !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miryiada
Za darmo nic nie ma, a dobry biustonosz kosztuje tyle samo niezależnie od rozmiaru, czy to będzie 65C czy 65GG. Z tańszych marek mogę polecić jednie polskie Ava, Gorsenia, Comexim. Jeśli teraz nie zainwestujesz/rodzice nie zainwestują to za kilka lat przyjdziesz na to forum płacząc, że masz dwa obwisłe worki zamiast piersi i będziesz spędzać długie godziny po lekarzach, bo noszenie złej bielizny przy dużym biuście może prowadzić m.in. do dyskopatii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carey
Gdy będę miała 18 lat idę na operację pomniejszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkeedduu
Mam 15 lat ważę 71 kg a same moje cycki z 10 kg chyba. Noszę rozmiar stanika 80F i oddałabym wszystko aby zmniejszył się choć troszeczkę. Uwielbiam sport i jestem dobra w niektórych dyscyplinach a nie ukrywam że troszkę to przeszkadza.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty myślisz, że zmniejszanie jest za darmo? Skąd weźmiesz 15 000 na operację, jak stanik za 150 zł to dla ciebie drogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyzia.13.forever
Najlepiej pomagają treningi areobowe np:bieganie,jazda na rowerze,aerobik,nordic walking,jazda na rowerze,skakanka,pływanie,rower treningowy,orbitrek,stepper,wioślarz,biegówki,łyżwiarstwo.Dięki tym ćwiczeniom można schudnąć i pomniejszyć biust.Myślę że pomogłam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×